Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną leczenie Mycoplasma i Ureaplasma
Odpowiedz

leczenie Mycoplasma i Ureaplasma

Oceń ten wątek:
  • Karola1994 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 8 sierpnia, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oczywiście robiłam wymazy ale za granicą zrobili mi na tą główną ureoplasme urealycium na którą jestem negatywna i zawsze na nią byłam … a co do badań to trzeba wybierać laboratorium które się w tym specjalizują , w Krakowie zawsze robiłam na Sławkowskiej 17 , w centrum badań mikrobiologicznych.

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 438 383

    Wysłany: 8 sierpnia, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1994 wrote:
    Tak oczywiście robiłam wymazy ale za granicą zrobili mi na tą główną ureoplasme urealycium na którą jestem negatywna i zawsze na nią byłam … a co do badań to trzeba wybierać laboratorium które się w tym specjalizują , w Krakowie zawsze robiłam na Sławkowskiej 17 , w centrum badań mikrobiologicznych.

    No to faktycznie nie wiadomo co robić. Bo ta ureaplasma wyjdzie Ci ujemna a drugiej nie badano..

  • Moniiaaa06 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 sierpnia, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich ja pół roku męczę się z ureaplasma urealyticum. Zaraził mnie były partner. Na początku lekarze leczyli mnie na zapalenie pęcherza cipronexem. Następnie multum leków na grzybice, po których byłam aż wypalona. W końcu miałam zrobione posiewy chyba na wszystko co możliwe i wyszła ureaplasma urealyticum 10^6, również metodą pcr. U mnie jest wszystko skomplikowane bo choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego w dodatku mam celiakie i sibo. Dostałam sumamed na 3 dni. Jelita zniszczone a bakteria wciąż jest. Wylądowałam w szpitalu z powodu bóli brzucha i biegunek po antybiotyku. Teraz czekam na przyjęcie mnie do szpitala w Warszawie i nie wiem co będzie. Brać antybiotyków nie mogę a to jedyne leczenie żeby pozbyć się bakterii. Mam zakażenie w moczu od niej i pieczenie, również przy oddawaniu moczu

  • Karola1994 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 23 sierpnia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli któraś z was ma ureoplasme pavrum i leczy bezskutecznie to lepiej odstawić leczenie , więcej szkód narobią antybiotyki niż to wszystko warte , ueeoplasma pavrum jest nie patogenna więc nie zagraża ciąży , większość kobiet ją ma , nawet za granicą nie robią wymazu na ureoplasme pavrum według lekarzy tylko ureoplasma urealyticum wymaga leczenia .

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 438 383

    Wysłany: 11 września, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualizacja po 10 dniach brania doxycykliny 2x dziennie, plus probiotyków, picia żurawiny i częstego zmieniania ręczników. Ureaplasma Parvum wybita :)

    Wymaz 5 tygodni po leczeniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września, 17:16

‹‹ 21 22 23 24 25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ