Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7210

    Wysłany: 10 maja, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sama nie wiem jak jest z tymi skierowaniami. Jakbym robiła drugi raz w tym samym miejscu, to mi powiedzieli, że nie potrzebuję drugiego skierowania. Ale przez terminy musiałam umówić się gdzie indziej i tam na start pani powiedziała, że muszę przyjść ze skierowaniem…
    Jeśli prowadzę ciążę prywatnie to lekarka może wypisać mi skierowanie na połówkowe na nfz?

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 144 309

    Wysłany: 10 maja, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie sama nie wiem jak jest z tymi skierowaniami. Jakbym robiła drugi raz w tym samym miejscu, to mi powiedzieli, że nie potrzebuję drugiego skierowania. Ale przez terminy musiałam umówić się gdzie indziej i tam na start pani powiedziała, że muszę przyjść ze skierowaniem…
    Jeśli prowadzę ciążę prywatnie to lekarka może wypisać mi skierowanie na połówkowe na nfz?

    Jeśli posiada kontrakt z NFZ to tak.
    Ja na 1 prenatalnych dostałam skierowanie na połówkowe wraz z wyliczoną data przez dr.

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 497 475

    Wysłany: 10 maja, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie sama nie wiem jak jest z tymi skierowaniami. Jakbym robiła drugi raz w tym samym miejscu, to mi powiedzieli, że nie potrzebuję drugiego skierowania. Ale przez terminy musiałam umówić się gdzie indziej i tam na start pani powiedziała, że muszę przyjść ze skierowaniem…
    Jeśli prowadzę ciążę prywatnie to lekarka może wypisać mi skierowanie na połówkowe na nfz?

    Ja robię połówkowe w innym miejscu niż pierwsze prenatalne i lekarz, u którego prowadzę ciążę prywatnie normalnie mi wystawił skierowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:21

    Yahu lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 10 maja, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie sama nie wiem jak jest z tymi skierowaniami. Jakbym robiła drugi raz w tym samym miejscu, to mi powiedzieli, że nie potrzebuję drugiego skierowania. Ale przez terminy musiałam umówić się gdzie indziej i tam na start pani powiedziała, że muszę przyjść ze skierowaniem…
    Jeśli prowadzę ciążę prywatnie to lekarka może wypisać mi skierowanie na połówkowe na nfz?
    Tak, może. Mi na połówkowe wystawiała właśnie lekarka prywatna 🙂

    Yahu lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11345 9592

    Wysłany: 10 maja, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie sama nie wiem jak jest z tymi skierowaniami. Jakbym robiła drugi raz w tym samym miejscu, to mi powiedzieli, że nie potrzebuję drugiego skierowania. Ale przez terminy musiałam umówić się gdzie indziej i tam na start pani powiedziała, że muszę przyjść ze skierowaniem…
    Jeśli prowadzę ciążę prywatnie to lekarka może wypisać mi skierowanie na połówkowe na nfz?
    To chyba zależy od lekarza, w poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie i nie dał mi skierowania na NFZ, może nie miał kontraktu 🤷‍♀️ sama nie wiem. Jak inna placówka to pewnie dlatego chcą skierowanie.
    Natomiast USG 3 trymestru niestety nie jest refundowane, ale warto zrobić.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 11 maja, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 & Paula. & Kulka413 powodzenia na dzisiejszych wizytach ✊😁

    Paula., Kulka413, GeNiOlKaa92, aganieszkam, Yahu lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla87_87 wrote:
    GeNiOlKaa92 & Paula. & Kulka413 powodzenia na dzisiejszych wizytach ✊😁
    🍀🍀🍀

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 11 maja, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniło mi się dzisiaj że rodziłam i młodą musieli wziąć na operację serca. Cholernie się boje dzisiejszej wizyty. Dobrze że mąż jedzie ze mną szkoda tylko że nie może ze mną wejść do środka

    Patrycja1992, aganieszkam lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3091 3863

    Wysłany: 11 maja, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Śniło mi się dzisiaj że rodziłam i młodą musieli wziąć na operację serca. Cholernie się boje dzisiejszej wizyty. Dobrze że mąż jedzie ze mną szkoda tylko że nie może ze mną wejść do środka
    Sny to często nasze lęki. Bedzie wzzystko dobrze ❤️ mi teraz związanego z ciąża sie nie snilo ale przed 1 prenatalnymi co chwile snilo mi sie ze lekarz mowi ze mamy zdrowe dziecko albo że chore.
    Czlowiek sie martwi i nasza podświadomość to wykorzystuje.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 11 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 trzymam kciuki żeby z malutką było wszystko dobrze. Lekarz ma takie podejście, że mąż nie może być podczas usg?

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 11 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny🤞🏻🙂

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 497 475

    Wysłany: 11 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia dzisiaj 🍀🤞🏻 samych dobrych wieści!

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 666 1200

    Wysłany: 11 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie kciuki mocno trzymane! 🍀🍀🍀

    Jak to mąż nie może wejść? 😱🥺
    Od czasów pandemii się z tym nie spotkałam...

    Paula. lubi tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 549 1097

    Wysłany: 11 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92🤞 Paula 🤞 Kulka413🤞

    Trzymamy kciuki ☀️🤗

    Sny czesto potrafią dać nam popalić niestety ale tak jak Paula pisała czesto są odzwierciedleniem naszego strschu. A wiadomo jak ciezko jest sie go pozbyć w naszej sytuacji.

    Czekamy na same cudowne wiadomosci ☺️☺️☺️

    Paula., GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 144 309

    Wysłany: 11 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny 🍀🤞🍀

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 11 maja, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczynki 🤞

    Powiedzcie mi (może to już było na forum), kiedy powiedziałyście o ciazy w pracy i od kiedy jesteście na L4? Ja pracuje biurowo, głównie zdalnie ale są dni kiedy jadę do biura do Warszawy. Mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę. Ostatnio mam trudnych przedsiębiorców na głowie, męczą mnie telefonami a ja dostaje palpitacji serca. I planowałam powiedzieć szefowej o ciąży w środę czyli to będzie 14+2. Ja oczywiście dalej się boję czy będzie wszystko ok 🙈
    A planuję iść na L4 od 1.07 czyli to będzie chyba koniec 21 tygodnia. I nie wiem czy to w porządku jeśli powiem ok 1.5 mc przed pójściem? U mnie w pracy każdy zajmuje się czymś innym i moje sprawy będą musiały przejąć inne osoby, wdrożyć się itd. A szefowa póki co zarzuca mnie kolejnymi trudnymi sprawami bo nic nie wie 🤷‍♀️

    Paula. lubi tę wiadomość

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • Patrycja1992 Ekspertka
    Postów: 128 213

    Wysłany: 11 maja, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Śniło mi się dzisiaj że rodziłam i młodą musieli wziąć na operację serca. Cholernie się boje dzisiejszej wizyty. Dobrze że mąż jedzie ze mną szkoda tylko że nie może ze mną wejść do środka

    A mi się śniło że mąż mnie zdradził 🤣 a potem ja jego 🤣🙈
    Obudziłam się zlana potem. Jak dobrze że to sen. Ostatnio moje sny są bardzo intensywne i budzę się z bólem głowy

    1. IVF. Gameta Warszawa 12. 2024 - 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.2.2 (5 doba)
    05.02.25 - ❄️4.2.2 - Encorton, Acard - beta<2,3❌
    2. IVF. Gameta Warszawa 05. 2025 🥚5->3 MII, zapłodniona 1, blastocysta 4.3.2 (6 doba)
    05.2025 - equoral 50 + Encorton 5 (dr Jarosz)
    26.07.25 - ❄️4.3.2 - Encorton 2 x 5,
    hydroxychloroquine, estrofem, besins, cyclogest beta< 0.2 ❌
    3. IVF. Novum. Długi protokół. Histeroskopia i usunięcie polipów i leczenie cd138
    21.02 udany transfer swiezy. 5 ❄️
    11+0 Felia test. Zdrowa 🩷
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 497 475

    Wysłany: 11 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja1992 wrote:
    Powodzenia dziewczynki 🤞

    Powiedzcie mi (może to już było na forum), kiedy powiedziałyście o ciazy w pracy i od kiedy jesteście na L4? Ja pracuje biurowo, głównie zdalnie ale są dni kiedy jadę do biura do Warszawy. Mam bardzo odpowiedzialną i stresującą pracę. Ostatnio mam trudnych przedsiębiorców na głowie, męczą mnie telefonami a ja dostaje palpitacji serca. I planowałam powiedzieć szefowej o ciąży w środę czyli to będzie 14+2. Ja oczywiście dalej się boję czy będzie wszystko ok 🙈
    A planuję iść na L4 od 1.07 czyli to będzie chyba koniec 21 tygodnia. I nie wiem czy to w porządku jeśli powiem ok 1.5 mc przed pójściem? U mnie w pracy każdy zajmuje się czymś innym i moje sprawy będą musiały przejąć inne osoby, wdrożyć się itd. A szefowa póki co zarzuca mnie kolejnymi trudnymi sprawami bo nic nie wie 🤷‍♀️

    Ja powiedziałam w pracy już jakoś ponad miesiąc temu, czyli jakoś w okolic 12-13 tygodnia. Też mam pracę biurową i pracuję w sumie wyłącznie zdalnie i oczywiście miałam obawy, że powiem "tak szybko" a zaraz coś będzie nie tak... Ale też chciałam powiedzieć wcześniej żeby móc przekazać swoje tematy i wszystko zorganizować zanim pójdę na zwolnienie. Póki co planuję iść na zwolenie pod koniec czerwca / od początku lipca☺️ Wydaje mi się, że mówienie z takim wyprzedzeniem jak planujesz jest jak najbardziej w porządku bo dajesz też czas, żeby mogli się jakoś zorganizować podczas Twojej nieobecności. ☺️

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 11 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś dziewczyny! ❤️

    Pytanie do tych które robiły nifty , w
    Którym dokaldnie tygodniu robiłyście ? Ja chciałam zrobić w 11+0 ale jak zadzwonili z test DNA to babka zaproponowała szybciej na 10+3. Myślałam ze im później tym lepiej bo więcej tego DNA ale ona twierdzi że nie ma to znaczenia ważne żeby była minimalna frakcja płodu. Jakie macie doświadczenie ?
    Ja wybrałam felia karyo plus . I czy przy lekach encorton i hydroxychloroquine normalnie robiłyście ten test ?
    W test DNA pani mówiła że można, ale na stronie felia test jest napisane żeby odczekać 4 tygodnie od immunoterapii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 10:53

    Paula. lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4301

    Wysłany: 11 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ❤️

    Też powiedziałam w okolicy 12/13 TC ze względu na to, że u mnie już było mocno widać brzuszek a dwa nie wiem co będzie. Chciałam żeby mieli czas na rozdysponowanie moich obowiązków.

    aganieszkam, Paula. lubią tę wiadomość

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ