Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🦢 Klinika BOCIAN Gdańsk 🦢
Odpowiedz

🦢 Klinika BOCIAN Gdańsk 🦢

Oceń ten wątek:
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1970 1059

    Wysłany: 24 marca, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Dziewczyny beta 82!!! 🥹 8dpt. Prog 74, ale to chwilę po prolutexie

    Ale się cieszę, cudowna wiadomość ❤️

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    styczeń 2024 - start 1. procedury - 8 dojrzałych komórek, zapłodnionych 6, 1 ❄️ transfer nieudany 💔

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔

    21.12.2024 - start 3. procedury, 10 komórek, mamy 5 ❄️

    marzec 2025 - transfer nieudany ❌

    9.06.25 - transfer, 7dpt ⏸️ 8dpt - 69, 9 dpt - 119, 11 dpt - 283

    5.07.25 - jest ❤️


    15.02.2026 - na świecie nasz CUD 🎀
  • patkalopatka Koleżanka
    Postów: 47 53

    Wysłany: 24 marca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Dziewczyny beta 82!!! 🥹 8dpt. Prog 74, ale to chwilę po prolutexie
    Gratulacje!!!!!

  • Czekająca Przyjaciółka
    Postów: 95 153

    Wysłany: 24 marca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Dziewczyny beta 82!!! 🥹 8dpt. Prog 74, ale to chwilę po prolutexie

    Super ! Gratulacje, niech kropek ładnie rośnie 🤭🤭🤗🤗

    👱🏻‍♀️ 33
    AMH -4,24
    Mutacja 675 (4G/5G) w genie PAI-1 heterozygota

    🧔🏻‍♂️34 - Ciężka oligospermia

    31.12.2024 - ciąża naturalna
    💔 8+4 - poronienie

    11.2025 - Kwalifikacja IVF
    03.02.2026 - zaczynamy stymulację
    14.02.2026 - punkcja -> 4 ❄️❄️❄️❄️ 5.1.1 (5AA)

    FET 1.04 ❄️
    5dpt - Beta: 21.10 🥰 7dpt - Beta: 66,30 🥰 9dpt - Beta 190,80 🥰 11dpt - Beta 479🥰 13dpt - Beta 1280 🥰 16dpt - Beta 6199 🥰 20dpt- Beta 22651🥰
    23dpt 6+1 ♥️

    preg.png
  • Katia86 Autorytet
    Postów: 377 170

    Wysłany: 25 marca, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira gratulacje 😍

    🫅86🤵85
    Kariotypy prawidłowe
    Starania od 2017
    3 IUI- bez powodzenia
    2022 zaczynamy przygodę z IVF (dziś wiem, że długa i bolącą)
    4 IVF z własnych komorek- słaba odpowiedź na stymulacje tylko 2 transfery.
    I transfer 6.03.2023- ciąża do 9.5 TC💔
    II transfer IV/24- cb.
    Decyzja o zmianie kliniki VI/2024 🦢
    Poprzednia nie miała swojego banku komórek.
    IX/2024 IVF z KD na 6 zarodków 3 ❄️
    1 transfer❄️4.1.1 październik- beta 0
    2 transfer❄️ 4.2.2 grudzień- beta 0
    3 transfer ❄️ 4.2.3 05.03.2025 (tak dokładnie 2 lata po pierwszym poronieniu) 10 dpt- 60 😍
    12 dpt- 152😍😍
    Krwawienie i krwiak podkosmówkowy 17.04 wyrok poronienie zatrzymane 6.5 TC 💔💔💔
    Zaczynamy z immunologia
    Kir prawidłowy, ANA nie wykryto, cross-match 27.9%
    Allo MLR 0%
    6 procedura IVF z KD brak zarodków 😔
    I co dalej? Nie wiem
    Zaczynamy 7 procedurę z własnych komórek
    4 komórki 4 zarodki
    ❄️5.1.1 i 5.2.3 pgta 0 poprawnych 💔
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 25 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira🩷🩷🩷

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 25 marca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki. Dziś rano sobie zrobiłam sikańca, a co 😝 jutro pójdę na powtórkę bety i zbadam proga na spadku.

    Lucy2801, Mimi7, Czekająca, Thoruviel lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1045

    Wysłany: 26 marca, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lumira super, piękna beta ❤️ trzymam mocne kciuki za przyrosty ✊️✊️✊️🍀🍀🍀

    @Mimi7 Malutka już nie taka malutka, prawie 1kg 😻 szybko zleci Ci już teraz 😉 I extra, że obyło się bez cukrzycy 💪

    @MagdaLena88- ale przeboje miałaś przez tę immunosupresję 🙈 mam nadzieję, że już nie będziesz miała takich akcji i oby cross-match zmalał ✊️🍀 I tak, na stronie APC miałam bardzo szybko wyniki, jest szansa, że w piątek bedziesz miala. Z tego co pamiętam to też późnym wieczorami publikowali.

    A u nas dzisiaj była położna, Bobo ładnie rośnie, 4,3 kg już mamy 💪 tylko katarek męczy, ostatnio po lekarzach chodzimy 🙈 ale wczoraj kontrola była i jest lepiej.

    MagdaLena88, Mimi7, Lucy2801 lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 26 marca, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca i patkalopatka dawajcie dzisiaj znać po wizytach 🤞

    MagdaLena88 jak sytuacja, lepiej sie czujesz? Jesteś na zwolnieniu, masz czas odpoczywać?

    Thoruviel super że bobasek rośnie i ogólnie ma się dobrze. Zaraz wiosna i wierzę ze iniekcyjnie będzie już spokojniej! :)

    patkalopatka, Czekająca lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • patkalopatka Koleżanka
    Postów: 47 53

    Wysłany: 26 marca, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Czekająca i patkalopatka dawajcie dzisiaj znać po wizytach 🤞

    MagdaLena88 jak sytuacja, lepiej sie czujesz? Jesteś na zwolnieniu, masz czas odpoczywać?

    Thoruviel super że bobasek rośnie i ogólnie ma się dobrze. Zaraz wiosna i wierzę ze iniekcyjnie będzie już spokojniej! :)

    Hej, punkcja w sobote o 8 :) mam zwolnienie od wczoraj, bo mam mega zawroty głowy i ciężko mi funkcjonować normalnie. Dziewczyny w czym byłyście na punkcji? Na karcie jest koszula, a nie mam takiej dużej luźnej 😅

  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 26 marca, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkalopatka no to już zaraz, super :) też nie miałam, kupiłam w pepco na szybko

    patkalopatka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • PolciaPolcia Koleżanka
    Postów: 53 51

    Wysłany: 26 marca, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patkalopatka wrote:
    Hej, punkcja w sobote o 8 :) mam zwolnienie od wczoraj, bo mam mega zawroty głowy i ciężko mi funkcjonować normalnie. Dziewczyny w czym byłyście na punkcji? Na karcie jest koszula, a nie mam takiej dużej luźnej 😅
    Ja w Sinsay kupiłam dzień przed punkcją 🙂

    patkalopatka lubi tę wiadomość

    👩‍🦳Ona 38 lat
    🧔‍♂️On 36 lat

    Naturals 👦 2014

    Amh 4,1
    Morfologia nasienia 0%

    Histeroskopia 10.2025

    20.01.2026 rozpoczęcie pierwszej procedury
    20.02.2026 punkcja -
    pobrano 17 🥚
    zapłodniono 11 🥚
    mamy 7 ❄️

    23.03.2026 FET ❌
    15.06.2026 ⏳
  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 26 marca, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 267 🥰 prog na spadku 24

    Lucy2801, Mimi7, PolciaPolcia, patkalopatka, MagdaLena88, Thoruviel, Czekająca, P.Migotka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Mimi7 Autorytet
    Postów: 736 1487

    Wysłany: 26 marca, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Beta 267 🥰 prog na spadku 24

    Cudownie ❤️ bardzo się cieszę 🥰 czekałam od rana na wieści od Ciebie ☺️

    Lumira lubi tę wiadomość

    👩🏻 94 👱🏻‍♂️ 92

    ❌AMH 0,43, niedoczynność tarczycy
    ❌obniżone parametry nasienia

    IVF
    04.08.25 start stymulacji
    16.08.25 punkcja: 3🥚→ 2MII → ❄️ 3.2.2
    14.10.25 transfer
    6dpt 34, 8dpt 112, 10dpt 299, 13dpt 933, 20dpt 16369
    27dpt jest ❤️🥹 CRL 0,7 cm
    7+6 CRL 1,53 cm, 9+5 CRL 3,1 cm, 11+4 CRL 5,21 cm, 12+4 CRL 6,91 cm, 15+6 158g, 18+6 285g, 21+6 505g, 25+4 973g, 29+5 1608g, 31+4 2190g, 33+6 2550g, 35+6 3150g, 37+4 3600g

    08.12.25 FeliaTest - zdrowa dziewczynka 🩷🥹✨
    22.12.25 I prenatalne - ryzyka niskie ✅
    25.02.26 II prenatalne ✅
    04.05.26 III prenatalne ✅

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 26 marca, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira ale pięknie! to się dzieje! :)

    Wczoraj byliśmy w klinice, także mam nadzieję, że szybko dostaniemy wyniki i oby ten cross był jak najniższy :) Niestety, nie mogę teraz wziąć zwolnienia, bo zaraz 1 kwiecień i Ksef w pełni, a w firmie ja się tym zajmuję, więc muszę być na miejscu... Na szczęście chociaż ustaliłam tyle, że będę po 2 dni w tygodniu na miejscu, a reszta zdalnie. Ale i tak już mam "trochę " dość tego leczenia. Jak ten cross nie spadnie, to stracę całą motywację do brania tych leków.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 26 marca, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 rozumiem, wysoką cenę za to ponosisz. Trzymam kciuki żeby spadło, to kolejny kroczek w stronę celu!

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • aleks.123 Autorytet
    Postów: 1970 1059

    Wysłany: 26 marca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Beta 267 🥰 prog na spadku 24

    Kropek się porządnie zadomawia, jeszcze chwila i będziesz oglądać serduszko na usg 😁

    👩 95 PCOS, niedrożny prawy jajowód, Hashimoto, mutacja PAI, brak 3 kirów implantacyjnych
    🧑🏻‍🦱 84 brak plemników w nasieniu, wada genetyczna

    Starania od 2020

    2023 - 4 IUI nasieniem dawcy, jedna ciąża biochemiczna 💔

    styczeń 2024 - start 1. procedury - 8 dojrzałych komórek, zapłodnionych 6, 1 ❄️ transfer nieudany 💔

    26.07. 2024 - start 2. procedury, 10 komórek- zarodków brak 💔

    21.12.2024 - start 3. procedury, 10 komórek, mamy 5 ❄️

    marzec 2025 - transfer nieudany ❌

    9.06.25 - transfer, 7dpt ⏸️ 8dpt - 69, 9 dpt - 119, 11 dpt - 283

    5.07.25 - jest ❤️


    15.02.2026 - na świecie nasz CUD 🎀
  • Czekająca Przyjaciółka
    Postów: 95 153

    Wysłany: 26 marca, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyk 20mm , endometrium bardzo ładne tak usłyszałam to już nie wnikałam. Musiałam zrobić też krew i z LH wychodzi że jest właśnie pik owulacyjny, więc jutro muszę jechać na progesteron aby sprawdzić czy była dzisiaj owulacja czy będzie jutro :D. Wtedy się dowiem konkretnie czy środa czy czwartek transfer.
    Nie wiem czy jakieś leki dostanę na cyklu naturalnym czy też nie :d
    Więc jutro już ostateczna decyzja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 22:53

    patkalopatka, Mimi7 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 33
    AMH -4,24
    Mutacja 675 (4G/5G) w genie PAI-1 heterozygota

    🧔🏻‍♂️34 - Ciężka oligospermia

    31.12.2024 - ciąża naturalna
    💔 8+4 - poronienie

    11.2025 - Kwalifikacja IVF
    03.02.2026 - zaczynamy stymulację
    14.02.2026 - punkcja -> 4 ❄️❄️❄️❄️ 5.1.1 (5AA)

    FET 1.04 ❄️
    5dpt - Beta: 21.10 🥰 7dpt - Beta: 66,30 🥰 9dpt - Beta 190,80 🥰 11dpt - Beta 479🥰 13dpt - Beta 1280 🥰 16dpt - Beta 6199 🥰 20dpt- Beta 22651🥰
    23dpt 6+1 ♥️

    preg.png
  • Lola0807 Przyjaciółka
    Postów: 67 121

    Wysłany: 26 marca, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Piszę, żeby się przedstawić :)
    Od 12.2023 staramy się o drugie dziecko niestety bez powodzenia. Były 2 nieudane inseminacje na cyklu naturalnym i trzecia na lametcie nie doszła do skutku bo pojawił się polip na endometrium.
    Teraz próbujemy z invitro. Od tygodnia jestem na stymulacji, jutro wizyta kontrolna.
    Lekarz obawia się że od stymulacji może mi znów urosnąć polip. Czy miałyście w ostatnim czasie histeroskopie w klinice bocian? Ja od grudnia czekam na naprawę nożyczek bo bez tego nie mogą zrobić zabiegu i szczerze mówiąc jestem załamana, że tak długo to trwa.

    Może macie inne sprawdzone kliniki do przeprowadzenia tego zabiegu na cito? Będę wdzięczna za jakiekolwiek polecenia. W invicta nie robią, do szpitali długie kolejki, a wiadomo że nie chce tego wydłużać w nieskończoność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca, 20:33

    👱‍♀️35 lat, amh 1,69, jajowody drożne, cykle regularne, owulacyjne.

    👨34 lata, Obniżone parametry nasienia.

    👶 2021 naturals z CC przy pierwszym podejściu 👍

    Starania o drugie dziecko od 12.2023. W klinice od 12.2024.

    1 IUI 02.09.25 nieudana
    2 IUI 30.09.25 nieudana
    3 IUI na Lametta nie doszło do skutku -> polip na endometrium?

    20.03.26 - start stymulacji do ivf
    02.04.26 - punkcja -> 8 dojrzałych 🥚 -> 2❄️-> 1 zdrowy 5.1.2
    FET- 29.05.26
    Beta 7dpt - 59🥳
    10 dpt - 414
    13 dpt - 1612
  • Lumira Autorytet
    Postów: 340 485

    Wysłany: 26 marca, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekająca no to wspaniale! Jesteś na cyklu naturalnym, zbadają progesteron w dniu transferu i lekarz zdecyduje czy trzeba cos dołożyć

    Czekająca lubi tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1533 2992

    Wysłany: 26 marca, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola0807 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Piszę, żeby się przedstawić :)
    Od 12.2023 staramy się o drugie dziecko niestety bez powodzenia. Były 2 nieudane inseminacje na cyklu naturalnym i trzecia na lametcie nie doszła do skutku bo pojawił się polip na endometrium.
    Teraz próbujemy z invitro. Od tygodnia jestem na stymulacji, jutro wizyta kontrolna.
    Lekarz obawia się że od stymulacji może mi znów urosnąć polip. Czy miałyście w ostatnim czasie histeroskopie w klinice bocian? Ja od grudnia czekam na naprawę nożyczek bo bez tego nie mogą zrobić zabiegu i szczerze mówiąc jestem załamana, że tak długo to trwa.

    Może macie inne sprawdzone kliniki do przeprowadzenia tego zabiegu na cito? Będę wdzięczna za jakiekolwiek polecenia. W invicta nie robią, do szpitali długie kolejki, a wiadomo że nie chce tego wydłużać w nieskończoność.
    W Sopocie jest "klinika" gdzie robią histeroskopię bez narkozy. Doktor Mateusz Świątkowski. Byłam u nich na wizycie bardzo sympatyczni panowie bo z ojcem to prowadzi. Jeszcze na pewno Luxmed robi.

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ