Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 26 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula. Dzięki, popoludniu mam. Już czekam z niecierpliwością, troche niskie plgf mi wyszło, jestem ciekawa też co mój lekarz powie o tym krwawieniu które miałam 2 tygodnie temu.

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 26 maja, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chat-GPT-Image-26-maj-2026-09-44-58.png

    Lumira, Iga89, Ewelcia1605, classy, Karolaka90, KurkaZłotopiórka, Lajla87_87, Rosołek123, Totalnie_pogubiona, Yahu, GeNiOlKaa92, Jenny93, sylstaa, aganieszkam, AniMka lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 503 485

    Wysłany: 26 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    @Paula. Dzięki, popoludniu mam. Już czekam z niecierpliwością, troche niskie plgf mi wyszło, jestem ciekawa też co mój lekarz powie o tym krwawieniu które miałam 2 tygodnie temu.

    Kciuki za wizytę! 🍀🤞 jakie plgf Ci wyszło? Ja też mam dość niskie 🤔

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 172

    Wysłany: 26 maja, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny za wizyte :)

    Ja dzis mam konsultacje endokrynologiczna z powodu powracającej nadczynności ale jestem dobrej myśli.

    Wczoraj zaczęliśmy urlop, aktywny, chodzenia jest duzo

    sylstaa lubi tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 550 1097

    Wysłany: 26 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny za dzisiejsze wizyty 🤞🤞

    Paula, wpiszesz mnie:
    📆 9 czerwca- III prenatalne na nfz 📆19.06 również tylko że prywatnie 😊

    Wiem dziwnie to wyglada ale jak moge skorzystać na nfz to zrobię a tego 19-go jestem zapisana do lekarza też ze szpitala w ktorym będę rodziła ale prywatnie bo choć raz chce zobaczyć naszego dzidziusia w 3d i może mieć pamiątkę w formie zdjecia 😊

    Paula., Totalnie_pogubiona, sylstaa, aganieszkam lubią tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 144 309

    Wysłany: 26 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za wizyty 🍀🤞🍀

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 26 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero mam
    Wizytę na 20 dziękuję za kciuki 🤞
    Powodzenia dziewczyny !! 🩷

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 26 maja, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Kciuki za wizytę! 🍀🤞 jakie plgf Ci wyszło? Ja też mam dość niskie 🤔

    Ja mam 37, robione 12+0. A Ty?

    @Rosołek123 ja tam zupełnie rozumiem. Sama przez swoje przejścia jestem bardzo ostrożna co do wyboru lekarza i tego, komu mam ufać, więc druga opinia zawsze wskazana :)

    Rosołek123 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 503 485

    Wysłany: 26 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Ja mam 37, robione 12+0. A Ty?

    @Rosołek123 ja tam zupełnie rozumiem. Sama przez swoje przejścia jestem bardzo ostrożna co do wyboru lekarza i tego, komu mam ufać, więc druga opinia zawsze wskazana :)

    Zerknęłam na swoje wyniki i w 12+6 miałam 33 w przeliczeniu na mom 0,6.

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 26 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Lumira i Mati01 kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🍀🍀🍀
    Powodzenia dziewczyny🤞

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 26 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które robiły felia test karto plus - długo czekałyście na wynik? Tak jak piszą 7 dni czy może krócej?

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 26 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaka90 wrote:
    Dziewczyny, które robiły felia test karto plus - długo czekałyście na wynik? Tak jak piszą 7 dni czy może krócej?
    W poniedziałek byłam oddać krew, wynik był w następny poniedziałek.
    Pamiętam, że któraś z nas dostała wynik już po 5 dniach🙂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 503 485

    Wysłany: 26 maja, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaka90 wrote:
    Dziewczyny, które robiły felia test karto plus - długo czekałyście na wynik? Tak jak piszą 7 dni czy może krócej?

    Krew oddałam w południe we wtorek, wyniki były ok. 13 w poniedziałek 🙂

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 26 maja, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziękuję! Byłam właśnie w wczoraj na badaniach a 3.06 mam pierwsze prenatalne i się zastanawiałam czy się wyrobią plus nie należę na najbardziej cierpliwych osób 😂

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 26 maja, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszych prenatalnych, wszystko wygląda na ten moment dobrze i z anatomii i z biochemii. Ryzyka niskie (zresztą zarodek był przebadany). Lekarz widział na usg jakies niewielkie odklejenie, stąd pewnie to krwawienie. Ale daleko od łożyska, także nie powinno to być groźne. Powiedział że prawdopodobnie dziewczynka, ale zapytany czy mogę kupować różowe bodziaki powiedział żebym jeszcze poczekała do kolejnej wizyty 😅 chyba już czas troszkę odetchnąć 🙂

    Karolaka90, Ewelcia1605, Lajla87_87, Paula., aganieszkam, laurkasiczek, Lidziorek, Jenny93, Rosołek123, AniMka, just_a_girl, Yahu, sylstaa, KurkaZłotopiórka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 26 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Jestem po pierwszych prenatalnych, wszystko wygląda na ten moment dobrze i z anatomii i z biochemii. Ryzyka niskie (zresztą zarodek był przebadany). Lekarz widział na usg jakies niewielkie odklejenie, stąd pewnie to krwawienie. Ale daleko od łożyska, także nie powinno to być groźne. Powiedział że prawdopodobnie dziewczynka, ale zapytany czy mogę kupować różowe bodziaki powiedział żebym jeszcze poczekała do kolejnej wizyty 😅 chyba już czas troszkę odetchnąć 🙂
    Wspaniale wieści 🎉🎉

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 26 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    W poniedziałek byłam oddać krew, wynik był w następny poniedziałek.
    Pamiętam, że któraś z nas dostała wynik już po 5 dniach🙂
    To ja! Oddałam krew w poniedziałek popołudniu, a wyniki miałam już w piątek rano 🍀

    Karolaka90, sylstaa lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 27 maja, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia1605 powodzenia dziś 🤞🍀🍀🍀

    Ewelcia1605 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 27 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaka90 wrote:
    Dziewczyny, które robiły felia test karto plus - długo czekałyście na wynik? Tak jak piszą 7 dni czy może krócej?
    5 dni roboczych od dnia pobrania

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 27 maja, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Jestem po pierwszych prenatalnych, wszystko wygląda na ten moment dobrze i z anatomii i z biochemii. Ryzyka niskie (zresztą zarodek był przebadany). Lekarz widział na usg jakies niewielkie odklejenie, stąd pewnie to krwawienie. Ale daleko od łożyska, także nie powinno to być groźne. Powiedział że prawdopodobnie dziewczynka, ale zapytany czy mogę kupować różowe bodziaki powiedział żebym jeszcze poczekała do kolejnej wizyty 😅 chyba już czas troszkę odetchnąć 🙂
    Super !!! Gratuluję można odetchnąć 🩷

    Ja też wczoraj na pierwszych prenatalnych, wszystko na ten moment dobrze 🙂 ja robiłam felie więc wiem że dziewczynka ale lekarz już wczoraj potwierdził na badaniu , nawet pokazał mi jak to rozróżniać myślę że teraz umiałabym sama rozpoznawać płeć jeśli miałabym dobry obraz 😂😂😂

    Yahu, Lajla87_87, Lumira, Ewelcia1605, aganieszkam, sylstaa, KurkaZłotopiórka, just_a_girl, Lidziorek lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ