X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Bocian Poznań
Odpowiedz

Klinika Bocian Poznań

Oceń ten wątek:
  • GoodGirl84 Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 24 stycznia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta33669 wrote:
    Hej hej, ja zaczelam we wrzesniu, po roku leczenia w Invimedzie. Jakbys miala jakies pytania to śmialo :)
    Witaj, można zapytać jaki lekarz prowadzący?

  • NowaA Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 stycznia, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    Hej,
    jesteśmy z mężem przed wyborem kliniki i lekarza prowadzącego. Zastanawialiśmy się nad Medart chociaż juz na starcie ceny są dość wysokie...
    Czy klinika bocian jest godna polecenia jak i powtarzające się tu nazwisko dr Kormana? :)


    Ja osobiście nie polecam kliniki Bocian w Poznaniu. Po nieudanym in vitro pan dr polecił mi rozważenie komórek dawczyni sugerując, że moje są słabej jakości. Patrząc też na mnie stwierdził, że się na pewno zdrowo odżywiam, bo jestem chuda. Mogło mi dać do myślenia to, że na wizytę można było się umówić w tym samym tygodniu, a do lekarki do której się przeniosłam musiałam czekać ponad miesiąc z informacją, że akurat się miejsce zwolniło, bo czeka się dłużej. Parę miesięcy po zmianie miejsca i leczeniu u innej lekarki udało mi się zajść w ciążę naturalnie, która rozwija się prawidłowo. Odczułam, że ta klinka jest nastawiona na in vitro i nie zależy im na znalezieniu przyczyny niepowodzeń starań.

  • Marta33669 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 stycznia, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GoodGirl84 wrote:
    Witaj, można zapytać jaki lekarz prowadzący?

    Dr Korman :)

  • Marta33669 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 stycznia, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaA wrote:
    Ja osobiście nie polecam kliniki Bocian w Poznaniu. Po nieudanym in vitro pan dr polecił mi rozważenie komórek dawczyni sugerując, że moje są słabej jakości. Patrząc też na mnie stwierdził, że się na pewno zdrowo odżywiam, bo jestem chuda. Mogło mi dać do myślenia to, że na wizytę można było się umówić w tym samym tygodniu, a do lekarki do której się przeniosłam musiałam czekać ponad miesiąc z informacją, że akurat się miejsce zwolniło, bo czeka się dłużej. Parę miesięcy po zmianie miejsca i leczeniu u innej lekarki udało mi się zajść w ciążę naturalnie, która rozwija się prawidłowo. Odczułam, że ta klinka jest nastawiona na in vitro i nie zależy im na znalezieniu przyczyny niepowodzeń starań.

    Ja mialam bardzo podobna sytuacje w invimed w Poznaniu. Tez uslyszalam ze tylko adopcja komorek wchodzi w gre. Po zmianie kliniki na Bociana udalo sie uzyskac zarodki.

  • GoodGirl84 Znajoma
    Postów: 25 8

    Wysłany: 25 stycznia, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta33669 wrote:
    Dr Korman :)
    Jeśli mogę, chciałabym zapytać o kilka kwestii na priv, wysłałam zaproszenie :)

  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 471 1515

    Wysłany: 26 stycznia, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta33669 wrote:
    Ja mialam bardzo podobna sytuacje w invimed w Poznaniu. Tez uslyszalam ze tylko adopcja komorek wchodzi w gre. Po zmianie kliniki na Bociana udalo sie uzyskac zarodki.

    Ja również mam kilka pytań:)

    Starania od 06.2023
    👩🏼‍🎨30 👨‍🎨30
    ✔️podstawowe badania-Ok
    ✔️badanie nasienia- Ok

    17.02.2024 ⏸️
    26.02.2024💔

    Suple: pueria uno
  • CinniMinni Autorytet
    Postów: 2103 3332

    Wysłany: 5 lutego, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, odkupie troche relanium jesli Wam zostalo :) priv

    36 lat, amh 2, slabe nasienie.

    1 IUI 10.02.2020 😒
    2 IUI 7.03.2020 😒

    In vitro:
    1 procedura Maj 2020
    ET 05.2020 8A 😒
    FET 26.06. 4BA 😞
    FET 24.07 3BB 😞

    2 procedura wrzesien 2020
    ET 14.10.2020 4AA 🍀💝
    5dpt beta 21
    7dpt beta 92
    9dpt beta 255
    12dpt beta 913
    15dpt beta 2924
    21dpt beta >10000 pęcherzyk na usg
    27 dpt jest serduszko❤️
    7.12.2020 test genetyczny Sanco 🍀
    zdrowy chłopiec🌲💙👶

    ❄❄4BA i 3BB

    23.06.2021 synek na świecie ❤️
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ