X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Leczenia Niepłodności KRAKÓW
Odpowiedz

Klinika Leczenia Niepłodności KRAKÓW

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny, czy któraś leczyła się w jakiejś klinice w Krakowie i może polecić lekarza?

    mrth666 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny;) może znajdzie się ktoś z kliniki Parens W krakowie i napisze coś o niej?Interesuje mnie procedura in vitro,leki przed i po transferze;) Dziękuje z góry za jakakolwiek odpowiedz

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam na 1 ivf w parens , teraz bede w macierzynstwie - ze względu na brak kasy juz w parens

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarza polecam Dr Przybycień

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety a miałaś w Parens już jakieś podejście? interesują mnie leki zalecane po transferze.

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w Paranes 1 IVF, niestety w dniu transerfu dostałam telefon, że po wszystkim:(
    jutro idę zmieniać klinikę na Macierzyństwo - bo w Parens brak kasy i tak mi mój gin kazał

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety ale co znaczy że zadzwonili i już po!!!!???? nie dotrwały zarodki do transferu? ile dni po punkcji miałaś mieć transfer? i ile miałaś zarodków? Tak dopytuję bo chce podchodzić w Parensie ale mało opini znalazłam o tej klinice;)tak jakby nikt się tam nie leczył;)

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz przeszedł teraz do Macierzyństwa - nie wiem w sumie do końca czemu poza tym, że tam jest kasa z Ministerstwa.
    Miałam niestety 1 prawidłowy z 14;/ więc nie mam mrożaków:( transfer miałam mieć na 3 dzień

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę w Artvimedzie. Jak narazie bez efektu ale ufam Panu Ch. ma naprawdę wielką wiedzę i serce. Po wielu latach niepłodności i żadnych konkretów to on wydał skierowanie na laparoskopię i zdiagnozował u mnie endo IV st, na leki jak tylko może to daje zniżki. Po pierwszym nieudanym in vitro dał mi zlecenie na scarching endometrium zaproponował transfer abinostanem w razie uzyskania dobrego zarodka i to wszystko w ramach nfz, mogłabym pisać bez końca. Cud, nie człowiek :)
    Mam nadzieje że teraz się uda

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Ja się leczę w Artvimedzie. Jak narazie bez efektu ale ufam Panu Ch. ma naprawdę wielką wiedzę i serce. Po wielu latach niepłodności i żadnych konkretów to on wydał skierowanie na laparoskopię i zdiagnozował u mnie endo IV st, na leki jak tylko może to daje zniżki. Po pierwszym nieudanym in vitro dał mi zlecenie na scarching endometrium zaproponował transfer abinostanem w razie uzyskania dobrego zarodka i to wszystko w ramach nfz, mogłabym pisać bez końca. Cud, nie człowiek :)
    Mam nadzieje że teraz się uda

    mogłabyś coś więcej powiedzieć o scarchingu oraz transferze abiostanem? oco w tym chodzi?

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety też jestem w Macierzyństwie, wiesz czy ten Twój lekarz zostaje tu na stałe czy tylko do końca programu rządowego?

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Tweety też jestem w Macierzyństwie, wiesz czy ten Twój lekarz zostaje tu na stałe czy tylko do końca programu rządowego?

    Złożyłam papierki o przeniesienie, pewnie w lipcu będzie oficjalne zatwierdzenie ich i z tego co przeczytałam na necie mój lekarz przechodzi na stałe do macierzyństwa - w parens juz go nie ma na liscie lekarzy

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś jedyną osobą jak mi się wydaje, która z Parensa przechodzi do Macierzyństwa, już jak w lutym byłam na transferze to poznałam dziewczynę która od nich przyszła, bo wiedziała że się kasa tam kończy. Pewnie mieli dużo mniejszy grant.

    Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki.

    Wika! lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla dzięki planowo od 20 lipca mam zacząć zastrzyki

    magdab, Mimbla lubią tę wiadomość

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu jakieś dziewczyny, które korzystały z Kliniki Macierzyństwo z programu rządowego i mogą powiedzieć / ocenić miejsce, lekarzy itp.
    Będę wdzięczna za informacje odnośnie tego miejsca.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z macierzynstwa ale nie z programu,za wszystko placimy sami.
    Jestem zadowolona z mojego lekarza,mimo iz wlasnie kilka dni temu poroniłam to nadal licze na jego pomoc

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Ja z macierzynstwa ale nie z programu,za wszystko placimy sami.
    Jestem zadowolona z mojego lekarza,mimo iz wlasnie kilka dni temu poroniłam to nadal licze na jego pomoc


    Jagna przykro mi z powodu straty, ale najważniejsze to komuś zaufać i wierzyć. Powodzenia.
    U jakiego lekarza jesteś?

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 lutego 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Jagna przykro mi z powodu straty, ale najważniejsze to komuś zaufać i wierzyć. Powodzenia.
    U jakiego lekarza jesteś?

    J.Wyroba,zaufałam i wierze,dał mi wiare dlatego pierwszy cykl na CLO z ovitrelle i stało sie,choc nie utrzymałam ciązy,słaby przyrost bety.
    Ale teraz wierze mocniej,wierze ze sie uda.Staramy sie od prawie czterech lat i taki przełom dopiero w klinice.
    Tobie tez powodzenia,obys wybrała dobre miejsce i odpowiedniego lekarza.Ja sugerowałam sie wyborem lekarza na róznych forach,czesto jego nazwisko padało,jak na razie jestem zadowolona.Dzis trzy kobiety do niego startowały,przenosiły papiery z Kliniki Parens.Miałam własnie wizyte dzisiaj,teraz czekam na @ i znów startujemy.
    Nie wiem czy pomogłam ale trzymam kciuki za ciebie

    Saramago lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • _Mimi Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 29 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od polowy pazdziernika zaczynam terapie hormonalna przed in vitro w klinice Parens u dr Janeczko (mam prawie calkowicie niedrozne jajowody) wiec bede tu pisac co sie dzieje ;)
    Mam nadzieje ze ktoras z was tez podzieli sie wrazeniami z leczenia!

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 10 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 21 listopada 2016, 00:24

    :(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ