Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Wiem że tak działa. Poprzednio też ścinał :) ale nie aż tak.
    Wczoraj to jak Ćpunka ;p

    Powodzenia dziś ;)
    Ja tak samo i zastanawiałam się o co chodzi 😅

    Powodzenia dziewczyny ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 07:14

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Iga89 Autorytet
    Postów: 773 1410

    Wysłany: 5 lutego, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:
    e46bf48ad3f38.jpghttps://zapodaj.net/plik-FykInlVqDC


    W dniu 5 lutego obchodzimy dzień świąt nietypowych jak:
    Światowy Dzień Nutelii 🌰🌰🌰


    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻za:
    💗Paula24 pierwsze badanie bety🤞🏻🩸
    💗Iga89 pierwsze usg potwierdzające 🤰🩺
    💗HopeHope wizyta kwalifikująca do transferu🍀

    Samych szybujących bet i dobrych wieści na wizytach 🤞🏻🍀
    Miłego dnia 😍
    Powodzenia 🥰

    Starania od 2017
    Decyzja o in vitro w 2022
    4 transfery w tym 3 ciaze biochemiczne.
    5 transfer udany, cykl sztuczny, z pomocą immunologa (antybiotyk na stan zapalny organizmu)

    25.04.2023( acard,heparyna ,encorton)💉
    4 dpt ⏸️,9 dpt 217,11 dpt 569,15 dpt 3539
    23.05.2023-28dpt mamy ♥️
    39+4-3100🩵

    Wracamy po rodzeństwo
    16.01.2026(acard,heparyna,encorton) 💉
    5dpt ⏸️ 15 ,7 dpt 43.7,10 dpt 149,12 dpt 310,14 dpt 969
    19 dpt 5422
    14.02.26 29dpt mamy ♥️

    Czeka❄️5.2.2

    age.png

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 5 lutego, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś. Trzymam kciuki

    Ishildur lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 5 lutego, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Może coś zjadłaś większego? Ja mam że jak besins połączę z wielkim posiłkiem to dużo bardziej ścina :)
    Zjadłam kolację taka samą jak co dzień więc to nie miało wpływu. Myślę że zmęczenie + leki zrobiło swoje :P

    MoniaB lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 5 lutego, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    Ostatnia beta w 14 dpt 2746 ❤️
    Rośnie ta mała krewetka 🦐
    Choć ja czuję że ta historia jest o kimś innym nadal nie mogę w to uwierzyć, że jestem w ciąży 🥹

    Trzymam za Was wszystkie kciuki jesteście absolutnie fantastyczne i dzielne 🩵

    Piękna beta 💚

    Guśka21 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 5 lutego, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Też po pierwszym zastrzyku byłam przeszczęśliwa i pewna, że zaraz ciąża! W przekazach medialnych etap stymulacji i zastrzyków jest pokazywany jako ta ciężka strona ivf, a dla mnie to jeden z milszych momentów. Taki właśnie optymistyczny z dużym poczuciem sprawczości i że coś się wreszcie dzieje.

    Właśnie! Dokładnie sama nie wiedziałam z czego wynika ta radość , ale chyba właśnie z tego co napisałaś - coś się w końcu dzieje i też - dla mnie zastrzyk to coś niesamowitego :)

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 5 lutego, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻za:
    💗Paula24 pierwsze badanie bety🤞🏻🩸
    💗Iga89 pierwsze usg potwierdzające 🤰🩺
    💗HopeHope wizyta kwalifikująca do transferu🍀

    Samych szybujących bet i dobrych wieści na wizytach 🤞🏻🍀

    Dla dziewczyn niezmiennie powodzenia !
    Czekamy na same dobre wieści 🍀🤞

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 240 497

    Wysłany: 5 lutego, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny 🍀🍀🍀🍀🍀

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 5 lutego, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny jak mnie wczoraj poskładało po Besins 200g.

    Na wieczór wzięłam a po jakimś czasie w głowie śmigło, nogi z waty. Ledwo doszłam do wyrka.
    Obudziłam się po 22 i było lepiej. Pierwszy raz mnie aż tak wzięło.
    Strach brać to z rana.

    Czuję sie jakby okres miał przyjść za niedługo. Przeziębienie nie przechodzi nadal. Trzyma. Macie jakieś domowe sposoby na to???


    Jeju, nawet nie mów … ja tak się boję tego besins, bardzo źle go znosiłam w cyklu stymulowanym i miałam zmieniony na duphaston w połowie …

    Ale teraz się zastanawiam czy przypominać o nim lekarzowi, czy spróbować jeszcze raz … ostatnio brałam go właśnie łącząc z jedzeniem i dziewczyny doradziły, żeby nie brać w okolicach posiłku .
    I chybatak właśnie zrobię, bo widzę , że chyba to jeden z lepszych i najczęściej przepisywanych leków, a nie chciałabym , żeby przez moje kaprysy poszło nie tak, coś co miałoby szanse z tym lekiem.

    Jedyna moja obawę mam czy dam radę w pracy , wtedy brałam go niespełna 5 dni i nie wytrzymałam bólu brzucha 😕 wtedy akurat był termin świąteczny i miałam wolne ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 08:12

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • HopeHope Autorytet
    Postów: 1330 3184

    Wysłany: 5 lutego, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po prysznicu, pije kawkę, za godzinę ruszamy bo mamy 1,5h drogi do kliniki a pogoda taka sobie. Wizyta na 11.50. Nic nie jem bo może od razu będą chcieli krew pobrać na jakieś badania. Trzymajcie kciuki żeby nas zakwalifikowali i żeby w następnym cyklu był transfer 😍

    MoniaB, Black_Angel, Paula24, Iga89, Mary27, GeNiOlKaa92, Marz91, Yahu, Pozytywna_, Butterfly_84, Ishildur, Ewelcia1605, Agnes89, Karolaaas lubią tę wiadomość

    age.png
    1 IVF:
    Start: 4.11.2021 - antyki
    26.11 - 1DS, menopur 225
    10.12 - punkcja, 10 pęcherzyków, 8 zdegenerowanych🥚, 0 zarodków
    2IVF - lipiec 2022🙏✊
    3.07 - mensinorm 300 -> 450
    14.07 - punkcja, 7 komórek, 6 prawidłowo zapłodnionych
    Mamy: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    2x 4AA, 4x 4AB
    8.08.2022 - transfer 4AA✔️
    14.08 - ⏸️
    15.08 - wciąż są ⏸️ to nie sen ✊️
    16.08 - 8dpt beta 99 10dpt beta 295, 12dpt beta 585, 14dpt beta 1208, 21dpt beta 14015
    3.09 - 26dpt jest ❤, CRL 3,66mm, FHR 140
    21.09 - 8+6, CRL 2,13cm, FHR 179
    3.10 - 10+3, CRL 3.8cm, FHR 170
    12.10 - prenatalne - 5.38cm, jest ok
    28.11 - będzie SYNuś ♥️
    7.02 - 28+6 - 1400 gram
    28.02 - 31+6 - 2100 gram
    24.03.2026 - transfer 4AB ❌
    23.04.2026 - transfer 4AB
    7dpt - beta 10,1, 11dpt - 13,4, 12dpt - 18,8 18dpt- 87,5, 20dpt - 94,7, 22dpt - 128 CB ❌
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 5 lutego, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Jeju, nawet nie mów … ja tak się boję tego besins, bardzo źle go znosiłam w cyklu stymulowanym i miałam zmieniony na duphaston w połowie …

    Ale teraz się zastanawiam czy przypominać o nim lekarzowi, czy spróbować jeszcze raz … ostatnio brałam go właśnie łącząc z jedzeniem i dziewczyny doradziły, żeby nie brać w okolicach posiłku .
    I chybatak właśnie zrobię, bo widzę , że chyba to jeden z lepszych i najczęściej przepisywanych leków, a nie chciałabym , żeby przez moje kaprysy poszło nie tak, coś co miałoby szanse z tym lekiem.

    Jedyna moja obawę mam czy dam radę w pracy , wtedy brałam go niespełna 5 dni i nie wytrzymałam bólu brzucha 😕 wtedy akurat był termin świąteczny i miałam wolne ..

    A jesteś pewna że ten ból brzucha od niego? Ja mam tak że po ok 7-10 dniach besins mój organizm się przyzwyczaja i już jest jak woda.

    Jeśli ma Cię to stresować lub czujesz że Ci szkodzi to powiedz lekarzowi i Ci da inny. Jest dużo różnych progesteronów w różnych formach. Jest wybór. Wg mnie lepiej od razu zacząć z innym niż zmieniać po pozytywnej becie.

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 5 lutego, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Jeju, nawet nie mów … ja tak się boję tego besins, bardzo źle go znosiłam w cyklu stymulowanym i miałam zmieniony na duphaston w połowie …

    Ale teraz się zastanawiam czy przypominać o nim lekarzowi, czy spróbować jeszcze raz … ostatnio brałam go właśnie łącząc z jedzeniem i dziewczyny doradziły, żeby nie brać w okolicach posiłku .
    I chybatak właśnie zrobię, bo widzę , że chyba to jeden z lepszych i najczęściej przepisywanych leków, a nie chciałabym , żeby przez moje kaprysy poszło nie tak, coś co miałoby szanse z tym lekiem.

    Jedyna moja obawę mam czy dam radę w pracy , wtedy brałam go niespełna 5 dni i nie wytrzymałam bólu brzucha 😕 wtedy akurat był termin świąteczny i miałam wolne ..
    No ja dziś z rana wzięłam po śniadaniu i jest okej. Mam prykas od lekarza brania 2 razy dziennie.
    No mnie brzuch i plecy bolą tak okresowo właśnie od kiedy go biorę. Tylko u mnie to norma tydzień przed miesiączka więc na dwoje babka wróżyła.

    Pogadaj z lekarzem o tym wszystkim. Na bank dobierze odpowiednie leki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 08:39

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 5 lutego, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :
    💗Paula24 pierwsze badanie bety🤞🏻🩸
    💗Iga89 pierwsze usg potwierdzające 🤰🩺
    💗HopeHope wizyta kwalifikująca do transferu🍀

    Powodzenia 🍀 dziś 🤞🤞

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
  • Black_Angel Autorytet
    Postów: 921 2379

    Wysłany: 5 lutego, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś 🤞🏼
    Ja czekam na telefon z kliniki, bo mają dzwonić jak stan na 2 dobę zarodków i czy jutro będzie co transferowac.
    W porównaniu do 1 procedury jakoś tak lajtowo podchodzę do tego.. poprzednio sama do nich dzwoniłam z samego rana, a teraz jakoś głowa pusta 😅

    MoniaB, Ishildur lubią tę wiadomość

    IVF #1
    Start: 02.11.21 - Elonva, Orgalutran, Menopur, Ovitrelle

    Punkcja: 13.11.21 -> 10 komórek - 10 dojrzałych - wszystkie zapłodnione (Luteina, Duphaston, Acard).
    II doba -> 9 rozwija się prawidłowo; III doba -> nadal 9 ✊; V doba -> 6 blastocyst ( 4BB, 3x 3BB, 2x 2BB)
    Transfer ET: 18.11.21 -> 4BB
    9dpt: 16,01; 11dpt: 17,96; 13dpt: 22,03 - odstawienie leków.
    Transfer FET 21.12.21 -> 3BB
    7dpt: 12,88; 9dpt: 50,12; 13dpt: 90,12; 15dpt: 111,20 -odstawienie leków
    Transfer FET 23.03.22 -> 3BB & 2BB
    7dpt: 5,13; 12dpt: 82,72; 14dpt: 216,8; 16dpt: 450,3; 19dpt: 1470; 23dpt: 6177. 28dtp 7,08mm & echo 124 🥰 7w6d: 1,43cm & serduszko 163 🩷 41w5d 3050g & 54cm ❤️
    Transfer FET 15.10.24 -> 3BB beta 0
    Transfer FET 21.10.25-> 2BB beta 0

    IVF #2
    Start: 22.01.26 - menopur, orgalutran
    Punkcja: 3.02 ->9 komórek
    Transfer ET -> 6.02 - 3dniowiec 14blastromerowy

    ❄️❄️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 5 lutego, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza bete proszę przełożyć na jutro 🫣 😅 📆beta 06.02

    Black_Angel, Pozytywna_, Karolaaas lubią tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 5 lutego, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    A jesteś pewna że ten ból brzucha od niego? Ja mam tak że po ok 7-10 dniach besins mój organizm się przyzwyczaja i już jest jak woda.

    Jeśli ma Cię to stresować lub czujesz że Ci szkodzi to powiedz lekarzowi i Ci da inny. Jest dużo różnych progesteronów w różnych formach. Jest wybór. Wg mnie lepiej od razu zacząć z innym niż zmieniać po pozytywnej becie.


    Nie każdy się przyzwyczai. Ja póki go brałam to miałam kołowrotek w głowie

    MoniaB lubi tę wiadomość

  • Ania2546 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 5 lutego, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    No ja dziś z rana wzięłam po śniadaniu i jest okej. Mam prykas od lekarza brania 2 razy dziennie.
    No mnie brzuch i plecy bolą tak okresowo właśnie od kiedy go biorę. Tylko u mnie to norma tydzień przed miesiączka więc na dwoje babka wróżyła.

    Pogadaj z lekarzem o tym wszystkim. Na bank dobierze odpowiednie leki.

    Ja tez jestem strasznie zamulona od Besins. A jak wezme na noc i sie obudze w nocy na siku, to ledwo idzie dojsc do lazienki, taka jestem skolowana ;) Ale od zeszlego cyklu biore progesteron w globulkach i wow, jest roznica, zero zmulenia. Co prawda zoladkowo mam niesamowite sensacje, ale do przezycia ;)

    Ona: 33 / On: 40
    Według badań wszystko w granicach normy
    Starania od 09.2024
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 5 lutego, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaas wrote:

    Dzisiaj trzymamy mocno kciuki 🤞🏻🤞🏻🤞🏻za:
    💗Paula24 pierwsze badanie bety🤞🏻🩸
    💗Iga89 pierwsze usg potwierdzające 🤰🩺
    💗HopeHope wizyta kwalifikująca do transferu🍀

    Samych szybujących bet i dobrych wieści na wizytach 🤞🏻🍀
    Miłego dnia 😍


    Powodzenia dziś ! ✊✊✊✊

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • GeNiOlKaa92 Autorytet
    Postów: 1166 1802

    Wysłany: 5 lutego, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HopeHope wrote:
    Ja już po prysznicu, pije kawkę, za godzinę ruszamy bo mamy 1,5h drogi do kliniki a pogoda taka sobie. Wizyta na 11.50. Nic nie jem bo może od razu będą chcieli krew pobrać na jakieś badania. Trzymajcie kciuki żeby nas zakwalifikowali i żeby w następnym cyklu był transfer 😍

    Powodzenia i trzymam mocno kciuki za dobre wieści dzisiaj ✊✊✊

    A odnośnie badań, to ja do kliniki nie musiałam być na czczo na żadne badanie 🙂

    preg.png
    12.06.2020 - Start 1 IVF ✊
    22.06. 2020 - Punkcja. 9 ->6 -> 1❄️
    27.06.20 - ET blastki 4BB 😥

    30.09.20 - Start 2 IVF ✊
    13.10.20 - Punkcja. 22 -> 20-> 6❄️.
    12.11.2020 - FET blastki 4BB 💪
    7dpt 36,42; 9dpt 91,31; 11dpt 199,4; 13dpt 412,8; 15dpt 1044
    28.07.21 r. Jest z Nami 👪 ♥️


    11.24 rozpoczynamy Walkę o Rodzeństwo 💪❤️
    10.12.24 FET blastki 4CB 👎
    31.03.25 Histero 7/10 antybiotyki
    29.05.25 biopsja kontrolna ✅
    21.07.25 FET 3CB 8dpt 6,4 10dpt 4,6 👎
    13.01.26 FET 8A/B 9dpt 46,5 11dpt 123 13dpt 284 15dtp 679 17dpt 1567
    06.02 ( 24dpt) mamy ♥️ 🥺
    12.02 (30dpt) ♥️ i 0,63 cm Okruszka

    age.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 5 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy plan już - jak pojawi się krwawienie ustalamy termin minihistero i pobieramy biopsję na immunohistochemie, także uda się już w następnym cyklu.
    Dodatkowo umówiłam sobie jeszcze wizytę na przyszły tydzień do reumatolog i pewnie powtórzymy badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 11:31

    Malutka_111, Kropelka92, Yahu, Pozytywna_, Butterfly_84, Paula24, Ishildur, Kulka413, GeNiOlKaa92, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ