Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 563 548

    Wysłany: 13 lutego, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka1985 wrote:
    Dostałam wyniki
    Próg 16.71
    Beta <2,3
    5dpt

    Więc niestety kolejny raz się nie udało
    Przykro mi 😢

  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 13 lutego, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie ze moje bhcg sa ok jak na ten czas po transferze (22,8 i 55,4 odpowiednio w 6 i 8 dpt?) Nie sa niskie? Z wątku statystycznego bhcg widzę, ze to jedne z nizszych parametrow na forum… 🧐

    Sorki, ze tak marudzę, ale to moja pierwsza pozytywna beta w ogole, stad nie wiem co i jak 🫣😉

    Onaaa30, Karolaa88 lubią tę wiadomość

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Onaaa30 Ekspertka
    Postów: 126 105

    Wysłany: 13 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Myslicie ze moje bhcg sa ok jak na ten czas po transferze (22,8 i 55,4 odpowiednio w 6 i 8 dpt?) Nie sa niskie? Z wątku statystycznego bhcg widzę, ze to jedne z nizszych parametrow na forum… 🧐

    Sorki, ze tak marudzę, ale to moja pierwsza pozytywna beta w ogole, stad nie wiem co i jak 🫣😉
    Wygląda to dobrze na ten moment. Kciuki za kolejne przyrosty.

    1transfer beta 0
    2transfer udany
    🩷2023 babygirl
    Powrót po rodzeństwo 2025
    3transfer beta 0
    4transfer 01.2026 💔 podejrzenie cp finalnie łyżeczkowanie ;(
    Został ❄️🍀
    5 ostatni transfer 05 2026 bhcg 10dpt 245 12dpt 512 16dpt 2450
    Usg 21dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    Usg 16.06 mamy serduszko 🩷
  • Totalnie_pogubiona Autorytet
    Postów: 670 1204

    Wysłany: 13 lutego, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Myslicie ze moje bhcg sa ok jak na ten czas po transferze (22,8 i 55,4 odpowiednio w 6 i 8 dpt?) Nie sa niskie? Z wątku statystycznego bhcg widzę, ze to jedne z nizszych parametrow na forum… 🧐

    Sorki, ze tak marudzę, ale to moja pierwsza pozytywna beta w ogole, stad nie wiem co i jak 🫣😉

    Nic się nie martw. Masz bardzo dobre wyniki 🍀
    Zobacz moje bety w stopce.
    Trzymam kciuki za super przyrosty 🩷

    🧘🏻‍♀️89 & ⛹🏻‍♂️ 81

    ✅AMH 3,69
    ❌morfologia plemników 0%

    💌04.2020r.
    ciąża naturalna🧸
    strata-w 9 tygodniu🥺🩶

    🔆 2025r. podejście do I IVF🔆
    📌29.07. start stymulacji
    📌09.08. punkcja
    pobrano 18🥚
    zapłodniono 14🥚
    finalnie mamy 6 ❄️ ❄️ ❄️

    🍀01.10 nasz pierwszy transfer
    ❄️FET 3AA
    β-hCG 6dpt 1,57 😣 8dpt 1,15 🥺❌

    🧬KIR Bx ✅ brak 4 kirów implantacyjnych 😶‍🌫️
    Hla-c ✅

    🩺 17.11. histeroskopia
    cd138, cd56✅
    histopatologia ✅

    🍍20.12.
    Transfer 3.1.2 i 3.2.3❄️ ❄️
    7dpt 15,9 ; 9dpt 57,2 ; 11dpt 155,0 ; 13dpt 420,0 ; 16dpt 2365 ; 20dpt 11 694 + nagłe obfite krwawienie 😔😣
    22dpt 14 500 🥺23dpt zarodek z bijącym sercem 💖
    26dpt ponowny krwotok 🥺
    11+0 Feliatest zdrowy wojownik🩵

    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 13 lutego, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Myslicie ze moje bhcg sa ok jak na ten czas po transferze (22,8 i 55,4 odpowiednio w 6 i 8 dpt?) Nie sa niskie? Z wątku statystycznego bhcg widzę, ze to jedne z nizszych parametrow na forum… 🧐

    Sorki, ze tak marudzę, ale to moja pierwsza pozytywna beta w ogole, stad nie wiem co i jak 🫣😉
    Przyrost ok, beta 2 cyfrowa w 8dpt, na ten moment jest ok :)

    sylstaa lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 498

    Wysłany: 13 lutego, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niesamowite 🍀❤️🍀❤️🍀

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 13 lutego, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9dpt 43,8mIU/ml

    W 11dpt 53,8 mIU/ml

    Black_Angel lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    W 9dpt 43,8mIU/ml

    W 11dpt 53,8 mIU/ml
    Co to się odwala z tymi betami, straszny ten luty 😔 mimo wszystko trzymam kciuki żeby wynik był błędny ✊

    MoniaB lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 13 lutego, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula24 wrote:
    Co to się odwala z tymi betami, straszny ten luty 😔 mimo wszystko trzymam kciuki żeby wynik był błędny ✊
    No raczej nie realne żeby wynik był błędny.
    Wysłałam to do kliniki. Czekam na info od nich co dalej.

    Lumira lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • merci Autorytet
    Postów: 1282 2278

    Wysłany: 13 lutego, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    W 9dpt 43,8mIU/ml

    W 11dpt 53,8 mIU/ml
    Nie tak miało być 🫂

    Phiczek lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test zdrowy 🩵
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    No raczej nie realne żeby wynik był błędny.
    Wysłałam to do kliniki. Czekam na info od nich co dalej.
    Już różnie było, pewnie napiszą żeby zbadać jeszcze raz bo cóż innego. Ja też badam w poniedziałek jeszcze i mam nadzieję że skończy się samo, bo mam bardzo źle przeczucia

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 13 lutego, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek jadę, ale do innego labo bo u siebie nie mam możliwości zrobić.
    Ewentualnie pojadę w środę jeszcze tam ale niestety z wyników wychodzi tylko jedno.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 13 lutego, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    W poniedziałek jadę, ale do innego labo bo u siebie nie mam możliwości zrobić.
    Ewentualnie pojadę w środę jeszcze tam ale niestety z wyników wychodzi tylko jedno.
    Wiem, nie będę cię czarować bo sama widzę po sobie, jest mi przykro 😓 ściskam 🫂

    Phiczek lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 13 lutego, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    W 9dpt 43,8mIU/ml

    W 11dpt 53,8 mIU/ml
    To jest niesprawiedliwe 💔🫂

    Phiczek lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • HappiBara Znajoma
    Postów: 17 30

    Wysłany: 13 lutego, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, znów odwołam się do Waszych doświadczeń. Dziś miałam czwartą weryfikację: USG w 5 tygodniu i badania krwi. Beta ok, jest pęcherzyk ciążowy i nawet początku żółtkowego.

    Tym niemniej, progesteron tylko 6.7!!! 😨 tydzień temu było 22,i lekarka i tak kazała mi zwiększyć dawkę. brałam 3x200mg Utrogestan i 3x400mg Besins i. miałam nadzieję na mocny wynik... a tu taki szok.
    Po konsultacji mam brać 3x900 Utrogestan i 3x600 Besins.

    Jak to rokuje? widziałyście kiedyś coś podobnego? i czy dzisiejszy żałosny wynik może mieć złe konsekwencje?

    Rzecz jasna bardzo docenię pozytywne historię, ale wolę realistyczne porady od pocieszania 🙃. Z góry dziękuję i trzymam kciuki za Wasze wyniki!

    Ewelka1985 lubi tę wiadomość

  • Liolia Autorytet
    Postów: 1262 1916

    Wysłany: 13 lutego, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Myslicie ze moje bhcg sa ok jak na ten czas po transferze (22,8 i 55,4 odpowiednio w 6 i 8 dpt?) Nie sa niskie? Z wątku statystycznego bhcg widzę, ze to jedne z nizszych parametrow na forum… 🧐

    Sorki, ze tak marudzę, ale to moja pierwsza pozytywna beta w ogole, stad nie wiem co i jak 🫣😉

    To są dobre wyniki, ja miałam w 6dpt 16,4, w 10 dpt 85,6 👌

    Jest dobrze, nie martw się 🙏

    44 l., bardzo niskie AMH, endometrioza, kir aa, nk 23%, trombofilia
    💥Novum
    💫 2018-2019 4 ICSI, 3 transfery w 2-3 dobie, bhCG zerowe
    💥Kriobank
    💫 2019-2020 zmiana podejścia na ultra długie protokoły z HW i hodowla do blastek => 2cb (*) oraz zdrowa ciąża
    7-9.2020 - ICSI ultra długi, 5d 2BB. ET - 7dpt-40, 9-90, 11-140, 13-249, 15-543, 18-1574, 21-3910, 25-13539, 29 - ❤ 05.2021👶 synek
    💫2022 powrót po rodzeństwo 3 ICSI 1 transfer, nie udało się
    12.2022 - natural cb(*)
    Zmiana planu KD
    💫4.2025 -KD FET 4AA cb(*)
    💫9.2025 -KD FET 4AA :(
    💥Reprofit
    💫12.2025. KD 13 kom- 2 blastki, ET 4AA, 6dpt- 16.4, 10- 85.6, 12- 160, 14- 286, 16- 590, 19- 2157, 23-7434, 29- 🩷 będzie 👧 cudo trwaj 🙏
    ❄5BB

    preg.png[/url]
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 563 548

    Wysłany: 13 lutego, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HappiBara wrote:
    Hej, znów odwołam się do Waszych doświadczeń. Dziś miałam czwartą weryfikację: USG w 5 tygodniu i badania krwi. Beta ok, jest pęcherzyk ciążowy i nawet początku żółtkowego.

    Tym niemniej, progesteron tylko 6.7!!! 😨 tydzień temu było 22,i lekarka i tak kazała mi zwiększyć dawkę. brałam 3x200mg Utrogestan i 3x400mg Besins i. miałam nadzieję na mocny wynik... a tu taki szok.
    Po konsultacji mam brać 3x900 Utrogestan i 3x600 Besins.

    Jak to rokuje? widziałyście kiedyś coś podobnego? i czy dzisiejszy żałosny wynik może mieć złe konsekwencje?

    Rzecz jasna bardzo docenię pozytywne historię, ale wolę realistyczne porady od pocieszania 🙃. Z góry dziękuję i trzymam kciuki za Wasze wyniki!
    Czy to transfer na cyklu sztucznym ? Masz duże dawki progesteronu, a cos mały wynik. Ja właśnie obawiam się o swój progesteron, bo mam tylko besins 200 2 razy dziennie i crinone zel

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 563 548

    Wysłany: 13 lutego, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny we wtorek mam transfer. Progesteron besins biorę rano o 8 i wieczorem o 20
    O której powinnam zbadać progesteron w poniedziałek, żeby zobaczyć jaki mam wynik ?

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 13 lutego, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Dziewczyny we wtorek mam transfer. Progesteron besins biorę rano o 8 i wieczorem o 20
    O której powinnam zbadać progesteron w poniedziałek, żeby zobaczyć jaki mam wynik ?
    Ja bym badała przed dawką o 8

    Pozytywna_, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • niecierpliwa ... Autorytet
    Postów: 478 567

    Wysłany: 14 lutego, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały update ode mnie -dzwonili z kliniki i nie kazali już badać bety tylko czekać do USG i zaproponowali termin na jutro albo wtorek, a że ja nie będę miała jak wtedy dojechać to została środa ,tak jak było wcześniej umówione. I waham się czy robić betę czy czekać. Możliwe,że poczekam środa już blisko, a tak to tylko się stresuje okropnie ...

    🧑93🧒90
    Starania od 2013
    Mąż -🆗
    Ja- pcos, amh- 4,0

    2023- 4x IUI -❌

    Gameta Podzamcze

    30.06 - 12.07 stymulacja bemfola 225,potem 300 i orgalutran

    14.07.25- punkcja 15🥚
    4 ❄️ 5 doba i 2 ❄️ 6 doba

    28.07.25- estrofem

    06.08- kontrola- prog. 0,2ng/ml✅ estradiol 188,80pg/ml✅

    🍀14.08- transfer FET
    🍀20.08-6dpt beta 19,73 ,prog - 45,97
    🍀22.08.- 8dpt beta 77,01 🤞
    🍀25.08-11dpt beta 213,31 🥰
    🍀01.09. - USG - krwawienie, Gs 0,96cm
    🍀05.09.- USG Gs 0,91 cm ?? 🤷
    🍀11.09. USG 🤞
    🍀17.09. USG poronienie chybione 💔
    🍀19.09. Łyżeczkowanie 8tc❤️‍🩹

    23.01.26- FET, 8dpt - 8,69, 10dpt-18,47, 12dpt-33,63, 14dpt-63,39,17dpt 201,74🍀20dpt 373,46😔 24dpt 15,51
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ