🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
-
WIADOMOŚĆ
-
Mi też trochę wystaje, ale to chyba nie przepuklina. Zapisałam się do mojej uro-fizjo dopiero na lipiec 🙈Jenny93 wrote:Wystający pępek. Z tym, że teraz jak dźwigam też małego no to trochę mnie to boli. Rozejście też miałam w poprzedniej ciąży, więc teraz też pewnie mnie to czeka.02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Dziewczyny, dziś zaczynam 3 trymestr ! 🥹 ostatnia prosta 😳
Kiedy to zleciało?! 🙉Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 05:46
Lajla87_87, Paula., Totalnie_pogubiona, Jenny93, Lumira, Ewelcia1605, aganieszkam, Lunkaaway, Yahu, KurkaZłotopiórka, just_a_girl, Karo_27, GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość
2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
31.07.2025 - punkcja: 8❄️
05.08 transfer❄️4aa
8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
3.11.2025 transfer ❄️4aa
7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵

-
Też często sobie zadaje to pytanie..Rosołek123 wrote:Dziewczyny, dziś zaczynam 3 trymestr ! 🥹 ostatnia prosta 😳
Kiedy to zleciało?! 🙉
Chociaż z drugiej strony termin porodu nadal mi sie wydaje bardzo odległy 🤯
Totalnie_pogubiona, Rosołek123 lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Gratulacje Rosołku! 🥳
Ja widzę, że przegapiłam wczoraj moją studniówkę...
Dzięki Wam wszystkim za słowa wsparcia 😘😘😘
Nadal ciężko mi uwierzyć, że kawał faceta, który był leczony na kręgosłup dostał taką diagnozę i jego stan w ciągu jednego dnia tak się pogorszył...
Dobrze, że teraz jest chociaż stabilnie... I dobrze, że w końcu ktoś rozpoznał właściwą chorobę jaka by nie była...
Sylstaa - trzymam kciuki za psinę! 🍀
U nas zła passa minionego tygodnia zaczęła się właśnie od psa...
W sobotni wieczór leżąc już w łóżku zobaczyłam przez przypadek post o psie porzuconym pod lasem, przywiązanym nocą do ogrodzenia.
Zmroziło mnie.
Od razu rozpoznałam małą.
W ciągu 15 minut byliśmy w aucie i po nią pędziliśmy.
Mój mąż uratował ją właśnie z lasu ponad rok temu.
Wyleczyliśmy ją i oddaliśmy do jak nam się wydawało bezpiecznej adopcji. (Wtedy nasza starsza sunia jeszcze żyła, była po drugim udarze i nie mogliśmy wprowadzić nowego, turbo energetycznego psa do domu.. 😔)
Facet informatyk, zabierał ją do pracy, wysyłał nam zdjęcia przez wiele tygodni.
A jednak ten sku#wysyn porzucił ją jak śmiecia.🤬
I to w tak złym stanie fizycznym, że od poniedziałku walczymy codziennie u weta o jej powrót do normalności....
Jednocześnie kompletując zgłoszenie na policję...
Więc same rozumiecie-to był kosmicznie trudny tydzień.
Zabranie taty do szpitala przelało czarę...
Eh. Wybaczcie. Musiałam to z siebie wyrzucić...
Mam ogromną nadzieję, że chociaż USG wyjdzie mi dobrze i mimo koszmarnych stresów nic złego się nie dzieje.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 08:34
🧘🏻♀️89 & ⛹🏻♂️ 81
✅AMH 3,69
❌morfologia plemników 0%
💌04.2020r.
ciąża naturalna🧸
strata-w 9 tygodniu🥺🩶
🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
📌29.07. start stymulacji
📌09.08. punkcja
pobrano 18🥚
zapłodniono 14🥚
finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️
🍀01.10 nasz pierwszy transfer
❄️FET 3AA
β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌
🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶🌫️
Hla-c ✅
🩺 17.11. histeroskopia
cd138, cd56✅
histopatologia ✅
🍍20.12.
Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
26dpt ponowny krwotok 🥺
11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

-
Dziewczyny czy tez macie/ miałyście jakąś wydzielinę ok 20tc? U mnie się sumie zaczęło wcześniej, bezbarwna i bezwonna wydzielina na tyle uciążliwa ze musze zmieniać bieliznę kilka razy dziennie. Jutro mam wizytę i swojego lekarza i na pewno mu o tym wspomnie, ale od kilku dni jakoś zaczęło mnie to martwić 😞
-
KsiezniczkaKonsuela wrote:Dziewczyny czy tez macie/ miałyście jakąś wydzielinę ok 20tc? U mnie się sumie zaczęło wcześniej, bezbarwna i bezwonna wydzielina na tyle uciążliwa ze musze zmieniać bieliznę kilka razy dziennie. Jutro mam wizytę i swojego lekarza i na pewno mu o tym wspomnie, ale od kilku dni jakoś zaczęło mnie to martwić 😞
Hej myślę że spokojnie:) To mi mój lekarz odpisał jak się martwiłam o wydzielinę ( ale nie mam jej aż tak dużo żeby zmieniać bieliznę) :
Na przebiegu ciąży wydzielina z pochwy może zmieniać swój kolor, konsystencję czy zapach. Może być bardziej obfita, biała, kremowa, a czasami nawet lekko żółtawa i samo w sobie nie jest to powodem do niepokoju.
Najważniejsze jest to, czy występują objawy sugerujące infekcję, takie jak świąd, pieczenie, dyskomfort w okolicy intymnej. W takich sytuacjach wymagana jest diagnostyka, najczęściej w postaci wymazów z dróg rodnych, a następnie ewentualne leczenie.
Jeżeli nie odczuwa Pani żadnych dolegliwości poza zmianą charakteru wydzieliny To nie ma się co martwić.
-
Totalnie_pogubiona ja nie wiem, nie potrafie sobie nawet wyobrazić, że są ludzie którzy tak traktują zwierzęta. Mam dwa koty w domu. Jeden jest wychodzący. Jak dłużej nie wraca to już panikuje i pytam po sąsiadach czy go nie widzieli.
Miałam kiedyś psa owczarka podhalańskiego i zachorował na raka. Nie było dla niego ratunku musieliśmy go uśpić. Pamietam, że z mamą kilka dni płakałysmy. Mialam tez kotkę kiedys domową, która zachorowala na nerki. Musieliśmy jej w domu normalnie dializy robic co chwile kontrolę badania usg etc. No ale czlowiek wziął tego zwierzaka to bierze odpowiedzialność za niego jak za członka rodziny. Chociaz moj maz sie smieje ze prędzej swoim kotom bym pomogła niz jemu no ale cóż
Nie mieści mi sie to w glowie. Juz chyba bym wolała oddać do schroniska niż tak porzucić w lesie a tym bardziej jeszcze uwiązać na pewną śmierć...👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Believe wrote:Hej myślę że spokojnie:) To mi mój lekarz odpisał jak się martwiłam o wydzielinę ( ale nie mam jej aż tak dużo żeby zmieniać bieliznę) :
Na przebiegu ciąży wydzielina z pochwy może zmieniać swój kolor, konsystencję czy zapach. Może być bardziej obfita, biała, kremowa, a czasami nawet lekko żółtawa i samo w sobie nie jest to powodem do niepokoju.
Najważniejsze jest to, czy występują objawy sugerujące infekcję, takie jak świąd, pieczenie, dyskomfort w okolicy intymnej. W takich sytuacjach wymagana jest diagnostyka, najczęściej w postaci wymazów z dróg rodnych, a następnie ewentualne leczenie.
Jeżeli nie odczuwa Pani żadnych dolegliwości poza zmianą charakteru wydzieliny To nie ma się co martwić.
Dziekuje:) moze faktycznie nie ma sie czym martwić jednak w pierwszej ciąży tego nie mialam, wiec teraz wszystko co "nowe" jakos totalnie mnie przeraża 🙈 -
Szczególnie , że umowa adopcyjna jasno mówiła, że COKOLWIEK się wydarzy pies w każdej chwili może, a nawet musi wrócić do nas...Paula. wrote:Totalnie_pogubiona ja nie wiem, nie potrafie sobie nawet wyobrazić, że są ludzie którzy tak traktują zwierzęta. Mam dwa koty w domu. Jeden jest wychodzący. Jak dłużej nie wraca to już panikuje i pytam po sąsiadach czy go nie widzieli.
Miałam kiedyś psa owczarka podhalańskiego i zachorował na raka. Nie było dla niego ratunku musieliśmy go uśpić. Pamietam, że z mamą kilka dni płakałysmy. Mialam tez kotkę kiedys domową, która zachorowala na nerki. Musieliśmy jej w domu normalnie dializy robic co chwile kontrolę badania usg etc. No ale czlowiek wziął tego zwierzaka to bierze odpowiedzialność za niego jak za członka rodziny. Chociaz moj maz sie smieje ze prędzej swoim kotom bym pomogła niz jemu no ale cóż
Nie mieści mi sie to w glowie. Juz chyba bym wolała oddać do schroniska niż tak porzucić w lesie a tym bardziej jeszcze uwiązać na pewną śmierć...
Skala zaniedbań tej psiny jest taka (totalnie rozwalona wątroba, zęby, pazury pozawijane pod łapki - widać, że mieszkała w boksie wiele miesięcy i nie wychodziła), że można o tym gościu mówić jedynie w kategorii potwora. 🤬
Po tygodniu i wdrożonych lekach na szczęście zaczyna czuć się dużo lepiej.
Nadal smutna , ale chociaż zaczęła chodzić...
https://zapodaj.net/plik-LDR1WPXnLM
A jak tam weekend mija u reszty z Was? 🍀
Korzystacie z pogody? Jakieś wyjazdy podciągnięte już pod długi weekend? 😉
Paula. lubi tę wiadomość
🧘🏻♀️89 & ⛹🏻♂️ 81
✅AMH 3,69
❌morfologia plemników 0%
💌04.2020r.
ciąża naturalna🧸
strata-w 9 tygodniu🥺🩶
🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
📌29.07. start stymulacji
📌09.08. punkcja
pobrano 18🥚
zapłodniono 14🥚
finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️
🍀01.10 nasz pierwszy transfer
❄️FET 3AA
β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌
🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶🌫️
Hla-c ✅
🩺 17.11. histeroskopia
cd138, cd56✅
histopatologia ✅
🍍20.12.
Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
26dpt ponowny krwotok 🥺
11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

-
U nas składanie szafy u córki w pokoju. Mąż bluźni ją id rana a ja go pocieszam, że robi to dla córek 😀 wreszcie te ubrania starszej mi sie pomieszczą i dla bejbika bede miala wreszcie kąt.
Także kilka dni czeka mnie przebieranie ubrań i rzeczy córki co zostaje co do wyrzucenia . Bo czuje takie zacięcie do pracy , że nie wiem kiedy to ogarne 🫣👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Co do wydzielin upławów to ja męczę się z nimi cały czas. Ale tak codziennie utrogestan. Raz w tygodniu globulki od infekcji i jeszcze szew zwieksza jego produkcję co jest nawet korzystne bo podobno wtedy pochwa szybciej sie oczyszcza i mniejsze ryzyko infekcji.
Badania moczu wychodza wszysykie w normie. A lekarz uspokaja, że to właśnie normalne jest.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Totalnie_pogubiona wrote:Szczególnie , że umowa adopcyjna jasno mówiła, że COKOLWIEK się wydarzy pies w każdej chwili może, a nawet musi wrócić do nas...
Skala zaniedbań tej psiny jest taka (totalnie rozwalona wątroba, zęby, pazury pozawijane pod łapki - widać, że mieszkała w boksie wiele miesięcy i nie wychodziła), że można o tym gościu mówić jedynie w kategorii potwora. 🤬
Po tygodniu i wdrożonych lekach na szczęście zaczyna czuć się dużo lepiej.
Nadal smutna , ale chociaż zaczęła chodzić...
https://zapodaj.net/plik-LDR1WPXnLM
A jak tam weekend mija u reszty z Was? 🍀
Korzystacie z pogody? Jakieś wyjazdy podciągnięte już pod długi weekend? 😉
Jejciu jaka słodka psinka. Jak tak można potraktować taką cudowną istotkę. Dla mnie to nie człowiek, a bydle i tyle 😞🤬Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 16:26
👩’92
AMH 06'25 0,787
👨’88
Słabe parametry nasienia
Morfologia 0%
🩵🩷🩵🩷🩵🩷
04.06'25 decyzja o ivf
12.09'25
Kwalifikacja IVF/MZ
31.10'25 stymulacja
Mensinorm 150
Gonal 300
Encorton 10mg
13.11'25 punkcja
8 pobranych,
6 dojrzałych,
6 zapłodnionych
ICSI 3×❄️❄️❄️
18.11'25
1 Transfer ❌️
03.03’26
2 Transfer 🍀
9 dpt ⏸️
Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
15 dpt Beta:1290 mIU/ml
23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
25 dpt Beta: 11990 mIU/ml
USG 31.03
CRL 6 mm i mamy ❤️
USG 07.04
CRL 15mm ❤️
06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
Prawdopodobnie 🩷

-
Totalnie_pogubiona, Ewelcia1605, just_a_girl, Rosołek123, Lajla87_87, Yahu, aganieszkam, sylstaa lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Totalnie_pogubiona jesteście przekochani, że przy tylu obowiązkach i troskach jesteście tak w stanie pomóc temu pieskowi, mega szacun dla Was 🙂
Totalnie_pogubiona wrote:A jak tam weekend mija u reszty z Was? 🍀
Korzystacie z pogody? Jakieś wyjazdy podciągnięte już pod długi weekend? 😉
My mieliśmy wyjazd ekipowy [17 osób] do Czech (domki w CZ zawsze tańsze i lepsze niż po PL stronie, a tylko 2,5h drogi od nas z Wrocławia). Domek z basenem wewnętrznym, pogoda super, blisko świetna knajpka, nasyciłam się zupą czosnkową i innymi pysznościami 😀 Pospacerowane w naturze, aż dzisiaj mam zakwasy. Super weekend ❤️ A za tydzień też podobna okolica z inną ekipą 😅 Już trochę czekam na ten czas w domu na zwolnieniu i ogarnianie zaległych tematów i wicie gniazda.
Melduje moje mini postępy w tematach ciążowych, jako, że ostatnio mam wrażenie, że mam okropne tyły i nic nie ogarniam 🙈:
- kupiłam na vinted poduszkę ciążowa (tylko oby jeszcze została wysłana, bo coś opornie idzie 😅)
- umówiłam wizytę u fizjo urogin po 20tyg.
- kupiłam szkole rodzenia online zaufaj położnej
- zapisałam się na stacjonarna szkole rodzenia ja NFZ ( tylko jeszcze deklaracje położnej muszę zmienić)
Od czegoś trzeba zacząć powoli 🙈
Rosołek123, Lajla87_87, Yahu, aganieszkam, sylstaa, Ewelcia1605, Paula., Karo_27 lubią tę wiadomość
👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌
starania od 04.2023
03.2025 IVF nr 1
14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
19.03 I transfer ❄️3AB ❌
18.04 biopsja endometrium:
CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
25.07 II transfer ❄️6BB ❌
09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

-
Paula. & aganieszkam & KsiezniczkaKonsuela kciuki za dzisiejsze wizyty ✊😀
Paula., aganieszkam lubią tę wiadomość
👧 ’87 🐈
AMH: 1,31
Kariotyp 🆗
KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
CD56 ❌
cross match 51,7% & negatywny 🤷♀️
MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
Podejrzenie adenomiozy
👦 ’85 🐕🦺
Kariotyp 🆗
morfologia 1%❌
HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
SCSA 🆗
I IVF
🍀Invimed Wrocław🍀
3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌
II IVF
🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
diphereline x 2
07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
21w0d 🩵 498g 🩷 474g
24w0d 🩵 702g 🩷 657g

-
Aganieszkam, KsiezniczkaKonsuela kciuki za nasze dzisiejsze wizyty 🤞🍀🍀🍀
Na którą macie wizyty ? Bo ja dopiero na 14.40
Ciekawe co moj doktor powie na to ze nie miałam połówkowych, że dopiero bede mieć...
aganieszkam lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Paula 🤞 aganieszkam 🤞 KsiezniczkaKonsuela🤞
Powodzenia na wizytach 🙂🙂🙂
Paula. lubi tę wiadomość
2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
31.07.2025 - punkcja: 8❄️
05.08 transfer❄️4aa
8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
3.11.2025 transfer ❄️4aa
7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵

-
Dziewczyny - kciuki za dzisiejsze wizyty 🍀🤞
Totalnie_pogubiona - jak dobrze, że trafiliście na to zgłoszenie i że wróciła do Was 🥺 ale straszne to co ją spotkało, ja nie mogę zrozumieć jak można być tak okrutnym człowiekiem 🥺 ale najważniejsze, że dzięki Wam wychodzi na prostą! jestem mega wrażliwa na cierpienie zwierząt i niestety wiem, że nie uratuje wszystkich ale staram się pomagać jak mogę. Ogólnie mam wrażenie, że póki nie będzie realnych kar za znęcacie się na zwierzętami, to niewiele się u nas zmieni 😢
Paula - widzę, że pracowity weekend za Tobą ☺️ ja planuję się wszystko wziąć na porządnie w drugiej połowie czerwca 😁
KsiezniczkaKonsuela - u mnie w drugim trymestrze też jest dość sporo wydzieliny. Czasami czuję takie uczucie wilgoci. Na wizycie lekarz zawsze mi ocenia wydzielinę i mowi, że fizjologiczną. Nie mam innych objawów, więc chyba tak po prostu musi być 🫣
Just_a_girl - gratuluję postępów! ☺️ ja ostatnio też poczyniłam male kroki do przodu, bo zacząłqm jeździć z pasem ciążowym w samochodzie, wybrałam i rozmawiałam z położną środowiskową, ogarnęłam refundację szkoły rodzenia i teraz czekam na nowe terminy, wstępnie wybrałam położną ☺️także w końcu mam poczucie, że coś zrobiłam 😁
Paula., just_a_girl lubią tę wiadomość
👩+👦+🐶 | starania od 05.2023
👩
AMH: 1,5
✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo
👦
azoospermia → udana mTESE
✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B
I IVF - 04.2025
13🥚→ 10xMII → 1❄️
ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌
II IVF - 06.2025
19🥚→ 11xMII → 0❄️
III IVF - 10.2025
27🥚→ 20xMII → 5❄️
FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

-
Dopiero 16:30.Paula. wrote:Aganieszkam, KsiezniczkaKonsuela kciuki za nasze dzisiejsze wizyty 🤞🍀🍀🍀
Na którą macie wizyty ? Bo ja dopiero na 14.40
Ciekawe co moj doktor powie na to ze nie miałam połówkowych, że dopiero bede mieć...
Jestem ciekawa co tam słychać z szyjką i krwiakiem, bo ja cały czas plamie ze skrzepami 🙄 ale Mała kopie, to najważniejsze.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 09:24
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Dziś wizyta u ginekologa więc wygibasy przed lustrem wiadomo w jakim celu. No i przy okazji zobaczyłam ze zaczyna pojawiać mi sie ta linia od pępka w dół. Jest jeszcze blada ale juz widoczna . Taki miły akcent ciążowy 😊
sylstaa lubi tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀





