Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Białystok
Odpowiedz

Klinika Bocian Białystok

Oceń ten wątek:
  • Iwona27091991 Autorytet

Wysłany: 30 września, 09:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    Dziewczyny ktoś w bocianie w 2019? Jakiego lekarza wybrać ?
    Zdecydowanie polecam dr Agnieszkę Kuczyńską Kriobank Białystok.
    Jestem byłą pacjentką Bociana i żałuję że tak późno trafiłam do Kriobanku.

Marta_43 lubi tę wiadomość

28 lat, starania od 09.2017
    03.2018 [*] 8 tydz. puste jajo płodowe

usunięcie polipa, histerolaparoskopia- ogniska endometriozy, mutacje PAI i MTHFR, io, kariotypy ok

08.2018 AMH 1.4

1 IVF 03.2019 Bocian Białystok-> krótki protokół->14 oocytów-> 6 zapłodnionych-> transfer 1 blastocysty 5bc w 5 dobie-> brak mrożaków-> [*] 8 tydz.

05.2019 AMH 3.0

2 IVF 08.2019 Kriobank Białystok ultradługi protokół-> 10.2019 start stymulacja->6 oocytów-> 2 zapłodnione-> transfer blastocysty 4cc w 6 dobie-> beta 0.63

3 IVF 12.2019 start długi protokół
  • AnnaLenna Debiutantka

Wysłany: 20 października, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ginekolog skierował mnie do kliniki leczenia niepłodności. Zaproponował Bociana lub Artemida ( Białystok). Zastanawiam się do kogo umówić się na wizyte. Im więcej czytam , tym więcej widzę złych opinii na temat Bociana hmm już całkiem zgłupiałam do kogo się zapisać. Czy któraś miała styczność z dr. Grygorukiem ?

• fabcia Ekspertka

Wysłany: 23 października, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaLenna wrote:
    Mój ginekolog skierował mnie do kliniki leczenia niepłodności. Zaproponował Bociana lub Artemida ( Białystok). Zastanawiam się do kogo umówić się na wizyte. Im więcej czytam , tym więcej widzę złych opinii na temat Bociana hmm już całkiem zgłupiałam do kogo się zapisać. Czy któraś miała styczność z dr. Grygorukiem ?
    Ja miał u niego ivf nieudane.
    Co do lekarza to dla mnie on jest mega fajny. Odpowiada na wszystkie pytania nawet najgłupsze. Nie jest wylewny ale i nie ocenia z góry. Nie polecam za to buraka Mrugacza. Niby chodziłam tylko na usg do niego ale zawsze wychodziłam z płaczem.
    Z racji odległości zrezygnowałam z drugiego podejścia u nich. U mnie to grubo ponad 500km w dwie strony. A często sama musiałam sama jechać na wizyty.
    A teraz mam nadzieję że dostaniemy dofinansowanie w mazowieckim i będziemy działać w wawie

czekam,czekam, czekam i doczekać się nie mogę....
  • Marta_43 Ekspertka

Wysłany: 23 października, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia jesteście z mazowieckiego, ze staracie się tam o dofinansowanie? jak to działa? nakreślisz sprawę?
    Jestem z podlaskiego, u nas nie ma na nic dofinansowania...

Co do lekarza byłam u Kucia i Grygoluka, obaj nie zrobili na mnie wrażenia. Rozważam Kriobank zgodnie z poleceniami dziewczyn.

Starania od 8.2017
    10.2018 ciałko żółte, mąż wyniki w normie
    4.2019 pęcherzyki w 13dc 14mm, 8mm, 6mm, 5mm
    5.2019 1xclo, 2xestrofem, 2xduphaston, 12dc pęcherzyk 12mm i 10 mm
    6.2019 AMH 2,04, pęcherzyk 16 mmm zamienił się w torbiel
    mąż wyniki ok
    7.2019 3xlametta + duphaston, pecherzyk 19 mm, TSH 0,4, vit.D 36.95
    8.2019 3xlametta + duphaston pęcherzyki 17 i 21, TSH 1,4
    9.2019 2xlametta + duphastonpęcherzyki 14/17 i 23 TSH 2,37
    10 .2019 2xlametta
    Drożność ok
    11.2019 3x50 puregon + ovitrelle pęcherzyk 20 w 11 dc
    12.2019 4x50 puregon + ovitrelle
    będzie In Vitro?
  • fabcia Ekspertka

Wysłany: 24 października, 02:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta_43 wrote:
    fabcia jesteście z mazowieckiego, ze staracie się tam o dofinansowanie? jak to działa? nakreślisz sprawę?
    Jestem z podlaskiego, u nas nie ma na nic dofinansowania...

Co do lekarza byłam u Kucia i Grygoluka, obaj nie zrobili na mnie wrażenia. Rozważam Kriobank zgodnie z poleceniami dziewczyn.
    Tak z mazowieckiego.
    Czekamy dopiero na wizyte kwalifikacyjną w invimed Warszawa. A ta dopiero w listopadzie. Musimy mieć aktualne badanie Amh i nasienia i udokumentowane nie pamiętam czy 12 czy 24 mce leczenia. Lub bezwzględne wskazanie do ivf. Poza tym musimy mieć zameldowanie na terenie województwa mazowieckiego od 12 mcy.

Marta_43 lubi tę wiadomość

czekam,czekam, czekam i doczekać się nie mogę....
  • AnnaLenna Debiutantka

Wysłany: 1 listopada, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również byłam u Grygoruka. Z wizyty jestem raczej zadowolon. "Raczej " bo szczerze nie wiem czego po niej oczekiwałam. Lekarz zainteresowany, odpowiadał na wszystkie pytania, przeanalizował z nami wyniki badań , wszystko wytłumaczył i przedsrawil plan działania . Powiedział , że w przeciągu góra roku uzyskamy ciążę w naturalny sposób. Moje wyniki w porządku, jedynie nasienie męża do "podrasowania " . Za miesiąc kolejne badanie i ustalenie co dalej. Wizyta bardzo kosztowna i nie dowiedzialam się niczego , czego bym nie wiedziała do tej pory ( poza badaniem rezerwy jajnikowej). Z drugiej strony po prawie dwóch latach starań i tak bym tam w końcu trafiła

1 2 3

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)