Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 28 lutego, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella hodowla zmierza w bardzo dobrym kierunku, trzymamy dalej nie puszczamy ✊✊✊

    Adirella, Ewelka1985 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1665 2406

    Wysłany: 28 lutego, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laurkasiczek wrote:
    Nie, 2 razy dziennie po tabletce 50 mg każda
    Ok dzięki za informację. Wlewów nie zalecił doktor?
    Dużo widzę masz podawanego progesteronu. Przy takich dawkach sprawdzałaś ostatnio poziom?

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 06/2026?? cykl naturalny, mini stymulacjaLeki immuno ⬆️
  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 28 lutego, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Ok dzięki za informację. Wlewów nie zalecił doktor?
    Dużo widzę masz podawanego progesteronu. Przy takich dawkach sprawdzałaś ostatnio poziom?

    Tylko Equoral i hydroxychloroquine dostałam od Jarosz bo Ana lekko były granularne i cross match 30% miałam. Wszytsko inne w diagnostyce u Jarosz miałam ok.
    W sierpniu podczas biopsji endometrium doktor która mi ja wykonywała powiedziała że prawdopodobnie mam adenomiozie i pasowałyby do niej moje problemy miesiączkowe.

    Progesteronu dostałam do drugiego transferu więcej, myślę że to dobrze bo czytałam że adenomioza potrzebuje więcej proga. Aczkolwiek nie podejrzewałabym że moja klinika takie dawki ustaliła że względu że powiedziałam że mam podejrzenie adenomiozy :p raczej po prostu takie mają swoje procedury.
    Obecnie jestem po konsultacji z lekarzem prowadzącym ciążę który powiedział że dobrze że po tym plamieniu w czwartek wzięłam dalej druga dawkę prolutexu i plan mamy taki że w poniedziałek sprawdzam poziom proga i na tej podstawie doktor podejmie decyzję czy zaczynamy z niego już schodzić. W piątek mam też u niego wizytę. Naprawdę nie mogę się doczekać kiedy zacznie się drugi trymestr i nie będę psychicznie uzależniona od leków podtrzymujących ciążę.

    Aha od czwartku nie biorę już luteiny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 10:12

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 28 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas dziękuję za piękny wątek ❤️😀

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 28 lutego, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie pomysły z jakiego powodu może być słabe przyswajanie progesteronu?

  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 28 lutego, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A macie pomysły z jakiego powodu może być słabe przyswajanie progesteronu?
    U mnie adenomioza to powoduje, moje tkanki są oporne bardziej na progesteron.

    laurkasiczek, Kropelka92 lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 28 lutego, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A macie pomysły z jakiego powodu może być słabe przyswajanie progesteronu?
    Adenomioza i endometrioza powodują że jest mniejsza gęstość receptorów na progesteron. Wtedy bierze się duże dawki, żeby na pewno wszystkie załapały

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 28 lutego, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Źródła krwawienia nie było widać ale prawdopodobnie krwiak który się oczyszcza. Miałam robione dodatkowo badania krwi i w środę mam się znów pojawić. Mam robić irygacje z Tantum rosa żeby nie wdala się jakaś infekcja

    Dowiedziałam się że będzie nowy prolutex który już będzie w ampułko strzykawce więc może być jeszcze droższy niż jest. Więc jak możecie to zróbcie sobie zapas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego, 11:27

    Phiczek, laurkasiczek, Kropelka92, magnife, LKBennett, Biała_Konwalia, Adirella, Karolaaas, Mary27, Malutka_111, Ewelka1985 lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5701 6702

    Wysłany: 28 lutego, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za luty ♥️ kawał dobrej roboty !

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2417 4285

    Wysłany: 28 lutego, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakończę luty taką informacją :)

    7dpt = 71
    12dpt = 684
    Kolejna 14dpt w klinice🤞
    Zarodek 5.1.1 z 5.doby po PGT-A

    🥹🥹🥹

    Mq1991, Phiczek, laurkasiczek, Kulka413, just_a_girl, Nadziejka92, Kropelka92, Adirella, LKBennett, Biała_Konwalia, Woczekiwaniu, Muczylando, Karolaaas, Mary27, jabk0va, Ewelka1985, Paula24, Totalnie_pogubiona, White1, Mimi7, alittle, Ishildur, LoliM, Lidziorek, Ścigacz, Thoruviel lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil, heparyna-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807
    brak zarodka 8tc❌️

    FET VI 4.1.2 6.doba🍓 5dpt⏸️ 7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 28 lutego, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po i mam 12 pęcherzyków. Mam nadzieję, że cos z tego będzie 🥹 punkcja najprawdopodobniej będzie 5 marca, ale wtedy sie juz przeniosę na nowy watek 😁
    Dobrego dnia dla Was! ♥️

    Cień, Adirella, LKBennett, Biała_Konwalia, Phiczek, Kropelka92, Karolaaas, Mary27, just_a_girl, merci, Paula24 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Cień Autorytet
    Postów: 1421 1549

    Wysłany: 28 lutego, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Jestem po i mam 12 pęcherzyków. Mam nadzieję, że cos z tego będzie 🥹 punkcja najprawdopodobniej będzie 5 marca, ale wtedy sie juz przeniosę na nowy watek 😁
    Dobrego dnia dla Was! ♥️


    12 pęcherzyków to już spory kurniczek.
    Trzymamy nadal kciuki.
    Pozdrawiam i powodzenia w marcu.

    Oczekujaca lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 28 lutego, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jaki sposób diagnozowałyście adenomiozę? Nikt wcześniej mi o tym nie wspomniał ale ogólnie jak czytam dolegliwości to sporo się pokrywa.

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1395 1985

    Wysłany: 28 lutego, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A w jaki sposób diagnozowałyście adenomiozę? Nikt wcześniej mi o tym nie wspomniał ale ogólnie jak czytam dolegliwości to sporo się pokrywa.
    U mnie dr w klinice wykryła adenomioze na usg, a potem miałam histeroskopię u dr Janowca i diagnoza się potwierdziła.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • White1 Autorytet
    Postów: 2029 4674

    Wysłany: 28 lutego, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Zakończę luty taką informacją :)

    7dpt = 71
    12dpt = 684
    Kolejna 14dpt w klinice🤞
    Zarodek 5.1.1 z 5.doby po PGT-A

    🥹🥹🥹
    To się dzieje, jesteś w ciąży 🩷
    Ogromnie się cieszę, gratulacje 😍
    Jak się czujesz?

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1343 1771

    Wysłany: 28 lutego, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    A w jaki sposób diagnozowałyście adenomiozę? Nikt wcześniej mi o tym nie wspomniał ale ogólnie jak czytam dolegliwości to sporo się pokrywa.

    Mi zasugerowała jedna ginekolog i chodziło mi to po głowie. W klinice lekarka twierdziła że na pewno nie mam. Ale mi to nie dawało spokoju i poszłam na usg do specjalisty a na końcu zrobiłam rezonans miednicy mniejszej w protokole endometriozy i tam już mam opis potwierdzający na 100%

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Believe Koleżanka
    Postów: 47 42

    Wysłany: 28 lutego, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Źródła krwawienia nie było widać ale prawdopodobnie krwiak który się oczyszcza. Miałam robione dodatkowo badania krwi i w środę mam się znów pojawić. Mam robić irygacje z Tantum rosa żeby nie wdala się jakaś infekcja

    Dowiedziałam się że będzie nowy prolutex który już będzie w ampułko strzykawce więc może być jeszcze droższy niż jest. Więc jak możecie to zróbcie sobie zapas

    Tak jest już nowy Prolutex - w końcu w wygodnych ampułkostrzykawkach ale cena chyba bez zmian bo wczoraj w Krakowie kupowałam w centrum po 225 zł za opakowanie ( 7 fiolek)

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 28 lutego, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Mi zasugerowała jedna ginekolog i chodziło mi to po głowie. W klinice lekarka twierdziła że na pewno nie mam. Ale mi to nie dawało spokoju i poszłam na usg do specjalisty a na końcu zrobiłam rezonans miednicy mniejszej w protokole endometriozy i tam już mam opis potwierdzający na 100%


    No właśnie tak mnie to zaintrygowało, bo ja jakichś większych problemów nie odczuwam, ale właśnie od bardzo dawna mam te bolesne miesiączki ze skrzepami i plamienia przed.

  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 28 lutego, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pomocy

    Zakręciłam się dziś.
    Miałam trochę zwariowany dzień i nie jestem pewna, czy nie wzięłam dwóch zastrzyków frexiparine.

    Zazwyczaj biorę go koło 16tej, ale za cholerę nie pamiętam, czy jak wróciłam go zrobiłam.
    Wydaje mi się, że tak.

    Ale mieliśmy gości, tak się zakręciłam, że zrobiłam sobie chyba drugi zastrzyk po 3 h...
    Dawka 0.4.
    Wiem, że to dziwne ale przy takiej ilości leków za cholerę nie pamiętam, czy już go brałam.

    Jestem załamana, boje się, że mogłam tym zaszkodzić.

    Nawet szukałam strzykawki w śmieciach, ale mąż zdążył wyrzucić...
    Błagam, pocieszcie mnie, że nic nie mogło się stać 😔😔

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 28 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Pomóżcie proszę, bo oszaleje że stresu

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
‹‹ 132 133 134 135 136
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ