Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 4 lutego, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Dziewczyny, ściskam Was mocno, dziś jest słaby dzień. W laboratorium powiedzili, że z 6 rokujących w trzecim dniu zarodków mamy dziś, w piątym, tylko 1 zarodek w stadium blastocysty. Przedłuzaja hodowlę do jutra, ale jak usłyszałam te wiesci, to chciałam wyjść z pracy i pójść...
    Jest tak wiele zwrotów akcji w tej telenoweli.
    Tak z ciekawości, jak się poprawia jakośc zarodków? to jest tylko suplementacja naszej dwójki? czy to np. transfer świeży w 3 dniu? Czy jak zarodki się wolniej rozwijaja, to coś w ogóle oznacza? Ja zawsze jestem ze wszystkim spóźniona...



    Po pierwsze wystarczy Ci tylko jeden byleby "siadło" więc jeden to wcale nie za dużo ani nie za mało - zależy od sytuacji.

    Ja w pierwszej procedurze z 8 miałam 0 blastocyst, w drugiej z 8 mam 5(część z 5 część z 6 dnia)
    Do drugiej procedury mąż dostał też suple, ale przedewszystkim u nas jako że jest czynnik męski zmienili metodę wyboru plemników na piCSI.


    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 241 258

    Wysłany: 4 lutego, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie dwa dni na forum i widziałam że były jakieś trudne dni, może dla poprawy atmosfery zapytam przewrotnie.


    Która oprócz mnie bala się kichać po transferze ? 🤣

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 4 lutego, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Nie było mnie dwa dni na forum i widziałam że były jakieś trudne dni, może dla poprawy atmosfery zapytam przewrotnie.


    Która oprócz mnie bala się kichać po transferze ? 🤣

    Ja tak normalnie to nie, ale w 1dpt dopadło mnie duże przeziębienie i tak dużo kicham i smarkam, że mam wyrzuty, że utrudniam zarodkowi 😄

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1681 2414

    Wysłany: 4 lutego, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninaa wrote:
    Dziewczyny, mi dzisiaj w 5dpt wyszedł cień cienia na teście, zrobiłam betę i wyszło 3,5. Czy jest jeszcze jakaś szansa czy raczej w tym dniu beta powinna już być dużo wyższa ?😕
    Mi też wychodziły w 5 dpt cień cienia. W 7 dpt beta 25.

    Ninaa lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2271

    Wysłany: 4 lutego, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam wszystkim bardzo za wsparcie. 🫂
    W planie histeroskopia z immunohistochemią.

    Butterfly_84, sylstaa, Ishildur, Pozytywna_, Marz91, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 4 lutego, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB, Agnes89
    kiedy robicie pierwszą bete??

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Gabrysia1992 Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 4 lutego, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co jeszcze na poprawę cienkiego endometrium? Czekam na transfer a tu psikus drugi miesiąc z rzędu na cyklu sztucznym mam cienkie endometrium, jest to dla mnie bardzo dziwne bo do tej pory niemiałam z tym problemu, estrofemy,lammeta, naturalnie olej z wiesiołka,reservatol,wit c,e , narazie drugi miesiąc z rzędu nic niedaje, endometrium niechce się podbić do tego min 7,5?

  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 4 lutego, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    MoniaB, Agnes89
    kiedy robicie pierwszą bete??

    Ja chyba tak jak zakładałam 9.02. Testów sikanych nie robię, bo one zawsze mnie stresują i dobijają.

    Lumira lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 4 lutego, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Nie było mnie dwa dni na forum i widziałam że były jakieś trudne dni, może dla poprawy atmosfery zapytam przewrotnie.


    Która oprócz mnie bala się kichać po transferze ? 🤣


    Broń Boże - ani kichać, ani sikać 🤣 Poszłam siku po 2 godzinach 🤣🤣🤣

    Butterfly_84, Agnes89 lubią tę wiadomość

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2563 2115

    Wysłany: 4 lutego, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ishildur wrote:
    Dziewczyny, ściskam Was mocno, dziś jest słaby dzień. W laboratorium powiedzili, że z 6 rokujących w trzecim dniu zarodków mamy dziś, w piątym, tylko 1 zarodek w stadium blastocysty. Przedłuzaja hodowlę do jutra, ale jak usłyszałam te wiesci, to chciałam wyjść z pracy i pójść...
    Jest tak wiele zwrotów akcji w tej telenoweli.
    Tak z ciekawości, jak się poprawia jakośc zarodków? to jest tylko suplementacja naszej dwójki? czy to np. transfer świeży w 3 dniu? Czy jak zarodki się wolniej rozwijaja, to coś w ogóle oznacza? Ja zawsze jestem ze wszystkim spóźniona...


    Na razie nie ma się co załamywać. Jeśli zarodki dalej walczą to jutro mogą osiągnąć stadium blastocysty. U nas zawsze zarodki były z 6 doby i w ogóle się tym nie przejmuję. Z cierpliwością czekam do końca hodowli. Należy się cieszyć, że już coś zamrozili. Trzymam kciuki za jutro. 🤞
    W pierwszej procedurze też byliśmy przerażeni, bo w 5 dobie został nam tylko jeden zarodek, który miał przedłużona hodowlę, ale w 6 dobie osiągnął stadium blastocysty. W drugiej procedurze mieliśmy tylko 1 zarośle z 5 doby, a dwa z 6, w trzeciej procedurze mamy 3 zarodki z 6 doby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego, 18:48

    Ishildur lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Agnes89 Przyjaciółka
    Postów: 97 295

    Wysłany: 4 lutego, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dla kliniki jest 14.02.
    Nie wiem czy jest sens wcześniej robić, bo 28.01 brałam ovitrelle o 22.
    Mąż mówi, żebyśmy poczekali do 14.02 z betą i żyli tą nadzieją 🙃

    Ja oczywiście już mam wrażenie, że ten transfer był tydzień temu 😅
    Odstawiłam od razu po transferze trazodon, który brałam nasennie, pierwsza noc całkiem spoko, ale kolejną o ile spałam, to strasznie się kręciłam.

    Teraz mnie mega znużenie i nawet chwilowe zawirowanie wzięło, jak stanęłam w pracy przy drukarce, takie zmęczenie jakby mi prąd odcięło.

    Może na już sobie wmawiam objawy? Nie wiem nawet jakich się spodziewać..

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    👩🏻37l 🧔🏻39l

    ❌️AMH- 0,05 (10.2024) > 0,31 (12.2024) > 0,28 (06.2025) > 0,11 (10.2025)
    ❌️Hashimoto
    ❌️teratozoospermia

    IVF:
    I: III-IV.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle -> 7🥚-> 0❄️❌️
    II: V-VI.2025 - Menopur, Gonal-f, Orgalutran, Ovitrelle -> 0🥚❌️
    08.2025 - mezoterapia
    III. 10.2025 - Rekovelle, Menopur, Orgalutran, Ovitrelle, Gonapeptyl -> 1🥚❌️
    Decyzja o AK
    IV. 02.02.2026 ET 2x 🦠(utrogestan, besins) <0,2 ❌️
    03.2026 histeroskopia -> doksycyklina
    V. 01.06.2026 FET 4BB (cyclogest, encorton, estrofem, besins) 11dpt 120 14dpt 52,7 ❌️ biochem
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 240 497

    Wysłany: 4 lutego, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia1992 wrote:
    Dziewczyny co jeszcze na poprawę cienkiego endometrium? Czekam na transfer a tu psikus drugi miesiąc z rzędu na cyklu sztucznym mam cienkie endometrium, jest to dla mnie bardzo dziwne bo do tej pory niemiałam z tym problemu, estrofemy,lammeta, naturalnie olej z wiesiołka,reservatol,wit c,e , narazie drugi miesiąc z rzędu nic niedaje, endometrium niechce się podbić do tego min 7,5?

    Ja polecam akupunkturę:)

    Ishildur lubi tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 4 lutego, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Ja tak normalnie to nie, ale w 1dpt dopadło mnie duże przeziębienie i tak dużo kicham i smarkam, że mam wyrzuty, że utrudniam zarodkowi 😄

    Mnie w pierwszym dniu po transferze dopadły straszne wzdęcia od pasty z ciecierzycy, której zjadłam ledwo łyżkę do marchewki. Leżałam krzyżem z poduszką i miałam myśli typu, że jakby spłynął, to bym widziala w toalecie, a jak nic nie ma, to znaczy, że jest bez kitu mocarzem i ogólnie to pozytywne wrażenia z transferu były jakby oddzielne od wrażeń z ciała...

    Butterfly_84 lubi tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 420

    Wysłany: 4 lutego, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, akupunktura! Poszłabym, by mi nakłuto mózg. Pozbyłabym się tych wszystkich głupich myśli;)

    Agaat, Butterfly_84 lubią tę wiadomość

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
  • Agaat Koleżanka
    Postów: 57 170

    Wysłany: 4 lutego, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa ... wrote:
    mary27, merci przykro mi dziewczyny 😔 ściskam 🫂
    moja beta to 33,63 12dpt więc przyrost nadal jest(82%). O 15 mam się kontaktować z klinika i pewnie każą powtórzyć. Możliwe, że kropek walczy, ale jest opóźniony 😅 szczerze to nie wiem czy chce widzieć przyrost czy spadek, żeby już się nie stresować i mieć to za sobą... W poprzedniej ciąży prawie od początku miałam zgagę 🤷 teraz już też mam i na dodatek było mi rano niedobrze i nie wiem czy to sobie wkręcam czy tak jest🤦 i wiele rzeczy tak śmierdzi 😱

    Twoja sytuacja daje mi nadzieję na to, że nie wszystko stracone! Po bieli na testach 5,6 i 7 dpt już ją straciłam i przestałam testować. Po cichu liczę, że pozytywnie zaskoczy mnie piątkowa beta dla kliniki i po prostu implantacja była późniejsza…

    Znam to co opisujesz ze swojej pierwszej ciąży - dosłownie wszystko mi tragicznie śmierdziało od samego początku. Jak karmiłam psa i czułam zapach jego karmy, to miałam mroczki przed oczami 😂 Oby to był dobry zwiastun dla Ciebie!

    niecierpliwa ... lubi tę wiadomość

    Starania od sierpnia 2023
    🧔‍♂️ 36 👩‍🦰 31

    🪄AMH: 2,45
    🪄 HSG ✅ oba jajowody drożne
    🪄 Lekko obniżona ruchliwość plemników
    🪄 Torbiel prawego jajnika 24 mm, mięśniak 10 mm

    Diagnoza: bezpłodność idiopatyczna

    IUI (letrozole+ovitrelle)
    05.25 r. ❌ 06.25 r. ❌ 07.25 r. ❌

    I PROCEDURA 🍀
    25.08. punkcja 🥚 x6
    ➡️ poprawnie zapłodnionych 3 ➡️ 2 prawidłowe zarodki 4.1.1 i 5.1.2. 🐥

    30.08.25 I transfer świeży 🐥 4.1.1.
    9 dpt ⏸️
    10 dpt beta 150 | 12 dpt 247 | 16 dpt 470 | 19 dpt 607 + widoczny pęcherzyk ciążowy | 30 dpt widoczne 0,57 cm zarodka z 🧡 - ❌ ciąża zatrzymana 9+0 💔

    24.01. II transfer 🐥 5.1.2.
    Beta 10 dpt 0 ❌

    II PROCEDURA 🍀
    17.04.26 punkcja 🥚 x8 ➡️ poprawnie zapłodnionych 6 ➡️ 1 prawidłowy zarodek 3 dobry ➡️ ❄️ 1 blastocysta na zimowisku

    20.04.26 I transfer świeży 🐥
    6 dpt ⏸️
  • Olga_90 Przyjaciółka
    Postów: 74 53

    Wysłany: 4 lutego, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam 👋
    Proszę o wpisanie mnie na monitoring stymulacji w dniu 11.02.
    Zaczynam ponownie. Będę miała od razu dwie stymulacje ze względu na niskie AMH i prawdopodobnie będzie to moja ostatnia próba transferu.
    Jeszcze planuję histeroskopię u dr Janowca oraz prawdopodobnie sztuczną menopauzę, mimo że endometrium jest świetny, bo nie ma już co więcej robić.
    Jestem przeciwna szczepieniom.
    A tak na poważnie, myślimy z mężem o surogatce na Ukrainie.

    Ona:36
    On:42, słabe nasienia
    Zarodki po PGTa
    ❌ 09.2018 - FET2 - biochem 13
    ❌ 07.2024FET1 beta 0
    ❌02. 2025-FET1 beta 0,dr.J.- Encorton, hydroxychlor., acard, neoparin, Accofil.Cycl sztuczny.
    ❌ 04.2025–FET1 dr.S Flebogamma,Prograf, acard, Accofil,Ovitrelle. Cykl natur
    ❌😔❄️❄️ 3.10 dr S.po IPLE(Flebogamma, Accofil, Prolutex, Besins, Estrofem,Ovitrelle, , Neoparin)Scratching w popsz cyklu
    🔻AMH-0.82
    🔻Allo 0
    🔻Test Reya: opóźnione okienko implantacji, „młody” endometr, wysoka aktywność imunologiczna
    🔻IPLE - Odwrócony stosunek NK 56 i 16.
    Następny round, 5 zarodków, difełlina 09.06
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 4 lutego, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia1992 wrote:
    Dziewczyny co jeszcze na poprawę cienkiego endometrium? Czekam na transfer a tu psikus drugi miesiąc z rzędu na cyklu sztucznym mam cienkie endometrium, jest to dla mnie bardzo dziwne bo do tej pory niemiałam z tym problemu, estrofemy,lammeta, naturalnie olej z wiesiołka,reservatol,wit c,e , narazie drugi miesiąc z rzędu nic niedaje, endometrium niechce się podbić do tego min 7,5?
    Ja na endometrium mam oestrogel i jeszcze mnie nie zawiodł ten żel. Może spróbuj z lekarzem pogadać żeby Ci zmienił?

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 4 lutego, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz po transferze wzięłam pracę zdalnie, bo tak mi łatwiej o siebie dbać. Ale mąż dużo pracuje plus przeziębienie trzyma mnie uziemioną. I mam za dużo czasu samej ze sobą:) Dłuży się.

    Patrzałam teraz na kalendarz i aż nie mogę uwierzyć jak to się potoczyło. Zaledwie 19.01 skończyłam poronienie (krwawienie), a równo 2 tygodnie po tym już byłam po kolejnym transferze. Tempo!

    Ależ biologia jest nieprzewidywalna. Miałam ze startem nowego cyklu czekać aż beta spadnie do zera. Ale mój organizm przy becie 435 zaczął nowy cykl, rozbudowę endometrium i wzrost pęcherzyków. Nieźle.. Trochę sprzeczne z nauką :)

    Te dwie ciąże są takie jakby połączone.. tzn jeśli będzie ciąża ;)

    A wiecie co też się zbiegło? Może ktoś pamięta, że miałam ustaloną datę usg serduszkowego na urodziny męża. Ale poroniłam. Teraz na ostatniej wizycie lekarz wyliczał kiedy się zaczął mój obecny cykl i wyszło mu że w urodziny męża. I tę datę mam wpisaną i jak się uda to będzie to 1 dzień ciąży.

    Ishildur, Olga_90, Agnes89, Kropelka92, Butterfly_84, Mary27 lubią tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 4 lutego, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaB wrote:
    Teraz po transferze wzięłam pracę zdalnie, bo tak mi łatwiej o siebie dbać. Ale mąż dużo pracuje plus przeziębienie trzyma mnie uziemioną. I mam za dużo czasu samej ze sobą:) Dłuży się.

    Patrzałam teraz na kalendarz i aż nie mogę uwierzyć jak to się potoczyło. Zaledwie 19.01 skończyłam poronienie (krwawienie), a równo 2 tygodnie po tym już byłam po kolejnym transferze. Tempo!

    Ależ biologia jest nieprzewidywalna. Miałam ze startem nowego cyklu czekać aż beta spadnie do zera. Ale mój organizm przy becie 435 zaczął nowy cykl, rozbudowę endometrium i wzrost pęcherzyków. Nieźle.. Trochę sprzeczne z nauką :)

    Te dwie ciąże są takie jakby połączone.. tzn jeśli będzie ciąża ;)

    A wiecie co też się zbiegło? Może ktoś pamięta, że miałam ustaloną datę usg serduszkowego na urodziny męża. Ale poroniłam. Teraz na ostatniej wizycie lekarz wyliczał kiedy się zaczął mój obecny cykl i wyszło mu że w urodziny męża. I tę datę mam wpisaną i jak się uda to będzie to 1 dzień ciąży.

    Naprawdę zawrotne tempo wyszło u Ciebie 🙂
    Mam nadzieję, że to zaprocentuje 🤞

    MoniaB lubi tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 4 lutego, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_90 wrote:
    Witam 👋
    Proszę o wpisanie mnie na monitoring stymulacji w dniu 11.02.
    Zaczynam ponownie. Będę miała od razu dwie stymulacje ze względu na niskie AMH i prawdopodobnie będzie to moja ostatnia próba transferu.
    Jeszcze planuję histeroskopię u dr Janowca oraz prawdopodobnie sztuczną menopauzę, mimo że endometrium jest świetny, bo nie ma już co więcej robić.
    Jestem przeciwna szczepieniom.
    A tak na poważnie, myślimy z mężem o surogatce na Ukrainie.

    Kojarzę, że była tu dziewczyna na forum, która ma trójkę dzieci (2 ciąże) z surogactwa w Ukrainie. Nie pamiętam już nicku. Może jeszcze tu zagląda i uda się znaleźć, jakbyś chciała pogadać z kimś w temacie.

    Tym czasem powodzenia z aktualnym planem i procedurą 🙂

    MoniaB, Olga_90 lubią tę wiadomość

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ