X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Jaką klinikę w Warszawie polecacie?
Odpowiedz

Jaką klinikę w Warszawie polecacie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę porównać invicte i Novum.

    Invicta:
    + klimatyczny pokój zabaw i plus również za to, że pokoiki są bardzo dyskretne/ intymne,
    - na każdej wizycie miałam wrażenie, że przez pierwsze 5-10 minut lekarz musiał sobie przypomnieć kto ja jestem. Rozumiem, że jest dużo pacjentów ale sprawdzanie na każdej wizycie tych samych wyników badań, żeby określić z czym ja przychodzę i z czym się zmagam było słabe. Za każdym razem się czułam jakbym przyszła pierwszy raz,
    - wkurzało mnie to jak np. lekarz powiedział żeby np. za 2 dni przyjść na monit, idę do recepcji się umówić i słyszę że oni nie mają nic wolnego na ten dzień, mogą mi zaproponować dzień później u innego lekarza. Będąc przed IUI każdy dzień jest ważny, również godzina, żeby nie przegapić odpowiedniego momentu. A takie sytuacje tylko wprowadzały mnie w niepotrzebny stres.
    - wyganianie mężów/partnerów z kliniki moim zdaniem jest nieludzkie. Nie mówię o zwykłych wizytach ale np przy iui mój oddał nasienie i kazali mu opuscic klinikę w zimę, gdzie knajpy pozamykane więc marzł sobie w samochodzie. Reasumując " zrobiłeś swoje a teraz wypad" tak to odbieraliśmy.
    - dostałam zalecenie na wizycie, żeby kupić ovitrelle i od razu zrobić zastrzyk. Kupiłam i poszłam do gabinetu zabiegowego a tam mi zaśpiewali 30zl za zrobienie zastrzyku, bo to nie jest zastrzyk do ivf. Koniec końców mąż mi robił zastrzyk w samochodzie na parkingu przed kliniką, bo do domu mieliśmy ponad godzinę drogi.

    Novum ( tu jestem dość krótko)
    + Szybko są wyniki badań np. chlamydia, fragmentacja nasienie( wynik był tego samego dnia),
    + Może trafiłam na takiego lekarza ale mój lekarz wie kim jestem i z czym przychodzę. Nie wiem, może zanim zapraszają pacjentów do gabinetu to zaglądają w historię żeby sobie cokolwiek przypomnieć 🤷,
    + Piękny wystrój i klimat kliniki,
    + Wizyty umawia u mnie lekarz od razu na wizycie więc nie ma stresu że lekarz mówi, żeby przyjść za 2 dni a w recepcji mówią że nie ma miejsca i nie muszę się martwić sama kiedy w takim razie mam przyjść żeby było dobrze, bo to lekarz wybiera mi dogodny termin.
    + Przy iui mój mąż miał wybór czy chce być ze mną podczas zabiegu czy nie. Przed IUI pokazali nam na monitorze jakich wojowników będą mi podawać 😊
    + Jak musiałam zrobić od razu zastrzyk ovitrelle to bez problemu, bez opłat zrobili mi w gabinecie zabiegowym.

    - mój mi mówił, że filmy w pokoju zabaw nie działały i nie było wifi. 🤭
    - laboratorium andrologicznej jest po drugiej stronie korytarza i trzeba przechodzić z kubeczkiem.😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2021, 12:15

    MyŚliwa lubi tę wiadomość

  • moonlight Koleżanka
    Postów: 97 11

    Wysłany: 31 maja 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od siebie mogę polecić invimed i dr Kaczyńskiego. Miałam bardzo dobrze przeprowadzoną stymulację i dzięki temu uzyskaliśmy 5 blastocyst. Transfer był odroczony ze względu na wysoki wynik progesteronu. Krio dał ciążę biochemiczną. Szykujemy się do kolejnego podejścia.
    Jeśli chodzi o plusy kliniki to:
    - dobra dostępność lekarzy, mam numer do dr i dość szybko odpisuje na wiadomości,
    - koordynatorka, która jak nie ma lekarza to przyspiesza odpowiedz z kliniki :D
    - parking na miejscu bezpłatny za szlabanem, w sumie komunikacją też dobry dojazd
    - pokój dla panów do oddania nasienia - mąż bardzo chwalił, że czysto i komfortowo,
    - dostęp do wyników badań przez portal pacjenta, zazwyczaj są szybciej niż mówią przy pobraniu
    - przyjmują też badania z zewnątrz (czasem robię tam gdzie mi szybciej i bliżej i nie ma problemu)
    - panie w zabiegowym bardzo pomocne, wytłumaczyły mi jak robić zastrzyki przed stymulacją
    - miłe panie na recepcji, nawet jak nie było ostatnio terminu na wizytę to udało się mnie wcisnąć, tak jak mi pasowało :)
    - dofiansowanie do in vitro łatwo dostać, szybko i sprawnie to idzie

    Moja pierwsza klinika i nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale dla mnie naprawdę ok.

    Invimed Warszawa/dr K.

    Oligospermia, marzec 2021 start stymulacji - 5 zarodków
    Maj 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Lipiec 2021 - kriotransfer - ciąża biochemiczna
    Wrzesień 2021 - kriotransfer udany❤️

    uwo93e3kwp8g3jx1.png
  • Mad lena Ekspertka
    Postów: 140 66

    Wysłany: 26 października 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Nie polecam Fertimedica za to polecam oviklinika
    Emily, napiszesz coś więcej o Oviklinice? Jestem teraz w Ferti i rozważam zmianę...

    2015 - początek starań
    2019 - cykle z Duphaston
    2019 - HSG (jajowody drożne)
    2020 - cykle z Clo
    AMH - 3,35
    2021 marzec - I inseminacja nieudana :/
    2021 maj - II inseminacja :(

    MTHFR 1298A>C układ homozygotyczny
  • Trini87 Autorytet
    Postów: 900 437

    Wysłany: 28 października 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Ja od siebie mogę polecić invimed i dr Kaczyńskiego. Miałam bardzo dobrze przeprowadzoną stymulację i dzięki temu uzyskaliśmy 5 blastocyst. Transfer był odroczony ze względu na wysoki wynik progesteronu. Krio dał ciążę biochemiczną. Szykujemy się do kolejnego podejścia.
    Jeśli chodzi o plusy kliniki to:
    - dobra dostępność lekarzy, mam numer do dr i dość szybko odpisuje na wiadomości,
    - koordynatorka, która jak nie ma lekarza to przyspiesza odpowiedz z kliniki :D
    - parking na miejscu bezpłatny za szlabanem, w sumie komunikacją też dobry dojazd
    - pokój dla panów do oddania nasienia - mąż bardzo chwalił, że czysto i komfortowo,
    - dostęp do wyników badań przez portal pacjenta, zazwyczaj są szybciej niż mówią przy pobraniu
    - przyjmują też badania z zewnątrz (czasem robię tam gdzie mi szybciej i bliżej i nie ma problemu)
    - panie w zabiegowym bardzo pomocne, wytłumaczyły mi jak robić zastrzyki przed stymulacją
    - miłe panie na recepcji, nawet jak nie było ostatnio terminu na wizytę to udało się mnie wcisnąć, tak jak mi pasowało :)
    - dofiansowanie do in vitro łatwo dostać, szybko i sprawnie to idzie

    Moja pierwsza klinika i nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale dla mnie naprawdę ok.
    Tego lekarza nie polecę bo zmarnował nasz czas i wg mnie badanie, które zrobil to wyciąganie kasy. Niby plan miał ale zaangazowany nie był i w sumie to nie dążył do jego realizacji. Przeciąganie wszystkiego w czasie a wiadomo - nie mamy go.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 09:40

    Leczenie od 2018 roku.
    #2023 - 2kolejne histeroskopie, usunięte zrosty i potwierdzony brak stanu zapalnego macicy (CD138)
    #2021 - 2histeroskopie. Przegroda zlikwidowana w 80%
    #11.2021 Hiperinsulinemia (dieta 🥗 + leki💊)
    #Endometrioza
    #Mutacje: G20210A, 4G/5G, C677T, A1298C 🧬🧬
    #Kariotypy ok
    #Ferrytyna dolna granica
    #Homocysteina 9/12
    #DHEAS nieznacznie powyżej normy
    #Ana2-słabo dodatni

    #B.niskie parametry nasienia, kiepskie wiązanie z hialuronianem 😔 Tabletki nic nie dają. Prawdopodobnie genetyka.

    #Witaminy💊 i meta

    1IV - tylko 2 ❄❄ 5dniowe (2BB i 3BB, PICSI)
    2IV - 3 ❄❄❄3.2.3, 4.2.3, 1.2.3, wykorzystane 😓 (PICSI)
    3IV -2 ❄️❄️ 5.2.2., 5.2.3 (prawidłowe) - Embriogen, IMSI. Został 1...

    Cross-match 57%, Allo-mlr 41,9%
    Cytokiny- atak zarodka
    Braki KIR: 2DL5 (grupa 1), 2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1, 3DP1var
  • wiolla Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 29 października 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie zaczęliśmy leczenie w invimedzie u dr Ziółkowskiej. Bardzo miła, ale jednocześnie konkretna babka. Na ten moment podoba mi się w klinice, że jest parking i nie ma problemu z zostawieniem auta, a zawsze się nieco stresuję czy będzie gdzie zaparkować, bo jeżdżę suvem. Panie w recepcji bardzo miłe, fajnie, że jest portal pacjenta i można podglądać wyniki badań w jednym miejscu.

    Przygotowujemy się do in vitro!

    U męża zdiagnozowana azoospermia.

    Invimed dr D.
    31.01 badanie Kariotypów -ok

    marzec 2022 stymulacja do in vitro
    6.04 planowana punkcją
  • Awry1990 Przyjaciółka
    Postów: 69 52

    Wysłany: 29 października 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonlight wrote:
    Ja od siebie mogę polecić invimed i dr Kaczyńskiego. Miałam bardzo dobrze przeprowadzoną stymulację i dzięki temu uzyskaliśmy 5 blastocyst. Transfer był odroczony ze względu na wysoki wynik progesteronu. Krio dał ciążę biochemiczną. Szykujemy się do kolejnego podejścia.
    Jeśli chodzi o plusy kliniki to:
    - dobra dostępność lekarzy, mam numer do dr i dość szybko odpisuje na wiadomości,
    - koordynatorka, która jak nie ma lekarza to przyspiesza odpowiedz z kliniki :D
    - parking na miejscu bezpłatny za szlabanem, w sumie komunikacją też dobry dojazd
    - pokój dla panów do oddania nasienia - mąż bardzo chwalił, że czysto i komfortowo,
    - dostęp do wyników badań przez portal pacjenta, zazwyczaj są szybciej niż mówią przy pobraniu
    - przyjmują też badania z zewnątrz (czasem robię tam gdzie mi szybciej i bliżej i nie ma problemu)
    - panie w zabiegowym bardzo pomocne, wytłumaczyły mi jak robić zastrzyki przed stymulacją
    - miłe panie na recepcji, nawet jak nie było ostatnio terminu na wizytę to udało się mnie wcisnąć, tak jak mi pasowało :)
    - dofiansowanie do in vitro łatwo dostać, szybko i sprawnie to idzie

    Moja pierwsza klinika i nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale dla mnie naprawdę ok.

    Ja u Kaczyńskiego się leczyłam, ale miałam poczucie że musze go ciągnąć za język. Bo inaczej oprócz powitania i podania recepty nic bym się nie dowiedziała, oprócz stwierdzenia że jest dobrze. Przy inseminacji dostawałam leki na owulację które dawały taki sam efekt jak na cyklu naturalnym.

    Osobiście wolę Dworniaka, przynajmniej jak robi USG to mówi co widzi i mówi czemu podaje leki nie trzeba ciągnąć za język i zgadywać.

    Start starań 09.2018r
    02-06.2021 monitoring
    07-09.2021 3 razy inseminacji 👎
    11.2021IVF 10🥚 3zapłodnione, 1 zarodek transferowwny, reszta padła
    👎
    02.2022IVF 12🥚6 zapłodnionych, do 3doby dotrwały tylko 4, 2zarodki transferowane, reszta padła

    O6. 2022IVF 10🥚6 zapłodnionych, do 5doby dotrwały tylko 1zarodki transferowane, reszta padła

    01.2024 pozytywny test ⏸ naturalne
    02.2024 poronienie- zarodek zatrzymał się 6tyg💔

    Ona 90r👩‍🦱:
    Jajowody drożne +
    Hormony w normie +
    Anna2 -pod obserwacja reaumatologa
    Pa1, MTHR homozygotyczne±
    Kariotyp - prawidłowy

    On 👦91r
    Słaba morfologia<1%
    Kariotyp -prawidłowy
  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 29 października 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mad lena wrote:
    Emily, napiszesz coś więcej o Oviklinice? Jestem teraz w Ferti i rozważam zmianę...

    Ja może nie mam zbytnio porównania, bo właściwie od początku leczymy się w Ovi.
    Jedynie badanie nasienia robiliśmy w Bocianie, ale już po pierwszej wizycie tam uznałam, że nie podoba mi się to miejsce, bo czułam się trochę jak na taśmociągu.

    W Ovi od początku jest inaczej bo:
    -doc.Pierzynski, do którego chodzimy,to w moim odczuciu najwiekszy plus tej kliniki: nigdy się nie spieszy,zawsze spokojnie odpowiada na pytania,wyjaśnia. Poza tym,jest konkretny i jasno określa dalsze postępowanie-po wizycie u niego nigdy nie mam wątpliwości, co i jak brać.
    Badania "z zewnatrz", które się mu przyniesie, zawsze przegląda i interpretuje.
    Wizyty do niego często odbywają się z opóźnieniem , ale mi to nie przeszkadza,bo osobiście wolę jeśli poświęca czas pacjentom,niż patrzyłby na zegarek.
    Rzadko ktory lekarz jest dla mnie taki wiarygodny i przekonujacy.

    Poza tym:
    -panie w rejestracji zawsze robią wszystko,żeby mnie zapisać na pasujący termin. W trakcie leczenia potrafią wcisnąć pacjentke w każdą lukę aby tylko nic nie uciekło :-)
    -pielęgniarki sympatyczne, pomocne

    To są jedynie moje odczucia. Nie mogę się tu odnieść to rezultatów klinicznych i pozostałego zaplecza, jestem w trakcie stymulacji przed pierwszą procedura.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 12:04

    Mad lena lubi tę wiadomość

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ