Forum Starając się z pomocą medyczną Luf przeczytaj
Odpowiedz

Luf przeczytaj

Oceń ten wątek:
  • CLickk Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane użytkowniczki .
    Bardzo Was przepraszam za wcześniejsze wpisy mało zrozumiałe . Były dodane za pomocą opcji wstawiania tekstu przez mowę.
    Proszę się nie dziwić że kierują mną takie emocję . Postawq Pani Bardolki jest dla mnie irytująca od samego początku . Nie dziele sie w chwili obecnej namiarami dla Lekarza . Byłam dopiero 1 raz . Nie robiąc nikomu tu krzywdy jestem narażona na hejt . Od podania alternatywnej met.leczenia LUF pojawiają sie tu już zagadnienia etyczne , polityczne a także inne kierowane w moją osobą . Uszczypliwość wyniknęła od bardolki która w perfidny sposób poprzeglądała moja aktywność na forum i usiłowała zrobić we mnie wariatkę . Cytowała moje pytanie o lek cytotec a lekarza nazywając sławą , która sie pyta pacjentki co jak ma podać . Ja już wczesniej znałam tą kombinację leków i lekarz zgodzil sie na cytotec przed owulacja gdyż uznał ze ma to sens . Nigdy tego nie robił i nie wiedział jak go podać . ZATEM jak widać wszystkie Panie stoją za Bardolką ... wolałabym się skupić na temacie Luf niż na uszczypliwości . Serce krwawi gdy czlowiek chce dobrze a potem za to obrywa . Jak będą pirrwsze efekty to mogę informować. Napewno tez odebrałybyście jako reklame gdybym na początku opisala mój problem i odrazu podala namiary .
    Proszę również zobaczyć ostatni wpis bardolki w ktorym widać świetnie sie bawi i czeka z przyjemnością na kolejna falę w moją stronę . Sory za brak interpunkcji ale piszę ns szybko z telefonu

    Jessica
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1009 560

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Click, Twój problem jest taki, że brakuje Tobie pokory.
    Niestety, ale w walce o rodzicielstwo, o bycie matką jesteśmy weterankami... Wiadomości kierowane w Twoja stronę nie nosiły cech hejtu - sama zaczęłaś obrażać inne forumowiczki i nieważne, czy byłam to ja, czy Bardolka, czy inna dziewczyna - kultura obowiązuje wszystkich.

    Co znaczy, że ktoś perfidnie przeglada czyjąś aktywność na forum? Nie chcesz być utożsamiana z wiadomościami, nie chcesz, by ktoś mógł znaleźć ich treść? Nie udzielaj się. Tak jak napisałam wcześniej, trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa, liczyć się z konsekwencjami. Tu wcale nie chodzi o branie czyjejś strony, tylko o rację, o prawdę, o pomoc.

    Chciałaś pomóc komuś po jednej wizycie u naprotechnologa? Jak? Nie chcesz podać namiarów na niego, nie chcesz podać jakichkolwiek informacji, które możnaby zweryfikować, sprawdzić. Mamy Tobie uwierzyć, bo masz swoja rację i jest ona najmojsza?

    Brak logiki w tym wszystkim.

    Kiedy zrozumiesz o co nam chodzi, odezwij się i napisz więcej szczegółów dot. Twojego leczenia. Może inne dziewczyny, które trafią na ten wątek za jakiś czas wykorzystają informacje. INFORMACJE.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ