X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IVF w Poznaniu
Odpowiedz

IVF w Poznaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Karolaaas Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 10 lutego, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja-R wrote:
    Dlatego, że moja przyjaciółka również leczyła się w Medart, jest to dobra klinika z dobrym zapleczem diagnostyczny ale jestem daleko od pisania, że cudowna najwspanialsza na świecie, przyjaciółka zmagala się z niskim AMH i endometriozą której nikt w klinice nie widział to druga sprawa jeżeli ktoś ma endometrioza to też warto być pod opieką lekarza typowo od endo, dwie procedury nie udane w Medart, jej się udało u dr Janowca specjalisty od endo i też niskiego ANH ma teraz jest w kolejnej ciąży.
    To super, że Twojej przyjaciółce sie udało, endo nie jest łatwe w leczeniu. W takim razie mogę prosic o namiary na tego specjaliste?

  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 579 1378

    Wysłany: 10 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    To super, że Twojej przyjaciółce sie udało, endo nie jest łatwe w leczeniu. W takim razie mogę prosic o namiary na tego specjaliste?

    Dr Janowiec, jest popularny łatwo znajdziesz, ma też profil na Instagramie, jedyny minus przyjmuje w Nowym Sączu.
    Sprawdź sobie jeszcze Dr Hadaś, klikna Eneida w Poznaniu, moim dwóm koleżankom z nikim AMH pomogl, jedna z nich ma też endometrioza i to dosyć zaawansowana.

    preg.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo
    31.10.23 FET 5.1.1.
    07.11 - beta 7dpt-56, 9dpt-125, 13dpt-623, 15dpt-1402, 20dpt-4409, 21 dpt- pęcherzyk 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️CRL 6,8 mm, 8+0-CRL 1,72 cm,9+0-CRL 2,52 cm - It's a boy,11+2-CRL 4,69 cm,13+3 I 8,04 cm
    15+5-14 cm,142g
    20+3-II 344g
    22+2-508g,25+2-733g,26+3-826g,28+4-1190g, 30+4-1473g
    TP:21.07.
  • Karolaaas Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 10 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny😊, trochę mi lepiej z tym że wiem gdzie teraz uderzyć.

  • kluseczka88 Autorytet
    Postów: 563 616

    Wysłany: 10 lutego, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tylko dodam że akurat mi z amh 0,74 udało się w medarcie, póki co 2 transfery zakonczone dwoma sukcesami :) ale możliwe że po prostu miałam też dużo szczęścia. Nigdzie indziej nie byliśmy, nie mamy porównania. Na plus dostępność kliniki i lekarzy- tam transfery,
    Monitoringi itp w każdą niedzielę czy święta, ma się wrażenie że pracują 24/7 😂. Opieka też ok.

    Karolaaas, Luna_94🌛 lubią tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    age.png

    AMH 0.76, LUF
    IVF 04.2019 ❄️❄️❄️ 3.1.1., 3.1.1, 5.1.2 3xPGT-A✅
    05.2019 transfer ❤️ 👱‍♂️
    02.2022 - wracamy po rodzeństwo 🍀
    7dpt - 89,68 mIU/ml
    8dpt - 158,57 mIU/ml
    13dpt - 2250,09 mIU/ml
    28dpt ❤️ 👱‍♀️
    10.2022 SN 40+5 ❤️
    03.2024 - wracamy po ostatniego mrozaka ❄️
    5dpt - 23,39
    8dpt - 81,90
    12dpt - 817
    16dpt - 3778
    27dpt ❤️ 👱‍♂️
  • Maja-R Debiutantka
    Postów: 12 12

    Wysłany: 10 lutego, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Dzięki dziewczyny😊, trochę mi lepiej z tym że wiem gdzie teraz uderzyć.


    Tak jak napisała Ciri86, może warto udać się do dr tego drugiego dr ale jeżeli masz możliwość chęci czekać do dr Janowca do polecam ogromnie. Ja oczywiście polecam Medart ale nie każdej osobie w każdym problemie bo to nie o to chodzi aby polecać "bez opamiętania". I to, że Medart nie zna się na endometriozie i takie są fakty. Życzę powodzenia ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 12:29

  • Karolaaas Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 10 lutego, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja-R wrote:
    Tak jak napisała Ciri86, może warto udać się do dr tego drugiego dr ale jeżeli masz możliwość chęci czekać do dr Janowca do polecam ogromnie. Ja oczywiście polecam Medart ale nie każdej osobie w każdym problemie bo to nie o to chodzi aby polecać "bez opamiętania". I to, że Medart nie zna się na endometriozie i takie są fakty. Życzę powodzenia ✊

    Dziękuje serdecznie za podpowiedzi, a teraz przede mną dlugi weekend pełen rozmyśleń. Zawsze można odbyć kilka konsultacji tam gdzie sa bardzo szybkie terminy i ostatecznie zadecydujemy.
    Trzymaj sie🙂

  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 10 lutego, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 0.74 AMH i na Polnej się udało wcześniej miałam 2 procedury w invimed i klapa jeden zarodek który nie dal ciąży

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Mkm89 Przyjaciółka
    Postów: 71 345

    Wysłany: 10 lutego, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez kilka msc byłam w Medarcie, tam milion wizyt i mało konkretów, lekarz na każdej wizycie sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz mnie widział. Z kolei od listopada jestem w klinice Pastelova, tutaj mam zupełnie inne doświadczenia, lekarz jest naprawdę zaangażowany, empatyczny, efekt jest taki, że na dziś jestem w ciąży :).

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    preg.png
  • Karolaaas Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 11 lutego, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkm89 wrote:
    Ja przez kilka msc byłam w Medarcie, tam milion wizyt i mało konkretów, lekarz na każdej wizycie sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz mnie widział. Z kolei od listopada jestem w klinice Pastelova, tutaj mam zupełnie inne doświadczenia, lekarz jest naprawdę zaangażowany, empatyczny, efekt jest taki, że na dziś jestem w ciąży :).

    Gratuluje ciazy😊
    z tego co w innych wpisach wyczytalam to do pastelowej ucieklo czesc lekarzy z polnej, ogolnie maja tez spoko oceny i polecenia. A u jakiego lekarza sie leczylas w pastelowej i mozesz polecic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 15:53

  • Mkm89 Przyjaciółka
    Postów: 71 345

    Wysłany: 11 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Gratuluje ciazy😊
    z tego co w innych wpisach wyczytalam to do pastelowej ucieklo czesc lekarzy z polnej, ogolnie maja tez spoko oceny i polecenia. A u jakiego lekarza sie leczylas w pastelowej i mozesz polecic?

    Dzięki, ale to jeszcze taki wczesny etap, że może być różnie.
    Ja jestem u dr Derwicha, w klinice jest cała ekipa lekarzy z Polnej, atmosfera jest kameralna. Ja się tu czuję dużo lepiej niż w Medarcie, który na mnie robił wrażenie fabryki, ale każdy musi znaleźć pewnie swoje miejsce :)

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    preg.png
  • Karolaaas Koleżanka
    Postów: 47 9

    Wysłany: 11 lutego, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mkm89 wrote:
    Dzięki, ale to jeszcze taki wczesny etap, że może być różnie.
    Ja jestem u dr Derwicha, w klinice jest cała ekipa lekarzy z Polnej, atmosfera jest kameralna. Ja się tu czuję dużo lepiej niż w Medarcie, który na mnie robił wrażenie fabryki, ale każdy musi znaleźć pewnie swoje miejsce :)

    Rozumiem. My jeszcze nie wybralismy ostatecznie kliniki ale jesli chodzi o Medart jest mniej plusow niz minusow. Po za tym najsilniejszy argument to finanse, chyba na Medart Nas ostatecznie nie stac.
    Trzymam kciuki za Was 🤞🤞🤞na pewno wszystko się uloży i bedzie dobrze🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego, 17:10

    Mkm89 lubi tę wiadomość

  • Ida_3 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluseczka88 wrote:
    Hej, ja tylko dodam że akurat mi z amh 0,74 udało się w medarcie, póki co 2 transfery zakonczone dwoma sukcesami :) ale możliwe że po prostu miałam też dużo szczęścia. Nigdzie indziej nie byliśmy, nie mamy porównania. Na plus dostępność kliniki i lekarzy- tam transfery,
    Monitoringi itp w każdą niedzielę czy święta, ma się wrażenie że pracują 24/7 😂. Opieka też ok.

    Kluseczka88, u kogo byłaś w MedArcie?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ