X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną jakie badania jeszcze zrobic?
Odpowiedz

jakie badania jeszcze zrobic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwieram tu watek po to aby zgromadzic tu informacje dotyczace badan, ktore mozna jeszcze zrobic w kierunku nieplodnosci.
    Wszystkie hormony mam zrobione typu
    Lh, fhs, estradiol, prolaktyna, progesteron, testosteron,tsh, androstendion, amh ktore wynosi 19 i nie mam pojecia czy to sie obniza, lekarz mowi, ze nie.
    Mam 4 cykl stymulowany clo, owulacja pojawila sie w 2 i 3 cyklu, w tym mcu mam hsg. Jakie badania moge jeszcze zrobic? Aa i nasienie podobno jest ok, nienajgorsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastepnym razem to nie otwieraj nowego watku bo sa takie watki wystarczy uzyc wyszukiwarki, tylko zapytaj w temacie clo itd itp. Po hsg jak wyjdzie dobre, to trzeba pomyslec o innych metodach np IUI, badz invitro,czasami jest nieplodnosc nieznanego pochodzenia.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 2 maja 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopia, histeroskopia, test po stosunku, panel tarczycowy, glukoza, insulina, roznej masci przeciwciala (immunologia) np. przeciwplemnikowe, badania genetyczne (kariotypy, mutacje), fragmentacja dna plemnika. Jest tego wszystkiego multum, ale nie da sie zrobic wszystkiego na raz, z reszta nie ma to sensu, bo wszystko nalezy dostosowac do czasu staran i problemow, ktore sie zarysowuja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 22:21

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 3 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej kolejności z tych badań, które Anatolka zaproponowała polecam przeciwciała przeciwplemnikowe. To badanie daje sporo odpowiedzi i wytycza kierunek działania.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana - dokladnie - jest mnostwo watkow na ten temat juz, a lista koniecznych badan zalezy przeciez od indywidualnego przypadku <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ