Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2294

    Wysłany: 13 stycznia, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 13 stycznia
    Dzień Polskiej Wódki
    Dzień Wzajemnej Adoracji - To nietypowe święto powstało w czasach I wojny światowej, a jego celem było odwrócenie uwagi od walki na froncie. Wojna się skończyła, a Dzień Wzajemnej Adoracji pozostał, zawsze bowiem warto adorować tych, na których nam zależy.
    Międzynarodowy Dzień Koszuli - Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji. Dziś warto więc kupić sobie koszulę, zwłaszcza że w wielu miejscach możemy liczyć na specjalne promocje.
    Dzień Gumowej Kaczuszki - Gumowa kaczuszka to nie tylko zwykły produkt dla dzieci do kąpieli. Dzień Gumowej Kaczuszki ustanowiono, ponieważ ta niepozorna zabawka w wyniku zupełnego przypadku przyczyniła się do rozwoju nauki. W latach 90'tych ubiegłego wieku kontenerowiec przewożący tysiące kaczuszek rozbił się i zabawki dostały się do oceanu, a naukowcy wykorzystali trasy, po których płynęły do oceny prądów wód.

    🎼Until The Ribbon Breaks - Romeo 🎼
    https://youtu.be/rLnsteIpKEw?si=pqUCgFjj4eBL9gt-

    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Adirella - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    Powodzenia 🤞🏻

    sylstaa, Paula., krakowiankq, just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 13 stycznia, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczoraj stron nastukałyście 🫣 udało się nadrobić, ten tydzień mam wypchany wszystkim na maksa i nie wiem w co ręcę włożyć 😅 mąż oczywiście wczoraj poszedł na badania i powiedział, że nie muszą wysyłać, że jutro przed wizytą odbierzemy 🥲 no udusić to mało!

    MoniaB, Paula., just_a_girl, Karolaaas lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2532 4665

    Wysłany: 13 stycznia, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ale wczoraj stron nastukałyście 🫣 udało się nadrobić, ten tydzień mam wypchany wszystkim na maksa i nie wiem w co ręcę włożyć 😅 mąż oczywiście wczoraj poszedł na badania i powiedział, że nie muszą wysyłać, że jutro przed wizytą odbierzemy 🥲 no udusić to mało!
    Trzymam kciuki za wyniki męża🤞🏻 powodzenia dzisiaj🍀

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 13 stycznia, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ale wczoraj stron nastukałyście 🫣 udało się nadrobić, ten tydzień mam wypchany wszystkim na maksa i nie wiem w co ręcę włożyć 😅 mąż oczywiście wczoraj poszedł na badania i powiedział, że nie muszą wysyłać, że jutro przed wizytą odbierzemy 🥲 no udusić to mało!

    Powodzenia! Trzymam kciuki za wyniki 🍀🍀🍀

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2730

    Wysłany: 13 stycznia, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ale wczoraj stron nastukałyście 🫣 udało się nadrobić, ten tydzień mam wypchany wszystkim na maksa i nie wiem w co ręcę włożyć 😅 mąż oczywiście wczoraj poszedł na badania i powiedział, że nie muszą wysyłać, że jutro przed wizytą odbierzemy 🥲 no udusić to mało!
    Ogromne kciuki 🍀🍀🍀🍀🍀🫶

    Adirella lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3882

    Wysłany: 13 stycznia, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    📆 13 stycznia
    ☃️✨Dzisiaj kciuki trzymamy za: ☃️✨
    ✨Adirella - wizyta kwalifikacyjna w klinice 🧑🏼‍⚕️
    Powodzenia 🤞🏻
    🍀🍀🍀Trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3103 3882

    Wysłany: 13 stycznia, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Ale wczoraj stron nastukałyście 🫣 udało się nadrobić, ten tydzień mam wypchany wszystkim na maksa i nie wiem w co ręcę włożyć 😅 mąż oczywiście wczoraj poszedł na badania i powiedział, że nie muszą wysyłać, że jutro przed wizytą odbierzemy 🥲 no udusić to mało!
    Hehe no ci nasi mężczyźni juz tacy są 😄 moj by to samo zrobil 😁
    🍀🍀🍀Kciuki za wyniki 🍀🍀🍀

    Adirella, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Cbag Przyjaciółka
    Postów: 82 66

    Wysłany: 13 stycznia, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy ktoś z was pomoże mi bo nie wiem czy dobrze biorę lek. Mam na rozpisce estrofen 2x1 po 2 mg ale rano i czy mam 2 od razu czy rano i wieczorem

  • Komanuss Autorytet
    Postów: 958 465

    Wysłany: 13 stycznia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    Hej dziewczyny czy ktoś z was pomoże mi bo nie wiem czy dobrze biorę lek. Mam na rozpisce estrofen 2x1 po 2 mg ale rano i czy mam 2 od razu czy rano i wieczorem
    Rano i wieczorem

    Yahu, Cbag lubią tę wiadomość

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1689 2417

    Wysłany: 13 stycznia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    Hej dziewczyny czy ktoś z was pomoże mi bo nie wiem czy dobrze biorę lek. Mam na rozpisce estrofen 2x1 po 2 mg ale rano i czy mam 2 od razu czy rano i wieczorem
    Rano i wieczorem i dobrze żeby to były stałe godziny

    Cbag lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cbag Przyjaciółka
    Postów: 82 66

    Wysłany: 13 stycznia, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Rano i wieczorem i dobrze żeby to były stałe godziny
    Dziękuję bo obudziłam się z lękiem że źle biorę leki

  • White1 Autorytet
    Postów: 2033 4680

    Wysłany: 13 stycznia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 komórek z czego: 12 mocno niedojrzałych, 2 poprawnie zapłodnione, 4 nie wykazują oznak zapłodnienia

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 13 stycznia, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cbag wrote:
    Hej dziewczyny czy ktoś z was pomoże mi bo nie wiem czy dobrze biorę lek. Mam na rozpisce estrofen 2x1 po 2 mg ale rano i czy mam 2 od razu czy rano i wieczorem

    Jak lek jest 2 x na dobę to często najlepiej co 12h.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 13 stycznia, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    18 komórek z czego: 12 mocno niedojrzałych, 2 poprawnie zapłodnione, 4 nie wykazują oznak zapłodnienia


    Trzymam kciuki za te 2! 🐣🐣

    Ishildur lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • blaurita Autorytet
    Postów: 312 379

    Wysłany: 13 stycznia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    18 komórek z czego: 12 mocno niedojrzałych, 2 poprawnie zapłodnione, 4 nie wykazują oznak zapłodnienia

    U mnie było podobnie (4 dojrzałe i uzyskaliśmy 2 zarodki). Także wierz w swoje 🥚 🥚 💖
    Trochę szkoda tych 12, co jest powodem?
    punkcja za wcześnie? Mówili coś?

    ♀ 35
    💉 05.2025 stymulacja Cetrotide, Ovaleap, Gonapeptyl - 16 pęcherzyków
    🩺 punkcja 05.2025
    🫧 16 ➡️ 4 🥚
    ❄️4AA ❄️4AB (5doba)
    usunięcie mięśniaka i endo: 08.25, biopsja✅
    1.transfer: 05.12.25
    (Luteina,Utrogestan, Prolutex, Clexane, Estrofem)
    🍀 8 dpt bHcg 50,94 mIU /ml, prog 71,4 ng/ml
    🍀 10 dpt bHcg 124,00 mIU/ml
    🍀 17 dpt bHcg 2516,00 mIU/ml, prog 29,30 ng/ml
    🍀 22 dpt bHcg 8106 mIU/ml, prog 104 ng/ml, estradiol 224 pg/ml
    🍀 24 dpt USG 💓 2,5 mm 👶🏻
    🍀 40 dpt USG 💓 👶🏻
    🍀 10+3 👶🏻 3,7 cm 💓 153 bpm
    🍀 1 prenatalne 21.02 USG 🆗
    🍀 2 prenatalne 20.04 🆗 chłopak 🩵

    ♂ 41
    0% prawidłowych plemników
    odsetek plemników z fragmentacją DNA 58%
    test HBA 46%
    ilość plemników w 1ml - 13,8mln
    ruch postępowy 13%
    viability (plemniki żywe) 30%
    host 31%
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2294

    Wysłany: 13 stycznia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    18 komórek z czego: 12 mocno niedojrzałych, 2 poprawnie zapłodnione, 4 nie wykazują oznak zapłodnienia
    Kciuki za 2🥚🍀🤞🏻 a mówili coś jeszcze co z tymi 4? Będą jeszcze obserwować?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2033 4680

    Wysłany: 13 stycznia, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tych 12 powiedzieli tyle, że były bardzo mocno niedojrzałe, w stadium takim z jakim się rodzimy.

    O tych 4 powiedzieli, że nie podjęły współpracy z plemnikami, dają im szanse, ale realnie to bardzo rzadkie przypadki, że któraś z nich się rozwinie do blastki.

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1730

    Wysłany: 13 stycznia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylstaa mam sprawę na priv.

    sylstaa lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 13 stycznia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    O tych 12 powiedzieli tyle, że były bardzo mocno niedojrzałe, w stadium takim z jakim się rodzimy.

    O tych 4 powiedzieli, że nie podjęły współpracy z plemnikami, dają im szanse, ale realnie to bardzo rzadkie przypadki, że któraś z nich się rozwinie do blastki.


    Współczuję, ale trzymam kciuki za te 2 .

    A co lekarz na to? Może miałaś źle dobraną stymulację lub za szybko została zakończona?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 10:48

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 13 stycznia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może czy dr Jarosz akceptuje badanie APS robione w Diagnostyce?

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ