Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 11 stycznia, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy będę miała siostrę transferową w czwartek? 😊
    W kalendarzu nie widzę, ale może ktoś się czai za krzaczkiem? ;)

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 11 stycznia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Czy będę miała siostrę transferową w czwartek? 😊
    W kalendarzu nie widzę, ale może ktoś się czai za krzaczkiem? ;)

    chyba na ten moment się nie zapowiada, no chyba, że ktoś zza krzaka się wychyli 🪴😉
    w ogóle w tym miesiącu na razie skromnie z transferami ale może jeszcze się rozkręci

    Dziewczyny jeśli zapominam wpisać kogoś do kalendarza 📆 to proszę się upominać bez skrępowania! Tylko pamiętajcie o ikonce 📆
    W natłoku wszystkiego niestety może mi coś umknąć

    Malutka_111 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 11 stycznia, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    chyba na ten moment się nie zapowiada, no chyba, że ktoś zza krzaka się wychyli 🪴😉
    w ogóle w tym miesiącu na razie skromnie z transferami ale może jeszcze się rozkręci

    Dziewczyny jeśli zapominam wpisać kogoś do kalendarza 📆 to proszę się upominać bez skrępowania! Tylko pamiętajcie o ikonce 📆
    W natłoku wszystkiego niestety może mi coś umknąć
    Mam nadzieję, że będę miała transfer na koniec miesiąca. Można wpisać na jutro 📆 pierwszy podgląd endometrium przed transferem

    merci lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 11 stycznia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie od wczoraj 🩸 i samopoczucie fatalne, nigdy nie miałam takich miesiączek jak teraz po odstawieniu leków
    Od dzisiaj znowu estrofem i pewnie na dzień babci pójdę na wizytę na podgląd endo do kolejnego transferu i w między czasie zaczęliśmy z mężem kombinować z diagnostyką - pewnie w pierwsze kolejności pójdzie genetyka, bo to najłatwiej, a dalej szukamy immunologa
    aktualnie chyba plan jest żeby podejść do tych 2 transferów co nam zostały (z nadzieją, że może mimo wszystko się uda) i ogarniać konsultacje

    MoniaB, Yahu, Mary27, just_a_girl, Paula., Nel_Krk, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • katkas Koleżanka
    Postów: 42 6

    Wysłany: 11 stycznia, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakie suplementy/witaminy bierzecie w pierwszym trymestrze? czy branie np. prenatal uno albo pregna plus jest wystarczające?

  • P.Migotka Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 11 stycznia, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    chyba na ten moment się nie zapowiada, no chyba, że ktoś zza krzaka się wychyli 🪴😉
    w ogóle w tym miesiącu na razie skromnie z transferami ale może jeszcze się rozkręci

    To ja się tak nieśmiało przyznam, że podglądam wątek i jestem 4dpt ;)

    Yahu, merci, MoniaB, krakowiankq, dom lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 12 stycznia, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Paula, jutro powtórka bety? :)
    Tak. Do tego przydalo by sie proga zbadać. Bo ostatnio zapomniałam.
    Tylko nie wiem czy brać rano luteine i utrogestan czy po pobraniu krwi ?

    Nel_Krk lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 12 stycznia, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkas wrote:
    Dziewczyny, jakie suplementy/witaminy bierzecie w pierwszym trymestrze? czy branie np. prenatal uno albo pregna plus jest wystarczające?
    Ja od dawna biorę Prenacaps multi 1 + DHA (w zestawie je sie kupuje) .
    Najpierw bralam dla panujących ciążę a pozniej stwierdziłam ze bez sensu lepiej dla ciężarnych od razu. Tym bardziej ze dobrze sie po nich czułam. No nie po wszystkich witaminach bylo mi dobrze nawet bez ciazy. No i po pozytywnej becie biorę je dalej i dalej zamierzam je brać.

    katkas lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 12 stycznia, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 12 stycznia
    Dzień Całowania Złotowłosych - Dzień Całowania Złotowłosych (ang. Kiss A Ginger Day) został zapoczątkowany w 2009 roku przez Kanadyjczyka, Dereka Forgie, jednego z użytkowników facebooka w odpowiedzi na przeprowadzoną również na facebooku kampanię z listopada 2008 roku “Kick A Ginger” (Kopnij Rudego) - niesmaczny żart wzorowany na Miasteczku South Park (amerykański serial animowany dla dorosłych). Akcja “Kopnij Rudego” spowodowała liczne ataki na rudowłose dzieci w szkołach, wywołując tym samym międzynarodowe oburzenie i potępienie takich zachowań. W odpowiedzi na to postanowiono, że 12 stycznia będzie corocznym dniem całowania złotowłosych, co jest zdecydowanie pokojowo nastawioną aktywnością. W kolejnych latach coroczne święto było obchodzone w różnych częściach świata, często w postaci popularnych wydarzeń opisywanych np. w popularnej brytyjskiej prasie

    🎼Tame Impala - The Less I Know The Better 🎼
    https://youtu.be/2SUwOgmvzK4?si=QJH_D86F7JtW22S_

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    Dzisiaj wszystkie kciuki na pokład, bo trochę się będzie działo 🤞🏻Powodzenia dziewczyny ✨

    Yahu, Paula., Adirella, MoniaB, sylstaa, Nel_Krk, Monixma, Biedronka321, Ishildur, Karolaaas, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 12 stycznia, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Tak. Do tego przydalo by sie proga zbadać. Bo ostatnio zapomniałam.
    Tylko nie wiem czy brać rano luteine i utrogestan czy po pobraniu krwi ?

    Ja zawsze badam progesteron tuż przed kolejną dawką leków

    Paula., Ishildur, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 12 stycznia, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dzisiaj się dzieje, powodzenia Dziewczyny 🍀🍀🍀
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1691 2418

    Wysłany: 12 stycznia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻
    Powodzenia dziewczyny

    Merci ja idę na całość z diagnostyka. Te 3 transfery w tym dwa poronienia zaorały moją psyche.
    Robię pełną diagnostykę. Immunologia, genetyka, biopsja z IPLE, histero. I jak zrobię to wszystko to dopiero transfer.

    Paula., MoniaB, Nel_Krk, Monixma, Mary27, blaurita, Ishildur, Karo_27, just_a_girl lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 12 stycznia, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 12 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    Dzisiaj wszystkie kciuki na pokład, bo trochę się będzie działo 🤞🏻Powodzenia dziewczyny ✨
    Dziewczyny trzymam za Was i za ❄️ siebie mocno kciuki 🍀🍀🍀

    Biedronka321, blaurita lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 12 stycznia, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    Powodzenia i trzymamy kciuki 🤞🤞

    Okres narazie chyba planuje być o czasie, chociaż już pobolewa podbrzusze 🫣🫣

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2297

    Wysłany: 12 stycznia, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:

    Merci ja idę na całość z diagnostyka. Te 3 transfery w tym dwa poronienia zaorały moją psyche.
    Robię pełną diagnostykę. Immunologia, genetyka, biopsja z IPLE, histero. I jak zrobię to wszystko to dopiero transfer.
    Całkowicie zrozumiałe, że to wszystko zostawiło swój ślad 😣 przepraszam, bo chyba nie kojarzę czy wy korzystacie ze swoich komórek i macie jeszcze ❄️ czy z dawstwa?
    My mamy jeszcze 2❄️ a chyba średnio się zakłada 3 na 1 ciążę więc nie mamy tutaj progu bezpieczeństwa i chyba wolę szybciej podejść do kolejnej stymulacji, bo generalnie jestem w dobrym fizycznym stanie no i im młodsza tym lepiej
    No i ta nadzieja dalej jest, że może jedna się uda

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 12 stycznia, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Tak. Do tego przydalo by sie proga zbadać. Bo ostatnio zapomniałam.
    Tylko nie wiem czy brać rano luteine i utrogestan czy po pobraniu krwi ?


    A dużo musiałabyś opóźnić dawkę? Z jednej strony lepiej nie za bardzo wydłużać odstęp między dawkami. Z drugiej lepiej zbadać przed, po lekach będziesz pewnie miała dobry poziom, a dobrze wiedzieć jaki się ma najniższy.

    Jak badałam po to miałam bardzo wysoki i lekarz mówił że świetnie, a jak badałam przed lekami to miałam za nisko.

    Ishildur lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2533 4666

    Wysłany: 12 stycznia, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny🤞🏻🙂

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Nel_Krk Ekspertka
    Postów: 156 135

    Wysłany: 12 stycznia, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Paula. - beta 💉🩸
    ✨ Pat93 - I prenatalne 🧑🏼‍⚕️
    ✨ Nel_Krk - I beta 💉🩸
    ✨ KurkaZłotopiórka - transfer 🍍
    ✨ Claudii - punkcja 🥚
    ✨ Biedronka321 - pierwszy podgląd podczas stymulacji 👀
    ✨ White1 - punkcja 🥚
    ✨ Mary27 - monitoring przed transferem 👀🩺
    ✨Totalnie_pogubiona 🍀🤞🏻

    Ale dzisiaj się dzieje! Niech to będzie dobry dzień, trzymam kciuki za wszystkie! 🍀🤞

    Ja już jestem po pobraniu, byłam w diagnostyce przed otwarciem 😅 Wynik ma być koło 15 🤞

    Paula., MoniaB, merci lubią tę wiadomość

    👩'93: singielka, adenomioza, trombofilia (niedobór białka S), zespół przekrwienia miednicy mniejszej

    AMH: 4,3 ug/l ✅ (06/2024)
    kariotypy ✅
    ANA2 ✅
    tarczyca ✅
    krzywa glukozowo-insulinowa 🛑 - od 18.06.2025 metformina

    📆 23.05.2025 - 01.06.2025: Stymulacja: Gonal f 125, Menopur 75, Letrozol 2x1, Orgalutran, trigger: 2x Gonapeptyl daily
    📆 03.06.2025 Punkcja w Rydze: 12🥚, dojrzałe i zapłodnione, słabej jakości, PICSI (nasienie dawcy), 0x ❄️
    📆 Wrzesień '25: II procedura, protokół długi: Estrofem, Gonapeptyl Daily, Bemfola, Mensinorm, trigger: Ovitrelle
    📆 16.09.2025 Punkcja, 11🥚 -> 6 MII -> 4 zapłodnione -> 2❄️❄️
    10/25-12/25 Leczenie stanu zapalnego, sztuczna menopauza
    📆19.12.2025 Przygotowanie do transferu, cykl sztuczny (Estrofem, Encorton, Progesteron Besins, Utrogestan, Prolutex, Zivafert, Neoparin)
    📆 03.01.2026 Transfer ❄️ 9dpt: 44,11, 11dpt 22,41 💔
    📆 07.02.2026 Transfer ❄️ 10dpt: 13, 12dpt 5,42 💔
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3883

    Wysłany: 12 stycznia, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A dużo musiałabyś opóźnić dawkę? Z jednej strony lepiej nie za bardzo wydłużać odstęp między dawkami. Z drugiej lepiej zbadać przed, po lekach będziesz pewnie miała dobry poziom, a dobrze wiedzieć jaki się ma najniższy.

    Jak badałam po to miałam bardzo wysoki i lekarz mówił że świetnie, a jak badałam przed lekami to miałam za nisko.
    Z godziny 7 do 9 gdzies.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 12 stycznia, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam się po badaniach, które lekarz z kliniki kazał zrobić do karty ciąży… którą
    ma mi założyć na najbliższej wizycie tj 14.01.
    Jeśli chodzi o plamienia to nadal są…
    Na dalsze wizyty zapisałam się do przychodni przyszpitalnej w ramach NFZ - mam nadzieję, że lekarz z kliniki nie będzie mnie przymuszał do wizyt u siebie?

    Jak to u was było?
    Lekarz z kliniki sugerował, aby u niego robić wszystkie wizyty?
    Wiem, że liczba wizyt na nfz w poradni jest ograniczona, ale mam jeszcze ubezp prywatne i zamierzam „dochodzić” na wizyty właśnie w ramach tego ubezp.

    MoniaB lubi tę wiadomość

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ