X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Luf przeczytaj
Odpowiedz

Luf przeczytaj

Oceń ten wątek:
  • CLickk Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane użytkowniczki .
    Bardzo Was przepraszam za wcześniejsze wpisy mało zrozumiałe . Były dodane za pomocą opcji wstawiania tekstu przez mowę.
    Proszę się nie dziwić że kierują mną takie emocję . Postawq Pani Bardolki jest dla mnie irytująca od samego początku . Nie dziele sie w chwili obecnej namiarami dla Lekarza . Byłam dopiero 1 raz . Nie robiąc nikomu tu krzywdy jestem narażona na hejt . Od podania alternatywnej met.leczenia LUF pojawiają sie tu już zagadnienia etyczne , polityczne a także inne kierowane w moją osobą . Uszczypliwość wyniknęła od bardolki która w perfidny sposób poprzeglądała moja aktywność na forum i usiłowała zrobić we mnie wariatkę . Cytowała moje pytanie o lek cytotec a lekarza nazywając sławą , która sie pyta pacjentki co jak ma podać . Ja już wczesniej znałam tą kombinację leków i lekarz zgodzil sie na cytotec przed owulacja gdyż uznał ze ma to sens . Nigdy tego nie robił i nie wiedział jak go podać . ZATEM jak widać wszystkie Panie stoją za Bardolką ... wolałabym się skupić na temacie Luf niż na uszczypliwości . Serce krwawi gdy czlowiek chce dobrze a potem za to obrywa . Jak będą pirrwsze efekty to mogę informować. Napewno tez odebrałybyście jako reklame gdybym na początku opisala mój problem i odrazu podala namiary .
    Proszę również zobaczyć ostatni wpis bardolki w ktorym widać świetnie sie bawi i czeka z przyjemnością na kolejna falę w moją stronę . Sory za brak interpunkcji ale piszę ns szybko z telefonu

    Jessica
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Click, Twój problem jest taki, że brakuje Tobie pokory.
    Niestety, ale w walce o rodzicielstwo, o bycie matką jesteśmy weterankami... Wiadomości kierowane w Twoja stronę nie nosiły cech hejtu - sama zaczęłaś obrażać inne forumowiczki i nieważne, czy byłam to ja, czy Bardolka, czy inna dziewczyna - kultura obowiązuje wszystkich.

    Co znaczy, że ktoś perfidnie przeglada czyjąś aktywność na forum? Nie chcesz być utożsamiana z wiadomościami, nie chcesz, by ktoś mógł znaleźć ich treść? Nie udzielaj się. Tak jak napisałam wcześniej, trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa, liczyć się z konsekwencjami. Tu wcale nie chodzi o branie czyjejś strony, tylko o rację, o prawdę, o pomoc.

    Chciałaś pomóc komuś po jednej wizycie u naprotechnologa? Jak? Nie chcesz podać namiarów na niego, nie chcesz podać jakichkolwiek informacji, które możnaby zweryfikować, sprawdzić. Mamy Tobie uwierzyć, bo masz swoja rację i jest ona najmojsza?

    Brak logiki w tym wszystkim.

    Kiedy zrozumiesz o co nam chodzi, odezwij się i napisz więcej szczegółów dot. Twojego leczenia. Może inne dziewczyny, które trafią na ten wątek za jakiś czas wykorzystają informacje. INFORMACJE.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ