X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Leki ziołowe a operacja
Odpowiedz

Leki ziołowe a operacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet
    Postów: 642 818

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w przyszłą środę mam zaplanowaną laparoskopię i dopiero dziś do mnie doszło, że biorę Castagnusa i inne ziółka. Internety krzyczą, że absolutnie na 10-14 dni przed zabiegiem trzeba wszystko odstawić. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 29 maja 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Cześć dziewczyny, w przyszłą środę mam zaplanowaną laparoskopię i dopiero dziś do mnie doszło, że biorę Castagnusa i inne ziółka. Internety krzyczą, że absolutnie na 10-14 dni przed zabiegiem trzeba wszystko odstawić. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie?
    Napewno musisz odstawic wszystko co wplywa na krzepliwosc krwi

    teverde lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ