Forum Starając się z pomocą medyczną Leki ziołowe a operacja
Odpowiedz

Leki ziołowe a operacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teverde Autorytet

Wysłany: 29 maja 2018, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w przyszłą środę mam zaplanowaną laparoskopię i dopiero dziś do mnie doszło, że biorę Castagnusa i inne ziółka. Internety krzyczą, że absolutnie na 10-14 dni przed zabiegiem trzeba wszystko odstawić. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie?

p19u9jcgpam3rxy1.png
    mhsv6iyef3np01d9.png
  • Bella93 Autorytet

Wysłany: 29 maja 2018, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teverde wrote:
    Cześć dziewczyny, w przyszłą środę mam zaplanowaną laparoskopię i dopiero dziś do mnie doszło, że biorę Castagnusa i inne ziółka. Internety krzyczą, że absolutnie na 10-14 dni przed zabiegiem trzeba wszystko odstawić. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie?
    Napewno musisz odstawic wszystko co wplywa na krzepliwosc krwi

teverde lubi tę wiadomość

Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego