Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 28 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży na zwolnienie poszłam od razu po długim urlopie który zaczęłam w 18 tygodniu i uważam że to był odpowiedni moment 🤣 po prenatalnych miałam trochę stresu i dobrze wyszło że mogłam siedzieć w domu i szaleć z wyprawka. Obecnie nie wróciłam wgl do pracy 🤣 wykorzystałam zaległy urlop po rodzicielskim i w trakcie urlopu udało się zajść w ciążę. Minus jest taki że teraz mam małego terrorystę na pokładzie i nie bardzo idzie odpoczywać kiedy się chce. Chociaż dzisiaj drzemka trwała 4,5h (więc ja spalam chyba z 2h) już się boje co to będzie wieczorem 😱

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 28 maja, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    W pierwszej ciąży na zwolnienie poszłam od razu po długim urlopie który zaczęłam w 18 tygodniu i uważam że to był odpowiedni moment 🤣 po prenatalnych miałam trochę stresu i dobrze wyszło że mogłam siedzieć w domu i szaleć z wyprawka. Obecnie nie wróciłam wgl do pracy 🤣 wykorzystałam zaległy urlop po rodzicielskim i w trakcie urlopu udało się zajść w ciążę. Minus jest taki że teraz mam małego terrorystę na pokładzie i nie bardzo idzie odpoczywać kiedy się chce. Chociaż dzisiaj drzemka trwała 4,5h (więc ja spalam chyba z 2h) już się boje co to będzie wieczorem 😱
    Współczuję, bo wiem jak jest. Ciąża z maluchem przy nodze jest wyzwaniem, zwłaszcza jak człowiek się źle czuje 🙈

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 28 maja, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Z morfologii wyszła lekka anemia. Ciekawe co na to lekarka.
    Glukoza wyszła ciekawie: na czczo 72, po 1h 68, po 2h 69.
    Poza tym wszystko git. TSH bez leków nawet się trzyma.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • KurkaZłotopiórka Przyjaciółka
    Postów: 104 173

    Wysłany: 28 maja, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    KurkaZlotopiorka - mam dokładnie tak samo, ciągle coś - nowe zadania, projekty 🫣 jeszcze niedawno myślałam, że może zostanę dłużej ale ostatnio stwierdziłam, że nie warto. Mam nadzieję, że urlop i wyjazd wleją we mnie trochę pozytywnej energii. Trzymam kciuki byśmy obie wytrwały te ostatnie tygodnie bez zwolnienia.
    Dokladnie, niby wiem, ze nikt mi za pracę nie podziękuję i ze po tej całej drodze do macierzyństwa Maluch jest najważniejszy, a jednak jakies głupie poczucie obowiązku każe nie zwalniać z pracą.

    12.01.26 🍍
    Czekamy🙏
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 28 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Mam wyniki. Z morfologii wyszła lekka anemia. Ciekawe co na to lekarka.
    Glukoza wyszła ciekawie: na czczo 72, po 1h 68, po 2h 69.
    Poza tym wszystko git. TSH bez leków nawet się trzyma.


    Szok :o a w poprzednich ciążach jak Ci wychodziły krzywe? Co tu się zadziało? Kiedy masz jakąś wizytę?

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 28 maja, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Współczuję, bo wiem jak jest. Ciąża z maluchem przy nodze jest wyzwaniem, zwłaszcza jak człowiek się źle czuje 🙈
    Moja sytuacja to i tak nic w porównaniu z Twoją. Nie wiem jak Ty ogarniasz życie będąc w ciąży z mdłościami i wymiotami opiekując się trójka dzieci

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 28 maja, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Mam wyniki. Z morfologii wyszła lekka anemia. Ciekawe co na to lekarka.
    Glukoza wyszła ciekawie: na czczo 72, po 1h 68, po 2h 69.
    Poza tym wszystko git. TSH bez leków nawet się trzyma.
    Nie znam się na tym, ale jakoś takie niskie te wartości się wydają. Za wysokie zle za niskie tez zle.
    Ja coraz bardziej boje sie jutrzejszego dnia . Co u mnie wyjdzie.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 503 486

    Wysłany: 28 maja, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KurkaZłotopiórka wrote:
    Dokladnie, niby wiem, ze nikt mi za pracę nie podziękuję i ze po tej całej drodze do macierzyństwa Maluch jest najważniejszy, a jednak jakies głupie poczucie obowiązku każe nie zwalniać z pracą.

    Plus za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał, że się został dłużej czy coś pomogło ale jakoś mam takie poczucie, że lubię ludzi z którymi pracuję i chce im pomóc jak tylko mogę.

    Dziewczyny, patrzcie jaka ciekawostka mi się wyświetliła na facebook’u dzisiaj.

    9e23e8f994ef0.jpghttps://zapodaj.net/plik-C0oP4g9NJZ

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 28 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Szok :o a w poprzednich ciążach jak Ci wychodziły krzywe? Co tu się zadziało? Kiedy masz jakąś wizytę?
    W każdej ciąży trochę inaczej, ale miałam podobną krzywą w pierwszej ciąży i jak robiłam krzywą po drugiej ciąży. Z dietetyczką dietę układałam, żeby wyjść z hipoglikemii 🫣 a w drugiej ciąży była cukrzyca , więc kompletnie tego nie rozumiem 😏

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 28 maja, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Moja sytuacja to i tak nic w porównaniu z Twoją. Nie wiem jak Ty ogarniasz życie będąc w ciąży z mdłościami i wymiotami opiekując się trójka dzieci
    Już jest lepiej, wróciłam do żywych 😅 ale jest ciężko, nie powiem, że nie. Mamy chyba mają super moc 😅
    Na pewno będzie trudniej, jak Mała się urodzi. Już przerabiałam dzieci rok po roku i niewiele z tego okresu pamiętam. A teraz mam jeszcze przedszkolaka i córka zaczyna szkołę 🙃
    Mimo trudności nie żałuję decyzji 😁 cieszę się, że mam gromadkę dzieci, a kilka lat temu myślałam, że nie będę miała ani jednego 🥹

    Jenny93, Lumira, just_a_girl, Yahu, Ewelcia1605, sylstaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1567 3323

    Wysłany: 28 maja, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Już jest lepiej, wróciłam do żywych 😅 ale jest ciężko, nie powiem, że nie. Mamy chyba mają super moc 😅
    Na pewno będzie trudniej, jak Mała się urodzi. Już przerabiałam dzieci rok po roku i niewiele z tego okresu pamiętam. A teraz mam jeszcze przedszkolaka i córka zaczyna szkołę 🙃
    Mimo trudności nie żałuję decyzji 😁 cieszę się, że mam gromadkę dzieci, a kilka lat temu myślałam, że nie będę miała ani jednego 🥹

    Ja również bardzo podziwiam 😀
    Musisz żyć na niesamowitych obrotach 😀
    Zawsze mnie bardzo rozczula, kiedy ktoś z początkowymi problemami, ostatecznie zostaje rodzicem 3-4 razy. Niesamowite to jest ❤️

    aganieszkam, Yahu, Totalnie_pogubiona, Ewelcia1605, sylstaa, Karo_27 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1167 1809

    Wysłany: 28 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    Już jest lepiej, wróciłam do żywych 😅 ale jest ciężko, nie powiem, że nie. Mamy chyba mają super moc 😅
    Na pewno będzie trudniej, jak Mała się urodzi. Już przerabiałam dzieci rok po roku i niewiele z tego okresu pamiętam. A teraz mam jeszcze przedszkolaka i córka zaczyna szkołę 🙃
    Mimo trudności nie żałuję decyzji 😁 cieszę się, że mam gromadkę dzieci, a kilka lat temu myślałam, że nie będę miała ani jednego 🥹

    Aga ja tez Cię podziwiam na prawdę tym bardziej, że często jesteś sama z dzieciakami 😊

    A odnośnie tego przemyślenia o dzieciach to ja ogólnie staram się nie myśleć o tym, ale czasami nachodzą mnie myśli, że jak to jest wszystko teraz rozwinięte nauka i medycyna, że dali mi możliwość zostać mamą. Niesamowite to jest dla mnie i jestem mega wdzięczna za taką możliwość ♥️♥️

    aganieszkam, Paula., Ewelcia1605, Karo_27, Yahu lubią tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 550 1097

    Wysłany: 28 maja, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Plus za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał, że się został dłużej czy coś pomogło ale jakoś mam takie poczucie, że lubię ludzi z którymi pracuję i chce im pomóc jak tylko mogę.

    Dziewczyny, patrzcie jaka ciekawostka mi się wyświetliła na facebook’u dzisiaj.

    9e23e8f994ef0.jpghttps://zapodaj.net/plik-C0oP4g9NJZ

    Z tymi statystykami z chłopcami i dziewczynkami to jakieś brednie 😜

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 28 maja, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    Z tymi statystykami z chłopcami i dziewczynkami to jakieś brednie 😜
    To samo pomyślałam 😁😁😁😛

    Wścieknę się. Ten mój egzemplarz wciąż prawie się nie rusza albo ja wyhodowałam taką warstwę tłuszczu, że skutecznie tłumię każdy ruch 🫣
    Cieszyłam się, że jutro USG i przestanę się nakręcać...
    A jednak weekend będzie w spięciu. 😒
    Ciekawe czy do samego porodu głowa będzie wynajdować powody do zmartwień 🫣

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 28 maja, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    To samo pomyślałam 😁😁😁😛

    Wścieknę się. Ten mój egzemplarz wciąż prawie się nie rusza albo ja wyhodowałam taką warstwę tłuszczu, że skutecznie tłumię każdy ruch 🫣
    Cieszyłam się, że jutro USG i przestanę się nakręcać...
    A jednak weekend będzie w spięciu. 😒
    Ciekawe czy do samego porodu głowa będzie wynajdować powody do zmartwień 🫣
    Do porodu a pozniej wcale nie jest z górki 🫣
    Gorączki, kupki, ząbki. Ja np przezywam, żeby ktoś mojej córce przykrości w szkole nie robił. Jak marudzi ze nie chce isc do szkoly to mam zaraz milion wizji, że może ktoś jej dokucza, że może nie ma sie z kim bawić na przerwach itp.
    Dziś przedwieczorem ewidentnie bolały ją zatoki. No to już stres bo caly zeszły tydzien siedziala chora w domu to stres czy coś nowego sie kluje i znów bedzie chora itp. Ciągle coś 🙈
    Chyba jak się zostaje matką to zmartwienia ma sie do końca życia

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11346 9593

    Wysłany: 28 maja, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Do porodu a pozniej wcale nie jest z górki 🫣
    Gorączki, kupki, ząbki. Ja np przezywam, żeby ktoś mojej córce przykrości w szkole nie robił. Jak marudzi ze nie chce isc do szkoly to mam zaraz milion wizji, że może ktoś jej dokucza, że może nie ma sie z kim bawić na przerwach itp.
    Dziś przedwieczorem ewidentnie bolały ją zatoki. No to już stres bo caly zeszły tydzien siedziala chora w domu to stres czy coś nowego sie kluje i znów bedzie chora itp. Ciągle coś 🙈
    Chyba jak się zostaje matką to zmartwienia ma sie do końca życia
    Niestety to prawda..

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 28 maja, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
    Czeka go operacja mózgu.
    I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
    Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
    Ten rok to jakiś koszmar.
    Myślałam, że trudności powoli za nami....
    Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 29 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
    Czeka go operacja mózgu.
    I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
    Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
    Ten rok to jakiś koszmar.
    Myślałam, że trudności powoli za nami....
    Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔
    Bardzo mi przykro😞 mam nadzieję, że tata znajdzie dobrą opiekę i wszystko się ułoży. Choroby najbliższych są okropne, najbardziej boli to, że często sami nie możemy im pomóc…

    Ja po nieprzespanej nocy, byliśmy na nocnym dyżurze z psiną😢 miała jakąś sztywność w tylnej łapce i nie chciała na niej stawać, narazie dostaliśmy doraźną pomoc przeciwbólową i przeciwzapalną, a zaraz zabieram się za szukanie terminu do naszego ortopedy.

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wspolczuje bardzo 🥺 oby wszystko dobrze sie potoczyło 🍀

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypiłam już to ustrojstwo. Bez smakowe. Strasznie słodkie ale nawet w miarę uszło. Chociaz zaczęło mnie mdlic po tym i gorąco mi sie zrobilo ale wracam do normy. Teraz aby jakos te 2 godziny przetrwać.
    Najgorzej bo pani z palca mi zmierzyła cukier i mialam 97 😐 yhh intuicja pierwszy raz mnie nie okłamuje i dołączę do słodkich mam 🙁

    Lajla87_87, aganieszkam, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
‹‹ 166 167 168 169 170 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ