X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kto ze mną walczy w 2020? :)
Odpowiedz

Kto ze mną walczy w 2020? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia33 wrote:
    Daj znać co Twój lekarz mówi na taką sytuacje-dlaczego dobrze rokujący pecherzyk nagle się zapada.

    Cześć,
    Obiecałam że dam znać co powiedział mój nowy lekarz na cykle bez.owu..a więc Pani dr powiedziała że po 30stce płodność leci na łeb na szyję i cykle bez owu się zwiększają, z medycznego pkt widzenia nie ma wyjaśnienia na takie cykle, jedyna odpowiedzią jest wiek. Ja w tym roku kończę 35 lat także powiedziała że mam że spokojem podejść do tematu, nie załamywać się tymi cyklami bo one się zdarzają i będą zdarzać coraz częściej, także szału nie ma..

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18740 6807

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohoho a u mnie cykl jakiś do dupy. pierwszy raz od 4-5 lat jak nic.... 61 dc mam ;/ nie wiem o co chodzi. A miałam już cytologie zrobić i jeśli nie przyjdzie @ to w piątek w sob najpóźniej ide na badanie.

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

    Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

    Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

    Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Przepraszam że wcinam się w rozmowę, ale wydaje mi się że tu znajdę pomoc. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nie najlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi proszę tajemnice swoich sukcesów.

‹‹ 30 31 32 33 34
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ