Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 29 stycznia, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w lutowym wątku 👋 proszę o wpis 📆 02.02. beta dla kliniki
    Wszystkim nam życzę powodzenia i kciukasy na pokład 🤞🤞🤞

    Karolaaas, Cbag, Black_Angel, Butterfly_84, Agnes89 lubią tę wiadomość

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 29 stycznia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Ja tak liczę, że transfer to niby owulacja, czyli po dwóch tygodniach od transferu powinien być okres. Czyli jak mamy np 5 dniowy zarodek to jak jest 6dpt to jest 11 dni, czyli tak jakby 4 dni przed @.

    No ale jakby nie było my kobiety mamy jakas moc przyciągania i to czujemy z jądra ziemi :D

    Trzymam kciuki, że jeszcze coś ci zabombluje jednak! ❤️❤️❤️


    Po tylu stratach już coraz mniej się wierzy, że się uda może dlatego nie czujesz nic 🤩❤️ ja po pierwszych iui od razu miałam wszystkie objawy z Internetu 😆😆🫣
    Tak na prawdę, transfer to 5dpo. Owulacja to moment włączenia progesteronu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 07:52

    MoniaB lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 29 stycznia, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Ja tak liczę, że transfer to niby owulacja, czyli po dwóch tygodniach od transferu powinien być okres. Czyli jak mamy np 5 dniowy zarodek to jak jest 6dpt to jest 11 dni, czyli tak jakby 4 dni przed @.

    No ale jakby nie było my kobiety mamy jakas moc przyciągania i to czujemy z jądra ziemi :D

    Trzymam kciuki, że jeszcze coś ci zabombluje jednak! ❤️❤️❤️


    Po tylu stratach już coraz mniej się wierzy, że się uda może dlatego nie czujesz nic 🤩❤️ ja po pierwszych iui od razu miałam wszystkie objawy z Internetu 😆😆🫣


    Transfer to nie owulacja. Owulacja jest tyle dni przed transferem ile dni ma zarodek. Czyli najczęściej w dniu transferu jesteśmy już 5 dni po owulacji i zapłodnieniu. Zostaje teoretycznie 9 dni do miesiączki.

    Dlatego w invitro beta i testy są możliwe szybciej od transferu niż w naturalnych staraniach od seksu i owulacji.

    nick nieaktualny, just_a_girl lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 29 stycznia, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Transfer to nie owulacja. Owulacja jest tyle dni przed transferem ile dni ma zarodek. Czyli najczęściej w dniu transferu jesteśmy już 5 dni po owulacji i zapłodnieniu. Zostaje teoretycznie 9 dni do miesiączki.

    Dlatego w invitro beta i testy są możliwe szybciej od transferu niż w naturalnych staraniach od seksu i owulacji.

    Hmm, no ale przeciez gdyby normalnie zajsc to 6 dni po owulacji test nie pokaze nic. A jednak 6dpt wychodzi.

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 29 stycznia, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Hmm, no ale przeciez gdyby normalnie zajsc to 6 dni po owulacji test nie pokaze nic. A jednak 6dpt wychodzi.
    Bo 6dpt, to 11 dzień po owulacji 😉 dzień transferu - 5dpo, a 6 dpt - 6+5=11dpo

    MoniaB, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 29 stycznia, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary27 wrote:
    Bo 6dpt, to 11 dzień po owulacji 😉 dzień transferu - 5dpo, a 6 dpt - 6+5=11dpo

    A no to ja tez tak liczę ❤️

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • White1 Autorytet
    Postów: 2030 4674

    Wysłany: 29 stycznia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpis
    📆 09.02 transfer 😊
    📆 19.02 beta dla kliniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia, 09:16

    Mary27, merci, Adirella, Karolaaas, Alina Malina, niecierpliwa ..., Black_Angel, Agnes89, Cbag, Nowka2026 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 3082 3846

    Wysłany: 29 stycznia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀🍀🍀 Powodzenia dziewczyny w lutym 🍀🍀🍀

    Karolaaas, niecierpliwa ..., Cbag, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    👩32👨🏼34👧9 (33tc) & 🐈🐈‍⬛
    👼02.2015 (10tc) & 👼06.2016 (6tc)
    Akcja rodzeństwo od 2024
    04.2025r - klinika
    08.2025r - stymulacja IVF ~ zostały 3❄️
    20.08 - ET 4AB; 27.08 - ⏸️;💔
    02.01.2026 - FET 5BB ❄️🩵
    5dpt ⏸️
    7dpt beta 86,4 ❄️
    10dpt beta 342,6 ❄️
    15dpt beta 4464 ❄️ prog 13,60
    20dpt beta 22295,8❄️ prog 13,39
    24dpt beta 52137,4❄️ prog 21,75
    25dpt - nagłe krwawienie, ale jest 💗
    31dpt - CRL 1,15cm 💗
    09.03 - USG prenatalne ✔️
    03.06 - 100% zdrowego 🩵

    🍀pozytywne myśli przyciągają pozytywne skutki 🍀
    preg.png
  • Agaat Koleżanka
    Postów: 57 170

    Wysłany: 29 stycznia, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja chętnie dołączę do wątku 😊

    Jestem po I transferze w sierpniu i mimo II na teście, od początku beta przyrastała zbyt wolno. Doczekaliśmy się co prawda serduszka, ale niestety ciąża zatrzymała się w 9 tygodniu.

    24.01. odbył się II transfer, z naszym już ostatnim zarodkiem. Bardzo proszę o wpisanie 📅 07.02. Beta dla kliniki.

    Powodzenia dziewczyny!

    Karolaaas, MoniaB, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2023
    🧔‍♂️ 36 👩‍🦰 31

    🪄AMH: 2,45
    🪄 HSG ✅ oba jajowody drożne
    🪄 Lekko obniżona ruchliwość plemników
    🪄 Torbiel prawego jajnika 24 mm, mięśniak 10 mm

    Diagnoza: bezpłodność idiopatyczna

    IUI (letrozole+ovitrelle)
    05.25 r. ❌ 06.25 r. ❌ 07.25 r. ❌

    I IVF sierpień 🍀 (Rekovelle)
    25.08. punkcja 🥚 x6
    ➡️ poprawnie zapłodnionych 3 ➡️ 2 prawidłowe zarodki 4.1.1 i 5.1.2. 🐥

    30.08.25 I transfer świeży 🐥 4.1.1.
    9 dpt ⏸️
    10 dpt beta 150 | 12 dpt 247 | 16 dpt 470 | 19 dpt 607 + widoczny pęcherzyk ciążowy | 30 dpt widoczne 0,57 cm zarodka z 🧡 - ❌ ciąża zatrzymana 9+0

    24.01. II transfer 🐥 5.1.2.
    ⏳ beta dla kliniki 7.02.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem kiedy się ,,uwolnię” od śledzenia wątków miesięcznych i trzymania za Was kciuków ;)

    Ten luty też jest dla mnie ważny, bo powitam na świecie małego człowieka 🥰

    Niezmiennie trzymam za Was kciuki wojowniczki i przesyłam ciążowe wirusy 🦠

    PS. Ktoś tu pięknie napisał i pamiętajcie, że z każdego wątku miesięcznego są zdrowe ciąże 🥰

    Monixma, merci, Karolaaas, Paula., niecierpliwa ..., Hania2010, mrsshinigami, Mary27, Kropelka92, Black_Angel, Karolcia86, MoniaB, Kasiak89, just_a_girl, Agnes89, Butterfly_84, GeNiOlKaa92, Cbag lubią tę wiadomość

  • Komanuss Autorytet
    Postów: 957 465

    Wysłany: 29 stycznia, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    Witam wszystkich 🙋🏼‍♀️ nowe dziewczyny oraz również z poprzednich wątków, mam nadzieję że uda mi się sprawnie poprowadzić kalendarz, w razie jakiś uwag piszcie, będę poprawiać na bieżąco bo to mój debiut 🤗.

    Dziękuje również za wpisy o klątwie prowadzącej♥️, mogłaby mnie dopaść w marcu 🍀 nie obraziłabym się🤪.

    Dziewczyny bardzo się cieszę, że wpisujecie się już pomału do kalendarza, nie zapominajcie o tej magicznej ikonce 📆 🙂.

    Mam nadzieję, że więcej będzie tu zaglądać dziewczyn z wątków udanych, potrzebujemy Waszych ciążowych wirusków i najcenniejszych rad 🥰🦠 🦠🦠.
    Powodzenia dziewczyny w nowym cyklu.

    Karolaaas, Cbag lubią tę wiadomość

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Cbag Przyjaciółka
    Postów: 82 66

    Wysłany: 29 stycznia, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆7 luty beta 🥰

    Karolaaas, niecierpliwa ..., Kropelka92, Black_Angel lubią tę wiadomość

  • Kasiopek Przyjaciółka
    Postów: 92 346

    Wysłany: 29 stycznia, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na wątku lutowym 🤗 życzę wszystkim powodzenia na nowy miesiąc🍀
    i proszę o wpisanie do kalendarza 📆 02.02 beta dla kliniki 🥰

    Cbag, Karolaaas, niecierpliwa ..., Kropelka92, Black_Angel, just_a_girl, Butterfly_84, Agnes89 lubią tę wiadomość

    AMH-2,49
    Starania naturalne od 2021 roku
    Kwalifikacja do IVF 11.2024
    Start stymulacji 14.01.2025 (elonva, provera, menopur)
    27.01.2025 punkcja pobrano 12🥚zostały 3❄️
    01.04.2025 transfer ❄️poronienie zatrzymane
    genotyp: Bx Brakujące KIR: 2DL1, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1norm
    Allo-MLR: 21,10%
    gonapepty, neoparin, acard, accofil
    02.09.2025 transfer❄️ 8dpt beta <2,3 10dpt <0,1
    23.01.2026 3 transfer ❄️
    3dpt prog 36,10
    10dpt beta <2,3
    2.2026 kwalifikacji 2 procedura
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 29 stycznia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaat wrote:
    To i ja chętnie dołączę do wątku 😊

    Jestem po I transferze w sierpniu i mimo II na teście, od początku beta przyrastała zbyt wolno. Doczekaliśmy się co prawda serduszka, ale niestety ciąża zatrzymała się w 9 tygodniu.

    24.01. odbył się II transfer, z naszym już ostatnim zarodkiem. Bardzo proszę o wpisanie 📅 07.02. Beta dla kliniki.

    Powodzenia dziewczyny!
    i będziesz czekała tak długo do 7.02 czy sprawdzisz dla siebie szybciej?

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Agaat Koleżanka
    Postów: 57 170

    Wysłany: 29 stycznia, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    i będziesz czekała tak długo do 7.02 czy sprawdzisz dla siebie szybciej?

    Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tym razem kazali zrobić mi betę tak późno 🧐 ale nie oszukuje się nawet, że wytrzymam… myślę, że najpóźniej pojutrze wleci pierwszy sikacz 😂

    Starania od sierpnia 2023
    🧔‍♂️ 36 👩‍🦰 31

    🪄AMH: 2,45
    🪄 HSG ✅ oba jajowody drożne
    🪄 Lekko obniżona ruchliwość plemników
    🪄 Torbiel prawego jajnika 24 mm, mięśniak 10 mm

    Diagnoza: bezpłodność idiopatyczna

    IUI (letrozole+ovitrelle)
    05.25 r. ❌ 06.25 r. ❌ 07.25 r. ❌

    I IVF sierpień 🍀 (Rekovelle)
    25.08. punkcja 🥚 x6
    ➡️ poprawnie zapłodnionych 3 ➡️ 2 prawidłowe zarodki 4.1.1 i 5.1.2. 🐥

    30.08.25 I transfer świeży 🐥 4.1.1.
    9 dpt ⏸️
    10 dpt beta 150 | 12 dpt 247 | 16 dpt 470 | 19 dpt 607 + widoczny pęcherzyk ciążowy | 30 dpt widoczne 0,57 cm zarodka z 🧡 - ❌ ciąża zatrzymana 9+0

    24.01. II transfer 🐥 5.1.2.
    ⏳ beta dla kliniki 7.02.
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 29 stycznia, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj lekarz już wypisał że beta 14 lutego.
    Walentynkowo 🤭 🤭
    Tylko u mnie labo nie działa w soboty, a jeździć nigdzie nie będę bo z pracy się nie wyrwę.
    Zrobię 13 i to w piątek 🤣
    Będzie ciekawie 🤭🤭

    Black_Angel, just_a_girl, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • mrsshinigami Przyjaciółka
    Postów: 104 118

    Wysłany: 29 stycznia, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski!
    transfer 21.01.2026r.
    6dpt - beta 25,1
    8dpt - beta 45,2

    Przyrost niby ok 80% - we wcześniejszej ciąży miałam o wiele większe przyrosty, czy mam się tym martwić? :X

    Mary27, Agnes89, Ewelcia1605, Butterfly_84, Kropelka92, Cbag lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 ’97 | AMH 8,26
    🧪 tarczyca ✔️ | kariotyp ✔️ | Sono-HSG ✔️ | homocysteina ⬆️

    🔹 IUI: 10.2022 ❌ | 05.2023 ❌ | 01.2024 ❌ | 10.2024 ❌
    🧬 IVF 02.2023 (IMSI) → 33 🥚 | 23 💫 | ❄️❄️❄️❄️ | PGT-SR ❌
    🌸 09.2023 🤍 → 11.2023 poronienie 💔

    🧬 IVF 02.2025 (ICSI, krótki)
    → 34 🥚 | 29 💫 | ❄️x8 | hiperstymulacja


    ❄️ FET 18.03.2025 (4AA)
    β: 3dpt 0,2 → 6dpt 38 → 12dpt 1229
    👼 30.05.2025 poród martwy 💔

    🏥 07.2025 Asherman + martwica, resztki łożyska
    ❄️ FET 11.2025 (3AA) ❌
    ❄️ FET 21.01.2026 (4AB)
    β: 6dpt 25 → 8dpt 45 → 12dpt 17 💔
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 29 stycznia, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Laski!
    transfer 21.01.2026r.
    6dpt - beta 25,1
    8dpt - beta 45,2

    Przyrost niby ok 80% - we wcześniejszej ciąży miałam o wiele większe przyrosty, czy mam się tym martwić? :X
    Może leniuszek Ci sie trafił, jak masz możliwość to zrób jeszcze betę w sobotę - będzie wiadomo więcej. Kciuki!!

    mrsshinigami lubi tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 437 646

    Wysłany: 29 stycznia, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Laski!
    transfer 21.01.2026r.
    6dpt - beta 25,1
    8dpt - beta 45,2

    Przyrost niby ok 80% - we wcześniejszej ciąży miałam o wiele większe przyrosty, czy mam się tym martwić? :X
    Jest poprawny przyrost. Sprawdź przyrost za 2 dni i bądź dobrej myśli

    mrsshinigami lubi tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Agaat Koleżanka
    Postów: 57 170

    Wysłany: 29 stycznia, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrsshinigami wrote:
    Laski!
    transfer 21.01.2026r.
    6dpt - beta 25,1
    8dpt - beta 45,2

    Przyrost niby ok 80% - we wcześniejszej ciąży miałam o wiele większe przyrosty, czy mam się tym martwić? :X

    Na tak wczesnym etapie bym się nie martwiła! Często beta przyspiesza dopiero w okolicach 10 dpt

    mrsshinigami lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2023
    🧔‍♂️ 36 👩‍🦰 31

    🪄AMH: 2,45
    🪄 HSG ✅ oba jajowody drożne
    🪄 Lekko obniżona ruchliwość plemników
    🪄 Torbiel prawego jajnika 24 mm, mięśniak 10 mm

    Diagnoza: bezpłodność idiopatyczna

    IUI (letrozole+ovitrelle)
    05.25 r. ❌ 06.25 r. ❌ 07.25 r. ❌

    I IVF sierpień 🍀 (Rekovelle)
    25.08. punkcja 🥚 x6
    ➡️ poprawnie zapłodnionych 3 ➡️ 2 prawidłowe zarodki 4.1.1 i 5.1.2. 🐥

    30.08.25 I transfer świeży 🐥 4.1.1.
    9 dpt ⏸️
    10 dpt beta 150 | 12 dpt 247 | 16 dpt 470 | 19 dpt 607 + widoczny pęcherzyk ciążowy | 30 dpt widoczne 0,57 cm zarodka z 🧡 - ❌ ciąża zatrzymana 9+0

    24.01. II transfer 🐥 5.1.2.
    ⏳ beta dla kliniki 7.02.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ