X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kiedy pekaja pęcherzyki po gonapeptyl
Odpowiedz

Kiedy pekaja pęcherzyki po gonapeptyl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .czy tu ten zastrzyk działa podobnie do ovitrelle albo pregnyl? Czyli że w ciągu 36h powinien peknac? U mnie nie powyższe nie zadziałałaly i dostałam dzisiaj gonapeptyl. Czy komuś zaczęło Pekaac gdy inne zawiodły? Jestem 7 godzin po a nie czuję nic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ???? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomóżcie proszę

  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1527

    Wysłany: 8 października 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi się że 36 godzin po. Zastrzyk działa podobnie... Ale to inna substancja. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2016, 23:56

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.
    A czy orientujesz się o sile tego leku ?
    Ja go dostałam jako ostania deskę ratunku po ovitrelle i pregnyl bo na tym nie peka layout. Zmagam się z LUF
    Jak teraz nie pęknie lekarz bd robił badania w kierunku endometriozy

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    click wrote:
    Ja go dostałam jako ostania deskę ratunku po ovitrelle i pregnyl bo na tym nie peka layout. Zmagam się z LUF
    To nie jest ostatnia deska ratunku przy LUF. Ja nie miałam gonapeptylu tylko włączone dodatkowe leki i po tych lekach pękały po pregnylu a wczesniej nawet nie drgnęły po 3 amp pregnylu ale... chyba Ci o tym pisałam...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ