Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨
Odpowiedz

☃️✨ IVF STYCZEŃ 2026 ☃️✨

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 22 stycznia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Biorę 2 razy dziennie, jedna10:30 druga 22:30 więc ta druga to nawet na plus bo lepiej się będzie zasypiać 😄

    Ja 3 razy dziennie i pierwszą dawkę biorę zaraz po przebudzeniu o 5 i po niej czuję się 100% ok, później 12:00 i tu się zaczyna hulahop 😆 a wieczorna dawka to też przed spankiem🤭

    merci lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 22 stycznia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po transferze ❄️4AB poszło sprawnie bez żadnego dyskomfortu.
    Miałam szczęście bo dzisiaj transfery robiła moja Pani doktor :-)
    Może to głupie ale mam lekki katar i boje się teraz "smarkać" 🤦‍♀️🤪😂
    Chwilo trwaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 12:50

    merci, krakowiankq, Mary27, Biedronka321, Yahu, Paula., Black_Angel, Karolaaas, Totalnie_pogubiona, just_a_girl, Ewelcia1605, Honorka, niecierpliwa ..., Hania2010, Biała_Konwalia, MoniaB, Estera95, blaurita lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 22 stycznia, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ja miałam usg na początku cyklu zanim dr przypisała estrofem. Miałaś ostatnio kontrolne USG?
    Tydzień temu i Endo cienkie. Ale przez tydzień co się mogło dużo zmienić 🤣

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 22 stycznia, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Już po transferze ❄️4AB poszło sprawnie bez żadnego dyskomfortu.
    Miałam szczęście bo dzisiaj transfery robiła moja Pani doktor :-)
    Może to głupie ale mam lekki katar i boje się teraz "smarkać" 🤦‍♀️🤪😂
    Chwilo trwaj
    Trzymam kciuki. Niech kropek się zagości

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 22 stycznia, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Tydzień temu i Endo cienkie. Ale przez tydzień co się mogło dużo zmienić 🤣

    A jak zaczniesz teraz brać to kiedy kontrola?

    Wiesz, zdarzały się tu nie raz przypadki owulacji pomimo brania estrefemu 🙈

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 22 stycznia, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę pochwalić męża wracając z transferu kupił mi ptysie w nagrodę za bycie dzielną.
    Wychować męża ważna sprawa ;-)

    Black_Angel, Karolaaas, Mary27, just_a_girl, Ewelcia1605, Honorka, Monixma, niecierpliwa ..., MoniaB lubią tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1686 2415

    Wysłany: 22 stycznia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A jak zaczniesz teraz brać to kiedy kontrola?

    Wiesz, zdarzały się tu nie raz przypadki owulacji pomimo brania estrefemu 🙈
    To cykl sztuczny tylko pod badanie. Muszę w 19 dniu od startu estrogenów i 5 dni od proga zrobić badanie. Gpt twierdzi że nawet jak mam mieć biedak boże jakaś owulke to nie szkodzi bo estrogeny resetują cykl. Ale z tym czatem to cholera wie. Od lekarza dostałam zalecenie że jak hcg spadnie poniżej 10 to mam rozpocząć estrogeny. I tyle z zaleceń 🤣

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 316 421

    Wysłany: 22 stycznia, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba Malutka jestem w podobnej sytuacji. Po poronieniu, czas mija, była USG, z którego nic nie wynikło - ze to może cykl bezowulacyjny. Potem wrazenia z ciałam miałam odmienne i test owulacyjny wskazywał owulację, ale i tak zaczęłam estrofem. No i okres się zjawił po 37 dniach, jest jakis skąpy. Ja juz nawet nie wnikam, tylko biorę, bo wszystki jest dla mnie nienaturalne, a wstrzykiwanie moczu kobiet po przekwicie najbardziej;D

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 22 stycznia, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki 🍀
    Beta 22295,8❄️
    Prog 13,39
    Położna kazała wyslac mi wyniki jak tylko bede mieć. Zadzwoniła do mnie zaraz i mam brać 2x prolutex. Rano i wieczorem. A wczesniej bralam tylko wieczorem. Powiedziała, ze beta pięknie rosnie tylko ten progesteron ma ciężko sie rozbujać. 📆 26-go w poniedziałek mam powtórzyć badania.

    W Google sprawdzałam przyrost bety i dalej sugeruje mi ciążę bliźniaczą 🙈🤣 co sprawdzam przyrost to sugeruje mi bliźniaki 🤯😀

    Edit
    Zastanawiam sie jak naturalnie wpłynąć na ten progesteron . Musze jeść wiecej jajek i ryby chyba zacząć jeść chociaż ja z ryb to tylko paluszki rybne lubie, ale trzeba sie jakos przemoc i wspomóc to bo mi sie to nie podoba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 14:47

    Yahu, Biedronka321, Ewelcia1605, Honorka, merci, Mary27, Karolaaas, Kasikos, Butterfly_84, niecierpliwa ..., Biała_Konwalia, Pozytywna_, Ishildur, Estera95 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 22 stycznia, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam brzuch oszczędzić i poprosiłam w pracy pielęgniarkę żeby mi zrobiła Prolutex domięśniowo - to był błąd. Teraz chodzić nie mogę tak mnie noga boli przy skurczu mięśni 😂😂

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 22 stycznia, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Mam wyniki 🍀
    Beta 22295,8❄️
    Prog 13,39
    Położna kazała wyslac mi wyniki jak tylko bede mieć. Zadzwoniła do mnie zaraz i mam brać 2x prolutex. Rano i wieczorem. A wczesniej bralam tylko wieczorem. Powiedziała, ze beta pięknie rosnie tylko ten progesteron ma ciężko sie rozbujać. 📆 26-go w poniedziałek mam powtórzyć badania.

    W Google sprawdzałam przyrost bety i dalej sugeruje mi ciążę bliźniaczą 🙈🤣 co sprawdzam przyrost to sugeruje mi bliźniaki 🤯😀

    Edit
    Zastanawiam sie jak naturalnie wpłynąć na ten progesteron . Musze jeść wiecej jajek i ryby chyba zacząć jeść chociaż ja z ryb to tylko paluszki rybne lubie, ale trzeba sie jakos przemoc i wspomóc to bo mi sie to nie podoba.
    Jesteś na cyklu sztucznym? W cyklu sztucznym nie ma owulacji i organizm sam nie produkuje progesteronu. Cały progesteron pochodzi wyłącznie z leków, dlatego musisz go zewnętrznie dostarczać aż łożysko przejmie produkcję.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 22 stycznia, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Chciałam brzuch oszczędzić i poprosiłam w pracy pielęgniarkę żeby mi zrobiła Prolutex domięśniowo - to był błąd. Teraz chodzić nie mogę tak mnie noga boli przy skurczu mięśni 😂😂
    Odważna jesteś. Ja dziś na brzuchu dla prolutexu wybrałam chyba źle miejsce i ciągle mocno boli.
    Z powodu siniaków heparynę robię w udo, ale tylko sam zastrzyk boli. Ale prolutex w udo.... przecież ból po nim może trwać dłużej....

    Paula, piękna beta😍. Progesteron na cyklu sztucznym masz tylko z leków. Dieta nie pomoże, musisz kontrolować poziom hormonu w 1 trzymestrze i ewentualnie zmieniać dawki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 15:36

    Paula., Ishildur lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 22 stycznia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Jesteś na cyklu sztucznym? W cyklu sztucznym nie ma owulacji i organizm sam nie produkuje progesteronu. Cały progesteron pochodzi wyłącznie z leków, dlatego musisz go zewnętrznie dostarczać aż łożysko przejmie produkcję.
    Na cyklu sztucznym. A jak sugerujesz zeby zewnętrznie dostarczać? Biore luteine 3x2 i utogestan 3x1 i od dzis 2x prolutex. Myślę nad tą dieta co tu wprowadzić

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 22 stycznia, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Odważna jesteś. Ja dziś na brzuchu dla prolutexu wybrałam chyba źle miejsce i ciągle mocno boli.
    Z powodu siniaków heparynę robię w udo, ale tylko sam zastrzyk boli. Ale prolutex w udo.... przecież ból po nim może trwać dłużej....

    Paula, piękna beta😍. Progesteron na cyklu sztucznym masz tylko z leków. Dieta nie pomoże, musisz kontrolować poziom hormonu w 1 trzymestrze i ewentualnie zmieniać dawki
    Aaa no ale dieta jak cos wprowadzę nie zaszkodzi. Dziekuje za odpowiedz .
    To ze powiedziałyście mi o tym cyklu sztucznym ze tak to wygląda bo nie wiedzialam to uspokoiło mnie trochę.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Kasikos Przyjaciółka
    Postów: 84 101

    Wysłany: 22 stycznia, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, ja niestety nie podeszłam do transferu - skutki uboczne estradiolu były tak uciążliwe, że musiałam przerwać (pięciokrotnie podwyższone próby wątrobowe, tachykardia, ból klatki piersiowej i trudności w oddychaniu, etc.). Niestety kontakt z lekarzem prowadzącym jest bardzo sporadyczny, maksymalnie kilkuzdaniowy, a czasem jedno, i w moim odczuciu utrudniony. Z objawami zostałam odesłana do internisty, który kazał przerwać lek. Dzień później poczułam się jak nowy człowiek. Napisałam do lekarza prowadzącego z pytaniem, co dalej, ale musiałam ciągnąć za każde słowo, ostatecznie udało się wyciągnąć, że chce zacząć z nowym cyklem od nowa ten sam protokół. Zapytałam, czy niezależnie od mojej reakcji na lek, dzień później znów jedno zdanie - że w takim razie na naturalnym. I znów cisza. Ani słowa wyjaśnienia, czy może będziemy wspomagać owulację - a u mnie z owulacjami kiepsko. Zastanawiam się nad zmianą lekarza w klinice, bo to już sam w sobie trudny proces, więc chciałabym zadbać chociaż o to, żeby komunikacja przebiegła poprawnie.... Ciekawa jestem, jak było u Was z takimi zmianami i czy to w ogóle wykonalne?

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👧🏼 85 🧔‍♂️ 80 🐈x3

    2015-2018 starania naturalne
    2019-2024 przerwa w staraniach
    2025 klinika + kwalifikacja do ivf

    Stymulacja - 11.2025 - Bemfola & Cetrotide & Menopur
    24.11 punkcja - - 10 komórek - 10 dojrzałych
    26.11 - 8 zapłodnionych komórek. Blastki, do roboty!
    30.11 - ❄️❄️❄️❄️❄️
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 22 stycznia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Odważna jesteś. Ja dziś na brzuchu dla prolutexu wybrałam chyba źle miejsce i ciągle mocno boli.
    Z powodu siniaków heparynę robię w udo, ale tylko sam zastrzyk boli. Ale prolutex w udo.... przecież ból po nim może trwać

    Chyba jednak głupia a nie odważna 😂
    Więcej tego błędu nie popełnię

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 22 stycznia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Na cyklu sztucznym. A jak sugerujesz zeby zewnętrznie dostarczać? Biore luteine 3x2 i utogestan 3x1 i od dzis 2x prolutex. Myślę nad tą dieta co tu wprowadzić
    Zewnętrznie mam na myśli leki🙂 Dieta tutaj nic nie pomoże.

    Paula., Mary27, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 22 stycznia, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Na cyklu sztucznym. A jak sugerujesz zeby zewnętrznie dostarczać? Biore luteine 3x2 i utogestan 3x1 i od dzis 2x prolutex. Myślę nad tą dieta co tu wprowadzić
    W jakiej dawce masz luteinę? Utrogestan masz 200 mg, moze zmiana na cyclogest ktory ma dawkę 400 by pomogła podbić? Ewentualnie zwiększyłabym utrogestan, sam prolutex może nie podciągnąć proga do pożądanego poziomu 20, bo będziesz go miała co 12h więc to duża przerwa.
    U mnie np luteina nic nie daje, kompletnie. Utrogestan ledwo co podnosił poziom, dopiero kombinacja cyclogest i bensis w dawkach 3x2 oba dawała jakieś rezultaty.

    sylstaa, Paula. lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 22 stycznia, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    W jakiej dawce masz luteinę? Utrogestan masz 200 mg, moze zmiana na cyclogest ktory ma dawkę 400 by pomogła podbić? Ewentualnie zwiększyłabym utrogestan, sam prolutex może nie podciągnąć proga do pożądanego poziomu 20, bo będziesz go miała co 12h więc to duża przerwa.
    U mnie np luteina nic nie daje, kompletnie. Utrogestan ledwo co podnosił poziom, dopiero kombinacja cyclogest i bensis w dawkach 3x2 oba dawała jakieś rezultaty.
    Dokładnie, u mnie też cyclogest dużo lepiej podnosi niż utrogestan.

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3873

    Wysłany: 22 stycznia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    W jakiej dawce masz luteinę? Utrogestan masz 200 mg, moze zmiana na cyclogest ktory ma dawkę 400 by pomogła podbić? Ewentualnie zwiększyłabym utrogestan, sam prolutex może nie podciągnąć proga do pożądanego poziomu 20, bo będziesz go miała co 12h więc to duża przerwa.
    U mnie np luteina nic nie daje, kompletnie. Utrogestan ledwo co podnosił poziom, dopiero kombinacja cyclogest i bensis w dawkach 3x2 oba dawała jakieś rezultaty.
    Luteina 100mg a utrogestan 300mg . Moze jak w poniedziałek znow zbadam i nie podskoczy to moze gin wpadnie na pomysł, żeby mi wymienic te leki na inne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia, 16:20

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ