🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula pamiętaj że z krwi wychodzi zawsze troszkę mniej 😀 teraz obyś przetrwała te 2h 😅
Totalnie_pogubiona strasznie mi przykro 😢🥺 mam nadzieję że znajdziecie dobrą opiekę ✊
Sylstaa zdrówka dla pieska 🩷
sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
👧 ’87 🐈
AMH: 1,31
Kariotyp 🆗
KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
CD56 ❌
cross match 51,7% & negatywny 🤷♀️
MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
Podejrzenie adenomiozy
👦 ’85 🐕🦺
Kariotyp 🆗
morfologia 1%❌
HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
SCSA 🆗
I IVF
🍀Invimed Wrocław🍀
3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌
II IVF
🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
diphereline x 2
07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
21w0d 🩵 498g 🩷 474g
24w0d 🩵 702g 🩷 657g

-
Lajla87_87 wiem już czytałam o tym, ale przy moim szczęściu to i tak przekroczy.
Najważniejsze ze juz troche mi lepiej bo kiepsko jednak sie czulam przez moment.👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
@Totalnie pogubiona, bardzo mi przykro z powodu taty 😥 mam nadzieję, że uda się mu pomyślnie przejśc operacje i wydobrzeć 🙏
@Sylsaa, ehh znam ten niepokój. Dwa lata temu moja psina nie potrafiła ze schodów z dnia na dzień zejść, to też na gwałt szukałam ortopedy 😥 dobrze, że już dostał piesek leki, to chociaż bólu tak nie czuje 🫶
@Paula. ten ulepek do wypicia czasem sprawia lekkie mdłości, ale najważniejsze, żeby udało się je przeczekać, a później już jakoś czas do kolejnych pobrań minie. Kciuki za dobre wyniki 🤞🍀
Paula., sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Bardzo mi przykro 😭 trzymaj się 🫂Totalnie_pogubiona wrote:Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
Czeka go operacja mózgu.
I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
Ten rok to jakiś koszmar.
Myślałam, że trudności powoli za nami....
Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔
Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
Totalnie_pogubiona strasznie mi przykro. Zdrówka dla taty i siły dla Was wszystkich😞
Sylstaa z moja psinka też było bardzo źle, morze wylanych łez ale najważniejsze, że teraz codziennie mnie denerwuje 😅 dużo zdrówka dla Twojej psinki 😊
sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
👩’92
AMH 06'25 0,787
👨’88
Słabe parametry nasienia
Morfologia 0%
🩵🩷🩵🩷🩵🩷
04.06'25 decyzja o ivf
12.09'25
Kwalifikacja IVF/MZ
31.10'25 stymulacja
Mensinorm 150
Gonal 300
Encorton 10mg
13.11'25 punkcja
8 pobranych,
6 dojrzałych,
6 zapłodnionych
ICSI 3×❄️❄️❄️
18.11'25
1 Transfer ❌️
03.03’26
2 Transfer 🍀
9 dpt ⏸️
Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
15 dpt Beta:1290 mIU/ml
23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
25 dpt Beta: 11990 mIU/ml
USG 31.03
CRL 6 mm i mamy ❤️
USG 07.04
CRL 15mm ❤️
06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
Prawdopodobnie 🩷

-
Totalnie_pogubiona wrote:Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
Czeka go operacja mózgu.
I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
Ten rok to jakiś koszmar.
Myślałam, że trudności powoli za nami....
Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔
Ojej bardzo mi przykro, że tyle rzeczy na raz die u Ciebie dzieje.
Trzeba być dobrej mysli i trzymam kciuki żeby wszystko sie ułożyło w koncu
Trzymaj sie kochana 🫶
Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość
2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
31.07.2025 - punkcja: 8❄️
05.08 transfer❄️4aa
8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
3.11.2025 transfer ❄️4aa
7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵

-
Dziewczyny chodzicie na jakieś zajęcia dla
Ciężarnych? Zaczynam się powoli rozglądać. Może są Dziewczyny z Warszawy, które mają coś godnego do
polecenia?Start IVF grudzień 2025
Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️
Luty 2026 I transfer ❌
Marzec 2026 II transfer ✅
30.03 -> 7dpt 27.57
1.04 -> 9dpt. 72.52
3.04 -> 11dpt. 161.1
7.04 -> 15dpt. 416.3
9.04 -> 17dpt. 707.3
11.04 -> 19dpt. 1349
21.04 -> mamy serduszko ❤️
felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵 -
Totalnie_pogubiona ściskam mocno , bo wiem , że żadne słowa w obliczu choroby bliskiej osoby nie dadzą ukojenia. Przerabiałam chorobę onkologiczną zarówno taty, jak i mamy. Mam tylko nadzieję, że dostanie najlepsze wsparcie medyczne.
Sylstaa mój poprzedni labek miał problemy od kręgosłupa. Chodziłam z nim na bieżnię wodną i prądy. Dało to niesamowite efekty. Z paraliżu tylnych łap wrócił do normalnej w miarę sprawności. Okazało się, że miał zaawansowaną spondylozę.
Dużo zdrówka dla Twojego futrzastego przyjaciela.
sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
01.2012 13tc💔
🙍♀️'84 🙍♂️'77
2018 - usunięcie guza lewego jajnika
09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
13+6 I Prenatalne
19+ 6 II Prenatalne

-
Ufff ale ulga 🍀 mam wyniki krzywej
88
136
106
Stres mialam wiekszy niz chyba przy becie 🙈
Lajla87_87, Lumira, Ewelcia1605, sylstaa, Jenny93, Rosołek123, aganieszkam, Yahu, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
Dziękuję🙏Lunkaaway wrote:Sylstaa mój poprzedni labek miał problemy od kręgosłupa. Chodziłam z nim na bieżnię wodną i prądy. Dało to niesamowite efekty. Z paraliżu tylnych łap wrócił do normalnej w miarę sprawności. Okazało się, że miał zaawansowaną spondylozę.
Dużo zdrówka dla Twojego futrzastego przyjaciela.
Moja ma stwierdzoną dysplazję w biodrze, ale od 6 lat nie miała żadnych objawów, bo mamy wdrożoną profilaktykę. Wczoraj miała spokojny dzień bez szaleństw, więc trochę nas zaskoczyła ta sytuacja😞 Uraz i problemy neurologiczne na ten moment wykluczone. Cieszę się, że leki zaczęły działać i widać, że już jest trochę lepiej, bo sama wstaje. W poniedziałek mamy rtg i ortopedę🙏
Ubiegły rok chodziliśmy z nią regularnie na bieżnię, ale musieliśmy przestać bo transfer, potem ciąża i fizycznie ja nie byłam w stanie tego ogarniać, ale postaramy się wrócić i mam nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada🙂
Dobrego weekendu dziewczyny☀️
Paula., Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość
👩🏻🦰’92 + 🧔🏻♂️’90 | starania od 04.2022
obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
teratozoospermia
03.2023 - 03.2025
2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+
05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
IPLE & minihistero❌
wyciszenie Diphereline x3✅
12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰

-
Witaj 🙂 mamy jeszcze kalendarz z terminami wizyt to jak masz ochotę mozesz podać daty.KsiezniczkaKonsuela wrote:Hej
dołączam do jesiennych mamusiek.
Transfer mialam 31.01 termin porodu szacowany na 16.10
Jeśli ktoś jeszcze chce to piszcie śmiało dziewczyny, póki mam czas 😀 tak juz sie zastanawialam jak urodzę na poczatku wczesnia (tak jak wstępnie planowana jest cesarka to czy ja pozniej te kalendarze bede ogarniać) 🙈 także korzystajcie bo pozniej moze byc różnie 🫣🤣
👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈⬛
👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
Akcja rodzeństwo od 2024
04.2025r - klinika
08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
5dpt ⏸️
7dpt beta 86,4 ❄️
10dpt beta 342,6 ❄️
15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
31dpt - CRL 1,15cm 💗
09.03 - USG prenatalne ✔️
03.06 - 100% zdrowego 🩵
🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀

-
@Paula. Super to ogarniasz, dziękujemy 🥰 to ja się dopiszę, 19.06 wizyta u prowadzącego
aganieszkam, Paula. lubią tę wiadomość
👱♀️94'
AMH 3 14
👦90'
oligospermia
Naturals 🧒 2022 2cs
07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
FET 30.09 ❌️
10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)
01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
1❄️ bez PGTa
FET 16.03
8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
24 dpt mamy serduszko 🩷

-
W sumie ja mam jeszcze wizytę u mojej lekarki 1.06
Paula. lubi tę wiadomość
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
A jak to się objawia? Mi teraz zrobiło się rozejście mięśni brzucha 🙄 w poprzedniej ciąży też miałam ale na sam koniec.Jenny93 wrote:Dziewczyny czy któraś z Was już w II trymestrze boryka się z przepukliną pępkową? Z tego co pamiętam z synkiem miałam dopiero w III i trochę się martwię02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
aganieszkam wrote:A jak to się objawia? Mi teraz zrobiło się rozejście mięśni brzucha 🙄 w poprzedniej ciąży też miałam ale na sam koniec.
Wystający pępek. Z tym, że teraz jak dźwigam też małego no to trochę mnie to boli. Rozejście też miałam w poprzedniej ciąży, więc teraz też pewnie mnie to czeka.

)


