Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Black_Angel wrote:
    Dzwonili z labo, z 9 zapłodnionych komórek prawidłowo zaplodnilo się 7. W 2 dobie jest 6 dobrych i 1 jeszcze walczący. Potwierdzam jutrzejszy transfer 3dniowca :)
    Piękny wynik, mocne kciuki 🙂✊

    Black_Angel, Agnes89 lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 5 lutego, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny robiłyście bety w 5dpt ??
    Warto czy lepiej odpuścić ??

    Rozum mówi totalnie nie ale nie wiem czemu teraz czas mi się to ciągnie jak falki z olejem.
    Do środy to mi tak daleko... 🫣🫣
    Mi wyszedł Już test sikany rano :)

    Phiczek lubi tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny robiłyście bety w 5dpt ??
    Warto czy lepiej odpuścić ??

    Rozum mówi totalnie nie ale nie wiem czemu teraz czas mi się to ciągnie jak falki z olejem.
    Do środy to mi tak daleko... 🫣🫣
    Tak ja, i nic nie wyszło, za pierwszym razem już miałam pozytyw teraz lipa, idę jutro 7 dpt

    Phiczek lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Mi też nie mówili żeby być ale mam koleżankę która przyjechała w tym samym celu co ja a że była na czczo to od razu jej zrobili wirusówki w ramach NFZ.
    Na wirusowki nie trzeba być na czczo 🙂

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Badaj ze mną w poniedziałek! 7dpt jest o wiele lepszym dniem na badanie niż 5dpt. Będziesz miała negatywną w 5dpt to i tak nie da Ci żadnej pewności. Dawaj, badajmy razem w poniedziałek 😄
    Masz rację 😉 mi wyszło ledwo 1.66 mlu

    MoniaB, Phiczek lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Mi wyszedł Już test sikany rano :)
    Mi nawet w 4 dpt wyszedł test a teraz 5 i beta 1.66 także zarodek zarodkowi nierówny

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 5 lutego, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny robiłyście bety w 5dpt ??
    Warto czy lepiej odpuścić ??

    Rozum mówi totalnie nie ale nie wiem czemu teraz czas mi się to ciągnie jak falki z olejem.
    Do środy to mi tak daleko... 🫣🫣


    Ja osobiście uważam, że warto, szczególnie przy nieudanych wcześniej transferach. Można w razie czego wyłapać biochem i może być to wskazówka w dalszej diagnostyce.

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 5 lutego, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly sikam 🤣 biedny mąż, biedna Ty xd

  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 5 lutego, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki proga i estradiolu... 5 dpt (transfer w 22 dc) w cylku naturalnym i progesteron 9,18 wiec besins mnie czeka, ale estradiol 17,5 ng/ml.... obawiam się porażki, strasznie sie martwię, a beta dopiero w poniedziałek najwcześniej bo ovitrelle.... Bardzo źle to wygląda? 😓😓😓

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 5 lutego, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ patrz proszę na swojego nicka, trochę pozytywnych myśli:):)

    Pozytywna_ lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Odebrałam wyniki proga i estradiolu... 5 dpt (transfer w 22 dc) w cylku naturalnym i progesteron 9,18 wiec besins mnie czeka, ale estradiol 17,5 ng/ml.... obawiam się porażki, strasznie sie martwię, a beta dopiero w poniedziałek najwcześniej bo ovitrelle.... Bardzo źle to wygląda? 😓😓😓
    Brałas ovitrelle w dniu transferu ?

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4677

    Wysłany: 5 lutego, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ja najwcześniej 7dpt, żyłam wtedy cały tydzień z filozofią PUPO🤭
    Przyjmuję podobną taktykę 🤭 5dpt wypadnie mi w walentynki, a wolę je spędzić w trójkę, chociaż na chwilę, bo nigdy w ciąży nie byłam 🥺

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 5 lutego, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB
    Chciałam w poniedziałek, ale z pracy nie wyskoczę.

    Czekam do środy 🤣🤣 do szału mnie doprowadza teraz te czekanie.

    Wtedy będzie pewniak, a przy okazji Ty będziesz powtarzać swoją betę🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 14:06

    MoniaB lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 5 lutego, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Brałas ovitrelle w dniu transferu ?
    Nie, tydzień przed. Teraz w niedzielę miną 2 tygodnie od zastrzyku i 8dpt.

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 5 lutego, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Pozytywna_ patrz proszę na swojego nicka, trochę pozytywnych myśli:):)
    Dziękuję❤️ zawsze staram się, ale jakoś stres mnie dopadł i dziś mam kryzys 😓

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 5 lutego, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Mi też nie mówili żeby być ale mam koleżankę która przyjechała w tym samym celu co ja a że była na czczo to od razu jej zrobili wirusówki w ramach NFZ.

    Co klinika to obyczaj 🙂

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 5 lutego, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Mi nawet w 4 dpt wyszedł test a teraz 5 i beta 1.66 także zarodek zarodkowi nierówny
    Jasne, ja to
    Rozumiem, mam nadzieję że Twoja beta wystrzeli- trzymam kciuki.
    Odpowiedziałam na pytanie, bo ktoś oczekiwał odpowiedzi , zgodnie z tym
    Co się działo w 5dpt u mnie, tyle.

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 5 lutego, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Ja najwcześniej 7dpt, żyłam wtedy cały tydzień z filozofią PUPO🤭

    Dla mnie też 7 dpt jest dniem w którym zawsze robię betę. Dla mnie wynik z tego dnia jest wiążący i albo jest dobrze, albo źle.
    Innej drogi już nie ma 🙂

    sylstaa lubi tę wiadomość

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 5 lutego, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A jesteś pewna że ten ból brzucha od niego? Ja mam tak że po ok 7-10 dniach besins mój organizm się przyzwyczaja i już jest jak woda.

    Jeśli ma Cię to stresować lub czujesz że Ci szkodzi to powiedz lekarzowi i Ci da inny. Jest dużo różnych progesteronów w różnych formach. Jest wybór. Wg mnie lepiej od razu zacząć z innym niż zmieniać po pozytywnej becie.

    No i tu właśnie się zastanawiam, booo jak zmieniłam na duphaston to przeszło, więc niby tak .. ale z drugiej strony .. wtedy były święta , a w święta sobie jedzonka nie żałowałam 😂 więc równie dobrze, jak to mój mąż powiedział - „ pewnie się przeżarłaś i boli 😂😂” mogło też tak być 😂

    No niby jest tyle innych, ale skoro większości osób przepisują ten besins to może jest najlepszy ?
    Wiecie jak to jest , sto myśli na minutę 😩


    Ps. Monia oby Twoje objawy zwiastowały kropka 💚 tak szybko by do Ciebie wrócił 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 15:01

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1400 1991

    Wysłany: 5 lutego, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    Odebrałam wyniki proga i estradiolu... 5 dpt (transfer w 22 dc) w cylku naturalnym i progesteron 9,18 wiec besins mnie czeka, ale estradiol 17,5 ng/ml.... obawiam się porażki, strasznie sie martwię, a beta dopiero w poniedziałek najwcześniej bo ovitrelle.... Bardzo źle to wygląda? 😓😓😓
    Bierzesz jakiś progesteron wspomagająco? Bo ten wyniki jest za nisko, niby niektóre kliniki oczekują m.in 10, optymalnie jest utrzymywać poziom ok 20, ale masz niżej. Na cito bym dorzucała prolutex bo szybko podnosi poziom progesteronu, albo cyclogest + bensis. Estradiol też za nisko, i tu też bym wspomogła się lekami. 5dpt jeszcze nic straconego o ile w porę lekarz zainterweniuje z dobrymi lekami.
    Trzymam kciuki 🤞

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ