Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupię Clostilbegyt
Odpowiedz

Kupię Clostilbegyt

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • madziaha1 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 7 lipca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chętnie odkupię może któraś juz nie potrzebuje :)

    Magda
  • madziaha1 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 7 lipca 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😁

    Magda
  • madziaha1 Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 10 lipca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam poszukiwania może jednak się znajdzie clostilbegyt :)

    Magda
  • Marina33 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupię clostilbegyt

    Marina33
  • Miska000 Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilnie potrzebuję clostilbegyt. Może być rozpoczęte opakowanie.
    [email protected]

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2493 774

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na zbyciu dwa opakowanie Clostilbegyt, a w trzecim 4tabletki. Jak któraś chce to pisać na prv

  • MagdaS Koleżanka
    Postów: 218 20

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mam na zbyciu dwa opakowanie Clostilbegyt, a w trzecim 4tabletki. Jak któraś chce to pisać na prv
    Jestem zainteresowana😁

  • MagdaS Koleżanka
    Postów: 218 20

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mam na zbyciu dwa opakowanie Clostilbegyt, a w trzecim 4tabletki. Jak któraś chce to pisać na prv
    Wysłałam zaproszenie do Przyjaciółek lub proszę o kontakt: [email protected]

  • Justyna32 Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mam na zbyciu dwa opakowanie Clostilbegyt, a w trzecim 4tabletki. Jak któraś chce to pisać na prv

    Aktualne?

  • Kaaszkaa Koleżanka
    Postów: 35 16

    Wysłany: 26 sierpnia 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam połowe opakowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaszkaa wrote:
    Mam połowe opakowania.

    Aktualne ?
    Jeżeli tak to odkupię , moj numer 602 720 070 najlepiej poprosze o sms z cena i numerem konta

  • Metok Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię clostilbegyt
    [email protected]

  • Mamasita Ekspertka
    Postów: 170 80

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię clostylbegyt może być zaczete opakowanie :) Aleksandra.wieckowska4@wp. Lub SMS 505369908

    11.2019 - 2IUI udana
    14.08.2020 Synek 4150g🩵

    04.2024 - IUI ❌️
    13.09piątek 🐈‍⬛- początek stymulacji💉
    23.09 - punkcia (8🥚dojarzalych i zaplodnionych 5 )
    Wynik 4 zarodki ❄️
    26.09 - I transfer (10.2) w 3 dobie nieudany
    24.10 - II Transfer bl 4.2.1 6 dniowy
    4dp ⏸️
    5dp beta 20,39

    2❄️ na zimowisku (5 i 5 dniowe )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostało mi jedno całe, zamknięte opakowanie Clo, odbiór osobisty w Krakowie, kontakt PW

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slow rock wrote:
    Zostało mi jedno całe, zamknięte opakowanie Clo, odbiór osobisty w Krakowie, kontakt PW

    A moze Pani wyslac inpost ? Zaplace za przesyłke , jestem z Bydgoszczy, niedługo wracam za granicę do Krakowa już nie pojadę

  • Mamasita Ekspertka
    Postów: 170 80

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mam na zbyciu dwa opakowanie Clostilbegyt, a w trzecim 4tabletki. Jak któraś chce to pisać na prv
    Czy aktualne ?

    11.2019 - 2IUI udana
    14.08.2020 Synek 4150g🩵

    04.2024 - IUI ❌️
    13.09piątek 🐈‍⬛- początek stymulacji💉
    23.09 - punkcia (8🥚dojarzalych i zaplodnionych 5 )
    Wynik 4 zarodki ❄️
    26.09 - I transfer (10.2) w 3 dobie nieudany
    24.10 - II Transfer bl 4.2.1 6 dniowy
    4dp ⏸️
    5dp beta 20,39

    2❄️ na zimowisku (5 i 5 dniowe )
  • babulinka Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slow rock wrote:
    Zostało mi jedno całe, zamknięte opakowanie Clo, odbiór osobisty w Krakowie, kontakt PW
    Czy nadal aktualne z odbiorem w Krakowie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:07

  • Olga1987 Autorytet
    Postów: 345 512

    Wysłany: 27 sierpnia 2021, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kupię clostillbegyt, jedno opakowanie albo więcej. Prośba o kontakt 784321619

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 23:12

    f0f056cf2f.png
    Starania od 02.2020,
    *naturalna CB 08.03.2021,
    *od 07.2021 - 6 cykli stymulacji na aromku + ovitrelle
    *18.01.2022 aromek + ovitrelle ~ IUI 30 mln/36%,
    01.02 - 14 dpIUI beta 139, prog 37
    05.02 - 18 dpIUI beta 1079 🙉
    08.02 - 21 dpIUI beta 3973
    22.02 - 35 dpIUI ❤️ CRL 1 cm
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR* hetero, PAI-1** - homo
    30.05 - badania prenatalne 2 trym. Wodonercze łagodne - miedniczki 7 mm. Wody płodowe na górnej granicy.
    08.08 - badania prenatalne 3 trym. 1826 gramy/80 perc
  • Anna789 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 26 września 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię Pregnyl i Clostilbegyt. Proszę o kontakt na [email protected]

  • Klleopatra Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstąpię clostibegyt.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ