X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF w Krakowie z endometriozą
Odpowiedz

IVF w Krakowie z endometriozą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 22 listopada 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magggie wrote:
    No to piona Evelyanne :) Który stopień endomendy u Ciebie?
    Ja byłam w Parens u dr Janowca w lutym na usg endometriozy i zalecił nam ivf. Najpierw to był szok, bo dopiero staraliśmy się wtedy drugi miesiąc, a ja nawet nie miałam robionego zwykłego monitoringu cyklu czy czegokolwiek o czym się naczytałam na tym forum :D Byliśmy pewni, że uda nam sie naturalnie albo z lekkimi wspomagaczami typu magiczne zastrzyki. Teraz jak już dotarło jaka jest lipa i że ivf to nie tylko w filmach, to nie możemy się doczekać, żeby na to in vitro się z kimś umawiać i działać.
    Też jesteśmy zapisani na sierpień na konsultację w Krakovi do Doktora W ;-)
    Mam trochę wrażenie, ze każdy „straszy inv” żeby później moc sobie przypisać zasługę naturalnej ciąży w razie czego.

    Widzę, ze udało Ci się naturalnie była drożność lub jakieś leki?

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1326 1565

    Wysłany: 20 stycznia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magggie wrote:
    Faktycznie prawie taka sama historia 😃 u mnie nagle z nikąd na jajniku pojawila się torbiel i diagnoza endo 3 stp. Też w życiu nie słyszałam o tej chorobie wcześniej i nie mam żadnych typowych objawów. Później doszły wyniki męża 🙉
    Tragedia. Najgorsza jest ta presja żeby się spieszyć bo endo może się rozszaleć.
    Dziękuję i trzymam kciuki za Wasz transfer! ☺☺
    O widzę, ze jednak udało się naturalnie. Usunelas ogniska? Tez mam endo III stopnia i torbiel

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ