X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    U mnie było inaczej, PC od razu odradzał IUI a ja się uparłam na chociaż jedną próbą
    Mi PC powiedział, że 2-3 IUI, później IVF. Dalej nic nie odpisał...;/

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie @ za rogiem.. testy pokazują biel vizira...a przyznam się, że trochę się nakręciłam bo ZAWSZE mam plamienia parę dni przed @ nawet do tygodnia...dziś mam 27 d.c. a plamień jak na lekarstwo, ledwo śluz podbarwiony..w sumie to tydzień temu miałam te wymazy do IUI i P.C. mówił, że mogę plamić no i tak tez było..ale to było minimalne. Zawsze 27 d.c. miałąm już te plamienia brunatne i takie na wkładkę a tu teraz prawie nic.. Czy możliwe , że to przez ten NORPROLAC, który biorę od tygodnia? hmmm pojęcia nie mam...ehh trochę miałąm nadzieję, że mój organizm się" wystraszy" IUI :P i zajdę naturalnie a tu znowu klops!
    haha to sobie pomarudziłąm! :P
    Bajdełej od 5 dnia cyklu mam brać Lamettę 2x2. I jak zwykle zapomniałam dopytać czy brać dwie naraz? czy jedną rano, drugą wieczorem?

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kam.ma wrote:
    Hej dziewczyny! U mnie @ za rogiem.. testy pokazują biel vizira...a przyznam się, że trochę się nakręciłam bo ZAWSZE mam plamienia parę dni przed @ nawet do tygodnia...dziś mam 27 d.c. a plamień jak na lekarstwo, ledwo śluz podbarwiony..w sumie to tydzień temu miałam te wymazy do IUI i P.C. mówił, że mogę plamić no i tak tez było..ale to było minimalne. Zawsze 27 d.c. miałąm już te plamienia brunatne i takie na wkładkę a tu teraz prawie nic.. Czy możliwe , że to przez ten NORPROLAC, który biorę od tygodnia? hmmm pojęcia nie mam...ehh trochę miałąm nadzieję, że mój organizm się" wystraszy" IUI :P i zajdę naturalnie a tu znowu klops!
    haha to sobie pomarudziłąm! :P
    Bajdełej od 5 dnia cyklu mam brać Lamettę 2x2. I jak zwykle zapomniałam dopytać czy brać dwie naraz? czy jedną rano, drugą wieczorem?
    kam.ma u mnie też @ za rogiem, ale póki co nic. Może razem zaczniemy kolejny cykl?:) tylko ja wole Gonal, bo ostatnio dobrze na mnie zadziałał. Bedzie pierwsza IUI?

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik u mnie też w styczniu była mowa o Gonalu, mimo kosztów nawet się ucieszyłąm bo moja koleżanka na tej stymulacji zaszła w ciąże za 2 IUI...A tu na ostatniej wizycie dostałam receptę na Lamettę... no nic spróbujemy...tylko własnie nie wiem jak brać...
    Jeżeli wszystko będzie sprzyjające (wyniki badań bez zastrzeżeń, pęcherze dorodne) to w przyszłym cyklu IUI...monit mam już zapisany na 27.03. bo tak wyliczyłam sobie @...mam nadzieję, że nie zrobi mi psikusa...Teoretycznie miałabym 27-dmego jakiś 11-12 d.c. Też mam nadzieję, że nie będzie za późno z monitem i że ta cholerna @ nie przyjdzie wcześniej...obstawiam czwartek/piątek...

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama jak brałam 2 tabl. rano

    1769e124dc.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok. dzięki Niuni. Czyli jednym haustem! ;)

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kam.ma wrote:
    Asik u mnie też w styczniu była mowa o Gonalu, mimo kosztów nawet się ucieszyłąm bo moja koleżanka na tej stymulacji zaszła w ciąże za 2 IUI...A tu na ostatniej wizycie dostałam receptę na Lamettę... no nic spróbujemy...tylko własnie nie wiem jak brać...
    Jeżeli wszystko będzie sprzyjające (wyniki badań bez zastrzeżeń, pęcherze dorodne) to w przyszłym cyklu IUI...monit mam już zapisany na 27.03. bo tak wyliczyłam sobie @...mam nadzieję, że nie zrobi mi psikusa...Teoretycznie miałabym 27-dmego jakiś 11-12 d.c. Też mam nadzieję, że nie będzie za późno z monitem i że ta cholerna @ nie przyjdzie wcześniej...obstawiam czwartek/piątek...
    To trzymam kciuki, żeby było jak należy! Ja przy Gonalu musiałam się zgłosić na monit między 7-9 dniem, żeby sprawdzić co tam się dzieje. Nie brałam nigdy tej lametty, ale wiem, że CLO na mnie bardzo źle działało, a Gonal już sprawdzony. Mam nadzieję, że PC mi własnie go wypisze

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie po czasie zaczęłam się zastanawiać czy aby ten monit nie za póżno? bo np będę miała 12 dzień cyklu wtedy (jak @przyjdzie w ten czwartek) i nagle stwierdzi, że :ojej duże pęcherze! jutro np. IUI? to takie wszystko na wariackich papierach...ale w sumie ja na CLO miałam owu 14 d.c., a brałam je 3-7d.c. (też źle reagowałam.. poty jak w meopauzie , dalej tylko jeden pęcherz raz chyba mi się torbiel zrobiła bo miałąm bóle). Teraz Lamettę mam brać 5-9 to i owu może być póżniej...Najwyżej stracę cykl... tylko terminu wazności badań szkoda...bo ja to chyba planuję porobić tyle IUI ile uda się w przeciągu czasu ważności badań...jeżeli nic to będę się zastanawiać co dalej...Najśmieszniejsze jest to że w 1 ciążę zaszłam za 1 cyklem starań z seksem 1 raz w trakcie owu! w drugą zaszłąm po pół roku od poronienia też naturals...minąl już ponad rok i NIC!

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kam.ma wrote:
    No właśnie po czasie zaczęłam się zastanawiać czy aby ten monit nie za póżno? bo np będę miała 12 dzień cyklu wtedy (jak @przyjdzie w ten czwartek) i nagle stwierdzi, że :ojej duże pęcherze! jutro np. IUI? to takie wszystko na wariackich papierach...ale w sumie ja na CLO miałam owu 14 d.c., a brałam je 3-7d.c. (też źle reagowałam.. poty jak w meopauzie , dalej tylko jeden pęcherz raz chyba mi się torbiel zrobiła bo miałąm bóle). Teraz Lamettę mam brać 5-9 to i owu może być póżniej...Najwyżej stracę cykl... tylko terminu wazności badań szkoda...bo ja to chyba planuję porobić tyle IUI ile uda się w przeciągu czasu ważności badań...jeżeli nic to będę się zastanawiać co dalej...Najśmieszniejsze jest to że w 1 ciążę zaszłam za 1 cyklem starań z seksem 1 raz w trakcie owu! w drugą zaszłąm po pół roku od poronienia też naturals...minąl już ponad rok i NIC!
    Ja miałam IUI w 12dc. Też dowiedziałam się z dnia na dzień, był monit w pon a lekarz stwierdził, że jutro IUI. W pon dostałam też ovitrelle. CLO brałam od 5-9 dc, zawsze był tylko 1 pecherzyk, raz była torbiel i mega cienkie endo.

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to nieźle! Obawiam się że u mnie też może się to tak skończyć! :P Najbardziej to się boję o swojego M. żeby się chłopak nie zestresował :P że to takie wszystko na chop siup po presją...Pamiętam jak przeżywał zwykłe badanie...

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kam.ma wrote:
    Ooo to nieźle! Obawiam się że u mnie też może się to tak skończyć! :P Najbardziej to się boję o swojego M. żeby się chłopak nie zestresował :P że to takie wszystko na chop siup po presją...Pamiętam jak przeżywał zwykłe badanie...
    no tak;p u mnie ten problem odpadł, bo nasienie mroziliśmy.

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha jest to jakieś rozwiązanie :P Choć myślę, że to tylko "pierwszy raz" będzie stresujący :P

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam do PC, że przypominam o recepcie, bo następnym razem nie wyjde z gabinetu bez recepty na zapas:P choćby mnie siłą wyrzucał;p

    Niuni lubi tę wiadomość

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej, że do lekarzy z VL się dobić to jak do prezydenta! :P

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 14 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kam.ma wrote:
    Najgorzej, że do lekarzy z VL się dobić to jak do prezydenta! :P
    niestety:( ale wszędzie tak jest...

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusy wrote:
    hejka :)

    Wombi - o rany, takie maleństwo, ale pocieszające jest, że dzieci urodzone w tym tygodniu mają duże szanse na przeżycie, oby tylko nie było większych powikłań później. Trzymam kciuki!
    Jak rodziłam pierwsze dziecko to moja Maja niestety leżała kilka dni na OIOMie (cieżki - przeciągnięty poród) to właśnie były tam takie maluszki, jedna z pielęgniarek mówiła, że udało im się utrzymać wcześniaka z 23 tygodnia i w tej chwili dziecko juz ma kilkanaście lat i właściwie, żadnych konsekwencji wcześniactwa, więc nadzieja jest!

    Kasia32 - a który masz dc? mi kilka razy sie zdarzyło, że owu miałam o kilka dni później, a też już myślałam, ze nic z tego nie będzie.

    Asik - moze PC się odezwie dzisiaj i powie dokładnie co robić, ale w razie czego umawiaj się jak najszybciej i tyle.
    Dzidisj mam 13 dc. Owu mam zazwyczaj w 12 lub 13 dc. Ale zawsze wcześniej miałam objawy. A teraz totalnie nic. Może się rozkręci.

  • jusy Autorytet
    Postów: 619 255

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja też tak miałam owu a w jednym cyklu przesunęło mi się aż na 16 dc, więc czekaj pewnie się rozkręci.

    Kasia 32 lubi tę wiadomość

    Córa Maja Październik 2014 <3
    Hashimoto, reszta ok
    Histeroskopia z resekcją polipa 25.01.17
    IUI 23.02.17 :) 11tc [*] :( córeczka
    3 IUI (VII,IX,X'17) :(
    IUI - 14.05.18 - :(
    To jeszcze nie koniec... zmiana lekarza i działamy....
    Dieta i suplementacja.
    IUI - 3.10.18 :(
    IUI - 29.11.18 :): 12 dpo beta 72, 14 dpo beta - 246
    Córa Pola - Sierpień 2019 <3
  • wombi Autorytet
    Postów: 4603 4206

    Wysłany: 14 marca 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale się dzisiaj nawaliłam, będę musiała jutro iść do pracy z buta :P
    miałam mieć doła w moje ur ale była super impreza

    Asik86, Niuni, jusy, nika03, Beata.D lubią tę wiadomość

    Hashimoto, MTHFR , NK 17%,teratozoospermia, rozjechane cytokiny, gruczolak przysadki, endometrioza, borelioza
    Starania od 2013
    HSG, laparoskopia, histero, IUI :( histero z resekcją
    01.2016 I ICSI :( 1 zarodek, 0 mrożaków
    05.2016 II ICSI 1 zarodek 8A1, 0 mrożaków, [*] 6tc 💔
    11.2019 IUI :(
    12.2019 IUI :(
    02.2020 IUI :(
    06.2020 III IMSI 9 komórek, 3 dojrzałe, 1 zapłodnienie - brak transferu :(
    09.2020 - leczenie immuno i 3 cykle starań naturalnych
    06.2021 IV ICSI transfer 8A1, 4 blaski zamrożone
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt <3
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu :( czekamy na amnio
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸
    7dpt beta 72,70
    9dpt beta 178
    14dpt 1709
    25dpt jest <3 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK - chyba 👧
    22+2 połówkowe Ok - będzie 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK - dalej 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
  • kam.ma Przyjaciółka
    Postów: 142 29

    Wysłany: 14 marca 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi wszystkiego dobrego z okazji urodzin! Grunt to dobry humor i impreza!

    wombi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    dziewczyny ale się dzisiaj nawaliłam, będę musiała jutro iść do pracy z buta :P
    miałam mieć doła w moje ur ale była super impreza
    Wombi wszystkiego najlepszego!!!.

    wombi lubi tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ