X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 31 marca 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Iwkaaa mój też ma wyższy poziom prolaktyny, ale u facetów musiałby być dużo wyższy żeby coś się działo niedobrego. Ile czasu po przebudzeniu robił badanie? O której godz dzień wcześniej był ostatni posiłek, seks i czy nie było stresów?

    Badanie było ponad miesiąc temu bo jak byłam u PC 27.02 to byłam już z wynikami ale z tego co pamiętam to badanie było rano na czczo przed pracą czyli około max 1h po przebudzeniu jeżeli chodzi o posiłek dzień przed to bylo to w granicach godziny 19-20 i to zapewne coś lekkiego bo mój mąż jest maniakiem zdrowego odżywiania i sportu tylko tyle, nie pamiętam czy sex był ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 11:29

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 31 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do oddania wizyte 4 kwietnia do PC czy któraś chętna ???

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, taka piękna pogoda a w pracy trzeba siedzieć:-/. Kurcze coś czuję że u mnie @ za rogiem, bo dzisiaj rano temperatura ostro w dół poleciała. Ehh

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Hej dziewczyny, taka piękna pogoda a w pracy trzeba siedzieć:-/. Kurcze coś czuję że u mnie @ za rogiem, bo dzisiaj rano temperatura ostro w dół poleciała. Ehh
    A teraz Kasia było bez stymulacji i tylko sex?ehhh...mam nadzieję, że w weekend odpoczniesz i nabierzesz sił!A może jednak @ nie przyjdzie?:)

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik86 wrote:
    A teraz Kasia było bez stymulacji i tylko sex?ehhh...mam nadzieję, że w weekend odpoczniesz i nabierzesz sił!A może jednak @ nie przyjdzie?:)
    Tak cykl 100% naturalny. Owulacja byłi i sex był to by sie chcialło jeszcze dwie krechy do kompletu:-). No weekend sie grilowo zapowiada to może nie bede miała dużo czasu na myslenie :-)

    Asik86 lubi tę wiadomość

  • Asik86 Autorytet
    Postów: 1008 462

    Wysłany: 31 marca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam ostatnio codziennie testy, żeby zobaczyć ile Ovitrelle utrzymuje się u mnie. Na początku oczywiście piękne, grube krechy, a dziś tj, tydzień po zastrzyku już nie ma śladu.

    27.07 <3 <3 bliźniaki!!
    hchy3e3kpv63uaya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak do 10 dni lepiej nie robić testów bo fałszywy wynik wychodzi.

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 31 marca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzałam na stronę VL, bo maja być wyższe ceny. Ale nigdzie żadnej informacji nie ma na ten temat.. w cenniku wydaje mi się że nizszaa była cena USG -teraz jest 150 zł. Wizyty dalej po 120 zł. Może mi sie wydaje. Ale 150 zł to chyba przesada!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 17:52

    kania85 lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • sloncea Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 31 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis miałam wizyte w VL u WG w jednym jajniku dwa pecherzyki -19 i 20mm a w drugim 18 mm dostałam ovitrelle(zawsze kupuję w VL i płacę 85 zł- kiedyś nie kupiłam w VL i w swojej mieścienie dostałam dopiero na zamówienie i za 165 zł..jutro inseminacja, którą ma przeprowadzić PB. za wizyte płaciłam jak zwykle 120 zł.PB robi monitoring przed albo po IUI?? boję się ze z tych 3 pęcherzyków zrobi się jakaś torbiela.. chyba to nie jest normalne ze rosną w jednym i drugim jajniku?? jeśli jutrzejsza inseminacja się nie uda to WG chce przy trzeciej stymulować mnie zastrzykami ( czyli gonadotropinami?? ) w naturalnych cyklach rosną mi pęcherzyki raz pękają a raz nie... skoro naturalnie mi rosną to w czym maja pomóc te zastrzyki??

    Sloncea
    starania od 2014
    08.2016 hsg- jajowody drożne
    02.2017-1 IUI
    04.2017-2 IUI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej sloncea. Trzymam mono kciuki za dzisiejszą IUI. Poproś sama o usg przed albo po. Czy ja dobrze zrozumiałam że te trzy pecherzyki to wychodowałaś naturalnie?. Skoro raz pekają a raz nie to moż 2 ovitrelle by sie przydały. Ale nie martw sie na zapas, napewno wszystko bedzie dobrze:-).

  • sloncea Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kasia:) statam nie martwic sie na zaspas ale jakos nie wychodzi..Miesiac temu przy pierwszej IUI na naturalnym cyklu mialam keden pecherzyk. Ten cykl stymulowalam CLO 1x1 no i wyrosy 3.

    Sloncea
    starania od 2014
    08.2016 hsg- jajowody drożne
    02.2017-1 IUI
    04.2017-2 IUI
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Sloncea. Na naturalnym cyklu masz 3 pęcherzyki? Czy bralas jakieś wspomagacze.. to że są na dwóch jajnikach to całkiem normalne, nie masz czym się martwić.. powodzenia! :-)

    1769e124dc.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloncea, to pięknie reagujesz na clo. Ja trzy pecherzyki miałam dopiero przy 3 tabletkach. Przy gonadotropinach chyba ma być lepszej jakości komórka

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    Hej Sloncea. Na naturalnym cyklu masz 3 pęcherzyki? Czy bralas jakieś wspomagacze.. to że są na dwóch jajnikach to całkiem normalne, nie masz czym się martwić.. powodzenia! :-)
    Ja naturalnie też mam zawsze jeden pęcherzyk, a przy stymulacji gonalem ostatnio też 3 miałam. To że rosna w 2 jajnikach to normalne. W pryma aprylis napewno będzie niespodzianka i IUI sie uda!:-)

    Niuni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni a jak tam u Ciebie? Coś się tozkręca?

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Niuni a jak tam u Ciebie? Coś się tozkręca?

    :-(:-(:-(
    Nic a nic. Wczoraj miałam uczucie morkosci, pomyślałam że może coś leci, a jak się okazało to duża ilość mlecznego śluzu.
    Taka przeszla mi przez głowę mysl-moze ja jednak w ciąży jestem!
    Zawsze przed @ miałam sucho. A teraz ciągle coś jest! Jakby płodny, albo mleczny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 08:38

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni wrote:
    :-(:-(:-(
    Nic a nic. Wczoraj miałam uczucie morkosci, pomyślałam że może coś leci, a jak się okazało to duża ilość mlecznego śluzu.
    Taka przeszla mi przez głowę mysl-moze ja jednak w ciąży jestem!
    Zawsze przed @ miałam sucho. A teraz ciągle coś jest! Jakby płodny, albo mleczny
    No długo to trwa. Może zrób bete jeszcze raz po weekendzie.

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupio mi latać na tą betę co chwile :-)
    Może sikanca zrobie. 10 dni temu beta wyszła ujemna-teoretycznie ciąży nie ma, ale @ też nie ma. Dziwne myśli przychodzą do głowy.. może jakieś hormony bym oznaczyła,czy coś tam mi się nie poprzestawialo, tylko sama nie wiem jakie.. :/ przy wysokiej PRL, chyba może się zatrzymać @, ale biorę Norprolac-to raczej nie to. Może macie jakieś pomysły,co mogłabym oznaczyć??

    Poczekam jeszcze kilka dni i chyba wybiorę się do jakiegoś innego doktora.

    Wszystko do d... ! Nawet jak dostanę na dniach @ to i kolejny cykl stracony, bo monity i IUI przypadły by w okresie Świąt, więc nici z tego, bo pewnie nic nie zrobią. Szkoda nawet, żebym miała brać ten gonal i starać się w domu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 10:16

    1769e124dc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni u mnie monitoring śluzu i jego pobranie do badania też prawdopodobnie wypadnie w święta i też podejrzewam że w tym cyklu tego nie zrobie bo pewnie nie robia takich badan w świeta:-/

  • Niuni Autorytet
    Postów: 2547 789

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 32 wrote:
    Niuni u mnie monitoring śluzu i jego pobranie do badania też prawdopodobnie wypadnie w święta i też podejrzewam że w tym cyklu tego nie zrobie bo pewnie nie robia takich badan w świeta:-/

    I jaki​ masz plan, odpuszczasz sobie cykl? Czy chcesz zapytać kogoś z VL co w takiej sytuacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 10:27

    1769e124dc.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ