X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lamette 2x w jednym cyklu
Odpowiedz

Lamette 2x w jednym cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 8 września 2022, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, szukam pomocy, bo nie wiem co robić..
    Mam drugi cykl stymulowany Lamette. W poprzednim cyklu w 9 dniu już był duży pęcherzyk, w tym cyklu w 10 same drobne.
    Lekarka zaproponowała, żeby wziąć podwójna dawkę Lamette przez kolejne 5 dni, żeby nie stracić tego cyklu.
    Czy któraś się z tym spotkała?
    Boję się czy to dobry kierunek? Wzięłam już jedna dawkę, ale cały czas mam wątpliwość czy brać ta Lamette czy po prostu poczekać jeszcze kilka dni, może po prostu potrzebuję jeszcze kilku dni, żeby pęcherzyki urosły..
    Doradzicie mi coś?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 8 września 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchaj się lekarza bo wie co mówi ;-)

    Trottin lubi tę wiadomość

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 8 września 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Słuchaj się lekarza bo wie co mówi ;-)

    Spotkalas się z taką praktyką? Powiesz coś więcej?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 9 września 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spotkałam sir ale to trochę przypomina stymulacje do ivf kiedy to modyfikuje się gonadotropiny i czasami daje wyższe dawki im bliżej punkcji. Skoro masz same małe pecherzyki to hiperstymulacja i torbiele Ci nie grożą. Nie masz też krwawień albo plamień? To by znaczyło o regresie endometrium i wtedy trzeba przerwać bo błona sluzowa już jest niedobra. Skoro lekarz tak zalecil to nie ma co szukać drugiego dna a wziąć lek i zobaczyć. Widocznie się na tym zna i jakas szanse z tego cyklu widzi :-)

    Trottin lubi tę wiadomość

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 9 września 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Nie spotkałam sir ale to trochę przypomina stymulacje do ivf kiedy to modyfikuje się gonadotropiny i czasami daje wyższe dawki im bliżej punkcji. Skoro masz same małe pecherzyki to hiperstymulacja i torbiele Ci nie grożą. Nie masz też krwawień albo plamień? To by znaczyło o regresie endometrium i wtedy trzeba przerwać bo błona sluzowa już jest niedobra. Skoro lekarz tak zalecil to nie ma co szukać drugiego dna a wziąć lek i zobaczyć. Widocznie się na tym zna i jakas szanse z tego cyklu widzi :-)

    Dziękuję za radę, tak zrobię :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ