Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11344 9591

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ooo nieee😞😞 A jak teraz sytuacja, jest mąż w PL? Masz kogoś, kto mógłby Ci pomagać?
    Teściowa przyjedzie do mnie dzisiaj.

    Rosołek123, sylstaa lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Teściowa przyjedzie do mnie dzisiaj.

    Mam nadzieję, że znajdziesz w niej dużo wsparcia i ze Cię odciąży 🙏

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 27 kwietnia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, ja się wczoraj trochę uśmiałam z mojego męża 🤭
    Wczoraj skończyłam 17 tydzień ciąży. I rozmawiamy z mężem, odkrywamy nowy owoc w aplikacji, itd., a nagle widzę konsternację na jego twarzy, a po chwili mówi: „kurde to już 17 tydzień skończony, a ja w pracy mówiłem, że mamy 14 skończony”, a ja mówię „no tak, trzy tygodnie temu” 🤣

    Lajla87_87, Iga89, Ewelcia1605, Jenny93, Paula. lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jest nieciekawie. Krwiak sporo urósł 😭 szyjka mi się sporo skróciła 😭 także muszę się jeszcze bardziej oszczędzać..
    Bardzo mi przykro , sama wiem jak ciężko żeby się oszczędzac,a jednak mam tylko 2 latka

    Mam nadzieję że będzie miał kto Ci chociaż troszkę pomoc !

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 27 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na usg prenatalnym wszystko dobrze 🩷
    Zapytałam lekarki (znając wynik płci z Felii) jaką płeć widzi. Powiedziała że prawdopodobnie dziewczynka 😆
    P.S. mąż tak do końca nie wierzył w wynik Felii i śmiał się że dziś na usg siusiuka będzie szukał. No ale jednak będzie księżniczka 🥺🩷

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 15:47

    sylstaa, Rosołek123, Iga89, Ewelcia1605, mAnik, aganieszkam, Lajla87_87, Karolaka90, Jenny93, Ilam, Yahu, Paula., just_a_girl, Lidziorek lubią tę wiadomość

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11344 9591

    Wysłany: 27 kwietnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja1992 wrote:
    U mnie na usg prenatalnym wszystko dobrze 🩷
    Zapytałam lekarki (znając wynik płci z Felii) jaką płeć widzi. Powiedziała że prawdopodobnie dziewczynka 😆
    P.S. mąż tak do końca nie wierzył w wynik Felii i śmiał się że dziś na usg siusiuka będzie szukał. No ale jednak będzie księżniczka 🥺🩷
    Super 🩷

    Patrycja1992 lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jaki test NIPT polecacie? Przede mną wybór i zaczynam grzebać w opiniach

    Patrycja1992 lubi tę wiadomość

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5296 4298

    Wysłany: 27 kwietnia, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Teściowa do mnie przyjedzie na kilka dni, bo mąż za granicą.
    Krwiak na szczęście niedaleko szyjki, łożysko na górze.
    Krwiak 5x5x4cm a szyjka 2,5cm (tydzień temu była 3,5)
    Mam utrogestan 2x1 plus Duphaston 3x1, przy krwawieniu, mam brać 3x2 nawet no i magnezu dużo.


    Dobrze, że masz na kogo liczyć z pomocą. To mój był podobnych rozmiarów. Bądź dobrej myśli. Co do szyjki, oba badania były robione przez tego samego lekarza na tym samym sprzęcie? Może po prostu w jakimś zakresie też być błąd pomiarów

    aganieszkam lubi tę wiadomość

  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaka90 wrote:
    Dziewczyny a jaki test NIPT polecacie? Przede mną wybór i zaczynam grzebać w opiniach

    Ja poczytałam sporo o tym i zdecydowałam się na Felia Test Karyo Plus i polecam 😊
    W poniedziałek była u mnie pielegniarka na pobraniu krwi a w piątek miałam już wynik.

    Karolaka90 lubi tę wiadomość

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja1992 wrote:
    Ja poczytałam sporo o tym i zdecydowałam się na Felia Test Karyo Plus i polecam 😊
    W poniedziałek była u mnie pielegniarka na pobraniu krwi a w piątek miałam już wynik.

    O super! Też właśnie czytałam o felia, to tylko mnie utwierdziłaś w wyborze. Oczywiście jak zaczęłam szukać informacji to mi zaczęło miliony reklam wyskakiwać i już zgłupiałam

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam Bardzo mi przykro, ze usłyszałaś same złe wieści.. ale trzeba być dobrej mysli 🍀 tu wszystkie za Was trzymamy mocno kciuki 🤞🍀🍀🍀

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaka90 wrote:
    O super! Też właśnie czytałam o felia, to tylko mnie utwierdziłaś w wyborze. Oczywiście jak zaczęłam szukać informacji to mi zaczęło miliony reklam wyskakiwać i już zgłupiałam

    Mam również zniżkę na kwotę 100 zł na ten test do podzielenia się 😊 ale nie wiem czy ta zniżka dotyczy też medistore bo ja tam kupilam jak poleciła któraś dziewczyna na forum. Przez medistore jest dużo taniej niż przez oficjalną stronę test dna. Wystarczy założyć tam konto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia, 18:47

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11344 9591

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Dobrze, że masz na kogo liczyć z pomocą. To mój był podobnych rozmiarów. Bądź dobrej myśli. Co do szyjki, oba badania były robione przez tego samego lekarza na tym samym sprzęcie? Może po prostu w jakimś zakresie też być błąd pomiarów
    Inny lekarz i sprzęt. No ale wartość graniczna na ten etap.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11344 9591

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na IP. Moja lekarka zasugerowała jechać, bo może będzie potrzebna kroplówka z magnezem. Niestety od godziny mam twardnienia brzucha, więc jednak przyjechałam do szpitala. Trzymajcie kciuki.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 662 1190

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam bardzo, bardzo mocno!!! 🍀🍀🍀🫂

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2726

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem na IP. Moja lekarka zasugerowała jechać, bo może będzie potrzebna kroplówka z magnezem. Niestety od godziny mam twardnienia brzucha, więc jednak przyjechałam do szpitala. Trzymajcie kciuki.
    Bardzo mocno zaciśnięte 🙏✊✊

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 545 1093

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem na IP. Moja lekarka zasugerowała jechać, bo może będzie potrzebna kroplówka z magnezem. Niestety od godziny mam twardnienia brzucha, więc jednak przyjechałam do szpitala. Trzymajcie kciuki.

    Jesteśmy z Tobą 🤞🤞🫶🫶🫶❤️
    Mam nadzieję, że tym razem podejdą do Ciebie w lepszy sposób niż poprzednio. Nie daj sie kochana spławić i walcz o swoje!
    Dawaj znać 🫶

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 102 164

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Jestem na IP. Moja lekarka zasugerowała jechać, bo może będzie potrzebna kroplówka z magnezem. Niestety od godziny mam twardnienia brzucha, więc jednak przyjechałam do szpitala. Trzymajcie kciuki.
    Trzymamy mocno!

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3084 3846

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka trzymamy i jesteśmy caly czas myślami z Tobą ❤️🍀

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5296 4298

    Wysłany: 27 kwietnia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś trzymam mocno kciuki. Jesteśmy z Wami myślami ❤️ Dostałaś coś rozkurczowego? Ja w poprzedniej ciąży od 17 tygodnia miałam stawiającą się macicę. Brzuch mi się robił dosłownie kwadratowy i właśnie lekarz kazał mi brać duże dawki magnezu i no-spę rozkurczowo

    aganieszkam lubi tę wiadomość

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ