X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika Leczenia Niepłodności KRAKÓW
Odpowiedz

Klinika Leczenia Niepłodności KRAKÓW

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny, czy któraś leczyła się w jakiejś klinice w Krakowie i może polecić lekarza?

    mrth666 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny;) może znajdzie się ktoś z kliniki Parens W krakowie i napisze coś o niej?Interesuje mnie procedura in vitro,leki przed i po transferze;) Dziękuje z góry za jakakolwiek odpowiedz

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam na 1 ivf w parens , teraz bede w macierzynstwie - ze względu na brak kasy juz w parens

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lekarza polecam Dr Przybycień

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety a miałaś w Parens już jakieś podejście? interesują mnie leki zalecane po transferze.

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w Paranes 1 IVF, niestety w dniu transerfu dostałam telefon, że po wszystkim:(
    jutro idę zmieniać klinikę na Macierzyństwo - bo w Parens brak kasy i tak mi mój gin kazał

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nika100 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety ale co znaczy że zadzwonili i już po!!!!???? nie dotrwały zarodki do transferu? ile dni po punkcji miałaś mieć transfer? i ile miałaś zarodków? Tak dopytuję bo chce podchodzić w Parensie ale mało opini znalazłam o tej klinice;)tak jakby nikt się tam nie leczył;)

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz przeszedł teraz do Macierzyństwa - nie wiem w sumie do końca czemu poza tym, że tam jest kasa z Ministerstwa.
    Miałam niestety 1 prawidłowy z 14;/ więc nie mam mrożaków:( transfer miałam mieć na 3 dzień

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się leczę w Artvimedzie. Jak narazie bez efektu ale ufam Panu Ch. ma naprawdę wielką wiedzę i serce. Po wielu latach niepłodności i żadnych konkretów to on wydał skierowanie na laparoskopię i zdiagnozował u mnie endo IV st, na leki jak tylko może to daje zniżki. Po pierwszym nieudanym in vitro dał mi zlecenie na scarching endometrium zaproponował transfer abinostanem w razie uzyskania dobrego zarodka i to wszystko w ramach nfz, mogłabym pisać bez końca. Cud, nie człowiek :)
    Mam nadzieje że teraz się uda

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrth666 wrote:
    Ja się leczę w Artvimedzie. Jak narazie bez efektu ale ufam Panu Ch. ma naprawdę wielką wiedzę i serce. Po wielu latach niepłodności i żadnych konkretów to on wydał skierowanie na laparoskopię i zdiagnozował u mnie endo IV st, na leki jak tylko może to daje zniżki. Po pierwszym nieudanym in vitro dał mi zlecenie na scarching endometrium zaproponował transfer abinostanem w razie uzyskania dobrego zarodka i to wszystko w ramach nfz, mogłabym pisać bez końca. Cud, nie człowiek :)
    Mam nadzieje że teraz się uda

    mogłabyś coś więcej powiedzieć o scarchingu oraz transferze abiostanem? oco w tym chodzi?

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety też jestem w Macierzyństwie, wiesz czy ten Twój lekarz zostaje tu na stałe czy tylko do końca programu rządowego?

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Tweety też jestem w Macierzyństwie, wiesz czy ten Twój lekarz zostaje tu na stałe czy tylko do końca programu rządowego?

    Złożyłam papierki o przeniesienie, pewnie w lipcu będzie oficjalne zatwierdzenie ich i z tego co przeczytałam na necie mój lekarz przechodzi na stałe do macierzyństwa - w parens juz go nie ma na liscie lekarzy

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś jedyną osobą jak mi się wydaje, która z Parensa przechodzi do Macierzyństwa, już jak w lutym byłam na transferze to poznałam dziewczynę która od nich przyszła, bo wiedziała że się kasa tam kończy. Pewnie mieli dużo mniejszy grant.

    Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki.

    Wika! lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla dzięki planowo od 20 lipca mam zacząć zastrzyki

    magdab, Mimbla lubią tę wiadomość

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu jakieś dziewczyny, które korzystały z Kliniki Macierzyństwo z programu rządowego i mogą powiedzieć / ocenić miejsce, lekarzy itp.
    Będę wdzięczna za informacje odnośnie tego miejsca.

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z macierzynstwa ale nie z programu,za wszystko placimy sami.
    Jestem zadowolona z mojego lekarza,mimo iz wlasnie kilka dni temu poroniłam to nadal licze na jego pomoc

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Ja z macierzynstwa ale nie z programu,za wszystko placimy sami.
    Jestem zadowolona z mojego lekarza,mimo iz wlasnie kilka dni temu poroniłam to nadal licze na jego pomoc


    Jagna przykro mi z powodu straty, ale najważniejsze to komuś zaufać i wierzyć. Powodzenia.
    U jakiego lekarza jesteś?

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 4 lutego 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Jagna przykro mi z powodu straty, ale najważniejsze to komuś zaufać i wierzyć. Powodzenia.
    U jakiego lekarza jesteś?

    J.Wyroba,zaufałam i wierze,dał mi wiare dlatego pierwszy cykl na CLO z ovitrelle i stało sie,choc nie utrzymałam ciązy,słaby przyrost bety.
    Ale teraz wierze mocniej,wierze ze sie uda.Staramy sie od prawie czterech lat i taki przełom dopiero w klinice.
    Tobie tez powodzenia,obys wybrała dobre miejsce i odpowiedniego lekarza.Ja sugerowałam sie wyborem lekarza na róznych forach,czesto jego nazwisko padało,jak na razie jestem zadowolona.Dzis trzy kobiety do niego startowały,przenosiły papiery z Kliniki Parens.Miałam własnie wizyte dzisiaj,teraz czekam na @ i znów startujemy.
    Nie wiem czy pomogłam ale trzymam kciuki za ciebie

    Saramago lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • _Mimi Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 29 września 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od polowy pazdziernika zaczynam terapie hormonalna przed in vitro w klinice Parens u dr Janeczko (mam prawie calkowicie niedrozne jajowody) wiec bede tu pisac co sie dzieje ;)
    Mam nadzieje ze ktoras z was tez podzieli sie wrazeniami z leczenia!

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 10 października 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 21 listopada 2016, 00:24

    :(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ