X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Lek na prolaktynę.
Odpowiedz

Lek na prolaktynę.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 12 listopada 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Odkupie lek na obniżenie prolaktyny np Bromergon . Może któraś z Was ma do odstąpienia . Pozdrawiam 🙂

    OliwkaGabryszewska lubi tę wiadomość

    76d641b845.png
  • OliwkaGabryszewska Znajoma
    Postów: 17 11

    Wysłany: 12 listopada 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Cześć dziewczyny. Odkupie lek na obniżenie prolaktyny np Bromergon . Może któraś z Was ma do odstąpienia . Pozdrawiam 🙂


    Ja mam :)

    09.2019 - rozpoczęcie starań
    08.2020 - 1. cykl z clo ❌
    09.2020 - 2. cykl z clo ❌
    10.2020 - 1. cykl z puregonem
    22.10.2020 - pierwsze objawy
    26.10.2020 - dwie kreski, beta 48
    28.10.2020 - beta 163,20
    7.01.2021 - CRL 8,8 i 8cm
    25.02.2021 - USG połówkowe, mamy dwóch synów 💙💙
    Staś 410g, Bartuś 454g
    Termin porodu 10.07.2021
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 431 287

    Wysłany: 12 listopada 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OliwkaGabryszewska wrote:
    Ja mam :)
    Zaprosiłam do znajomych . 🙂

    76d641b845.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ