Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Gabrysia1992 Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 10 lutego, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Ej, podobno od 7mm robia transfery, a koleżance kilka lat temu na 5,5 zrobili, i skutecznie.

    Podskoczyło do 7,4mm, już byłam ucieszona,rozpiska leków rozpisana, wzięli do pobrania progesteron i po godzinie czar prysł 1,3 a norma przed włączeniem progesteronu na cyklu sztucznym wynosi do 1(niepamietam tej jednostki) i znowu kolejny miesiąc w pi***"

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 lutego, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia1992 wrote:
    Podskoczyło do 7,4mm, już byłam ucieszona,rozpiska leków rozpisana, wzięli do pobrania progesteron i po godzinie czar prysł 1,3 a norma przed włączeniem progesteronu na cyklu sztucznym wynosi do 1(niepamietam tej jednostki) i znowu kolejny miesiąc w pi***"
    Ja też tak miałam dlatego w następnym cyklu nie zaczynałam od estrofemu 2x1 tylko od razu 3x1 i progresteron był wtedy bardzo niski coś 0.15

    sylstaa lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 10 lutego, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🗓️ 11.02 beta
    🗓️ 13.02 beta dla kliniki

    Agnes89, Mary27, Kropelka92, Karolaaas, just_a_girl, LKBennett, sylstaa, Adirella, Marz91, Mała mi, Black_Angel, Mandi41, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 10 lutego, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga89 wrote:
    U mnie w dzień transferu progesteron wynosil jakoś ponad 7 ,, jak narazie transfer udany , biorę 4 x duphaston 2 x cyclogest , ostatnio w 20dpt miałam tylko 12 ,lekarz powiedziała że jest ok i nic nie zwiększyła .


    Kochana trzymam mocno mocno 🍍😇 za to by już było tylko dobrze 🥳❤️

    Iga89 lubi tę wiadomość

  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 10 lutego, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Ja też tak miałam dlatego w następnym cyklu nie zaczynałam od estrofemu 2x1 tylko od razu 3x1 i progresteron był wtedy bardzo niski coś 0.15


    Ten sam przypadek
    Czyli też musisz zwiększyć liczbę leków estrogenu by wyciszyć

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • DarUlka Koleżanka
    Postów: 31 59

    Wysłany: 10 lutego, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po wczorajszych wynikach powtórzyłam dzisiaj betę, i jednak to nie był błąd laboratorium. Czekam jeszcze na wynik proga...
    13dpt - 167
    14dpt- 190 - dziś, rośnie ale nie jest to książkowy przyrost ..
    Co mam o tym myśleć?
    Betę mam znów powtórzyć za dwa dni. .

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    Luźne starania od 2019r.
    👱‍♀️33
    Amh 1,88
    Fsh- w normie
    Obniżony poziom żelaza
    🧔‍♂️35
    10.2023- Morfologia 0,Terazospermia
    Androvit,Profertil (nadal w kuracji)
    10.2024- Morfologia 6
    2.09.2025- klinika bocian,Poznań
    Kwalifikacja do in vitro- najszczęśliwszy dzień od ostatnich 5lat 😂😍
    2.09 Stymulacja menopur+ rekovelle+ ganirelix
    16.09 punkcja 😄
    Pobranych: 14szt 22.09 ❄️❄️ balstocysty 3.1.1. 3.2.1
    10.25--> transfer odroczony
    8.10 kolposkopia, zła cyt. Podejrzenie cin-1
    1.12.25 transfer 3.1.1❌️
    27.01.26 transfer 3.2.1
    1.02- 5dpt 2 kreski
    2.02 6dpt-21.5 prog 19.3
    4.02 8dpt-51.8
    6.02 10dpt - 120 prog 26.1 ( była to beta dla kliniki)
    9.02 13dpt - 167
    10.02 14dpt-190
    12.02 16dpt-288
    16.02 20dpt-848
    9+3 💔 promienie, szpital
    2 punkcja, 12 zapłodnionych , 5 zarodków
    8.06 transfer 4.1.1❌️
    Co dalej? Brak środków w klinice..

    ..."Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"...
  • Butterfly_84 Ekspertka
    Postów: 244 259

    Wysłany: 10 lutego, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Właśnie tu też jest problem 😔


    Można przecież nie oddawać do adopcji tylko utrzymywać we własnym zakresie po zakończonym programie

    👩🏻‍❤️‍👨🏼 '84 & '84
    👧 2015 & 2021,
    😭6 x💔 8-13 tydzień
    __________


    08.2025 👧🏻 AMH - 2,75ng/ml, FSH - 6,61 IU/l, LH - 4,41 IU/l, Prolaktyna - 648,9 mU/l (norma 127-637), TSH - 2,26, D3 - 35
    09.2025 👦🏻 Morfologia 6%, MSOME I 0%, II 14%, III 31%, IV 55%


    I procedura ❌
    Gonal F, Menopur, Otrivelle
    01.11.2025 12🥚, 8 MII, 5 💉, 0 wszystkie padły po trzecim dniu 😓

    II piCSI 🙏
    Estrofem, Recovell, Menopur, Otrivelle
    22.12.2025 11🥚,8MII, 8 💉, ❄️4AB, ❄️4AB, ❄️3AB, ❄️3BB, ❄️3BB,

    22.01.2026 transfer ❄️4AB 9dpt 15,18 11dpt 7,55 ❌

    02.2026 nieprawidłowa biocenoza
    03.2026 Histeroskopia, wycięcie polipa, NK i CD138 ok
    05.2026 nieudane podejście do transferu ❌
    19.06.2026 transfer ❄️4AB
  • just_a_girl Autorytet
    Postów: 1566 3323

    Wysłany: 10 lutego, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Można przecież nie oddawać do adopcji tylko utrzymywać we własnym zakresie po zakończonym programie

    Maksymalnie 20 lat, później zostaną przekazane do adopcji.

    👩🏻'95; AMH = 1,6 (08.2025)
    hiperprolaktynemia (Dostinex) ✅adenomioza ❌
    👨🏻'95; morfologia 0% / 4% / 1% ❌ MSOME 0% ❌

    starania od 04.2023
    03.2025 IVF nr 1
    14.03 punkcja: 8🥚, 2❄️: 3AB, 6BB
    19.03 I transfer ❄️3AB ❌
    18.04 biopsja endometrium:
    CD138 ❌, CD56 ✅, antybiotyk 2 tyg
    25.07 II transfer ❄️6BB ❌

    09.2025 IVF nr 2 (IMSI+FC)
    22.09 punkcja: 12🥚, 5❄️: 2x4AB, 2x4BB, 5BB
    po PGT-A: zdrowe 2x4AB, 4BB, 5BB, niska mozaika 4BB
    07.11 minihisteroskopia dr Janowiec
    diphereline x3, antybiotyki 4tyg, probiotyki
    03.03.2026 III transfer ❄️4AB (+Accofil)
    6dpt 9,5 | 8dpt 25 | 10dpt 77 | 14dpt 967 | 22dpt 9988
    27.03 I USG (24dpt) CRL 5,6mm i ❤️
    14.05 I prenatalne OK, CRL 7,3cm ♂️♂️♂️🩵🩵🩵

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 10 lutego, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_a_girl wrote:
    Maksymalnie 20 lat, później zostaną przekazane do adopcji.
    Można też przenies do kliniki w Czechach i zniszczyć tak kiedyś dziewczyny tu pisały, choc dla mnie adopcja jest ok może komuś pomóc 🙂

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 10 lutego, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, mam wynik bety: 22,800 mlU/ml

    Transfer mialam 4.02 o 14.00, badanie krwi robilam dzisiaj (10.02) o godz.9.00.



    Cień, Paula24, sylstaa, Ishildur, White1, Mary27, just_a_girl, Phiczek, Liolia, Kropelka92, LoliM, Rosołek123, Adirella, Butterfly_84, Karolaaas, Karolaa88, Ewelcia1605, niecierpliwa ..., MoniaB, Black_Angel, GeNiOlKaa92, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 10 lutego, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarUlka wrote:
    Dziewczyny po wczorajszych wynikach powtórzyłam dzisiaj betę, i jednak to nie był błąd laboratorium. Czekam jeszcze na wynik proga...
    13dpt - 167
    14dpt- 190 - dziś, rośnie ale nie jest to książkowy przyrost ..
    Co mam o tym myśleć?
    Betę mam znów powtórzyć za dwa dni. .



    Od 10 do 14 dpt przyrost jest słabszy, ale dopóki beta idzie w górę, wciąż jest szansa. Teraz ważna będzie kolejna beta. To czekanie jest chyba najgorsze 😔

    Dzwoniłaś może do kliniki? Pewnie i tak polecą do usg czekać.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mary27 Autorytet
    Postów: 438 647

    Wysłany: 10 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ok, mam wynik bety: 22,800 mlU/ml

    Transfer mialam 4.02 o 14.00, badanie krwi robilam dzisiaj (10.02) o godz.9.00.
    Dobry wynik dla 6dpt. Teraz najważniejsze przyrosty

    Cień, sylstaa, LKBennett, Kulka413, Rosołek123 lubią tę wiadomość

    💃'91
    Insulinoodporność, bardzo niskie AMH
    Starania od 2020
    Cross match 12,7%🥳
    KIR AA => mąż C1C1, dawczyni ? ❌
    cytokiny, immunofenotyp ✅
    allo MLR 0% ❌
    Mutacje PAI-1 homo, MTFHR hetero ❌
    Trombofilia, V Leiden nie wykryto✅
    Białko S, białko C, antykoagulant tocznia, zespól antyfosfolipidowy, homocysteina, fibrynogen, antytrombina✅
    IFV z KD
    7.04.2025. I ET 4AA
    8dpt-137, 10dpt-350, 12dpt - 831, 15dpt - 3250
    25 dpt - CRL 7,5mm i serduszko
    7+4 tc 💔👼♂️, genetycznie zdrowy
    24.01.2026 FET 4BA 6dpt-26, 8dpt-39,5; 10dpt -32❌ biochem
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 lutego, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Można też przenies do kliniki w Czechach i zniszczyć tak kiedyś dziewczyny tu pisały, choc dla mnie adopcja jest ok może komuś pomóc 🙂
    Nie no jak bym miała wybierać to już wolałabym adopcje niż zniszczenie, ale mimo wszystko wolałabym żebym nie musiała oddawać.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 lutego, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly_84 wrote:
    Można przecież nie oddawać do adopcji tylko utrzymywać we własnym zakresie po zakończonym programie
    Po 20 latach i tak poszłyby do adopcji.

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2528 4661

    Wysłany: 10 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ok, mam wynik bety: 22,800 mlU/ml

    Transfer mialam 4.02 o 14.00, badanie krwi robilam dzisiaj (10.02) o godz.9.00.
    Niech rośnie🚀🤞🏻🍀

    LKBennett lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 lutego, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Ok, mam wynik bety: 22,800 mlU/ml

    Transfer mialam 4.02 o 14.00, badanie krwi robilam dzisiaj (10.02) o godz.9.00.
    Bardzo ładny wynik ✊ za dalsze przyrosty

    LKBennett lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 10 lutego, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Nie no jak bym miała wybierać to już wolałabym adopcje niż zniszczenie, ale mimo wszystko wolałabym żebym nie musiała oddawać.


    Bardzo dobrze Cię rozumiem. Też nie mogłabym tego zrobić. To chyba kwestia psychiki. Nie poradziłabym sobie z myślą co się z nimi dzieje, czy ktoś je przytula, mówi kocham cię na dobranoc, czy są szczęśliwe itp. Ale jednocześnie podziwiam dziewczyny które to robią, bo pary, które nigdy nie mogłyby mieć dzieci, dzięki nim mają tę możliwość ❤️

    Paula24 lubi tę wiadomość

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 10 lutego, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Bardzo dobrze Cię rozumiem. Też nie mogłabym tego zrobić. To chyba kwestia psychiki. Nie poradziłabym sobie z myślą co się z nimi dzieje, czy ktoś je przytula, mówi kocham cię na dobranoc, czy są szczęśliwe itp. Ale jednocześnie podziwiam dziewczyny które to robią, bo pary, które nigdy nie mogłyby mieć dzieci, dzięki nim mają tę możliwość ❤️
    Mam dokładnie takie samo podejście, identycznie wręcz. 🙂
    Też podziwiam te wszystkie kobiety które potrafią oddać zarodki do adopcji, chylę czoła, dzięki nim tak naprawdę pary bezpłodne mogą mieć dzieci zdaje sobie z tego sprawę, ale no ja mam jakąś barierę i nie jest do przeskoczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 19:20

    Kropelka92 lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • merci Autorytet
    Postów: 1279 2272

    Wysłany: 10 lutego, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście nie mam dylematu - gdyby zostały nam zarodki i nie mielibyśmy dalszych planów to oddałabym do adopcji

    Rosołek123, Karolaaas, Cień, Marz91, Malutka_111, sylstaa, Alina Malina lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    preg.png
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 10 lutego, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DarUlka wrote:
    Dziewczyny po wczorajszych wynikach powtórzyłam dzisiaj betę, i jednak to nie był błąd laboratorium. Czekam jeszcze na wynik proga...
    13dpt - 167
    14dpt- 190 - dziś, rośnie ale nie jest to książkowy przyrost ..
    Co mam o tym myśleć?
    Betę mam znów powtórzyć za dwa dni. .

    Bądź dobrej myśli! Spróbuj afirmacje ciąży i płodności na YT, wiem, część z Was pewnie pomyśli, że to głupie, ale jakie odprężające, całe ciało czuje i czeka. Polecam :)

    Gratuluję LKBennet ⭐️🙏

    DarUlka lubi tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ