X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lametta-KOMU SIĘ UDAŁO? :-)
Odpowiedz

Lametta-KOMU SIĘ UDAŁO? :-)

Oceń ten wątek:
  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 29 września 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    Który to twój dzień cyklu? Nie ma co.. ja się testuje w piątek.. brzuch mnie strasznie boli, ale nie mam ani śluzu ani nic..

    Dziś 23 cyklu.. ale przez ovitrelle obstawiam ze będzie krótszy bo już 12 dni po zastrzyku. Także teoretycznie tez powinnam pójść na betę w piątek i zakończyć te poszukiwanie znaków i jakichkolwiek wyimaginowanych na testach :) ale nie wiem czy się odważę czy już poczekam do poniedziałku.. no może mnie dużo wcześniej okres zaskoczyć . Daj znac jeśli zatestujesz 🥰🥰!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać, Ty koniecznie też daj znać 🥰 trzymam mocno kciuki!

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 1 października 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    Dam znać, Ty koniecznie też daj znać 🥰 trzymam mocno kciuki!
    I co ? :) zatestowalas? :) ja nie testuje - okres się rozkręca . Jedynie nie wiem czy brać dZis jeszcze dupasthon - dziś 10 dzień czy już olać .. tak czy owak posmutalam sobie i wchodzę w nowy cykl pełna nadziei .. a zaczynam od badań mnie i męża.. oprócz tego stymulacja lametta i ovitrelle poraz drugi .. także może załapie się na testowanie ale na koniec miesiąca

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    I co ? :) zatestowalas? :) ja nie testuje - okres się rozkręca . Jedynie nie wiem czy brać dZis jeszcze dupasthon - dziś 10 dzień czy już olać .. tak czy owak posmutalam sobie i wchodzę w nowy cykl pełna nadziei .. a zaczynam od badań mnie i męża.. oprócz tego stymulacja lametta i ovitrelle poraz drugi .. także może załapie się na testowanie ale na koniec miesiąca
    Zrobiłam betę, ale ze świadomością że będzie negatywna.. ogólnie @ mam dostać 4.10 ale dzisiaj ostatni dzień dupka. Czuję, że już nic tutaj się nie zadzieje. Przykro mi, ale.. nie można się załamywać 😊 następny cykl należy do nas 🥰

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 1 października 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    Zrobiłam betę, ale ze świadomością że będzie negatywna.. ogólnie @ mam dostać 4.10 ale dzisiaj ostatni dzień dupka. Czuję, że już nic tutaj się nie zadzieje. Przykro mi, ale.. nie można się załamywać 😊 następny cykl należy do nas 🥰

    Poczekaj najpierw na wynik bety zanim zakończysz cykl ! 🥰 z każdym cyklem nabieram pokory i ćwiczę swoją cierpliwość :D w każdym razie wierze, ze jak się już uda to będzie cieszyło podwójnie !! 🥰 daj znac jaki wynik Bety ! Ja nadal trzymam kciuki !

  • Miśśkaa87 Koleżanka
    Postów: 62 6

    Wysłany: 2 października 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny;))) czy któraś z Was wie moze czy lametta moze wpływać na obniżenie amh ,lub zawyżenie wyniku fsh ? Mam zaczac brać od 2 dnia cyklu a dodatkowo chciałam sprawdzic czy zmienilo mi sie cos w wynikach .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Poczekaj najpierw na wynik bety zanim zakończysz cykl ! 🥰 z każdym cyklem nabieram pokory i ćwiczę swoją cierpliwość :D w każdym razie wierze, ze jak się już uda to będzie cieszyło podwójnie !! 🥰 daj znac jaki wynik Bety ! Ja nadal trzymam kciuki !
    Negatywna 🙉

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 2 października 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    Negatywna 🙉
    Aaaa Nie martw się ! Widocznie to jeszcze nie był ten cykl ❤️ Walczymy dalej ! 🥰🥰 A ile cykli się starasz ? W tym cykli tez lametta ?

    Ja się zastanawiam od kiedy brać .. bo powinnam od 3dc a mam drugi dzień plamien mocnych .. ale to nie taka krew krew czysta .. i teraz już głupieje yhhh :p

  • Andzia_123 Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 3 października 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki niestety u mnie się nie udało dziś od dzisiaj jedziemy znowu kolejny cykl z lamette.

  • Andzia_123 Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 3 października 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez ile dni testowqlyscie owulacje testami??

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 3 października 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia_123 wrote:
    Przez ile dni testowqlyscie owulacje testami??
    Andzia trzymam kciuki za nas wszystkie za ten cykl!!! Ja nie testowałam bo miałam zastrzyk i monitoring. W tym cyklu to samo. Mam przyjść koło 11dc i mam dostać zastrzyk potem starankaaa 4 dni pewnie i potem modlitwa .. a Ty bez zastrzyku ? :) który to Twój cykl z lamette ?

  • Mel11 Autorytet
    Postów: 1057 978

    Wysłany: 3 października 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi cykl z lametta nie udany .. 😕

    Starania od 03.2020

    06.2021- CB 💔

    2CS: lametta+ovitrelle+duphaston

    💙04.10.2021 ⏸
    💚05.10.2021 beta: 142,99
    💛07.10.2021 beta: 426,14
    🧡12.10.2021 beta: 4422,36
    ❤️05.11.2021 mały człowiek mierzy 2,11 cm
    💜03.12.2021 bobas ma już 6,59 cm
    💖07.01.2022 raczej dziewczynka 👧🏼 198g.
    🤍04.02.2022 dziewczyneczka waży już 409g.
    💛25.02.2022 683g.
    💚18.03.2022 1kg bobasa
    🧡08.04.2022 1529g
    💙25.04.2022 1926g kluseczki
    💜13.05.2022 2369g
    ❤️27.05.2022 2800g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Aaaa Nie martw się ! Widocznie to jeszcze nie był ten cykl ❤️ Walczymy dalej ! 🥰🥰 A ile cykli się starasz ? W tym cykli tez lametta ?

    Ja się zastanawiam od kiedy brać .. bo powinnam od 3dc a mam drugi dzień plamien mocnych .. ale to nie taka krew krew czysta .. i teraz już głupieje yhhh :p
    U mnie dopiero będzie pierwszy cykl z lametta. Ogólnie staramy się 4 cykl, u nas bez owijania, bo endometrioza się panoszy bardzo.

    Ja mam brać lamette od 2 dnia cyklu. Więc czekam już na @ i działamy. Zakupie tonę testów owulacyjnych, 11 dzień cyklu usg kontrolne.

  • Andzia_123 Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 3 października 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Andzia trzymam kciuki za nas wszystkie za ten cykl!!! Ja nie testowałam bo miałam zastrzyk i monitoring. W tym cyklu to samo. Mam przyjść koło 11dc i mam dostać zastrzyk potem starankaaa 4 dni pewnie i potem modlitwa .. a Ty bez zastrzyku ? :) który to Twój cykl z lamette ?


    No właśnie mi kazał lekarz sama lamette 1x1 aż dziwne, cykl teraz zaczynam drugi mam nadzieję że będzie z sukcesem

  • Andzia_123 Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 3 października 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    U mnie dopiero będzie pierwszy cykl z lametta. Ogólnie staramy się 4 cykl, u nas bez owijania, bo endometrioza się panoszy bardzo.

    Ja mam brać lamette od 2 dnia cyklu. Więc czekam już na @ i działamy. Zakupie tonę testów owulacyjnych, 11 dzień cyklu usg kontrolne.
    Kochana ja kupiłam 30 testów będę robiła 2 dziennie

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 4 października 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna1511 wrote:
    U mnie dopiero będzie pierwszy cykl z lametta. Ogólnie staramy się 4 cykl, u nas bez owijania, bo endometrioza się panoszy bardzo.

    Ja mam brać lamette od 2 dnia cyklu. Więc czekam już na @ i działamy. Zakupie tonę testów owulacyjnych, 11 dzień cyklu usg kontrolne.


    ja rowniez 4 cykl staran. A podczas jakiego badania wyszla Ci endometrioza? Objawiala sie czyms? Ja mam bardzo bolesne i obfite miesiaczki..czasami sie tez zastanawiam czy to nie endometrioza? gdzies czytalam, ze sie tym charakeryzuje?

    a Jak Martyna u Ciebie z cierpliwoscia? Bo ja kazdy cykl tak przezywam wewnetrznie...nie umiem wyluzowac i dac troche czasu.. moze dlatego, ze dookola tyle ciaz, ktore zaskoczyly prawie, ze od razu eh :)

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 4 października 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia_123 wrote:
    No właśnie mi kazał lekarz sama lamette 1x1 aż dziwne, cykl teraz zaczynam drugi mam nadzieję że będzie z sukcesem


    Jedna tabletke przez pare dni czy tylko w 1 dzien? :) noo ja mam zastrzyk bo w poprzednim cyklu pecherzyki rosly mi do 30mm i nawet wtedy jeden nie peknal ... a teraz mi podala w 11dc ale mam wrazenie, ze on juz byl za duzy... wiec nie wiem..

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 4 października 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśśkaa87 wrote:
    Cześć Dziewczyny;))) czy któraś z Was wie moze czy lametta moze wpływać na obniżenie amh ,lub zawyżenie wyniku fsh ? Mam zaczac brać od 2 dnia cyklu a dodatkowo chciałam sprawdzic czy zmienilo mi sie cos w wynikach .


    nie mam pojecia niestety..bo AMH zrobilam sama z siebie i wyszlo mi 3.8 a nie robilam wczesniej wiec nie porownam.. a Tobie jakie wychodzilo AMH? Na FSH ide jutro..

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 4 października 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mel11 wrote:
    U mnie drugi cykl z lametta nie udany .. 😕

    Widzialam, ze wiele dziewczyn sie rozpisywalo ze to wlasnie 3 cykl stymulowany byl szczesliwym :) takze ja trzymam kciuki, zeby to byla prawda!! :) :)

    A lekarz mowil Ci ile prob planuje?

  • Andzia_123 Znajoma
    Postów: 30 1

    Wysłany: 4 października 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie Niecierpliwa wrote:
    Jedna tabletke przez pare dni czy tylko w 1 dzien? :) noo ja mam zastrzyk bo w poprzednim cyklu pecherzyki rosly mi do 30mm i nawet wtedy jeden nie peknal ... a teraz mi podala w 11dc ale mam wrazenie, ze on juz byl za duzy... wiec nie wiem..


    Przez 5 dni po 1 tabletce. Kiedyś to brałam o zastrzyk ale mam zmienionego lekarza niestety i kazał aby lametke brać narazie.

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ