Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • A1986 Koleżanka
    Postów: 39 3

    Wysłany: 13 lutego, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    może został komuś menopur? Odkupię! Skończyła mi się refundacja ale nie nadzieje 🙏

  • Pozytywna_ Ekspertka
    Postów: 131 166

    Wysłany: 13 lutego, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja już po histero - było w końcu bez znieczulenia, dostałam tylko ketonal ale na ból przy biopsji to nic nie daje.
    Dobrze niedobrze bo błona dobrze wizualnie wygląda bez cech stanu zapalnego, czekamy teraz na immunohistochemie
    Także idę na ławkę
    3mam kciuki za dobre wyniki🤞😊 mam nadzieję, że to rozjaśni sytuację i będziesz wiedziała co dalej i w jakim kierunku podążać😊

    merci lubi tę wiadomość

    Ona 90 & On 88
    AMH= 1,3
    Endometrioza III st

    27.10 start Gonapeptyl
    7.11 Gonapeptyl + rekovelle + Mensinorm
    19.11 koniec stymulacji - 3-4 pęcherzyki
    21.11 punkcja -> 🥚🥚

    26.11 transfer🤞 -> 4AA✅️ 4AB❄️
    6.12 🎅 beta ujemna ❌️

    31.01 transfer nr 2 ❄️ 4AB 🤞
    09.02 beta dla kliniki 🤞🩸💉 -> ujemna ❌️
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 13 lutego, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pierwsze USG za mną 🥹
    Wczoraj licząc od daty transferu 5+6 tyg
    Zarodek 4,8 mm z bijącym serduszkiem ❤️

    magnife, Pozytywna_, Sloneczko, Paula24, Phiczek, DarUlka, krakowiankq, Muczylando, Cień, White1, Ewelcia1605, Kropelka92, LKBennett, Ewelka1985, merci, Rosołek123, Karolaaas, Kulka413, GeNiOlKaa92, LoliM, Mała mi, Biała_Konwalia, Adirella, Liolia, Mary27, niecierpliwa ..., sylstaa, Kasiak89, MoniaB, Karolaa88 lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninaa wrote:
    Paula jak tam u Ciebie? Badałaś dziś betę?
    Tak dziś 14 dpt 61.80 mlu przyrost ponad 30 % niestety ale nic z tego nie będzie

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 13 lutego, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak dziś 14 dpt 61.80 mlu przyrost ponad 30 % niestety ale nic z tego nie będzie


    Przykro mi :( Kontaktowałaś się z lekarzem? Co mówi? Kiedy masz planowo USG?

  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 13 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak dziś 14 dpt 61.80 mlu przyrost ponad 30 % niestety ale nic z tego nie będzie
    Kurczę u mnie w poniedziałek było gorzej niż u Ciebie bo z piątkowej bety 13,12 w pn miałam tylko 22, nastawiłam się na spadek, aż tu w środę 55, a dziś 260, ciekawe czy coś z tego będzie bo te przyrosty momentami wyglądały tragicznie , a jak przepatrzyłam wątek ze statystykami bety to zwykle nie kończyło się dobrze🤷🏼‍♀️

  • ShikaJika Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 13 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robioną histeroskopię po nieudanych transferach ? A jeśli tak to po ilu ? Czekam na moje pierwsze podanie zarodka, ale mój wewnętrzny pesymista już rozważa najgorsze scenariusze. Przy moich warunkach peselowych, przypuszczam, że pierwszy transfer ma jakieś 3% szans na powodzenie, ale jak już się nie uda to mnie pewnie zaleje dzika chcica szukania przyczyny -_-

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 13 lutego, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ShikaJika wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robioną histeroskopię po nieudanych transferach ? A jeśli tak to po ilu ? Czekam na moje pierwsze podanie zarodka, ale mój wewnętrzny pesymista już rozważa najgorsze scenariusze. Przy moich warunkach peselowych, przypuszczam, że pierwszy transfer ma jakieś 3% szans na powodzenie, ale jak już się nie uda to mnie pewnie zaleje dzika chcica szukania przyczyny -_-

    Zrobiłam dopiero po 5, żałuję że tak późno ale czasu nie cofnę. Ale gdybym nie miała zapalenia to pewnie bym żałowała, że po co to sprawdzałam, także każdy medal ma 2 strony.
    Dziś uważam że histeroskopia i biopsja powinna być wykonana nawet przed transferami, ale rozumiem też że póki nie ma wskazań to nie ma co też grzebać w macicy "na zaś".

    ShikaJika, Mq1991, MoniaB lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 13 lutego, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywna_ wrote:
    3mam kciuki za dobre wyniki🤞😊 mam nadzieję, że to rozjaśni sytuację i będziesz wiedziała co dalej i w jakim kierunku podążać😊
    szczerze mówiąc to już bym wolała żeby wyszedł ten stan zapalny to przynajmniej byłaby jakaś przyczyna, bo inaczej dalej jesteśmy w punkcie wyjścia i nie wiadomo czemu się nie udaje

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 13 lutego, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ShikaJika wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robioną histeroskopię po nieudanych transferach ? A jeśli tak to po ilu ? Czekam na moje pierwsze podanie zarodka, ale mój wewnętrzny pesymista już rozważa najgorsze scenariusze. Przy moich warunkach peselowych, przypuszczam, że pierwszy transfer ma jakieś 3% szans na powodzenie, ale jak już się nie uda to mnie pewnie zaleje dzika chcica szukania przyczyny -_-
    ja właśnie dzisiaj robiłam. po 3 transferach, gdzie beta nawet nie drgnęła. Sam obraz prawidłowy, więc na razie odpowiedzi nie mamy, teraz czekamy na wynik biopsji

    ShikaJika lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 13 lutego, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki
    Próg 16.71
    Beta <2,3
    5dpt

    Więc niestety kolejny raz się nie udało

  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 13 lutego, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka1985 wrote:
    Dostałam wyniki
    Próg 16.71
    Beta <2,3
    5dpt

    Więc niestety kolejny raz się nie udało
    5dpt to wcześnie nie trać nadziei jeszcze

    White1, MoniaB lubią tę wiadomość

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 13 lutego, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ShikaJika wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z was miała robioną histeroskopię po nieudanych transferach ? A jeśli tak to po ilu ? Czekam na moje pierwsze podanie zarodka, ale mój wewnętrzny pesymista już rozważa najgorsze scenariusze. Przy moich warunkach peselowych, przypuszczam, że pierwszy transfer ma jakieś 3% szans na powodzenie, ale jak już się nie uda to mnie pewnie zaleje dzika chcica szukania przyczyny -_-


    Wszystko zależy od tego ile tych zarodków masz. Jeśli masz dużo to wiadomo zawsze można iść na żywioł. Jeśli masz mało to bym rozważyła chociaż biopsję endometrium. My w pierwszej procedurze mieliśmy tylko jeden zdrowy zarodek i biopsję endometrium robiłam przed pierwszym w życiu transferem

    ShikaJika lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • White1 Autorytet
    Postów: 2033 4680

    Wysłany: 13 lutego, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie może coś na temat bólu pleców po transferze? Nigdy mnie plecy nie bolały, a dzisiaj ból jest nie do zniesienia. Chodzi o odcinek lędźwiowy, nie mogę się wyprostować, bo wtedy zaczyna boleć 100 razy mocniej. Nospa nie pomogła, różne sposoby na rozciąganie też nie. Nie wiem czy to jakiś pechowy zbieg okoliczności czy może być to związane z implantacją. Nie wiem co robić, bo nie chcę brać nic przeciwbólowego, bo jestem 4dpt. Ale męczę się od 10 godzin

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Guśka21 Autorytet
    Postów: 392 463

    Wysłany: 13 lutego, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nerwobóle? Mnie często tak bolą plecy po dużym stresie i tydzien po transferze też tak miałam przez dwa dni.
    Niestety nic oprócz leków na to nie pomaga, gorących kąpieli też na nie wolno. Ja leżałam w wygodnej pozycji pod kocem tyle można dla siebie zrobić 🤷🏼‍♀️

    🧸 IUI 02.03.2021 ❌
    🧸 IUI 07.05.2021 ❌


    🍀11.10.25 Początek stymulacji do in vitro
    🥚24.10.25 21 occytow->12 zapłodniono -> 10❄️
    ☃️Transfer 21.01.26
    5DPT II 🥹❤️
    6DPT 50,1
    9DPT 301,5
    12DPT 1173
    14DPT 2746

    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropelka92 wrote:
    Przykro mi :( Kontaktowałaś się z lekarzem? Co mówi? Kiedy masz planowo USG?
    Klinika już zamknięta dziś mają do 15 dopiero w poniedziałek będę wiedzieć, USG miałam mieć 25.02

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 242 498

    Wysłany: 13 lutego, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Wiecie może coś na temat bólu pleców po transferze? Nigdy mnie plecy nie bolały, a dzisiaj ból jest nie do zniesienia. Chodzi o odcinek lędźwiowy, nie mogę się wyprostować, bo wtedy zaczyna boleć 100 razy mocniej. Nospa nie pomogła, różne sposoby na rozciąganie też nie. Nie wiem czy to jakiś pechowy zbieg okoliczności czy może być to związane z implantacją. Nie wiem co robić, bo nie chcę brać nic przeciwbólowego, bo jestem 4dpt. Ale męczę się od 10 godzin

    Mnie bolaly wlasnie tak tuz po transferze, potem klucie w jajnikach, takie niby wzdecie ponizej pepka ale perystaltyka ok, no i bol pachwin, pisalam nawet o tym wyzej

    Teraz sie uspokoilo, z kolei zamiast zoladka mam kamien i to co jem od dwoch dni to zupa krem

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 13 lutego, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guśka21 wrote:
    5dpt to wcześnie nie trać nadziei jeszcze


    Nie wiem czy dobrze było to zrobić ale jak by miało coś ruszyć to w 5dpt by rycia było patrząc na forum
    Mam zjazd psychiczny
    Przepraszam

  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninaa wrote:
    Kurczę u mnie w poniedziałek było gorzej niż u Ciebie bo z piątkowej bety 13,12 w pn miałam tylko 22, nastawiłam się na spadek, aż tu w środę 55, a dziś 260, ciekawe czy coś z tego będzie bo te przyrosty momentami wyglądały tragicznie , a jak przepatrzyłam wątek ze statystykami bety to zwykle nie kończyło się dobrze🤷🏼‍♀️
    Ja myślę że u mnie to już koniec, pewnie w poniedziałek będzie spadek wolę to niż betę skacząca bo w pozamacicznej już byłam 😔
    Który masz dpt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego, 18:00

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 564 549

    Wysłany: 13 lutego, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Tak dziś 14 dpt 61.80 mlu przyrost ponad 30 % niestety ale nic z tego nie będzie

    Przykro mi 😢

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ