Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂
Odpowiedz

🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂

Oceń ten wątek:
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 25 września 2025, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj oddałam krew do badań... I cisza. Dalej nie mam wyników bety 🧐

    Halo Katowice!!

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 25 września 2025, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update cross match
    Po 40 dniach equoral cross match spadł do 24,7%🙀
    Jednak szanse jakieś są 😌

    Normalnie cieszę się jak małe dziecko 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2025, 09:15

    just_a_girl, Cavarathiel, Meggi_**, Monixma, Nel_Krk, Woczekiwaniu, Loraa, Phiczek, Adirella, domi_, Czarna_owieczka, evcix84, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
  • Meggi_** Ekspertka
    Postów: 247 838

    Wysłany: 25 września 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    NIEUSTANNIE TRZYMAM ZA WAS MOCMO ✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️✊️

    cudownie czytać mi takie wiadomości 😍😍😍😍😍 i śledzę na bieżąco! 🫶🫶🫶

    Kochana! Dziękuje 🥺🥺🥺

    A jak u Ciebie sytuacja? 🤍

    Nie wiem czy coś mnie nie rozkłada, tak przypadkiem, akurat w czas i w pore 🙄 jak się ratowac? Bo nawet w wynikach bialych krwinek troszke wiecej mi wyszlo (norma do 10, u mnie 11.64), wiec sie zastanawiam jak to bedzie dalej

    32 👩 37 🧑
    2021 naturals 3cs 👸
    Starania o rodzeństwo od 05.2024

    01.2025 Clo + Ovitrelle ❌️
    27.03.2025 HSG ✔️/❌️
    Jajowody drożne, ale w zrostach 😔

    ✔️TSH - 1,088
    ✔️Ferrytyna - 31,3 ➡️ 50,22
    ✔️Wit D - 81,7 🙃

    I IVF 07/25 1🥚0 ❄️
    08/25 ET 2AB ❌️ beta <2.3
    II IVF długi protokół
    7.10 ET ❌️ beta <2.3
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 25 września 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Ja wczoraj oddałam krew do badań... I cisza. Dalej nie mam wyników bety 🧐

    Halo Katowice!!
    A gdzie robiłaś? Na pewno masz bhcg zaznaczoną? Mi ostatnio w diagnostyce wzięli na wolną jednostkę bhcg, to co się bada przy teście pappa🤯 I zorientowałam się że cos jest nie tak jak nie miałam po dwóch dniach wyniku.

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • zoltyjesiennylisc Ekspertka
    Postów: 124 178

    Wysłany: 25 września 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 10:41

    👀

    17 TC, dziewczynka 🩷
  • Asiok Ekspertka
    Postów: 139 302

    Wysłany: 25 września 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaczynamy przygodę do invitro- coraz bliżej cudu wymarzonego.
    Jesteśmy po wizycie kwalifikacyjnej i po badaniach czekamy teraz na wyniki kariotypu.
    Stresik jest nie wiem co mnie czeka.

    -polanka- lubi tę wiadomość

  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 25 września 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoltyjesiennylisc wrote:
    Hej dziewczyny, wybaczcie że tak wbijam ni z gruchy ni z pietruchy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu.

    Powiedzcie mi czy w waszych klinikach są środki rządowe na te ostatnie trzy miesiące roku?

    Jestem w procedurze IVF i mi powiedziano że ta końcówka roku jest zazwyczaj już bez środków więc wszystkie następne kroki w styczniu ..
    Zależy gdzie jesteś, w Novum dostali latem i są póki co pieniądze.

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • Asiok Ekspertka
    Postów: 139 302

    Wysłany: 25 września 2025, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze!

  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 25 września 2025, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ememm wrote:
    A gdzie robiłaś? Na pewno masz bhcg zaznaczoną? Mi ostatnio w diagnostyce wzięli na wolną jednostkę bhcg, to co się bada przy teście pappa🤯 I zorientowałam się że cos jest nie tak jak nie miałam po dwóch dniach wyniku.

    W diagnostyce, wyniki zawsze były tego samego dnia. A teraz takie jajko w systemie mam badanie beta hcg.

    Masakra

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • zoltyjesiennylisc Ekspertka
    Postów: 124 178

    Wysłany: 25 września 2025, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 10:41

    👀

    17 TC, dziewczynka 🩷
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 25 września 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może kiedy wyświetla się l4 w zusie prosiłam lekarza o jeden dzień l4, tylko powiedział ze przy mojej pracy to za szybko i chcialm zobaczyć do kiedy mam. A drugi problem to taki że dziś mam nockę.

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 25 września 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny wiecie może kiedy wyświetla się l4 w zusie prosiłam lekarza o jeden dzień l4, tylko powiedział ze przy mojej pracy to za szybko i chcialm zobaczyć do kiedy mam. A drugi problem to taki że dziś mam nockę.


    A zobacz sobie na PUE. Tam pisze id kiedy do kiedy l4

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1401 1991

    Wysłany: 25 września 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny wiecie może kiedy wyświetla się l4 w zusie prosiłam lekarza o jeden dzień l4, tylko powiedział ze przy mojej pracy to za szybko i chcialm zobaczyć do kiedy mam. A drugi problem to taki że dziś mam nockę.
    Jeśli lekarz dobrze kliknie w systemie to widoczne jest od razu. Możesz zalogować się na swoje PUE i powinnaś widzieć zwolnienie.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 września 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Dziewczyny wiecie może kiedy wyświetla się l4 w zusie prosiłam lekarza o jeden dzień l4, tylko powiedział ze przy mojej pracy to za szybko i chcialm zobaczyć do kiedy mam. A drugi problem to taki że dziś mam nockę.

    Może skontaktuj się z kadrami? Powinni to widzieć

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 września 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoltyjesiennylisc wrote:
    Hej dziewczyny, wybaczcie że tak wbijam ni z gruchy ni z pietruchy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu.

    Powiedzcie mi czy w waszych klinikach są środki rządowe na te ostatnie trzy miesiące roku?

    Jestem w procedurze IVF i mi powiedziano że ta końcówka roku jest zazwyczaj już bez środków więc wszystkie następne kroki w styczniu ..

    No różnie bywa, zależy od kliniki
    Np. Invimed niektóre placówki odmawiają płynności leczenia niektórym

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 września 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiok wrote:
    Hej, zaczynamy przygodę do invitro- coraz bliżej cudu wymarzonego.
    Jesteśmy po wizycie kwalifikacyjnej i po badaniach czekamy teraz na wyniki kariotypu.
    Stresik jest nie wiem co mnie czeka.

    Będzie dobrze, zapraszamy do wspólnego przejścia przez ten proces, przez wzloty i upadki, jesteśmy tu, jakbyś potrzebowała wiedzy, wsparcia.

    Wiadomo kiedy ruszacie z procedurą? 😊

    melody92 lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 25 września 2025, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojra wrote:
    Update cross match
    Po 40 dniach equoral cross match spadł do 24,7%🙀
    Jednak szanse jakieś są 😌

    Normalnie cieszę się jak małe dziecko 😁

    Ogromne kciuki Mojra 🙏💪
    Kiedy transfer w takim razie?

    Mojra lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Azjak Autorytet
    Postów: 522 867

    Wysłany: 25 września 2025, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po ponad dobie oczekiwania przyszedł wynik.

    6dpt, beta: 40 🥹🥳

    Dzidzia rosnij 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2025, 11:48

    just_a_girl, Monixma, Phiczek, MałaStokrotka, Muczylando, Valyrin, Ememm, Honorka, melody92, AniaB93, sylstaa, Loraa, Mimi7, GeNiOlKaa92, Meggi_**, cukrzyk1991, Kat84, Valletta, Adirella, Nel_Krk, domi_, Pyniek90, Cavarathiel, Acmvj, Fiolek100, Czarna_owieczka, Annn90, evcix84, Dewelka, Hope85, Mary27 lubią tę wiadomość

    I bobo od I.2018
    II - III.2020 - Clo 😥
    X - XI.2020 - Aromek 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - biochem 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    CÓRKA 31.12.2021 👧🍼❤️🌈

    II bobo od VI.2023
    VI - VIII.2024 - Aromek 😥
    13.IX.2024 - Aromek IV cykl - 1 IUI ❌️
    X - XI.2024 - IUI anulowane 🤨
    XII. 2024 - IVF ❄️❄️❄️
    24.II.2025 I FET 4aa -> 😓👎
    III.2025 -> cd56 ❌️ cd138 ❌️
    V.2025 -> cd56 ❌️ cd138❌️
    14.VII.2025 II FET 3aa -> 😭💔
    Beta: 9dpt - 3, 11dpt - 6.79, 14 dpt < 2.3
    18.IX.2025 IIIFET -> 🌈🍀🧚‍♀️🦄CÓRKA 🩷
    Beta: 4dpt - 8, 6dpt - 40, 8dpt - 90, 11dpt - 381, 13dpt - 695, 16dpt - 2373
    preg.png
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 25 września 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoltyjesiennylisc wrote:
    Hej dziewczyny, wybaczcie że tak wbijam ni z gruchy ni z pietruchy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu.

    Powiedzcie mi czy w waszych klinikach są środki rządowe na te ostatnie trzy miesiące roku?

    Jestem w procedurze IVF i mi powiedziano że ta końcówka roku jest zazwyczaj już bez środków więc wszystkie następne kroki w styczniu ..


    W Bocianach tez jest brak kasy i transfery przesuwane na pozniej. Kwalifikowali na potege i sie troche przegrzali ;)

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Mojra Autorytet
    Postów: 984 1712

    Wysłany: 25 września 2025, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Ogromne kciuki Mojra 🙏💪
    Kiedy transfer w takim razie?

    Jutro powinnam już wiedzieć, pewnie jakoś wtorek środa 🍀🐞💫

    Mandi41, sylstaa, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👩'87👨'85👶'24
    📌On: tetraazooligospermia, morfologia 0%
    📌Ona: PCOS, insulinooporność, niedoczynność tarczycy +🐉immunologia- cross-match pozytywny 100% (USD Prokocim)

    🌜2019-2022 Starania naturalne
    🌜2022-2023 I procedura IVF (4/4 zarodki po PGT-A)🍀 córeczka
    🌜2026 II procedura IVF (1/2 zarodki po PGT-A)
    ⏳transfer (Diphereline, HCQ, ivig, accofill, encorton)


    "Wdzięczność zmienia to, co mamy, w wystarczające."
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ