Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂
Odpowiedz

🍂🍂🌰IVF WRZESIEŃ 2025 🌰🍂🍂

Oceń ten wątek:
  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 września 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, po stymulacji zostało mi kilka zastrzyków Mensinorm, ważne są do listopada, przechowywane w ciemnym miejscu, jeśli któras z Was jest stymulowana Mensinormem to proszę o kontakt na priv, chętnie oddam za darmo bo nie chce za kilka miesięcy wyrzucić do śmieci.

    Nadzieja. 1, Hania2010 lubią tę wiadomość

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Pyniek90 Autorytet
    Postów: 251 368

    Wysłany: 4 września 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyczytałam na fb grupie in vitro, że w klinice Bocian Katowice skończyły się środki i odraczają transfery. Nie rozumiem czemu kliniki nie zabezpieczają środków dla pacjentów, których mają w trakcie procedury. To strasznie nieuczciwe :(. Rozważałam zmianę Invimed właśnie na Bociana dlatego tak mnie to ubodło. Koniec końców jesteśmy w Gyncentrum. Zauważyłam, że dużo klinik tak robi. Nie dość, że cała procedura jest stresująca to jeszcze takie coś :(.

    Starania od 2022 roku
    Klinika niepłodności od 2024

    35 💃
    AMH 4,5
    Drożność jajowodów ✅
    TSH 1,3
    Wit. D 42 ng/ml
    Ferrytyna 70,36 ng/ml
    Kariotyp ✅
    Biopsja endometrium ✅
    Corss match negatywny ✅
    Endobiom endometrium ✅
    Test Era ✅
    Histeroskopia ✅
    Allo-MLR 74.9%
    Kir AA ❌
    Test Ipla ⏳

    35 🕺
    Wszystkie parametry nasienia w normie
    Kariotyp ✅
    Hcl-a c1c2 ❌

    1️⃣ procedura IVF 11 oocytów-> 9 dojrzałych -> 3 zapłodnione -> 1 zarodek 5BB
    Beta
    5dpt 6.6, 7dpt 8.4, 9dpt 5.5 😥

    2️⃣ procedura IVF 18 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych-> 5 zarodków -> PGT-A ✅-> 4AA x❄️❄️ zdrowe
    FET 1 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest)
    Beta
    6 dpt <2,3
    FET 2 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest, Atosiban)
    5dpt 1,2 😥
    3️⃣ procedura IVF 14 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych -> 2 zarodki -> PGT-A ✅ -> ❄️ 4AA
  • melody92 Znajoma
    Postów: 28 90

    Wysłany: 4 września 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) śledzę wątki miesięczne od czerwca kiedy zaczęłam stymulację. To moja pierwsza procedura, więc wszystko nowe. Jesteście skarbnicą wiedzy!

    Stymulacja szła opornie ale udało się uzyskać 10 pęcherzyków, z czego wszystkie były dojarzale i się zapłodniły. Ostatecznie zamrożonych mamy 7 zarodków. 5 doby 4AA, 4CA, 2x4AB, 4BA, i z 6 doby 4AA i 4AB.

    Z moim AMH 1.3, endometrioza IV stopnia i adenomioza moja lekarz prowadząca była bardzo zadowolona. Efekt prawdopodobnie jest wynikiem wszystkich suplementów i diety.

    Na przyszły tydzień zaplanowany mam pierwszy transfer. Nie nastawiam się na nic póki co :)

    Mam do Was pytanie jak Wasi lekarze podchodzą do lotów samolotem po transferze? ✈️Mam urlop zaplanowany na 12dpt i zastanawiam się czy mogę lecieć czy lepiej pojechać nad polskie morze… pomóżcie 🙏🏻

    Nel_Krk, krakowiankq, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩 i 👦32 l. // starania od 2023
    AMH: 1,3
    Endometrioza IV st. (bezobjawowa), adenomioza
    03.2024 histeroskopia, usunięcie przegrody macicy
    01.2025 laparoskopia, usunięty lewy jajowód ❌

    I IVF – ICSI, 10🥚, 10 zapłodnionych, 7❄️ - 5 doba: 4AA, 4CA, 2x4AB, 4BA, 6 doba: 4AA, 4AB
    Histeroskopia, wycięcie polipa, stan zapalny, doxycylina 10 dni

    FET I 08.09.2025 4AA❄️
    9dpt 351,3
    11dpt 896
    14dpt 4205
    USG 7+0 ok,❤️
    USG 9+0 2,53mm,❤️
    14.11 prenatalne
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3458

    Wysłany: 4 września 2025, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Hej, dziewczyny gdzie robiłyście testy na pasożyty? Jakies tipy?
    Ja też robiłam na Allergen. Najlepiej robić je w okolicach pełni. Do tego dużo dietetyków przed badaniem poleca brać, tutaj zapomniałam nazwy, ale coś na rozrzedzenie żółci, bo pasożyty lubią być w drogach żółciowych.

    Woczekiwaniu, Mandi41 lubią tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • VanilioveLove Koleżanka
    Postów: 53 60

    Wysłany: 4 września 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje od dłuższego czasu i wreszcie sie doczekałam wątku który również mnie dotyczy. Otóż 📅 2.09 miałam transfer ❄️. Od dziś jest mi bardzo gorąco i boli mnie brzuch/ kluje jajnik. I teraz pytanie czy brałyście nospe na te bole czy lepiej zostawić to samo sobie ?

    STARANIA OD 2020
    07.21 -- ciąża pozamaciczna /usunięty jajowód/
    03.22 -- badanie drożności jajowodu OK :)
    10.23 -- pierwsze IVF:
    22.10 - kropek na pokładzie 🤞
    Na feriach 1 ❄️
    7 dpt ⏸️😌😇
    28 dpt ❤️
    08.25 - wracamy po rodzenstwo

    age.png
  • Pyniek90 Autorytet
    Postów: 251 368

    Wysłany: 4 września 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VanilioveLove wrote:
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje od dłuższego czasu i wreszcie sie doczekałam wątku który również mnie dotyczy. Otóż 📅 2.09 miałam transfer ❄️. Od dziś jest mi bardzo gorąco i boli mnie brzuch/ kluje jajnik. I teraz pytanie czy brałyście nospe na te bole czy lepiej zostawić to samo sobie ?

    Mnie bolał delikatnie brzuch jak na okres, ale dla pewności nic nie brałam. Ból jednak nie był wielki więc szło wytrzymać. Jeśli nie możesz wytrzymać to może skonsultuj z lekarzem dla spokojnej głowy?

    Starania od 2022 roku
    Klinika niepłodności od 2024

    35 💃
    AMH 4,5
    Drożność jajowodów ✅
    TSH 1,3
    Wit. D 42 ng/ml
    Ferrytyna 70,36 ng/ml
    Kariotyp ✅
    Biopsja endometrium ✅
    Corss match negatywny ✅
    Endobiom endometrium ✅
    Test Era ✅
    Histeroskopia ✅
    Allo-MLR 74.9%
    Kir AA ❌
    Test Ipla ⏳

    35 🕺
    Wszystkie parametry nasienia w normie
    Kariotyp ✅
    Hcl-a c1c2 ❌

    1️⃣ procedura IVF 11 oocytów-> 9 dojrzałych -> 3 zapłodnione -> 1 zarodek 5BB
    Beta
    5dpt 6.6, 7dpt 8.4, 9dpt 5.5 😥

    2️⃣ procedura IVF 18 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych-> 5 zarodków -> PGT-A ✅-> 4AA x❄️❄️ zdrowe
    FET 1 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest)
    Beta
    6 dpt <2,3
    FET 2 - 4AA - (Accofil, Acard, Clexane, Encorton, Estrofen, Progesteron Besins, Cyclogest, Atosiban)
    5dpt 1,2 😥
    3️⃣ procedura IVF 14 oocytów -> 6 dojrzałych i zapłodnionych -> 2 zarodki -> PGT-A ✅ -> ❄️ 4AA
  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 września 2025, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VanilioveLove wrote:
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje od dłuższego czasu i wreszcie sie doczekałam wątku który również mnie dotyczy. Otóż 📅 2.09 miałam transfer ❄️. Od dziś jest mi bardzo gorąco i boli mnie brzuch/ kluje jajnik. I teraz pytanie czy brałyście nospe na te bole czy lepiej zostawić to samo sobie ?


    Mój doktorek po transferze zalecał nospe jeśli tylko pojawia się jakieś kłucia / ciągnięcia

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • VanilioveLove Koleżanka
    Postów: 53 60

    Wysłany: 4 września 2025, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyniek90 wrote:
    Mnie bolał delikatnie brzuch jak na okres, ale dla pewności nic nie brałam. Ból jednak nie był wielki więc szło wytrzymać. Jeśli nie możesz wytrzymać to może skonsultuj z lekarzem dla spokojnej głowy?

    Wytrzymać się da tylko boję sie ze to skurcze które wypchną zarodek 🤭 niewiem czy to ma sens ale zapytam lekarza 🤭

    STARANIA OD 2020
    07.21 -- ciąża pozamaciczna /usunięty jajowód/
    03.22 -- badanie drożności jajowodu OK :)
    10.23 -- pierwsze IVF:
    22.10 - kropek na pokładzie 🤞
    Na feriach 1 ❄️
    7 dpt ⏸️😌😇
    28 dpt ❤️
    08.25 - wracamy po rodzenstwo

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 września 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VanilioveLove wrote:
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje od dłuższego czasu i wreszcie sie doczekałam wątku który również mnie dotyczy. Otóż 📅 2.09 miałam transfer ❄️. Od dziś jest mi bardzo gorąco i boli mnie brzuch/ kluje jajnik. I teraz pytanie czy brałyście nospe na te bole czy lepiej zostawić to samo sobie ?

    Weź sobie nospe, z tego co pamiętam dziewczyny tutaj też brały ☺️ ja też po transferze jak miałam jakieś bóle brzucha to brałam nospe 😉 nie ma co się męczyć i myśleć czy bóle nie zaszkodzą 😘

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • jabk0va Autorytet
    Postów: 1080 2873

    Wysłany: 4 września 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyniek90 wrote:
    Właśnie wyczytałam na fb grupie in vitro, że w klinice Bocian Katowice skończyły się środki i odraczają transfery. Nie rozumiem czemu kliniki nie zabezpieczają środków dla pacjentów, których mają w trakcie procedury. To strasznie nieuczciwe :(. Rozważałam zmianę Invimed właśnie na Bociana dlatego tak mnie to ubodło. Koniec końców jesteśmy w Gyncentrum. Zauważyłam, że dużo klinik tak robi. Nie dość, że cała procedura jest stresująca to jeszcze takie coś :(.

    No to może wyjaśnia moje długie czekanie na KD 🧐
    Oby tylko skończyło się na tych 3 miesiącach ..
    Bo drugi już leci. 🙄🙄

    Starania od 11.23❤️

    💃34
    ❌AMH 0,13 😭
    ❌Lewy jajnik niedrożny
    🕺35
    ✅Morfologia
    ✅idealne parametry

    Chapter 1☘️
    🗓️29.04
    💉Menopur
    💉Orgalutran
    🗓️9.05 podgląd - 4🥚
    🗓️14.05 punkcja - 4, przeżyło 0 ❌😭

    Chapter 2☘️
    ⏳28.05
    16.06 💉 GnRH
    30.06 start stym
    💉 Gonal450
    💉 Menopur450
    18,21,23.07 podgląd🥚
    25.07 punkcja
    30.07 jeden zarodek
    4 db💔

    Chapter 3☘️
    1.08 ☘️
    🤞decyzja o AK⏳
    6.08 psycholog 😌

    Naturals😱🤯
    19.10 ⏸️
    20.10 beta 198,60
    22.10 beta 564,50
    24.10 beta 1416,80
    27.10💍☘️
    03.11❤️CRL 0,43 🥰
    18 11❤️CRL 1,94 🥰
    11.12 I p - ryzyka niskie 🥹
    9.02 II p - 364g miłości 💞
    6.03 700g szczęścia 🩵
    24.03 Adaś 1102g 🐻
    16.04 III p -1503g 🥰
    11.05 Misio - 2400g 🙊
    08.06 mamy 3205g 💪
    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 września 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Hejka, po stymulacji zostało mi kilka zastrzyków Mensinorm, ważne są do listopada, przechowywane w ciemnym miejscu, jeśli któras z Was jest stymulowana Mensinormem to proszę o kontakt na priv, chętnie oddam za darmo bo nie chce za kilka miesięcy wyrzucić do śmieci.

    No właśnie mi została bemfola i zastanawiam się co z nią zrobić 🤔

    Mam jeszcze clexane i z chęcią oddam komuś za darmo ☺️ tylko minus jest taki że wysyłka nie wchodzi w grę bo musi być w chłodzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2025, 13:22

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • VanilioveLove Koleżanka
    Postów: 53 60

    Wysłany: 4 września 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Mój doktorek po transferze zalecał nospe jeśli tylko pojawia się jakieś kłucia / ciągnięcia

    Kurcze właśnie niewiem co robić 🤭 tak mnie ciągnie troche z przodu brzuch a troche w krzyzu. Napisalam do lekarza I czekam 🤭

    STARANIA OD 2020
    07.21 -- ciąża pozamaciczna /usunięty jajowód/
    03.22 -- badanie drożności jajowodu OK :)
    10.23 -- pierwsze IVF:
    22.10 - kropek na pokładzie 🤞
    Na feriach 1 ❄️
    7 dpt ⏸️😌😇
    28 dpt ❤️
    08.25 - wracamy po rodzenstwo

    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 4 września 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VanilioveLove wrote:
    Kurcze właśnie niewiem co robić 🤭 tak mnie ciągnie troche z przodu brzuch a troche w krzyzu. Napisalam do lekarza I czekam 🤭

    Nie ryzykuj lepiej zażyj oraz magnez też. Takie bóle i skurcze mogą zaszkodzić

    VanilioveLove lubi tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 456 709

    Wysłany: 4 września 2025, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj w Warszawskim Bocianie tez sie dowiedzieliśmy, że nie mają środków. Ciekawe, wpierw nie miało Novum potem jakas inna.. teraz Bocian. Kosmos jakis.

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 758 1352

    Wysłany: 4 września 2025, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    No właśnie mi została bemfola i zastanawiam się co z nią zrobić 🤔

    Mam jeszcze clexane i z chęcią oddam komuś za darmo ☺️ tylko minus jest taki że wysyłka nie wchodzi w grę bo musi być w chłodzie

    Claxane w temperaturze pokojowej się przechowuje (poniżej 25 stopni).

    Majka95 lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 września 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Claxane w temperaturze pokojowej się przechowuje (poniżej 25 stopni).

    Lub w lodówce ☺️ teraz jak na zewnątrz jest po 30 stopni to moim zdaniem nie powinno się tego wysyłać 😉 ja osobiście nie użyła bym takiego leku po wysyłce w takiej temperaturze

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Dżasta94 Ekspertka
    Postów: 243 762

    Wysłany: 4 września 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczaki, ja za tydzień mam transfer w Bocianie w Poznaniu, mam nadzieję, że niczego nie odwołają...

    👱‍♀️ 31 👨33

    Starania od 2018.

    Niepłodność idiopatyczna.

    07.2025 - kwalifikacja do in vitro ☘️

    🗓️24.07 START ❤️
    💉Menopur
    💉Ovaleap
    💊Primolut Nor
    🗓️08.08 punkcja - ❄️❄️❄️❄️

    Przygotowanie do transferu:
    💊Lametta
    💉Ovitrelle
    💊Duphaston

    🗓️10.09 transfer (5-dniowa blastocysta)
    10 dpt - beta 38.83, progesteron 30.27
    12 dpt - beta 94.99, progesteron 27.64 (147%)
    14 dpt - beta 247.50 (162,8%)
    17 dpt - beta 1246.39 (194,3%)
    20 dpt - beta 3146 (153%)
    23 dpt - beta 7647 (143%)
    26 dpt - USG CRL 0.58 cm i ❤️

    preg.png
  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 4 września 2025, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Lub w lodówce ☺️ teraz jak na zewnątrz jest po 30 stopni to moim zdaniem nie powinno się tego wysyłać 😉 ja osobiście nie użyła bym takiego leku po wysyłce w takiej temperaturze

    No masz rację, ta wysyłka trochę ryzykowana 😩

    Teraz byłabym mądrzejsza i te najdroższe leki kupowałabym po jednym opakowaniu, zawsze można dokupić.

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 4 września 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    No masz rację, ta wysyłka trochę ryzykowana 😩

    Teraz byłabym mądrzejsza i te najdroższe leki kupowałabym po jednym opakowaniu, zawsze można dokupić.

    Gorzej jak receptę ma się ważną tylko miesiąc ☺️ a ja niestety tak miałam i musiałam kupić a wyszło na to że te zastrzyki nie są mi potrzebne 😉
    Najwyższej te leki wyrzucę 🤷

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 4 września 2025, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Odebrałam właśnie wyniki 2 dni po transferze i estradiol wynosi 343,00, a progesteron 53,36. Myślicie, że jest dobrze?

    Cavarathiel, Karolaaas, MałaMi93., Adirella, niecierpliwa ... lubią tę wiadomość

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ