Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 17 lutego, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy poziom B12 - 656 pg/ ml to dużo czy w normie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 13:12

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po 😊 teraz czekam na wizytę by zwiększyć zapobiegawczo progesteron, bo miałam go bardzo mało w poprzedniej ciazy. I teraz najgorszy czas oczekiwania. Oczywiście lekarz standardowo zwrócił uwagę przy transferze na moje grube endometrium ehhh

    Mary27, Rosołek123, Paula24, Kulka413, Sloneczko, Phiczek lubią tę wiadomość

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1402 1991

    Wysłany: 17 lutego, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny czy poziom B12 - 656 pg/ ml to dużo czy w normie?
    Masz normy te do 1400 na wyniku? Mi hematolog powtarza, że każdy wynik B12 powyżej 600 jest już dobry, a im bliżej 1000 tym lepiej.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Mira.huntrix Przyjaciółka
    Postów: 104 65

    Wysłany: 17 lutego, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny potrzebuje pomocy czy to dobrze rokujący poziom
    5BA po PGT-A cykl sztuczny, accofil, neoparin,
    8dpt - beta 36, Progesteron 20,5 ng/ml

    Mary27, Ishildur lubią tę wiadomość

    Ja: '90 Mąż: '87

    IO | PAI-1 homo| AMH 2,5 (2.2025)| drożność| Hashimoto| Kariotyp Ok | homocysteina 5,5 | witamina D3 50| miesiączki regularne| zawsze grube endometrium| KIR Bx mąż C1C2 | nasienie 2% reszta ok

    4-6.2025. 2 IUI ❌

    07.25 IVF Menopur Rekovelle 16🥚 -> 15 zapłodnionych -> 11 ❄️ -> PGT-a 4AA, 5BA, 4AA

    09.2025 cykl naturalny 4AA cyclogest, neoparin 0,6, accard, luteina, progersterone besins
    10 dpt beta 0,2

    Immunolog : metronidazol i tarivid, equoral 25 dni -> encotron, cross match 30%

    2.2026 cykl sztuczny estromef Accofil, encorton, cyclogest, neoparin 0,8, accard, luteina, progersterone besins
    5dpt ⏸️ 8dpt 36 biochem

    Marzec naturals czekając na transfer
    10dpo 21, 11dpo 45,
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 17 lutego, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira.huntrix wrote:
    dziewczyny potrzebuje pomocy czy to dobrze rokujący poziom
    5BA po PGT-A cykl sztuczny, accofil, neoparin,
    8dpt - beta 36, Progesteron 20,5 ng/ml
    Wszystko na ten moment jest ok, najważniejszy jest przyrost bety po 48 h 🙂 i progresteron też do powtórzenia, jest dobry ale u mnie w klinice 20 to minimum 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego, 13:53

    Mira.huntrix lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 17 lutego, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie jestem z Waszego wątku, ale mam następujące pytanie, jeśli dziś byłaby owulacja to kiedy powinien się odbyć FET 6dniowej blastocysty?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Ewelka1985 Ekspertka
    Postów: 184 285

    Wysłany: 17 lutego, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 dpt <2,3 beta prog 16
    7 dpt 40.1 beta prog 16
    8 dpt 56 beta prog 12 estradiol 249

    Mały ten prog coraz mniejszy
    Musiałam
    Zrobić dziś bo
    Nie miałam proga

    Mary27, Kropelka92, Biała_Konwalia, izabelka90 lubią tę wiadomość

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 17 lutego, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj lekarz zlecił badanie bety i inne wyniki z krwi i jestem w szoku jaki wysoki wynik...
    8dpt 80,96
    9 dpt 166,31

    HopeHope, laurkasiczek, Mała mi, White1, Phiczek, sylstaa, DarUlka, LKBennett, Ewelcia1605, Mary27, Kropelka92, Karolaaas, Black_Angel, Paula24, Biała_Konwalia, MoniaB, niecierpliwa ..., wróżbitka lubią tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 17 lutego, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Cześć, nie jestem z Waszego wątku, ale mam następujące pytanie, jeśli dziś byłaby owulacja to kiedy powinien się odbyć FET 6dniowej blastocysty?
    Dziem owulacji to dzień 0. 6 dniowa blastocyste traktuje sie jak normalna blastocystę, czyli transfer standardowo w 5 dniu. Czyli 0+5, tylko w tym tygodniu to wypada niedziela.

  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 17 lutego, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Wczoraj lekarz zlecił badanie bety i inne wyniki z krwi i jestem w szoku jaki wysoki wynik...
    8dpt 80,96
    9 dpt 166,31

    Super !!!

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety transfer odwolany😭😭 przeryczalam kilka godzin i zbieram sie do kupy. Moze nastepnym razem bede miala wiecej szczescia...

    Mala mi niech zostanie z Toba na cale 9 miesiecy❤️ trzymam kciuki

    Kulka413 lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 17 lutego, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba ja tylko tak słabo startuje, że w 14 dpt 184...

    Nie macie pojęcia jak czekam na jutro 🙄🙄

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 17 lutego, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    U mnie niestety transfer odwolany😭😭 przeryczalam kilka godzin i zbieram sie do kupy. Moze nastepnym razem bede miala wiecej szczescia...

    Mala mi niech zostanie z Toba na cale 9 miesiecy❤️ trzymam kciuki
    Przykro mi. Przepraszam polubiłam przez przypadek

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 17 lutego, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Cześć, nie jestem z Waszego wątku, ale mam następujące pytanie, jeśli dziś byłaby owulacja to kiedy powinien się odbyć FET 6dniowej blastocysty?
    W niedzielę lub poniedziałek, zależy czy klinika i lekarz transferują 6 dniowca jako 5 lub 6 dniowca bo obie opcje są stosowane.

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Wczoraj lekarz zlecił badanie bety i inne wyniki z krwi i jestem w szoku jaki wysoki wynik...
    8dpt 80,96
    9 dpt 166,31
    O to moze blizniaki sie szykuja?😁😁

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 17 lutego, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi napisał że za dwa tygodnie wizyta. Myślicie że 1 marca może już coś być widać? Będzie to 21 dpt. Teoretycznie 25 lutego muszę wrócić do pracy ale wypisze jeszcze 3 dni urlopu i od wizyty bym chciała iść na zwolnienie żeby nie wracać do pracy po rodzicielskim

    Phiczek lubi tę wiadomość

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    U mnie niestety transfer odwolany😭😭 przeryczalam kilka godzin i zbieram sie do kupy. Moze nastepnym razem bede miala wiecej szczescia...

    Mala mi niech zostanie z Toba na cale 9 miesiecy❤️ trzymam kciuki

    Co się stało? Dlaczego odwołany?

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Wczoraj lekarz zlecił badanie bety i inne wyniki z krwi i jestem w szoku jaki wysoki wynik...
    8dpt 80,96
    9 dpt 166,31

    Gratulacje ❤️

    Kulka413 lubi tę wiadomość

  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 17 lutego, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Wczoraj lekarz zlecił badanie bety i inne wyniki z krwi i jestem w szoku jaki wysoki wynik...
    8dpt 80,96
    9 dpt 166,31
    Pięknie🙌🏻😻

    Kulka413 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 17 lutego, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    W niedzielę lub poniedziałek, zależy czy klinika i lekarz transferują 6 dniowca jako 5 lub 6 dniowca bo obie opcje są stosowane.

    Traktowany jest jako 5 dniowiec.
    Czyli ewentualnie transfer w sobotę kategorycznie odpada
    Wczoraj o 18 pęcherzyk jeszcze był
    Lh na poziomie 65
    Progesteron 0.76
    Dziś jadę jeszcze sama dla siebie na USG czy pękł czy nie

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ