X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Białystok
Odpowiedz

Klinika Bocian Białystok

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 2 października 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcielibyśmy podejść do IVF w tej klinice, bardzo proszę o pomocne informacje i rady. Stymulacja w Warszawie a pick up i transfer w Białymstoku.

    Nadira lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 2 października 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ! też jestem ciekawa informacji z pierwszych ręki.

    Nadira lubi tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 3 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co ja jestem w Invikcie (pochodzę z podlasia ale z racji obecnego miejsca zamieszkania wybraliśmy Gdańsk), ale klinikę Bocian polecał mi znajomy ginekolog. Dobre zdanie mam też o Artemidzie w Białym. Tam w sumie pracują pionierzy. Jeśli nie doczekam się kolejki w rządówce i przyjdzie mi zapłacić za procedurę to rozważam wyjazd do któreś z białostockich klinik. Fakt faktem, że o powodzeniu ivf decyduje często szczęście, ale uważam że trzeba mieć zaufanie do lekarzy w miejscu w którym człowiek się leczy.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira ja tez jestem w invikcie i ze względów na kolejki na rozpoczęcie kolejnej procedury rowniez rozważamy bociana. Tak jak Sanna - wizyty podczas stymulacji w wawie a punkcja i transfer w Białymstoku.

    Nadira lubi tę wiadomość

  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 3 października 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro mam transfer w Bocianie, i całą stymulację też tam miałam, klinika bardzo profesjonalna, miły personel, polecam :-)

    Nadira lubi tę wiadomość

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 3 października 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss a Ty będziesz podchodzić teraz z rządówki czy komercyjnie? Z tego co się orientowałam w Bocianie do końca roku w rządówce nie ma już miejsc. Ja mam taki plan że poczekam do końca roku w Invikcie, a jak kolejka będzie duża to idę komercyjnie pewnie do Bociana.

    Magic1 pozostaje mi tylko życzyć oby Bocian przyniósł Wam upragnionego Skarba!

    magic1 lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 3 października 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic trzymam kciuki :) Czekamy na info:)

    Nadira a w kolejke w invicie wpisana jesteś na 2014??

    Triss chcemy z mezem przysiasc i zdecydować się do którego lekarza się udac w Bocianie czy macie może jakies zdanie na temat ktoregos z lekarzy??
    Może Wy dziewczyny??

    Bardzo dziekuje za odpowiedzi:)

    74di4z174lr410ce.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 3 października 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna w Bocianie bardzo polecany jest Mrugacz.

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 3 października 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje Sandra tylko on nie przyjezdza do Warszawy podobno ostatnio był w kwietniu :)

    74di4z174lr410ce.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 3 października 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę zapytać to proszę powiedzcie mi pokrótce czym rozni się dlugi protokol od krótkiego, i czy jak pojdziemy na wizyte kwalifikacyjna do kliniki w 2dc będziemy mogli rozpocząć stymulacje, czy pierwszy cykl musi lekarz przesledzic sam?

    74di4z174lr410ce.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 3 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna wpisana zostałam na listę po 3 nieudanym transferze w sierpniu 2014, ale kiedy mogę liczyć na drugą procedurę tego nie wie nikt.
    W Bocianie dobrą opinię ma dr Mrugacz, zgadzam się z Sandrą w 100%.
    Ja miałam długi protokół, który jak mówili mi w klinice najczęściej się robi. Ale to wszystko zależy od pacjentki. U nas problem leży po stronie ( raczej) męskiej, u mnie niby ok i miałam długi protokół. Miesiąc antykoncepcji, a później cykl ze stymulacją ( gonadal i menpour) i pick up.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 3 października 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się lecze u Mrugacza, co prawda krótko ale robił mi laparoskopie w Bocianie i nie mogę nic złego o nim napisać. No może oprócz tego że zawsze mu się spieszy. Do ivf jeszcze nie podchodzilam ale raczej tego nie unikne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2015, 22:35

    Nadira lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 5 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira mamy jeszcze mrożone zarodki w Invikcie. Mam nadzieję ze transfer się uda i nie bede musiałam wdrażać planu b. Ale gdyby była taka konieczność to u mnie rozpoczecie kolejnej procedury wypadałoby na poczatek roku. jesli bedzie mozliwość przeniesienia się w programie rzadowym to chętnie z niej skorzystam. Jesli nie to bedziemy podchodzić komercyjnie.

    jesli chodzi o lekarza to mam krótkie doświadczenie w dr Niedużakiem w warszawie. ja akurat nie mam nic do niego, ale czytałam na forum ze raczej nie jest polecany.

    Też słyszałam duzo dobrego o dr Mrugaczu.

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 5 października 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do kliniki w Warszawie i na pierwsza wizyte żeby podejść prywatnie raczej do dr Mrugacza nie da rady się dostać :( w Warszawie zostaje Pani doktror i dr Nieduzak, chyba wybiorę dr Nieduzaka musze jeszcze poczytać. Czy mimo komercyjnej procedury będą ograniczenia w podawaniu zarodków, bardzo chceilibysmy zrobić transfer dwóch, już się nie mogę doczekać 1dc pierwszy raz w zyciu :)

    74di4z174lr410ce.png
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 5 października 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem pacjentką Bociana w Warszawie. Właśnie jestem po pierwszym refundowanym ivf. Czekam na wyniki,ale nie mam dużych nadziei, bo z 13 pobranych komórek, 6 poszło do zapłodnienia, tylko 2 się podzieliły, jeden zarodek 8b mi podano, drugi nie dotrwał do mrożenia.. Chodziłam do dr Kowalskiej, z opieki jestem zadowolona.

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 5 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola bardzo dziekuje za odpowiedz, do Bialego stoku jechalas na punkcje a później na transfer ?

    Trzymam kciuki za Twoje maleństwo
    jedna z naszych koleżanek w stopce ma przepiękne motto

    "Wierzysz w cuda?? Wyłącznie"

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 5 października 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zwróciłam uwagę na to motto... chyba najbardziej trafne na OVU - nikomu nie umniejszając.
    Tak, na punkcji i transferze byłam w Białymstoku. I na punkcję i na transfer jechałam dzień wcześniej - nocowałam tam. Nie jestem z Warszawy, do Warszawy mam 170km, a do Białegostoku jakieś 360. Jeśli będę podchodzić kolejny raz, to na okres od punkcji do transferu jakieś 4-5 dni zamieszkam w Białymstoku. Jeśli jesteś z Warszawy, to bez problemu i na punkcję i na transfer możesz dojechać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 14:37

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 5 października 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myslimy z mezem być dzień wcześniej na spokojnie, żeby milo przezyc te chwile

    74di4z174lr410ce.png
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 5 października 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam chcecie. Ja uwielbiam swoje łóżko i nie cierpię spać w obcym miejscu. Byłam skłonna jechać i wracać w tym samym dniu,ale mój mąż mnie przekonał. Zresztą i tak chyba wprzed dzień punkcji i transferu prawie nie zmrużyłam oka. Jak zdecydowaliśmy się na in vitro, to byliśmy w Gamecie w Rzgowie, jednak tam nie mieli juz środków na refundację. Wtedy lekarz nam powiedział, że musimy się uzbroić w cierpliwość i spokój, bo to będzie trudny okres (tak apropos "miłego przeżycia tych chwil"). Wtedy myśłałam, co on gada, przecież jesteśmy już tak blisko... Teraz już wiem doskonale o co mu chodziło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 14:46

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 9 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja moge wypowiedzieć sie na temat Bociana w Białymstoku ale tylko w kwesti leczenia a nie in vitro i szczerze NIE polecam Jesli chcecie zeby ktoś postawił Wam diagnozę i próbował Was leczyć to proponuje omijać szerokim łukiem Ja byłam pacjentka zarówno doktora Pietrzyckiego jak i Mrugacza obaj zawsze twierdzili ze wszystko ze mną ok mimo ze miałam nawracające torbiele jajników i kilka innych przypadłości które nie były normalne Obniżone parametry nasienia meza sprawiły ze słyszeliśmy ze tylko in vitro Jak sie pózniej okazało wyniki meza to żadna tragedia żebrakami spokojnie moze byc ojcem a ja no cóż PCO , hiperprolaktynemia, niski progesteron w 2 fazie plus stan zapalny powodujący plamienia przed i po @ dla lekarzy w Bocianie byłam zdrowa i namawiano nas na in vitro
    Dodatkowo raz zostaliśmy namówienie przez dr Mrugacza na inseminacje która zrobił nam mimo ze miałam grzybice narządów rodnych , po inseminacji od razu musiałam w recepcji wykupić antybiotyk ba mało tego inseminacja została wykonana na przerośniętymi pęcherzyku wiec nawet nie miałam owulacji :/

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ