X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸
Odpowiedz

🌸🌸🌸IVF Sierpień 🌸🌸🌸

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Dziewczyny ja tu siedziałam cicho i podglądałam przez ostatnie kilka tygodni.

    Dla przypomnienia w cyklu poprzedzającym planowaną stymulację miałam jakiś niechciany pęcherzyk (pozostałość po nieudanej stymulacji), potem krwawienie w jakimś kompletnie bez sensu terminie ale dla odmiany po nim pęcherzyk pękł. Dostałam dupka i miałam zacząć stymulację albo jak się zacznie krwawienie albo nie czekając na nie 7dnia po zakończeniu duphastonu.

    Long story short ja czułam że dalej jest coś nie tak z moim organizmem, mąż zmienia pracę 1.09 a przy wcześniejszych planach to punkcja by nam wypadła w pierwszym tygodniu pracy plus przez to wszystko miałam nie być na weselu ukochanej kuzynki (która 5 tygodni temu miała operację usuwania nowotworu). No generalnie wszystko nie tak. I mąż zaproponował, że skoro wszystko nam mówi że to nie jest idealny czas to żeby odpuścić cykl. I tak właśnie zrobiliśmy.

    Dzisiaj byłam w klinice, bo nadal nie miałam miesiączki. Są ślady po świeżo przebytej owulacji więc teraz leki żeby się upewnić, że miesiączka przyjdzie i za jakieś 10-14 dni ruszamy z tym koksem 😊.

    Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze, miałam bym intensywną użytkowniczka w lipcu a będę we wrześniu 🤭

    Kluska ważne żeby podejść w dobrym momencie. Trzymam kciuki. Dobrej zabawy na weseleu

    Kluska lubi tę wiadomość

  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2619 10148

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Dziewczyny ja tu siedziałam cicho i podglądałam przez ostatnie kilka tygodni.

    Dla przypomnienia w cyklu poprzedzającym planowaną stymulację miałam jakiś niechciany pęcherzyk (pozostałość po nieudanej stymulacji), potem krwawienie w jakimś kompletnie bez sensu terminie ale dla odmiany po nim pęcherzyk pękł. Dostałam dupka i miałam zacząć stymulację albo jak się zacznie krwawienie albo nie czekając na nie 7dnia po zakończeniu duphastonu.

    Long story short ja czułam że dalej jest coś nie tak z moim organizmem, mąż zmienia pracę 1.09 a przy wcześniejszych planach to punkcja by nam wypadła w pierwszym tygodniu pracy plus przez to wszystko miałam nie być na weselu ukochanej kuzynki (która 5 tygodni temu miała operację usuwania nowotworu). No generalnie wszystko nie tak. I mąż zaproponował, że skoro wszystko nam mówi że to nie jest idealny czas to żeby odpuścić cykl. I tak właśnie zrobiliśmy.

    Dzisiaj byłam w klinice, bo nadal nie miałam miesiączki. Są ślady po świeżo przebytej owulacji więc teraz leki żeby się upewnić, że miesiączka przyjdzie i za jakieś 10-14 dni ruszamy z tym koksem 😊.

    Jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze, miałam bym intensywną użytkowniczka w lipcu a będę we wrześniu 🤭

    Przysięgam, ze im dalej brnęłam w Twój tekst to coraz bardziej byłam przekonana, ze napiszesz o kolejnym na forum cudzie w postaci naturalsika..
    Kluseczko, czekanie to największa kupa całego ivf. Ale wiemy na co czekamy, więc luz, jesteśmy z Tobą i już zaczynam z powrotem kibicować. Trzymaj się tam i dawaj znaka co i jak 🤞🍀😉

    Kluska, AgulaM, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuta wrote:
    Kasiu Furio i inne dziewczyny, które robiły histerioskopię, gdzie robiłyście badanie? Jestem z Warszawy. Dzisiaj rano byłam u mnie w Gamecie Warszawa na wizycie u lekarza, który tam robi to i nie do końca wzbudził moje zaufanie, albo w ogóle nie wzbudził raczej. Pytałam go o te komórki maciczne nk, żeby pobrać oprócz cd 138 i on nic o tym nie wiedział. On chyba w ogóle przychodzi tylko do Kliniki w sprawie tych histerioskopii i nie wiem na ile tak naprawdę zna się na rzeczy. Zabieg jest drogi i w znieczuleniu więc nie chce, żeby ktoś to źle wykonał. Chciałabym, żeby to wykonał dobry lekarz mogę pójść do innej kliniki w tym celu.

    Jak sobie podczytywalam stare wpisy z Płocka to dziewczyny pisały że u nich było niedrogo i dobrze tylko daleko od Warszawy, ale jak nie straszna ci odległość to tam podpytaj :
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/gravida-plock,13161,951.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alove wrote:
    Kurde to powinni zakazać tego, dlaczego w klinice chcą żeby to dalej robić. Fakt że to ostatnia weryfikacja juz jest ale później się człowiek stresuje.
    Serio myślałam że beta powinna duzo później zwalniać.
    Oby jutro było ❤ to się uspokoję
    Dziękuję Wam dziewczyny za naprostowanie

    No co ty jak by się cały czas podwajała to jaki byś miała wynik przed porodem 😂 Wygląda bardzo dobrze.

    Alove, Kluska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Przysięgam, ze im dalej brnęłam w Twój tekst to coraz bardziej byłam przekonana, ze napiszesz o kolejnym na forum cudzie w postaci naturalsika..
    Kluseczko, czekanie to największa kupa całego ivf. Ale wiemy na co czekamy, więc luz, jesteśmy z Tobą i już zaczynam z powrotem kibicować. Trzymaj się tam i dawaj znaka co i jak 🤞🍀😉

    To tak jak ja.

    Kluska, Kaśka Furiatka, monester lubią tę wiadomość

  • Kluska Autorytet
    Postów: 3221 6275

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka Furiatka wrote:
    Przysięgam, ze im dalej brnęłam w Twój tekst to coraz bardziej byłam przekonana, ze napiszesz o kolejnym na forum cudzie w postaci naturalsika..
    Kluseczko, czekanie to największa kupa całego ivf. Ale wiemy na co czekamy, więc luz, jesteśmy z Tobą i już zaczynam z powrotem kibicować. Trzymaj się tam i dawaj znaka co i jak 🤞🍀😉

    O matko totalnie bym chciała taką historię (i co najlepsze w związku z brakiem miesiączki nawet dwa testy sobie zrobiłam ale standardowo bielsze niż rękawiczka Rozenkowej). I tak jakoś tak mi dobrze na sercu bo wszystko zdaje się wskakiwać "na swoje miejsce".
    stara Staraczka wrote:
    Kluska ważne żeby podejść w dobrym momencie. Trzymam kciuki. Dobrej zabawy na weseleu

    Wesele już było w ten weekend i było wspaniałe. W stodole nad jeziorem. Co prawda drałowałam z Krakowa za Suwałki ale totalnie warto było. No i możliwość towarzyszenia kuzynce absolutnie bezcenna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2022, 16:43

    stara Staraczka, Kaśka Furiatka, Iseko, CYTRYNKA_2016, Cyg_Anka, KateM lubią tę wiadomość

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Kluska Autorytet
    Postów: 3221 6275

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuta wrote:
    Kasiu Furio i inne dziewczyny, które robiły histerioskopię, gdzie robiłyście badanie? Jestem z Warszawy. Dzisiaj rano byłam u mnie w Gamecie Warszawa na wizycie u lekarza, który tam robi to i nie do końca wzbudził moje zaufanie, albo w ogóle nie wzbudził raczej. Pytałam go o te komórki maciczne nk, żeby pobrać oprócz cd 138 i on nic o tym nie wiedział. On chyba w ogóle przychodzi tylko do Kliniki w sprawie tych histerioskopii i nie wiem na ile tak naprawdę zna się na rzeczy. Zabieg jest drogi i w znieczuleniu więc nie chce, żeby ktoś to źle wykonał. Chciałabym, żeby to wykonał dobry lekarz mogę pójść do innej kliniki w tym celu.
    A ewentualnie Kraków wchodzi w grę? U mnie w klinice jest dobra cena a dr Chrostowski podobno dobry w tym co robi. Może warto połączyć zabieg z jakimś romantycznym weekendem na południu Polski?

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2619 10148

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam:
    klaudex89 wrote:
    I tu Kochana masz rację w 100%😉
    Mi po prostu jest "głupio" tu być ze względu na to ze tak szybko mi się udało😬
    Wiem, głupie myślenie, ale taka moja natura💁‍♀️
    Wiem również ze daje nadzieje I tu obiecuje się poprawić i udzielać się częściej, bo właśnie mi przypomniałaś ile wiary i nadziei dawały mi pozytywne historie Innych dziewczyn kiedy tu trafiłam ❤️
    Ciężko się przenieść na inny wątek🥰
    Jakoś tak nadal mi tu dobrze z Waszymi emocjami ❤️

    Wybór imienia prosty nie był, dla chłopca mieliśmy już dawno wybrane, a jak się okazało że dziewczyna to pustka w głowach się pojawiła😁
    Jedyne jakie do mnie przemawiało to "Klara"😉
    I raczej tak zostanie bo to jedyne jakie nam obydwojgu przypadło do gustu 😊

    Ojaaa, to ja już dla ewentualnej córeczki mam dawno dawno wybrane, po mojej prababci, która nie dość, ze urodziła się w tym samym dniu co ja, to mam ponoć jej charakterek 😁 A i imię do nazwiska pasuje haha
    Natomiast moja mama ciągle powtarza, ze ona będzie miała wnuka, a ze jestem jedynaczka.. to ten 🤣
    A imienia dla chłopca za chiny, z racji pewnie tego, ze od zawsze się w męskim towarzystwie obracam i każde męskie imię ma swojego odpowiednika.. Także jest dramat 🤣

    Jeśli chodzi o udzielanie się, rób tak jak w sercu gra, byle być w zgodzie ze sobą, ale faktem jest, ze zawsze mnie budowały historie Dziewczyn, którym się udało, a teraz praktycznie ich z nami nie ma, są na innym wątku.. Część jeszcze zagląda i czasem wtrąci mądre słowo, ale to już nie to samo jednak..
    A jeśli chodzi o Ciebie Kochana, to pewnie ciagle mocno się boisz, stad bliższe Ci nasze emocje 😊 Oby minęły i przyszła niezmącona radość ❤️ Na ile się da.. Ciągle trzymam kciuki za Ciebie i Kropeczka 😊


    Mysza123 wrote:
    My w koncu zapisalismy sie do kliniki, szczerze jestem przerazona, ciesze sie ale okropnie boje co z tego bedzie. Nie mniej jednak jakis mikro krok do przodu ☺️

    Podpowiedzcie jeszcze jakie witaminy, suplementy bierzecie szykujac sie do transferu ? Takie ciazowe czy dla planujacych ? Moze cos jeszcze innego ?
    (…)
    Ok, dzieki dziewczyny ☺️
    U mnie odpadaja suple na polepszenie komorek itp, chce po prostu cos zaczac brac przygotowujacego do ewentualnej ciazy. Teraz jestem na pregna start i wit d3, ale chetnie zmienie na inne albo na lepsze.
    Bedziemy podchodzic do ivf na komorkach dawczyni w Czechach.

    Ja biere Femibion planowanie ciąży, pregna dha, sanprobi super formuła, wit C 1000 i slow mag 😊
    D3 nie biere, bo badałam i jest git 😊
    Gratki, ten mikrokrok jest mega krokiem w kierunku spełnionego marzenia, powodzenia w maratonie i gratuluje 🐭 ❤️


    Cyg_Anka wrote:
    Furia, no nareszcie! Zaciskam mocno kciuki, żeby śnieżynka we wrześniu zagościła w brzusiu i żeby tam siedziała grzecznie ile trzeba 🙏☺️

    Ciotka, nareszcie przez wielkie eN!! 😁
    Dziękuje za dobre słowo Kochana! Każde wsparcie i każdy kciuk jest na wage złota, dziękuje ❤️


    Iseko wrote:
    Ja jestem w szpitalu, wymęczyli mnie na usg, zrobili badania, wyszło, że beta już spada, więc zaraz wracam do domu :)

    Jedyny moment, w którym cieszymy się ze spadku bety.. Dbaj o siebie Kochana i obserwuj.. Jesteś mega dzielna, przysięgam.. Pamiętaj, ze jestem z Tobą całym sercem ❤️


    Kluska wrote:
    O matko totalnie bym chciała taką historię (i co najlepsze w związku z brakiem miesiączki nawet dwa testy sobie zrobiłam ale standardowo bielsze niż rękawiczka Rozenkowej). I tak jakoś tak mi dobrze na sercu bo wszystko zdaje się wskakiwać "na swoje miejsce".

    Kolejny raz porównanie do biednej Rozenkowej, króluje na naszym salonie 🤣 Chociaż złą sławą cieszy się tez przecież proszek Vizir.. 🤔🤣
    Doskonale znam to uczucie, gdy po ciężkiej tęsknocie za jakimkolwiek działaniem wszystko zaczyna się układać i w ogóle dziać! Jest mega, wierze, ze da wymarzony efekt! No dobra, jak nie trafiłam z tym naturalsikiem, to niech idzie jak z płatka i ten teraz już nadchodzący transfer będzie początkiem magicznych 9 miechów. Bo później wiadomka, zapierdol do kwadratu ❤️

    Kluska, Cyg_Anka lubią tę wiadomość

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EM88

    W jakiej dawce brałaś sildenafil? Ja tez mialam problem z endo i mi lekarka kazala zwiększyć estrofem z 3×1 do 4×1 ( brałam dopochwowo) dorzucilam rowniez sildenafil ale w dawce 100 mg ( 4× 1 po 25 mg ) bralam tylko 2 dni, z endo 6.1 mm uroslo mi do 8.4 mm.

  • Majuta Przyjaciółka
    Postów: 82 87

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    A ewentualnie Kraków wchodzi w grę? U mnie w klinice jest dobra cena a dr Chrostowski podobno dobry w tym co robi. Może warto połączyć zabieg z jakimś romantycznym weekendem na południu Polski?

    Kluseczko, dziękuję za info. Właśnie robię rekonesans- czy Twoja klinika to Artvimed a lekarz to dr n. med. Bartosz Chrostowski? Cena wygląda dobrze. Czy miałaś u niego histero?

    39 lat/ starania od 2019

    07.2022 r. pierwsze IVF, 11 komórek, 9 dojrzałych, 3 zamrożone zarodki
    12.08.2022 r. transfer blastki 4.1.1., 22.08.2022 10 dpt beta 0,2 😥

    badania: kariotypy ok, histeroskopia -usunięty polip, CD 138 ok, KIR brak kilku implantacyjnych, konsultacja dr Paśnik accofil do transferu

    22.12.2023 r.: transfer FET, 5dpt II, 6 dpt beta 56, 8 dpt beta 167, 11 dpt beta 869, 13 dpt beta 2531

    05.01.2023 r.- jest pęcherzyk
    19.01.2023 r. - jest serduszko i zarodek 8mm

    mamy jeszcze ❄
  • Kluska Autorytet
    Postów: 3221 6275

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majuta wrote:
    Kluseczko, dziękuję za info. Właśnie robię rekonesans- czy Twoja klinika to Artvimed a lekarz to dr n. med. Bartosz Chrostowski? Cena wygląda dobrze. Czy miałaś u niego histero?
    Tak, klinka to Artvimed i tego doktora miałam na myśli.

    Ja nie miałam u niego bo miałam histeroskopię łączona z laparoskopią w kontekście próby udrożnienia więc zapłaciłam 4.5 tys za obie procedury (ale to było normalne przyjęcie na oddział, pełna głęboka narkoza i ponad doba w szpitalu) plus 1.1 tys za IPLE na wycinkach.

    Na pewno któraś z wątku o zapaleniu endometrium (wybacz ale nie pamiętam teraz kto) w ostatnim kwartale robił u niego (i to chyba nawet bez znieczulenia) i sobie chwaliła.

    Biorąc pod uwagę że gdzieś ostatnio widziałam rozmowę o histeroskopii za 6 tys to cena w Artvimedzie jest serio przyjazna.

    Kaśka Furiatka lubi tę wiadomość

    age.png

    Artvimed Kraków

    5 dpt 🍀 12.42
    7 dpt 🍀 44.73
    9 dpt 🍀 100.2
    12 dpt 🍀 351.0
    14 dpt 🍀 630.3
    16 dpt 🍀1402.0
    19 dpt 💚 3088.0
    27 dpt mamy bijące ❤️

    30.11.2022 zabraliśmy ❄️ do 🏡
    10.2022 mamy 4 zdrowe ❄️
    21.09.2022 mamy 5 ❄️ z pierwszego IVF

    👱‍♀️87, 🧔 86

    ♀️Niepłodność jajowodowa: oba niedrożne

    💊KIR BX (brakuje 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm)-na razie nic z tym nie robimy
    💊Układ hetero w czynnik Leiden, R2 i MTHFR- metylowane witaminy i heparyna od transferu
    💊Wysokie NK maciczne- encorton
    💊Niewielkie zapalenie endometrium, przeleczone, brak biopsji kontrolnej

    ♂️Delikatnie obniżona morfologia ale fragmentacja, stres oksydacyjny i inne testy super.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i myślę co robić dalej , mam totalny mętlik w głowie. Jesteśmy po 1 procedurze , uzyskano 3 blastki , podobno ładnej klasy ale 3 transfery nieudane.

    Przy transferach miałam intralipid , encorton , heparyne, accofil a przy ostatnim dodatkowo kroplówkę z atosibanem. Wszystko to zgodnie z zaleceniem immunologa.

    Przed osttanim transferem zrobili mi histeroskopie i był spr cd138 - tutaj jest ok.

    Co jeszcze powinnam sprawdzić?

  • Susannah Autorytet
    Postów: 2302 3837

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Siedzę i myślę co robić dalej , mam totalny mętlik w głowie. Jesteśmy po 1 procedurze , uzyskano 3 blastki , podobno ładnej klasy ale 3 transfery nieudane.

    Przy transferach miałam intralipid , encorton , heparyne, accofil a przy ostatnim dodatkowo kroplówkę z atosibanem. Wszystko to zgodnie z zaleceniem immunologa.

    Przed osttanim transferem zrobili mi histeroskopie i był spr cd138 - tutaj jest ok.

    Co jeszcze powinnam sprawdzić?

    Ja bym przebadała zarodki.

    Nowa84, Becky123 lubią tę wiadomość

    Diagnoza: ciężki czynnik męski (90% nieruchomych plemników, wysoki stres oksydacyjny, pogarszająca się ilość).

    I procedura: 1 zarodek 4CC, beta 0.

    II procedura:
    I transfer 4aa: poronienie zatrzymane
    II transfer 4aa: jesteśmy razem! 👨‍👩‍👦

    Czekają na nas ❄❄
  • Kaśka Furiatka Autorytet
    Postów: 2619 10148

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska wrote:
    Biorąc pod uwagę że gdzieś ostatnio widziałam rozmowę o histeroskopii za 6 tys to cena w Artvimedzie jest serio przyjazna.

    Ja za histero z cd138 płaciłam 2250zł..

    age.png
    Obustr. niedrożność, PCOS
    AMH 5,55 (10.22); FSH 8,42.
    FV R2_4070A>G - hetero
    MTHFR 677C>T - hetero
    PAI-1 4G - homo
    ☀️ I proc:
    03.22 - 11 komórek, ❄️❄️❄️❄️
    🍀22.03 - 10dpt beta 3,52🍀18.04 ❄️ 7 dpt beta <1,10 🍀16.05 ❄️ 9dpt beta <0,1🩸19.08 scratching, histero z cd138;🍀19.09 ❄️ 5dpt 0,20; 7dpt-19,01; 9dpt-71,72; 11dpt-120,90; 14dpt-199,60; 18dpt-15,38 CB🍀naturals 13.11-70,58, 14.11-107,30, 16.11-261, 18.11-592,50, 21.11-1089 CP
    ☀️ II proc:
    11.01.23 - 14 komórek, ❄️❄️❄️
    🍀16.01 Świeżaczka (3bb)
    23.01(7dpt)112,3; 25.01(9dpt) 250,6
    27.01(11dpt)560,9; 30.01(14dpt)3324; 31.01 (15dpt)GS 5mm; 14.02 (29dpt) jest ❤️
    28.03 (12+4) - pren - ok
    23.05 (20+4) - połówk - ok
    25.07 (29+4) - pren - ok - 1649g
    28.09.23 (38+6) 🎂 Nasz Skarb jest z nami ❤️ 3740g, 56cm, 10pkt! ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susannah wrote:
    Ja bym przebadała zarodki.


    No tak, tego nie zrobiliśmy podczas pierwszego podejścia.

  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 181 120

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becky123 wrote:
    Siedzę i myślę co robić dalej , mam totalny mętlik w głowie. Jesteśmy po 1 procedurze , uzyskano 3 blastki , podobno ładnej klasy ale 3 transfery nieudane.

    Przy transferach miałam intralipid , encorton , heparyne, accofil a przy ostatnim dodatkowo kroplówkę z atosibanem. Wszystko to zgodnie z zaleceniem immunologa.

    Przed osttanim transferem zrobili mi histeroskopie i był spr cd138 - tutaj jest ok.

    Co jeszcze powinnam sprawdzić?
    Ja po nieudanych tranaferach mialam kolejno wlaczena- scratching, badanie zarodkow i leczenie zapalenia endometrium.
    Mozna te rzeczy zrownoleglic. Zapalenia nigdu nie potwierdzilam badaniam bo szkoda mi bylo czasu na czekani na wynik. Wzielam wiec 3× doxycyline - paczka po 30 pln... mozesz tak zrobic czekajac na wynik badan zarodkow.

    Becky123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wam powiem że muszę dokładniej czytać tę swoje poradniki dla rodziców i robić notatki, bo dzisiejsze dzieci są strasznie problematyczne. W wiadomościach mówili o małej dziewczynce, która ukradła rodzicom 500 zł i pojechała taksówką do miasta oddalonego o 500 km spotkać się na placu zabaw z inną dziewczynką poznaną przez internet :

    https://www.google.com/amp/s/amp.tvn24.pl/bialystok/grajewo-piotrkow-trybunalski-sosnowiec-zabrala-z-domu-pieniadze-zamowila-taksowke-i-poprosila-o-kurs-do-sosnowca-6090023

    🤯

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w głębokim szoku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://tvn24.pl/pomorze/ilawa-10-latka-sama-z-psem-jechala-pociagiem-do-znajomych-jej-mama-byla-wtedy-w-pracy-6054800

    I właśnie widzę że to nie są jakieś pojedyńcze przypadki.

    🤯

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa84 wrote:
    Ja po nieudanych tranaferach mialam kolejno wlaczena- scratching, badanie zarodkow i leczenie zapalenia endometrium.
    Mozna te rzeczy zrownoleglic. Zapalenia nigdu nie potwierdzilam badaniam bo szkoda mi bylo czasu na czekani na wynik. Wzielam wiec 3× doxycyline - paczka po 30 pln... mozesz tak zrobic czekajac na wynik badan zarodkow.

    Stanu zapalnego nie mam ale może profilaktycznie jeszcze poproszę lekarza o receptę .

    Jeśli uda się nam uzyskać zarodki to napewnoe je zbadamy.

    Jeszcze scratching nie pomyślałam o tym😊

    A czy któraś Was robiła badanie Era? Warto ?

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ