Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 6 maja 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robia LCT . Pisalam do nich i na razie robia badania podstawowe. Te ktore ja chce zrobić sa zaawansowane i póki co nje robia . A LCT w ogole :(

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stiffi napisz do diagnostyki czy np w szpitalu na Unii Lubelskiej robią. Niby pokazuje, że tak, ale lepiej się upewnić ;)

  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 6 maja 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce opadają z tym Szczecinem. Lekarzy specjalistów niewielu albo wcale, klinika jedna i jeszcze dostęp do badań znikomy, nie wspominając już o dofinansowaniu do in vitro. Dramat.

    Stiffi, inka2707 lubią tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 6 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Mnice ale tak jest. A jak potrzebujesz wizyty na już to wogóle tragedia. Dobrze, że chociaż terminy w tym mswia nie sa tak odległe, jak na jakiś zabieg się idzie.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 maja 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewuszki
    ależ jestem wymęczona tym weekendem
    w sobote chrzest w niedziele chrzest a po imprezach na działce walcze bo w tamtym roku jak lezałam w szpitalu to nikt nic nie zrobił i jest kongo ehhh
    normalnie mam zakwasy :P
    Stereo jak ten czas leci patzre na twój suwaczek :) jak sie czujesz??
    Niuni a ty jak tam odpoczywasz ????

    7b0f9c1e19.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 7 maja 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka masz rację ciężka ta majowka :-)
    Ja dziś już w pracy. Nie chcę mi się ale muszę spiąć cztery litery, bo od piątku znów 3 dni urlopu - w niedzielę mamy komunie synusia. Pogoda piękna.

    Słonecznego dnia Wam życzę :-)

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki. My po połówkowych. U mnie już z szyjką ok. U małego pielektazja w obu nerkach do kontroli w 3 trymestrze. Wagowo i wymiarami idzie w górnej granicy.
    Mogę odstawiać dupka powoli :).

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 7 maja 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to takiego, czy to groźne??
    To ile waży maluszek?? :)

    1769e124dc.png
  • Stereo Autorytet
    Postów: 600 222

    Wysłany: 7 maja 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuni to poszerzenie miedniczek nerkowych. Ale mamy z tym doswiadczenie także nie ma strachu. A mały prawie 350gr :o.

    f2wl3e5e1xpk92bv.png
    Endometrioza, wysoka prolaktyna, niedoczynność.
    Po dwóch histeroskopiach.
    Ciąża biochemiczna 10.2017r.
    Laparoskopia 12.2017 jajowody drożne.
    Synuś 2010 :)
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo wrote:
    Niuni to poszerzenie miedniczek nerkowych. Ale mamy z tym doswiadczenie także nie ma strachu. A mały prawie 350gr :o.
    Aha. To dobrze.

    Stereo lubi tę wiadomość

    1769e124dc.png
  • Mnice Autorytet
    Postów: 618 344

    Wysłany: 7 maja 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo wrote:
    Niuni to poszerzenie miedniczek nerkowych. Ale mamy z tym doswiadczenie także nie ma strachu. A mały prawie 350gr :o.
    Stereo, pięknie 350g szczęścia

    Stereo lubi tę wiadomość

    2009 syn (I cykl i juz)
    I.2015 - ciaza obumarla t.8
    IX.2015 - ciaza obumarla t.7
    V.2016 -HSG, X.2016 laparoskopia z chromotubacja - jajowody dróżne

    II.2017 - I inseminacja
    III.2017 - II inseminacja
    VI. 2017 - I in vitro
    IX. 2017 - II in vitro
    II.2018 - III inseminacja
    III.2019 - IV inseminacja
    Insulinoopornosc, niedoczynnosc tarczycy,
    dodatne ANA, po immunosupresjinasienie ok
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stereo to kawał chłopa z młodego :)
    ja odczuwam bóle jak na @ a tu jeszcze 8 dni chyba szybciej przyjdzie ehhh
    no ale narazie jeszcze czekamy

    7b0f9c1e19.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka trzymam kciuki, aby to były objawy w drugą stronę!!!

    1769e124dc.png
  • Lisek1985 Autorytet
    Postów: 266 115

    Wysłany: 8 maja 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, bo szukam, czytam i dalej nic nie wiem. Jutro ma kontrolne usg przed punkcją i jeśli dostanę zielone światło, punkcja w piątek. Lekarz kazał wykonać mi badanie: estradiol i progesteron. Przy pierwszym ivf i świeżym transferze estradiol wynosił 2135 pg/ml natomiast progesteron 0,9 ng/ml. Dziś odebrałam nowy wynik i estradiol 994 ng/ml , progesteron 5 pg/ml. Czy przy takich wynikach jest wykonywany świeżego zarodka, czy w grę wchodzi tylko crio?
    Szału już dostaje i ryczę jak głupia. Mam dość, zawsze coś nie tak.

    12.03.18 - I punkcja, 6 COC,1 zardodek 8B1, brak ❄❄❄
    15.03.18 - transfer, I ICSI-ET nieudane
    14.05.18 - II punkcja, 4 COC, 2❄❄ Morula, 8B1
    09.06.18 - kriotransfer moruli
    07.02.19 - Feliks
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile masz pęcherzyków??
    Prg wysoki niestety. Napewno nie na świezy transfer.

    1769e124dc.png
  • Lisek1985 Autorytet
    Postów: 266 115

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpowiedział tylko jeden jajnik i w nim 8 pęcherzyków 14-17 mm

    12.03.18 - I punkcja, 6 COC,1 zardodek 8B1, brak ❄❄❄
    15.03.18 - transfer, I ICSI-ET nieudane
    14.05.18 - II punkcja, 4 COC, 2❄❄ Morula, 8B1
    09.06.18 - kriotransfer moruli
    07.02.19 - Feliks
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisku, przy takim progesteronie chyba jednak będzie crio...

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • Niuni Autorytet
    Postów: 2550 790

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jeden dojrzały pęcherzyk przypada ok 200jednostek estradiolu.
    Progesteron przy jakim mogą zrobić transfer to max 1.3-1.5
    Z prg. już nic nie zrobisz. Teraz, pozostaje wierzyć, że pecherzyki pięknie dojrzeją i komórki beda wartościowe, co za tym idzie - śliczne zarodeczki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2018, 19:19

    1769e124dc.png
  • Lisek1985 Autorytet
    Postów: 266 115

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zobaczę co jutro powie lekarz. Trudno nic już nie poradzę, że ten mój organizm pod górę mi ciągle robi. Jestem pełna podziwu dla wielu z Was, bo ja mam już dość, życie podporządkowane ciągłym wyjazdom do Szczecina, badaniom a w efekcie i tak d...

    12.03.18 - I punkcja, 6 COC,1 zardodek 8B1, brak ❄❄❄
    15.03.18 - transfer, I ICSI-ET nieudane
    14.05.18 - II punkcja, 4 COC, 2❄❄ Morula, 8B1
    09.06.18 - kriotransfer moruli
    07.02.19 - Feliks
  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 8 maja 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisek1985 wrote:
    Dzięki dziewczyny, zobaczę co jutro powie lekarz. Trudno nic już nie poradzę, że ten mój organizm pod górę mi ciągle robi. Jestem pełna podziwu dla wielu z Was, bo ja mam już dość, życie podporządkowane ciągłym wyjazdom do Szczecina, badaniom a w efekcie i tak d...

    Lisku, znam ten ból. Ja też mam już dosyć dojazdów. Każdy mój wyjazd do Szczecina to konieczność brania wolnego w pracy - plus koszt biletu na pociąg, wizyty, itd :(

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
‹‹ 526 527 528 529 530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ