Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁
Odpowiedz

🍁🍂Jesienne Okruszki po IVF – od nadziei do narodzin🍂🍁

Oceń ten wątek:
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 29 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula pamiętaj że z krwi wychodzi zawsze troszkę mniej 😀 teraz obyś przetrwała te 2h 😅

    Totalnie_pogubiona strasznie mi przykro 😢🥺 mam nadzieję że znajdziecie dobrą opiekę ✊

    Sylstaa zdrówka dla pieska 🩷

    sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla87_87 wiem już czytałam o tym, ale przy moim szczęściu to i tak przekroczy.
    Najważniejsze ze juz troche mi lepiej bo kiepsko jednak sie czulam przez moment.

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • MagdaLenkaK Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 29 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was miała transfer zarodka z mozaiką 40%?

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 29 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Totalnie pogubiona, bardzo mi przykro z powodu taty 😥 mam nadzieję, że uda się mu pomyślnie przejśc operacje i wydobrzeć 🙏

    @Sylsaa, ehh znam ten niepokój. Dwa lata temu moja psina nie potrafiła ze schodów z dnia na dzień zejść, to też na gwałt szukałam ortopedy 😥 dobrze, że już dostał piesek leki, to chociaż bólu tak nie czuje 🫶

    @Paula. ten ulepek do wypicia czasem sprawia lekkie mdłości, ale najważniejsze, żeby udało się je przeczekać, a później już jakoś czas do kolejnych pobrań minie. Kciuki za dobre wyniki 🤞🍀

    Paula., sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11347 9593

    Wysłany: 29 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
    Czeka go operacja mózgu.
    I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
    Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
    Ten rok to jakiś koszmar.
    Myślałam, że trudności powoli za nami....
    Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔
    Bardzo mi przykro 😭 trzymaj się 🫂

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Ewelcia1605 Ekspertka
    Postów: 145 309

    Wysłany: 29 maja, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona strasznie mi przykro. Zdrówka dla taty i siły dla Was wszystkich😞

    Sylstaa z moja psinka też było bardzo źle, morze wylanych łez ale najważniejsze, że teraz codziennie mnie denerwuje 😅 dużo zdrówka dla Twojej psinki 😊

    sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩’92
    AMH 06'25 0,787
    👨’88
    Słabe parametry nasienia
    Morfologia 0%

    🩵🩷🩵🩷🩵🩷
    04.06'25 decyzja o ivf

    12.09'25
    Kwalifikacja IVF/MZ

    31.10'25 stymulacja
    Mensinorm 150
    Gonal 300
    Encorton 10mg

    13.11'25 punkcja
    8 pobranych,
    6 dojrzałych,
    6 zapłodnionych
    ICSI 3×❄️❄️❄️

    18.11'25
    1 Transfer ❌️

    03.03’26
    2 Transfer 🍀

    9 dpt ⏸️
    Beta: 113 mIU/ml Progesteron: 16,90 ng/ml
    11dpt Beta 247 mIU/ml Progesteron 18,80 ng/ml
    15 dpt Beta:1290 mIU/ml
    23 dpt Beta: 7507 mIU/ml|Progesteron: 19,70 ng/ml
    25 dpt Beta: 11990 mIU/ml

    USG 31.03
    CRL 6 mm i mamy ❤️

    USG 07.04
    CRL 15mm ❤️

    06.05 I prenatalne: ryzyka niskie
    Prawdopodobnie 🩷

    preg.png
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 29 maja, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie pogubiona bardzo mi przykro. To ciężki czas, ale najważniejsze żebyście byli dobrej myśli. Trzymaj się 🫂

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

  • Rosołek123 Autorytet
    Postów: 550 1097

    Wysłany: 29 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona wrote:
    Właśnie dowiedziałam się, że mój tata ma najprawdopodobniej wodogłowie normotensyjne.
    Czeka go operacja mózgu.
    I wszystkie drobniejsze problemy poszły na dalszy plan...
    Czuję się odrealniona jak we śnie. Nie dociera do mnie co się dzieje...
    Ten rok to jakiś koszmar.
    Myślałam, że trudności powoli za nami....
    Jednak bardzo, bardzo nie 😐😔😔😔😔😔

    Ojej bardzo mi przykro, że tyle rzeczy na raz die u Ciebie dzieje.
    Trzeba być dobrej mysli i trzymam kciuki żeby wszystko sie ułożyło w koncu
    Trzymaj sie kochana 🫶

    Totalnie_pogubiona lubi tę wiadomość

    2025 styczeń- wizyta kwalifikacyjna do invitro
    07.2025 - stymulacja (gonal f, menopur, orgalutran)
    31.07.2025 - punkcja: 8❄️
    05.08 transfer❄️4aa
    8 dpt beta 29.8, 13-57.4, prog. 12,905 ng/ml,14 dpt-72.5, 17-216, prog 22.5,21-884,24 dpt- 2153,prog 32.34,28 dpt beta 4460 ciąża zatrzymana❌️
    3.11.2025 transfer ❄️4aa
    7dpt - 12,9. 9 dpt-11,3 prog 87 nmol/l ❌️
    05.12 transfer❄️ 4ab prog. 24,68 ng, 6dpt beta 38,4, 7 dpt godz. 17 beta 98,2. Tsh 1,63, 10 dpt Hcg 323,6. Prog 32,78, 12 dpt hcg 668, prog 21,7, 14 dpt hcg 1338
    17 dpt hcg 4085, 24 dpt beta 24 024, prog 21,95. 0,25 mm ❤️,34 dpt beta 82 919, 36 dpt beta 83 290.
    8+1 CRL 2,01 cm.❤️,10+1 CRL 3,8 cm. 164 ❤️, 10+2 SANCO zdrowy chłopak 🩵, 12+3 prenatalne 6,4 cm, 163 ❤️, 20+2 410gram szczęścia 😍, 29+2 1518 g 🩵
    preg.png
  • Karolaka90 Przyjaciółka
    Postów: 111 116

    Wysłany: 29 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chodzicie na jakieś zajęcia dla
    Ciężarnych? Zaczynam się powoli rozglądać. Może są Dziewczyny z Warszawy, które mają coś godnego do
    polecenia?

    Start IVF grudzień 2025

    Stymulacja luty ❄️ ❄️❄️

    Luty 2026 I transfer ❌
    Marzec 2026 II transfer ✅

    30.03 -> 7dpt 27.57
    1.04 -> 9dpt. 72.52
    3.04 -> 11dpt. 161.1
    7.04 -> 15dpt. 416.3
    9.04 -> 17dpt. 707.3
    11.04 -> 19dpt. 1349

    21.04 -> mamy serduszko ❤️

    felia karyo plus -> zdrowy chłopiec🩵
    03.06 -> 1 USG prenatalne -> wszystko dobrze 🩵
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 933 4123

    Wysłany: 29 maja, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalnie_pogubiona ściskam mocno , bo wiem , że żadne słowa w obliczu choroby bliskiej osoby nie dadzą ukojenia. Przerabiałam chorobę onkologiczną zarówno taty, jak i mamy. Mam tylko nadzieję, że dostanie najlepsze wsparcie medyczne.


    Sylstaa mój poprzedni labek miał problemy od kręgosłupa. Chodziłam z nim na bieżnię wodną i prądy. Dało to niesamowite efekty. Z paraliżu tylnych łap wrócił do normalnej w miarę sprawności. Okazało się, że miał zaawansowaną spondylozę.
    Dużo zdrówka dla Twojego futrzastego przyjaciela.

    sylstaa, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 29 maja, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ale ulga 🍀 mam wyniki krzywej
    88
    136
    106

    Stres mialam wiekszy niz chyba przy becie 🙈

    Lajla87_87, Lumira, Ewelcia1605, sylstaa, Jenny93, Rosołek123, aganieszkam, Yahu, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4662

    Wysłany: 29 maja, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Sylstaa mój poprzedni labek miał problemy od kręgosłupa. Chodziłam z nim na bieżnię wodną i prądy. Dało to niesamowite efekty. Z paraliżu tylnych łap wrócił do normalnej w miarę sprawności. Okazało się, że miał zaawansowaną spondylozę.
    Dużo zdrówka dla Twojego futrzastego przyjaciela.
    Dziękuję🙏
    Moja ma stwierdzoną dysplazję w biodrze, ale od 6 lat nie miała żadnych objawów, bo mamy wdrożoną profilaktykę. Wczoraj miała spokojny dzień bez szaleństw, więc trochę nas zaskoczyła ta sytuacja😞 Uraz i problemy neurologiczne na ten moment wykluczone. Cieszę się, że leki zaczęły działać i widać, że już jest trochę lepiej, bo sama wstaje. W poniedziałek mamy rtg i ortopedę🙏
    Ubiegły rok chodziliśmy z nią regularnie na bieżnię, ale musieliśmy przestać bo transfer, potem ciąża i fizycznie ja nie byłam w stanie tego ogarniać, ale postaramy się wrócić i mam nadzieję, że wszystko się jakoś poukłada🙂

    Dobrego weekendu dziewczyny☀️

    Paula., Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • KsiezniczkaKonsuela Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 29 maja, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dołączam do jesiennych mamusiek.
    Transfer mialam 31.01 termin porodu szacowany na 16.10 :)

    laurkasiczek, Ewelcia1605, Mandarynkowa, Lajla87_87, Jenny93, aganieszkam, Rosołek123, Yahu, Paula., GeNiOlKaa92 lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 3097 3875

    Wysłany: 30 maja, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KsiezniczkaKonsuela wrote:
    Hej :) dołączam do jesiennych mamusiek.
    Transfer mialam 31.01 termin porodu szacowany na 16.10 :)
    Witaj 🙂 mamy jeszcze kalendarz z terminami wizyt to jak masz ochotę mozesz podać daty.

    Jeśli ktoś jeszcze chce to piszcie śmiało dziewczyny, póki mam czas 😀 tak juz sie zastanawialam jak urodzę na poczatku wczesnia (tak jak wstępnie planowana jest cesarka to czy ja pozniej te kalendarze bede ogarniać) 🙈 także korzystajcie bo pozniej moze byc różnie 🫣🤣

    Chat-GPT-Image-30-maj-2026-10-31-32.png

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 30 maja, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paula. Super to ogarniasz, dziękujemy 🥰 to ja się dopiszę, 19.06 wizyta u prowadzącego

    aganieszkam, Paula. lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11347 9593

    Wysłany: 30 maja, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie ja mam jeszcze wizytę u mojej lekarki 1.06

    Paula. lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • KsiezniczkaKonsuela Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 30 maja, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania połówkowe w poniedziałek 1.06 ;))

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 30 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was już w II trymestrze boryka się z przepukliną pępkową? Z tego co pamiętam z synkiem miałam dopiero w III i trochę się martwię

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11347 9593

    Wysłany: 30 maja, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny93 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was już w II trymestrze boryka się z przepukliną pępkową? Z tego co pamiętam z synkiem miałam dopiero w III i trochę się martwię
    A jak to się objawia? Mi teraz zrobiło się rozejście mięśni brzucha 🙄 w poprzedniej ciąży też miałam ale na sam koniec.

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Jenny93 Autorytet
    Postów: 5300 4303

    Wysłany: 30 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aganieszkam wrote:
    A jak to się objawia? Mi teraz zrobiło się rozejście mięśni brzucha 🙄 w poprzedniej ciąży też miałam ale na sam koniec.

    Wystający pępek. Z tym, że teraz jak dźwigam też małego no to trochę mnie to boli. Rozejście też miałam w poprzedniej ciąży, więc teraz też pewnie mnie to czeka.

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ