Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 27 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w szkole mam dzien rodziny. Występy dzieci a pozniej zebranie z wychowawcami. Zamówiłam sobie jakis czas temu dwie letnie sukienki na temu 😃 miały przyjść do wczoraj . Przyszły dzis. Myślę idealnie założę sobie jedną dziś do szkoly 🫣
    No powiem Wam ze material taki że ładne koszule nocne mi przyszły 🙈🤣
    Nie dosc ze to zbytnio się nie uciąga na brzuchu to serio jak założyłam to wyglądam jak bym z koszuli nocnej jeszcze sie nie przebrała 🤣
    Szkoda ze guzików nie ma bo bym miala juz do karmienia 🫣😃

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 27 maja, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Ewelcia1605 powodzenia dziś 🤞🍀🍀🍀
    Powodzenia 🤞 😀

    Ewelcia1605 lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 27 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziś w szkole mam dzien rodziny. Występy dzieci a pozniej zebranie z wychowawcami. Zamówiłam sobie jakis czas temu dwie letnie sukienki na temu 😃 miały przyjść do wczoraj . Przyszły dzis. Myślę idealnie założę sobie jedną dziś do szkoly 🫣
    No powiem Wam ze material taki że ładne koszule nocne mi przyszły 🙈🤣
    Nie dosc ze to zbytnio się nie uciąga na brzuchu to serio jak założyłam to wyglądam jak bym z koszuli nocnej jeszcze sie nie przebrała 🤣
    Szkoda ze guzików nie ma bo bym miala juz do karmienia 🫣😃
    Rozumiem Cię 😆 W piątek odsyłałam 4 ciuchy z temu bo jak je zobaczyłam to stwierdziłam że nawet do ogrodu się nie nadają 😂😂

    Paula. lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 27 maja, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy komuś jeszcze puchna stopy już od samego rana? A w sumie to są spuchnięte cały czas? Poszłam spać z lekko spuchniętymi stopami i obolałymi nogami. Obudziłam się w takim samym jak nie gorszym stanie i się zastanawiam o co chodzi.

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 145 309

    Wysłany: 27 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziś w szkole mam dzien rodziny. Występy dzieci a pozniej zebranie z wychowawcami. Zamówiłam sobie jakis czas temu dwie letnie sukienki na temu 😃 miały przyjść do wczoraj . Przyszły dzis. Myślę idealnie założę sobie jedną dziś do szkoly 🫣
    No powiem Wam ze material taki że ładne koszule nocne mi przyszły 🙈🤣
    Nie dosc ze to zbytnio się nie uciąga na brzuchu to serio jak założyłam to wyglądam jak bym z koszuli nocnej jeszcze sie nie przebrała 🤣
    Szkoda ze guzików nie ma bo bym miala juz do karmienia 🫣😃

    Ostatnio zamawiałam z SHEIN legginsy i też byłam ciekawa co przyjdzie. Nie nastawiałam się zbytnio, że trafię ale o dziwo przyszły całkiem fajne 🙂 sukienki też oglądałam ale chyba po Twojej historii nie zaryzykuję 😅

    Paula. lubi tę wiadomość

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 27 maja, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia1605 wrote:
    Ostatnio zamawiałam z SHEIN legginsy i też byłam ciekawa co przyjdzie. Nie nastawiałam się zbytnio, że trafię ale o dziwo przyszły całkiem fajne 🙂 sukienki też oglądałam ale chyba po Twojej historii nie zaryzykuję 😅
    Zamawialam takie
    https://share.temu.com/xfwc36VTaXB

    W serduszka a druga jako inna ale ten sam typ tyle ze w kwiaty
    No wyglada jak koszula do spania. Guziki jak by byly to serio idealna do karmienia w nocy 🤣

    Ewelcia1605 lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 27 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Czy komuś jeszcze puchna stopy już od samego rana? A w sumie to są spuchnięte cały czas? Poszłam spać z lekko spuchniętymi stopami i obolałymi nogami. Obudziłam się w takim samym jak nie gorszym stanie i się zastanawiam o co chodzi.
    Rano raczej mam normalne, puchną jak zacznę chodzić.
    Masz dobre ciśnienie?
    W ciąży zatrzymuje się woda w organizmie, ale raczej w ostatnim trymestrze 🤔

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 27 maja, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wpadłam w szał zakupów😅
    było kilka korzystnych promek na dzień mamy i skorzystałam. Kupiłam koszulę do porodu/karmienia, prześcieradła, brakowało mi jeszcze ręcznika i pieluszek, więc też znalazły się w koszyku.
    Na Vinted też zaszalałam, bo znalazłam otulacz z the slings i takie przesłodkie rampersy😍 mam nadzieję, że uda się je ubrać chociaż raz😅
    68b5354fb7b00.jpghttps://zapodaj.net/plik-lI0gAoRYZS

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 09:17

    Totalnie_pogubiona, Lajla87_87, Paula., just_a_girl, aganieszkam, Ewelcia1605, Lidziorek lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 503 485

    Wysłany: 27 maja, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny ja wpadłam w szał zakupów😅
    było kilka korzystnych promek na dzień mamy i skorzystałam. Kupiłam koszulę do porodu/karmienia, prześcieradła, brakowało mi jeszcze ręcznika i pieluszek, więc też znalazły się w koszyku.
    Na Vinted też zaszalałam, bo znalazłam otulacz z the slings i takie przesłodkie rampersy😍 mam nadzieję, że uda się je ubrać chociaż raz😅
    68b5354fb7b00.jpghttps://zapodaj.net/plik-lI0gAoRYZS

    Ale piękne 🤩

    Ja póki co skupiam się na wyjeździe, ale jak wrócimy to już też zacznę robić zakupy 🤭może akurat pod koniec czerwca będą jakieś promocje. Ale właśnie takie delikatne, subtelne rzeczy to totalnie mój styl 🤩 jakiś czas temu oglądałam jakieś ciuszki niemowlęce i teraz wszędzie wyskakują mi reklamy 🤭


    sylstaa, Lumira lubią tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 669 1204

    Wysłany: 27 maja, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny ja wpadłam w szał zakupów😅
    było kilka korzystnych promek na dzień mamy i skorzystałam. Kupiłam koszulę do porodu/karmienia, prześcieradła, brakowało mi jeszcze ręcznika i pieluszek, więc też znalazły się w koszyku.
    Na Vinted też zaszalałam, bo znalazłam otulacz z the slings i takie przesłodkie rampersy😍 mam nadzieję, że uda się je ubrać chociaż raz😅
    68b5354fb7b00.jpghttps://zapodaj.net/plik-lI0gAoRYZS
    Och piękne 😍
    Nie wiem czy mój chłopak nie skończy w kilku rzeczach w takim stylu 😅
    Już ma np pastelowy komplet w gąski i fioletowe jeżynki 😬

    Ja też odpaliłam w ostatnich dniach vinted...
    Udało się skompletować spory zestaw książeczek kontrastowych Parenti za grosze.
    Teraz będę polować na chustę elastyczną...
    Macie jakieś swoje typy jeśli chodzi o producentów?
    Czy lepiej od razu cienką tkaną?
    Im więcej czytam , tym mam wrażenie , że mniej wiem🫣

    just_a_girl, sylstaa lubią tę wiadomość

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 172

    Wysłany: 27 maja, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Dziewczyny ja wpadłam w szał zakupów😅
    było kilka korzystnych promek na dzień mamy i skorzystałam. Kupiłam koszulę do porodu/karmienia, prześcieradła, brakowało mi jeszcze ręcznika i pieluszek, więc też znalazły się w koszyku.
    Na Vinted też zaszalałam, bo znalazłam otulacz z the slings i takie przesłodkie rampersy😍 mam nadzieję, że uda się je ubrać chociaż raz😅
    68b5354fb7b00.jpghttps://zapodaj.net/plik-lI0gAoRYZS
    Piekne 😍 a pochwal się gdzie kupiłaś koszule do karmienia? Muszę zacząć kompletować jakies ubrania dla siebie, bo juz sie nie mieszczę w moje normalne ubrania

    sylstaa lubi tę wiadomość

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • classy Autorytet
    Postów: 503 485

    Wysłany: 27 maja, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Och piękne 😍
    Nie wiem czy mój chłopak nie skończy w kilku rzeczach w takim stylu 😅
    Już ma np pastelowy komplet w gąski i fioletowe jeżynki 😬

    Ja też odpaliłam w ostatnich dniach vinted...
    Udało się skompletować spory zestaw książeczek kontrastowych Parenti za grosze.
    Teraz będę polować na chustę elastyczną...
    Macie jakieś swoje typy jeśli chodzi o producentów?
    Czy lepiej od razu cienką tkaną?
    Im więcej czytam , tym mam wrażenie , że mniej wiem🫣

    Takie jasne ubranka w zwierzątka mnie strasznie rozczulają 🥺 już widziałam śliczne w zajączki, w gąski, w żyrafki 🥺🤩

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 27 maja, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Och piękne 😍
    Nie wiem czy mój chłopak nie skończy w kilku rzeczach w takim stylu 😅
    Już ma np pastelowy komplet w gąski i fioletowe jeżynki 😬

    Ja też odpaliłam w ostatnich dniach vinted...
    Udało się skompletować spory zestaw książeczek kontrastowych Parenti za grosze.
    Teraz będę polować na chustę elastyczną...
    Macie jakieś swoje typy jeśli chodzi o producentów?
    Czy lepiej od razu cienką tkaną?
    Im więcej czytam , tym mam wrażenie , że mniej wiem🫣
    Ja chustę chcę kupić później, myślę o konsultacji z doborem i nauką wiązania po porodzie🙂

    Lumira lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 27 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam chusty lennylamb, one są bardzo dobre jakościowo i dosyć uniwersalne. Ja miałam chyba tkaną jodełkę. Po urodzeniu syna chodziłam z nim na zajęcia z chustonoszenia, takie regularne spotkania kilku mam z maluszkami z instruktorką. Uczyłyśmy się różnych wiązań, a przy okazji trochę to była grupa wsparcia, bo wszystkie na tym samym etapie 😅 dużo nosiłam synka, później już w nosidle. Miałam kurtkę podwójną i na szybkie spacery, coś załatwić lub podróże to było super rozwiązanie

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 145 309

    Wysłany: 27 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Zamawialam takie
    https://share.temu.com/xfwc36VTaXB

    W serduszka a druga jako inna ale ten sam typ tyle ze w kwiaty
    No wyglada jak koszula do spania. Guziki jak by byly to serio idealna do karmienia w nocy 🤣

    I to są właśnie zakupy na: temu, SHEIN i aliexpress. Ze zdjęcia fajna sukienka ale nie wiadomo na co trafisz😅

    Sylstaa piękny rampersik 🥰

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3874

    Wysłany: 27 maja, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po występach i ostatnim zebraniu w klasie. Teraz tylko czekać na zakończenie roku szkolnego. Pani dyrektor wpadla na genialny pomysł idealnie pode mnie chyba 🙈😃 ze zakończenie podzieli na dwie tury. W zeszlym roku zakończenie trwało 2.5h takze teraz chce to skrócić i wstępnie dla klas 1-3 przewiduje jedną godzine. Bardzo mnie to cieszy bo juz zaczynałam sie zastanawiać jak to przetrwam. U nas kazda taka uroczystość jest na hali i tam jest strasznie gorąco. To chociaz taki plus ze krótko to bedzie trwało.

    sylstaa, just_a_girl lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 27 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KurkaZłotopiórka wrote:
    Piekne 😍 a pochwal się gdzie kupiłaś koszule do karmienia? Muszę zacząć kompletować jakies ubrania dla siebie, bo juz sie nie mieszczę w moje normalne ubrania
    Kupiłam z Dolce Sonno rozpinaną, a do porodu z ForMommy przez Vinted taką na zamek z przodu (ma fajny porządny materiał i kieszenie) i jeszcze od męża na dzień mamy dostałam taką piękną uroczą z Latte Mama😍

    Edit: więc mam 3 i zastanawiam się, czy to wystarczy🙈 ktoś z większym doświadczeniem poratuje wiedzą?😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 21:30

    just_a_girl lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1809

    Wysłany: 27 maja, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś znowu mam gorszy dzień. Myślałam, że te 🤮🤮 są już za mną, a dziś tylko rano wstałam z łóżka to helikopter w głowie i po ścianach szłam do łazienki, żeby zdążyć 🤮.
    Każdy ruch powoduje 🤮. Jestem przerażona, że w tak późnym okresie jeszcze zdarzają się takie incydenty 🙈🙈🙈

    Liczę na to, że jutro będzie już lepiej, bo muszę synem odprowadzić do przedszkola😊

    Mi się tak złożyło, że jak jest dzień rodziny to mam akurat wizytę praktycznie o tej samej porze w innym mieście, ale u nas to tylko będzie taki piknik rodzinny zabawy dla dzieci, ognisko, dmuchańce, także bez oficjalnych części więc mąż wystarczy 😆😆😆

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 27 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Kupiłam z Dolce Sonno rozpinaną, a do porodu z ForMommy przez Vinted taką na zamek z przodu (ma fajny porządny materiał i kieszenie) i jeszcze od męża na dzień mamy dostałam taką piękną uroczą z Latte Mama😍

    Edit: więc mam 3 i zastanawiam się, czy to wystarczy🙈 ktoś z większym doświadczeniem poratuje wiedzą?😁


    Ciężko powiedzieć. To bardzo indywidualne. Ja dwie zużyłam do samego porodu 🙈 Jedną przed, drugą po prysznicu. Później po CC strasznie się pocilam, więc przebierałam się kilka razy dziennie. Miałam 5 szt. Mąż zabierał do prania i przywoził nowe na bieżąco.

    sylstaa lubi tę wiadomość

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 27 maja, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GeNiOlKaa92 wrote:
    Ja dziś znowu mam gorszy dzień. Myślałam, że te 🤮🤮 są już za mną, a dziś tylko rano wstałam z łóżka to helikopter w głowie i po ścianach szłam do łazienki, żeby zdążyć 🤮.
    Każdy ruch powoduje 🤮. Jestem przerażona, że w tak późnym okresie jeszcze zdarzają się takie incydenty 🙈🙈🙈

    Liczę na to, że jutro będzie już lepiej, bo muszę synem odprowadzić do przedszkola😊

    Mi się tak złożyło, że jak jest dzień rodziny to mam akurat wizytę praktycznie o tej samej porze w innym mieście, ale u nas to tylko będzie taki piknik rodzinny zabawy dla dzieci, ognisko, dmuchańce, także bez oficjalnych części więc mąż wystarczy 😆😆😆
    Mam nadzieję, że to tylko gorszy dzień. A dalej bierzesz leki na mdłości ?
    Ja zeszłam do jednej tabletki i chyba ich nie odstawie całkowicie. Niestety mdłości mam nadal.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ