Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kupię Ovitrelle i lametta
Odpowiedz

Kupię Ovitrelle i lametta

Oceń ten wątek:
  • Ewuszka12 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2025, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livkaaa wrote:
    Hej z chęcią odkupię estrofem:)
    Proszę o kontakt
    Mail: [email protected]
    Nr tel 516020615 proszę o smsa

  • Piękna Mary Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Potrzebuje kupić ovitrelle.
    Ma ktoś ?
    Proszę o kontakt na [email protected]
    Pozdrawiam.

  • Piękna Mary Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszka12 wrote:
    Ewuszka12 wrote:
    Witam.
    Na sprzedaż mam 2 opakowania ovitrelle z datą 06/2026.
    Dodatkowo gdyby któraś Pani potrzebowala mam sporo luteiny, progresteron besins, ultrogesta i estrofem.[/QUOTE
    Mam jeszcze neoparin.
    Podaję nr tel 516020615. Proszę o SMS w razie potrzeby ;)


    Proszę o kontakt w sprawie ovitrelle.
    [email protected]
    Pozdrawiam.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 18 sierpnia 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam

    Lenzetto 1 raz użyty 10.2027 (45zł)

    Equoral 50 mg 32 tabletki 03.2027 ( 70zł)

    Utrogestan 200g 1 całe op 12.2026 (20zł)

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1821 1633

    Wysłany: 22 sierpnia 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszka12 wrote:
    Witam.
    Na sprzedaż mam 2 opakowania ovitrelle z datą 06/2026.
    Dodatkowo gdyby któraś Pani potrzebowala mam sporo luteiny, progresteron besins, ultrogesta i estrofem.
    Witam prosze na maila mczarna93@gmail. Jestem zainteresowany ovitrele i progesteron

    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
    11.2024 start starania o drugie dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszka12 wrote:
    Ewuszka12 wrote:
    Witam.
    Na sprzedaż mam 2 opakowania ovitrelle z datą 06/2026.
    Dodatkowo gdyby któraś Pani potrzebowala mam sporo luteiny, progresteron besins, ultrogesta i estrofem.[/QUOTE
    Mam jeszcze neoparin.
    Podaję nr tel 516020615. Proszę o SMS w razie potrzeby ;)

    Dzień dobry
    Byłabym zainteresowana Estrofem.
    Proszę o kontakt
    [email protected]

  • 35Ja Przyjaciółka
    Postów: 100 119

    Wysłany: 23 sierpnia 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupię ovitrelle
    Proszę o prv dodać do znajomych
    Lub emeila [email protected]

    Gość lubi tę wiadomość

    ....
  • Natuśka18 Koleżanka
    Postów: 43 0

    Wysłany: 13 października 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie Ovitrelle 786947868

  • Natuśka18 Koleżanka
    Postów: 43 0

    Wysłany: 13 października 2025, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszka12 wrote:
    Witam.
    Na sprzedaż mam 2 opakowania ovitrelle z datą 06/2026.
    Dodatkowo gdyby któraś Pani potrzebowala mam sporo luteiny, progresteron besins, ultrogesta i estrofem.
    Aktualny ovitrelle?

  • Koleżanka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkupię lek clostilbegyt lub ovitrelle najlepiej kilka opakować może komuś zostały ?




    E-mail : [email protected] lub tutaj :)

  • BySweet Znajoma
    Postów: 19 37

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka wrote:
    Odkupię lek clostilbegyt lub ovitrelle najlepiej kilka opakować może komuś zostały ?




    E-mail : [email protected] lub tutaj :)
    Mam clostilbegyt z terminem 03. 2026

    👱‍♀️88' 👱89'
    06.2025 IUI ❌ Ovitrelle ; Luteina

    10.2025 Kwalifikacja IVF
    02.2026 Start IVF I
    16.02.2026 Punkcja, 9 komórek, 8 prawidłowo zapłodnione. Mamy: ❄️❄️❄️❄️ 2x4AA; 4BC, 3AB
    10.03.2026 Transfer 4AA
    6 dpt: 16,5
    8 dpt: 59,1


    🧬 KIR Bx + HLA-C1/C1 | ⚠️ NK ↑ (CD56 30%) | ⚠️ ANA 1:160 | 🔥 Th1/Th2 prozapalne | 👨 MAR test + (25–30%)
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 4 grudnia 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Sprzedam

    Lenzetto 1 raz użyty 10.2027 (45zł)

    Equoral 50 mg 32 tabletki 03.2027 ( 70zł)

    Utrogestan 200g 1 całe op 12.2026 (20zł)
    Hej, czy Equoral aktualny ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2025, 19:50

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • BySweet Znajoma
    Postów: 19 37

    Wysłany: 15 grudnia 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam clostilbegyt z terminem 03. 2026.

    Hania2010, Gość lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱89'
    06.2025 IUI ❌ Ovitrelle ; Luteina

    10.2025 Kwalifikacja IVF
    02.2026 Start IVF I
    16.02.2026 Punkcja, 9 komórek, 8 prawidłowo zapłodnione. Mamy: ❄️❄️❄️❄️ 2x4AA; 4BC, 3AB
    10.03.2026 Transfer 4AA
    6 dpt: 16,5
    8 dpt: 59,1


    🧬 KIR Bx + HLA-C1/C1 | ⚠️ NK ↑ (CD56 30%) | ⚠️ ANA 1:160 | 🔥 Th1/Th2 prozapalne | 👨 MAR test + (25–30%)
  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 1045 1658

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BySweet wrote:
    Oddam clostilbegyt z terminem 03. 2026.

    Chętna
    [email protected]

  • Kitiko Znajoma
    Postów: 27 1

    Wysłany: 16 grudnia 2025, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie odkupię estrofem: [email protected]

  • Agnieszka11 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 11 lutego, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam

    - lametta 2,5 mg całe opakowanie data ważności październik 2027


    Kontakt [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 18:36

  • Alutka2010 Koleżanka
    Postów: 62 7

    Wysłany: 13 lutego, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego, 15:42

  • Martit Autorytet
    Postów: 519 817

    Wysłany: 14 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam mensinorm 75 i lamette
    [email protected]

    burza, Gość lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Luminka Ekspertka
    Postów: 122 133

    Wysłany: 23 marca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprzedam Ovitrelle

    Dziś kupiony, trzymany w lodówce. Przed chwilą dostałam telefon z kliniki, że mam nie brać ze względu na ryzyko hiperstymulacji zatem nie będzie mi potrzebny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 23:54

    Agusix lubi tę wiadomość

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • Agusix Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 23 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle kupie.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ