Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Białystok
Odpowiedz

Klinika Bocian Białystok

Oceń ten wątek:
  • Iwona27091991 Autorytet

Wysłany: 30 września 2019, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    Dziewczyny ktoś w bocianie w 2019? Jakiego lekarza wybrać ?
    Zdecydowanie polecam dr Agnieszkę Kuczyńską Kriobank Białystok.
    Jestem byłą pacjentką Bociana i żałuję że tak późno trafiłam do Kriobanku.

Marta_43 lubi tę wiadomość

28 lat, starania od 09.2017

10.2017 usunięcie polipa- łyżeczkowanie

03.2018 [*] 8 tydz. puste jajo płodowe

08.2018 AMH 1.4 05.2019 AMH 3.0

11.2018 histerolaparoskopia- ogniska endometriozy w zatoce douglasa

Mutacje PAI i MTHFR, io, kariotypy ok, nasienie ok: morfologia 6%

12.2019 plemniki: hba 9%, fragmentacja dna 9%

1 IVF 03.2019 Bocian Białystok-> krótki protokół->14 oocytów-> 6 zapłodnionych-> brak mrożaków -> transfer blastocysty 5bc w 5 dobie-> [*] 8 tydz.

2 IVF 08.2019 Kriobank Białystok ultradługi protokół-> 10.2019 start stymulacja->6 oocytów-> 2 zapłodnione-> transfer blastocysty 4cc w 6 dobie-> beta 0.63

3 IVF 12.2019 Kriobank Białystok długi protokół-> 6 oocytów-> 5 zapłodnionych-> brak zarodków w 5 dobie

4IVF 02.2020 Kriobank Białystok krotki protokół--> 8 oocytów- > 4 zapłodnione-> transfer 2 blastocyst w 5 dobie -> brak mrożaków-> beta 0.53
  • AnnaLenna Debiutantka

Wysłany: 20 października 2019, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog skierował mnie do kliniki leczenia niepłodności. Zaproponował Bociana lub Artemida ( Białystok). Zastanawiam się do kogo umówić się na wizyte. Im więcej czytam , tym więcej widzę złych opinii na temat Bociana hmm już całkiem zgłupiałam do kogo się zapisać. Czy któraś miała styczność z dr. Grygorukiem ?

• fabcia Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaLenna wrote:
    Mój ginekolog skierował mnie do kliniki leczenia niepłodności. Zaproponował Bociana lub Artemida ( Białystok). Zastanawiam się do kogo umówić się na wizyte. Im więcej czytam , tym więcej widzę złych opinii na temat Bociana hmm już całkiem zgłupiałam do kogo się zapisać. Czy któraś miała styczność z dr. Grygorukiem ?
    Ja miał u niego ivf nieudane.
    Co do lekarza to dla mnie on jest mega fajny. Odpowiada na wszystkie pytania nawet najgłupsze. Nie jest wylewny ale i nie ocenia z góry. Nie polecam za to buraka Mrugacza. Niby chodziłam tylko na usg do niego ale zawsze wychodziłam z płaczem.
    Z racji odległości zrezygnowałam z drugiego podejścia u nich. U mnie to grubo ponad 500km w dwie strony. A często sama musiałam sama jechać na wizyty.
    A teraz mam nadzieję że dostaniemy dofinansowanie w mazowieckim i będziemy działać w wawie

11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • Marta_43 Autorytet

Wysłany: 23 października 2019, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia jesteście z mazowieckiego, ze staracie się tam o dofinansowanie? jak to działa? nakreślisz sprawę?
    Jestem z podlaskiego, u nas nie ma na nic dofinansowania...

Co do lekarza byłam u Kucia i Grygoluka, obaj nie zrobili na mnie wrażenia. Rozważam Kriobank zgodnie z poleceniami dziewczyn.

27 l.
    Starania od 8.2017
    4-5.2019 clo
    mąż wyniki ok
    7- 11.20192 lametta
    Drożność ok
    11.2019 - 12.2019 puregon + ovitrelle
    IVF Bocian Białystok
    ❄️❄️❄️❄️
    05.2020 FET blastka 2BB 💔
    Kriobank - przenosimy ❄️❄️❄️
    06.2020 FET blastka 1BB 💔
  • fabcia Autorytet

Wysłany: 24 października 2019, 02:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    fabcia jesteście z mazowieckiego, ze staracie się tam o dofinansowanie? jak to działa? nakreślisz sprawę?
    Jestem z podlaskiego, u nas nie ma na nic dofinansowania...

Co do lekarza byłam u Kucia i Grygoluka, obaj nie zrobili na mnie wrażenia. Rozważam Kriobank zgodnie z poleceniami dziewczyn.
    Tak z mazowieckiego.
    Czekamy dopiero na wizyte kwalifikacyjną w invimed Warszawa. A ta dopiero w listopadzie. Musimy mieć aktualne badanie Amh i nasienia i udokumentowane nie pamiętam czy 12 czy 24 mce leczenia. Lub bezwzględne wskazanie do ivf. Poza tym musimy mieć zameldowanie na terenie województwa mazowieckiego od 12 mcy.

Marta_43 lubi tę wiadomość

11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • AnnaLenna Debiutantka

Wysłany: 1 listopada 2019, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również byłam u Grygoruka. Z wizyty jestem raczej zadowolon. "Raczej " bo szczerze nie wiem czego po niej oczekiwałam. Lekarz zainteresowany, odpowiadał na wszystkie pytania, przeanalizował z nami wyniki badań , wszystko wytłumaczył i przedsrawil plan działania . Powiedział , że w przeciągu góra roku uzyskamy ciążę w naturalny sposób. Moje wyniki w porządku, jedynie nasienie męża do "podrasowania " . Za miesiąc kolejne badanie i ustalenie co dalej. Wizyta bardzo kosztowna i nie dowiedzialam się niczego , czego bym nie wiedziała do tej pory ( poza badaniem rezerwy jajnikowej). Z drugiej strony po prawie dwóch latach starań i tak bym tam w końcu trafiła

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.