X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Katowice - badania kliniczne in vitro
Odpowiedz

Katowice - badania kliniczne in vitro

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam dziewczyny z Katowic z Angeliusa do rozmowy, wsparcia i porad odnośnie badania klinicznego in vitro w Katowicach. Do zobaczenia w poczekalni! :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Nadzieja 90 Ekspertka
    Postów: 235 79

    Wysłany: 1 maja 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się 😊i czekam na relację. 👍

    29lat AMH 3,17
    Starania od 2016
    04.2019 Decyzja o in vitro
    02.06-stymulacja start- słabo
    12.06-punkcja, 6 komórek -5 zapłodnionych
    17.06-3AA i ... 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!:)

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak się zastanawiam czy iść do pracy w poniedziałek, czy dadzą mi tam L4? Czytałam, ze to pierwsze spotkanie trwa dość długo, mila2019 jak było u Ciebie?

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam na innym wątku ze statystykami naszego programu, ze w 1 turze było 50% powodzen, na 8 kobiet uzyskano 4 ciąże. To zawsze o wieeele lepiej niż IUI...

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Nadzieja 90 Ekspertka
    Postów: 235 79

    Wysłany: 1 maja 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, że dostaniesz L4 . Zadzwoń tam w czwartek i zapytaj. Ja jak podchodziłam do AID w Gyncentrum i potrzebowałam to dawali bez problemu. Nie chciałam tracić UŻ z myślą,że właśnie do procedury in vitro jednak bardziej mi się przyda.

    Chciałabym mieścić się w tej pozytywnej 50tce 🙄
    A gdzie te informację znalazłaś...
    Kurcze chyba muszę zbierać się do pracy 😑

    29lat AMH 3,17
    Starania od 2016
    04.2019 Decyzja o in vitro
    02.06-stymulacja start- słabo
    12.06-punkcja, 6 komórek -5 zapłodnionych
    17.06-3AA i ... 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak malo bylo osob? Tylko 8? Ja mam nr pacjenta kilkanascie tysiecy cos tam :p
    Tak, pierwsza wizyta trwala godzine, miej ze soba kopie badan i cokolwiek tam masz do pokazania :p
    Wizyty podgladowe to 2.5h- badanie krwi, 2h czekania i wizyta:)

    Edit:aaa ze na forum bylo tylko 8. Bo ogolnie to duzo jest :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 12:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I 50% to wiecej niz standardowe ivf;)

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak 8 osób co na forum się wypowiadało a wiadomo, ze jest ich o wiele więcej, kiedyś wyczytałam ze w jednej turze 30 osób.
    Dobra to jutro tam zadzwonię i spytam o L4.
    A dużo info znalazłam na innym wątku z tego programu, nazywa się Amgelius Provita - badania kliniczne. Chyba, ze chcecie tam przejść żebyśmy były w kupie? ;)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 1 maja 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to dofinansowanie dotyczy tylko pierwszego transferu? Jak jest w przypadku ewentualnego drugiego?

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Dziewczyny a to dofinansowanie dotyczy tylko pierwszego transferu? Jak jest w przypadku ewentualnego drugiego?
    Nie wiem, ale w poniedziałek się dowiem. Ja Cię pamietam chyba z wątku IUI :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Ptaszek20 Przyjaciółka
    Postów: 79 27

    Wysłany: 1 maja 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis pracuje nad mezem zeby go przekonac do tych badan-upiera sie ze skoro z nami wszystko w porządku to sie uda narturalnie-widze ze jest sceptyczny w stpsunku do tych badan klinicznych ale mam caly dzien na urobienie go a jutro z rana dzwonie do kliniki zorientowac się czy mam jeszcze szanse sie zalapac...poki co ciesze sie majowka 😊

    Meggie1 lubi tę wiadomość

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez nie jest zadowolony, dzisiaj nawet mi wygarnal, ze zgodził się tylko żeby mieć święty spokój ode mnie i tego tematu... niby dziecko ma być wspólne a w staraniach czuje się sama.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni doplacaja tylko za pierwszy swiezy transfer. Jesli wyhodowalo sie wiecej zarodkow to na wlasny koszt je mrozisz i potem mozesz na wlasny koszt robic crio. Musi byc transfer swiezy zeby bylo to badanie kliniczne. Dlatego stymulacja nie jest agresywna bo daza do unikniecia hiperstymulacji bo wtedy nie byloby transferu w danym miesiacu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff moj na szczescie mocno wspiera, walczy ze mna, grzecznie bierze wolne i sie stosuje do wszystkiego ;p
    Jak powiedzialam ze inseminacja i teraz jak oglosilam ze robimy ivf to tylko ze spoko, robmy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 15:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee zostanmy tu, taki fajny watek "znajome twarze z iui w badaniach klinicznych";)

    Meggie1 lubi tę wiadomość

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 1 maja 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila2019 wrote:
    Nieee zostanmy tu, taki fajny watek "znajome twarze z iui w badaniach klinicznych";)
    Oki, zostajemy :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 1 maja 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Nie wiem, ale w poniedziałek się dowiem. Ja Cię pamietam chyba z wątku IUI :)
    Tak :). Chwilo się nie udzielam bo w sumie jeszcze u mnie nic się nie dzieje. Planujemy kolejną inseminację w nowej klinice ale jeszcze nie ruszyliśmy z przygotowaniami. Wczoraj zainteresowały mnie te badania bo dziewczyny pisały, że z dawcą też można. Tylko mój mąż jest sceptycznie nastawiony.
    Mila2019 dziękuję za odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2019, 16:12

  • Ptaszek20 Przyjaciółka
    Postów: 79 27

    Wysłany: 1 maja 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu M tez nie moge zarzucic ze nie wspiera bo sklamalabym -zalezy mu na dziecku rownie mocno jak mnie ale jego sceptycyzm dotyczy obaw czy to bezpieczne, nawet wpadł na pomysl zeby skonsultować ten pomysl z moim ginem co o tym sadzi...jego obawy bardziej dotycza czy ten lek nie bedzie mial jakiegos złego odbicia na ewentualnym dziecku ale przeciez niestety niezaleznie od tego jak dochodzi do poczęcia nigdy nie ma gwarancji ze dziecko bedzie zdrowe-tego nikt nigdy nie zagwarantuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie przekonalam po tym jak sie dowiedzialam ze jest to lek rozkurczowy podawany ciezarnym- skoroo im nie szkodzi to nam tym bardziej :p

    Ptaszek20 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ