Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 16 lutego, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett Piękna liczba 🤩

    Phiczek nic tylko się cieszyć ! 🫂
    Może poprzednio błąd labo ? Albo masz małego leniuszka, który potrzebuje się rozkręcić 😉

    Piękne informacje na koniec dnia dziewczyny !

    LKBennett, Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 16 lutego, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Ja czegoś tu nie rozumiem

    9dpt - 43.3 mIU/ml
    11dpt -53.8 mIU/ml
    14dpt - 184 mIU/ml

    Co to się tu odwala... Może mi któraś to wytłumaczyć.


    Moim zdaniem kropek walczy, powtórz za dwa dni ❤️ trzymam moooocno kciuki

    laurkasiczek, LKBennett, Karolaaas, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • SandraSandra Autorytet
    Postów: 350 562

    Wysłany: 16 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    📆 proszę o wpis 24.02 wizyta przed transferem

    Karolaaas lubi tę wiadomość

    🎀Jagoda🎀 💜 21/06/2018 💜
    Starania o rodzeństwo od 2020 Ona: 👩🏻-32lat.
    On:👨🏻‍🦲-37 lat

    🌸2023🌸
    🔹5 IUI ❌
    🌸2024:🌸🔹11.01.2024 naturalny cud ⏸️
    🔹31.01.2024 poronienie 💔
    🔹 6-7 IUI ❌
    🌸2025🌸
    🔹07/ start IVF
    🔹 Zapłodnionych 3 - żaden nie przetrwał
    🔹13/08 transfer odwołany 💔
    💜💜💜💜💜💜💜💜💜
    🔹Start wrzesień❤️‍🩹
    🔹od 22/09 stymulacja
    🔹10/10 (mamy dwa) ❄️ ❄️
    🔹05/11 transfer I 💔 👎🏻
    🔹05/12 transfer II 💔 👎🏻
    🌸2026🌸
    🔹stymulacja
    🔹31.01 transfer III świeży 5BA 💔
    🔹04.03 transfer IV
    🔹 09.03. 5dpt ⏸️ (cień kreseczki)
    🔹13.03 9dpt beta 34.
    🔹16.03 12dpt beta 7. 💔💔

    🔹został jeden ❄️🌈
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    ✨Bo nadzieja umiera ostatnia✨
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 16 lutego, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Ja czegoś tu nie rozumiem

    9dpt - 43.3 mIU/ml
    11dpt -53.8 mIU/ml
    14dpt - 184 mIU/ml

    Co to się tu odwala... Może mi któraś to wytłumaczyć.
    Dalej jesteś w grze, także kciuków nie puszczamy 🤞🏻🍀
    Szkoda, że tyle nerwów to kosztuje ale cały czas jest szansa na sukces ❤️

    laurkasiczek, Cień, Mary27, Totalnie_pogubiona lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 16 lutego, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_90 wrote:
    Tak, rozumiem, to często loteria. Życzę, żeby te twoje wybrane zarodki okazały się dobrej jakości i powstały z nich ładne zarodki 💛

    Miałam 4 transfery 6 zarodkow po PGTA, dobry endometrium i wszystkie możliwe wskaźniki były w porządku, leki immunologiczne, a beta nawet się nie podnosi. Lekarze rozkładają ręce. Myślę, że trzeba umieć w porę zrobic stop. Jeszcze zrobię histeroskopię w Janowca, ale nie mam endometriozy, i sztuczna menopauze, choć endometriozy nie ma, i wtedy ostatni transfer. Jeśli się nie uda, to będę zmierzać w stronę surogacji. W wieku 27 lat miałam podane pierwsze 2 zarodki od razu z immunoglobulinami i wynik praktycznie wyniósł zero.

    Dziękuję 💚
    To rzeczywiście dobre podejście, słabo by znowu podawać w ciemno.. czasami mam wrażenie , że lepiej wiedzieć co jest nie tak, bo przynajmniej ma się na to chociaż trochę wpływ, jakoś można próbować leczyć.

    Może ten ostatni przyniesie Ci upragnione szczęście 🍀

    Olga_90 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 16 lutego, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko patrząc na wartości to mam wrażenie, że to wszystko takie opóźnione.
    Totalnie bez ładu i składu.

    Szczerze to wolę mieć zawsze czarno na białym, a nie taką niewiedzę i takie wybryki.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • kirby Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 16 lutego, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Ja czegoś tu nie rozumiem

    9dpt - 43.3 mIU/ml
    11dpt -53.8 mIU/ml
    14dpt - 184 mIU/ml

    Co to się tu odwala... Może mi któraś to wytłumaczyć.
    Super! Czasami wolniej startuje.Trzymam kciuki za kolejną

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 16 lutego, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Tylko patrząc na wartości to mam wrażenie, że to wszystko takie opóźnione.
    Totalnie bez ładu i składu.

    Szczerze to wolę mieć zawsze czarno na białym, a nie taką niewiedzę i takie wybryki.

    Zrozumiałe kochana 🫂🫂 cały czas żyjemy w niepewności a tu jeszcze kropek psikusy robi. Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie 🤞🤞

    Cień, Phiczek lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • DarUlka Koleżanka
    Postów: 31 59

    Wysłany: 16 lutego, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Ja czegoś tu nie rozumiem

    9dpt - 43.3 mIU/ml
    11dpt -53.8 mIU/ml
    14dpt - 184 mIU/ml

    Co to się tu odwala... Może mi któraś to wytłumaczyć.


    Mam wrażenie, że ten miesiąc to miesiąc niskich bet.. mam podobnie i cały czas wierzę, że się uda .. i po prostu trzeba grzecznie czekać trzymam kciuki ✊️😊
    A może to jeszcze jakiś sen zimowy i za chwile nadejdzie jakieś wiosenne przesilenie i wszystko zacznie startować..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 19:37

    Cień, Ewelka1985 lubią tę wiadomość

    Luźne starania od 2019r.
    👱‍♀️33
    Amh 1,88
    Fsh- w normie
    Obniżony poziom żelaza
    🧔‍♂️35
    10.2023- Morfologia 0,Terazospermia
    Androvit,Profertil (nadal w kuracji)
    10.2024- Morfologia 6
    2.09.2025- klinika bocian,Poznań
    Kwalifikacja do in vitro- najszczęśliwszy dzień od ostatnich 5lat 😂😍
    2.09 Stymulacja menopur+ rekovelle+ ganirelix
    16.09 punkcja 😄
    Pobranych: 14szt 22.09 ❄️❄️ balstocysty 3.1.1. 3.2.1
    10.25--> transfer odroczony
    8.10 kolposkopia, zła cyt. Podejrzenie cin-1
    1.12.25 transfer 3.1.1❌️
    27.01.26 transfer 3.2.1
    1.02- 5dpt 2 kreski
    2.02 6dpt-21.5 prog 19.3
    4.02 8dpt-51.8
    6.02 10dpt - 120 prog 26.1 ( była to beta dla kliniki)
    9.02 13dpt - 167
    10.02 14dpt-190
    12.02 16dpt-288
    16.02 20dpt-848
    9+3 💔 promienie, szpital
    2 punkcja, 12 zapłodnionych , 5 zarodków
    8.06 transfer 4.1.1❌️
    Co dalej? Brak środków w klinice..

    ..."Lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało"...
  • wróżbitka Koleżanka
    Postów: 51 198

    Wysłany: 16 lutego, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Tak, 6 będzie zapłodnionych i reszta dobrych pójdzie do mrożenia :)
    U nas też odroczony:)

    A propos spania … doktor powiedział, że jak się wybudzałam to szybko otworzyłam oczy i mówię „ matko, zaspałam na punkcje „ 😂😂

    To czekanie teraz będzie bardziej stresujące, niz sama stymulacja 🙈
    Dopiero w poniedziałek będziesz coś wiedzieć ? Nie będą dzwonić wcześniej ?
    Mogłabym dostać informacje od lekarza jak tylko już by zamrozili, ale nie chcę, przynajmniej dzisiaj nie chcę, a co będzie w kolejnych dobach i czy nie zmienię zdania to zobaczymy. Na chwile obecną chcę się skupić na dojściu do siebie. To dla mnie priorytet, no i chciałabym aby mimo wszystko ta faza lutealna potrwała u mnie jakiś czas i żeby @ za szybko nie przyszła. Chcę aby jajniki miały szansę na regenerację.

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️36 🫶 🧘‍♂️40

    🔬🧫 1 IVF -> 2017-> 4 ❄️
    1 FET -> 4AA, 4AA✅️->❌️
    2 FET -> 4AA, 4AB ✅️->❌️
    🔬🧫 2 IVF -> 2020 -> 3 transfer -> 3 dniowiec ->❌️ -> 0 ❄️
    🔬🧫 3 IVF -> 2021 -> 4 ❄️
    4 FET -> 4AA ✅️->❌️
    5 FET -> 4AA ❌️
    6 FET -> 3AA ❌️
    7 FET -> 5 AB ❌️
    🔬🧫 4 IVF -> 2026 -> 7 ❄️
    8 FET (28.04) -> 4AA, 4AA ✅️ 🍀🍀 6dpt - 80,3 mIU/ ml / 8dpt - 257 /10dpt - 470 / 27dpt - 49705 / 28dpt ❤️❤️
    Na zimowisku pozostało 5:
    ☃️4AA,☃️4AA,☃️4AA,☃️3AB,☃️ 4BA
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 lutego, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Dziewczyny
    Ja czegoś tu nie rozumiem

    9dpt - 43.3 mIU/ml
    11dpt -53.8 mIU/ml
    14dpt - 184 mIU/ml

    Co to się tu odwala... Może mi któraś to wytłumaczyć.
    Mówiłam błąd labo 😋♥️
    I tego się trzymamy, masz walecznego tego kropka 🙂✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 20:09

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 16 lutego, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę, że błąd labo.
    Po prostu taki start.
    Gorzej jak w środę znowu coś się podzieje i będą jakieś wybryki🫣🫣🫣
    Na samą myśl mam już nerwy.
    Byle przeżyć jutro i środową zmianę w pracy.

    A najbardziej zadziwia mnie to, że waga nawet ruszyła. Leci sobie powoli w dół, a prędzej to jak zaczarowana stała w miejscu 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego, 20:25

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 16 lutego, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Nie sądzę, że błąd labo.
    Po prostu taki start.
    Gorzej jak w środę znowu coś się podzieje i będą jakieś wybryki🫣🫣🫣
    Na samą myśl mam już nerwy.
    Byle przeżyć jutro i środową zmianę w pracy.

    A najbardziej zadziwia mnie to, że waga nawet ruszyła. Leci sobie powoli w dół, a prędzej to jak zaczarowana stała w miejscu 🫣
    Trzymam kciuki aby wystrzeliła w kosmos Ci ta beta 🚀

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 16 lutego, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Musisz znowu powtórzyć.
    Pamiętasz ostatni transfer Yahu? Ostatecznie jest zarodek i narazie wszystko wygląda dobrze, a też miała taki niepewny start, więc trzymam kciuki za Was🙏

    Edit: wrzucam stopkę naszej Yahu✊
    710d0a49dcaf1.pnghttps://zapodaj.net/plik-rBhx8KpupC
    Dziewczyny , mam takie przemyślenia, że badając tak wcześnie betę narażamy się na niepotrzebne nerwy. Ja miałam podobnie jak Yahu. W zasadzie w zeszłym tygodniu byłam pewna, że to biochem bo przez 3 dni nie było nawet podwojenia wartości bety, po czym nagle od 10dpt przyrosty po 200-300%. Trochę żałuję, że nie zaczęłam badać tego 10 dnia jak sugerowała klinika🙈🙂

    MoniaB, Totalnie_pogubiona, nick nieaktualny, Ishildur lubią tę wiadomość

  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 241 497

    Wysłany: 16 lutego, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już wysłałam wyniki do kliniki to teraz czekam na wizyte usg? Myslicie ze bedzie jeszcze w tym tygodniu?

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 16 lutego, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Jak już wysłałam wyniki do kliniki to teraz czekam na wizyte usg? Myslicie ze bedzie jeszcze w tym tygodniu?
    Raczej nie, jeszcze nic nie będzie widać. Dopiero przy bhcg >1000 można zobaczyć, czy jest pęcherzyk w macicy.
    Ja w Invi miałam USG 26dpt, tak zaproponował dr, ale był to też okres świąteczny.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 16 lutego, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LKBennett wrote:
    Jak już wysłałam wyniki do kliniki to teraz czekam na wizyte usg? Myslicie ze bedzie jeszcze w tym tygodniu?


    USG to raczej ok 20 dpt najszybciej

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1403 1991

    Wysłany: 16 lutego, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninaa wrote:
    Dziewczyny , mam takie przemyślenia, że badając tak wcześnie betę narażamy się na niepotrzebne nerwy. Ja miałam podobnie jak Yahu. W zasadzie w zeszłym tygodniu byłam pewna, że to biochem bo przez 3 dni nie było nawet podwojenia wartości bety, po czym nagle od 10dpt przyrosty po 200-300%. Trochę żałuję, że nie zaczęłam badać tego 10 dnia jak sugerowała klinika🙈🙂
    Niektóre kliniki wpisują w zaleceniach pierwszą betę 6dpt, drugą 10dpt. Pierwsza w celu wyłapania próby implantacji, druga zgodnie z wytycznymi programu, czyli weryfikująca czy transfer się powiódł.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MoniaB Autorytet
    Postów: 747 1189

    Wysłany: 16 lutego, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzień na forum!! 💛

    Gratuluję pięknych bet!! I zwrotów akcji! 😍

    Ściskam i współczuję negatywnych wieści.

    Trzymam kciuki za transfery! 🫶


    U mnie spokojnie, głową gdzie indziej, dużo mam pracy, szykuje się na urlop, dostałam miesiączki i jest bardzo ciężka, mocniejsza i boleśniejsza.

    Ninaa lubi tę wiadomość

    38💃💛🏃41

    od 2023 - starania
    od 07.2024 - 9 x cykl stymulowany, 2 x IUI, HyCoSy - drożne

    08.2025 - start IVF 👣, badanie kariotypów - poprawne
    10.2025 - stymulacja i punkcja (26 🥚 pobranych, 14 dojrzałych, 11 zapłodnionych, 5 ❄️❄️❄️❄️❄️)

    🍒 11.2025 - transfer 🥺 ❄️ 3AA ✨, beta <0,1
    🍒 12.2025 - transfer nr 2, beta 9dpt: 66,45 🥺💛, 11dpt: 158 13dpt: 368, 20dpt: 6179, krwotok 6tc z wypadnięciem zarodka 💔! ❄️ 2AA
    🍒 02.2026 - transfer nr 3 ❄️ 2AB ✨, beta 1
    🍒 03.2026 - transfer nr 4 ❄️+❄️ 4BB i 4BC; 8dpt 33, 10dpt 47, 13dpt 75 ❤️‍🩹 14dpt odstawienie leków 🥲 23dpt 2570 🤯, 24 dpt usg 2 pęcherzyki 😮, 27dpt 5414, 34 dpt USG - brak serduszka 8tc 💔, 36 dpt 12900, poronienie zatrzymane

    🔜 immunologia i II procedura
    _____
    AMH - 5,64 🥚 Ładne owulacje i endometrium 🍳 Celiaklia 🌾 Wymazy czyste 💯 TSH - 1,6🔅 Nasienie średnie 😔 Trombofilia: PAI-1 homo, MTHFR hetero
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 17 lutego, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤️‍🩹 17.02 wtorek
    💗Sloneczko transfer 🍍 🌈 🍀
    💗Mała mi transfer🍍 🌈 🍀
    Powodzenia dziewczyny.
    Phiczek trzymam kciuki. To waleczny kropek. I śle pozytywne myśli do Ciebie.

    Mała mi lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ