Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Co się stało? Dlaczego odwołany?
    A zadzwonili do mnie ze przestal sie rozwijac..... wczoraj wszystko bylo pieknie i nic nie wskazywalo na taki obrot sprawy i dlatego rozmrazali jeden. Gdyby wczoraj vos sie zadzialo to wyciagneliby jeszcze drugi a tak to juz bylo za pozno i cykl stracony😒

  • Kulka413 Autorytet
    Postów: 1359 1322

    Wysłany: 17 lutego, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    O to moze blizniaki sie szykuja?😁😁
    Nie strasz mnie....

    🧍🏻‍♀️'97🧍🏽‍♂️'94
    03.2022➡️INVIMED Poznań
    ➡️06.2023 IUI❌
    ➡️07.2023 IUI❌
    08.2023➡️MedART Poznań
    ➡️10.2023 punkcja➡️18🥚➡️10❄️
    ➡️11.2023 FET PGT-A❄️5.1.1 CB 💔
    ➡️12.2023 biopsja+endometrium scan➡️staphylococcus aureus+enetrococcus faecalis➡️3msc probiotykoterapii

    ➡️05.2024 naturalsik(06.05 3+5) beta 159,14 prog 15,9 (07.05 3+6) beta 232,27 (10.05 4+2) beta 1027,69 prog 47,4 (17.05 5+2) beta 15519,62 prog 22,1 (21.05 5+6) mamy❤️ (12) prenatalne będzie🩷 (17+3) pierwszy kopniak ➡️07.01.2025 CC 3320 i 56cm

    event.png

    ➡️02.2026 FET PGT-A❄️5.1.1 8dpt beta 80,96 prog 33,30 9dpt beta 166,31 13dpt beta 1255,71 prog 40 24dpt mamy ❤️ będzie 🩷

    preg.png

    Zostało 8❄️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    A zadzwonili do mnie ze przestal sie rozwijac..... wczoraj wszystko bylo pieknie i nic nie wskazywalo na taki obrot sprawy i dlatego rozmrazali jeden. Gdyby wczoraj vos sie zadzialo to wyciagneliby jeszcze drugi a tak to juz bylo za pozno i cykl stracony😒

    Przykro mi i to bardzo😢

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 17 lutego, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    To chyba ja tylko tak słabo startuje, że w 14 dpt 184...

    Nie macie pojęcia jak czekam na jutro 🙄🙄
    Strasznie współczuję, czas się ciągnie w nieskończność. Mam nadzieję, że jeszcze wystrzeli 🤞🚀
    Ja czekam na pierwszy przyrost, robię dopiero w czwartek, też mi się bardzo dłuży. Mam dużo obaw czy wynik będzie odpowiedni

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Nie strasz mnie....


    Ojj tam 😁 ja jestem z bliźniaków

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 17 lutego, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Strasznie współczuję, czas się ciągnie w nieskończność. Mam nadzieję, że jeszcze wystrzeli 🤞🚀
    Ja czekam na pierwszy przyrost, robię dopiero w czwartek, też mi się bardzo dłuży. Mam dużo obaw czy wynik będzie odpowiedni
    Trzymam mocne kciuki za Twój przyrost ✊🏼✊🏼
    Nie wiem czy wystrzeli, ale milion wersji w głowie i dlatego tak mi się to wszystko ciągnie.

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Lekarz mi napisał że za dwa tygodnie wizyta. Myślicie że 1 marca może już coś być widać? Będzie to 21 dpt. Teoretycznie 25 lutego muszę wrócić do pracy ale wypisze jeszcze 3 dni urlopu i od wizyty bym chciała iść na zwolnienie żeby nie wracać do pracy po rodzicielskim
    21dpt to pecherzyk z zarodkiem ale nie nastawiaj sie na serduszko bo to jeszcze wczesnie. U mnie serduszko bylo w 25dpt ale to roznie bywa moze byc i tydzien pozniej nawet. Ale jak beda blizniaki to beda dwa pecherzyki z pierscioneczkami😉😅😅

  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 17 lutego, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny.
    Mam wynik bety -51.7.
    Dziś 6dpt :)
    Chyba nie jest źle ?

    Progesteron 13.1. Trochę mnie martwi, ale jestem już na maca obstawiona lekami

    Sloneczko, Mała mi, sylstaa, Mary27, Phiczek, White1, Kulka413, laurkasiczek, Kropelka92, Ewelcia1605, magnife, LKBennett, Black_Angel, Karolaaas, Mln, Paula24, Biała_Konwalia, MoniaB, niecierpliwa ..., wróżbitka, LoliM lubią tę wiadomość

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Przykro mi i to bardzo😢
    Dziekuje. Musze szybko sie podniesc bo przed urlopem ktory planuje na poczatek kwietnia musze byc juz w ciazy. Takie postanowienie a co z tego bedzie zobaczymy

    Mała mi lubi tę wiadomość

  • BySweet Znajoma
    Postów: 19 37

    Wysłany: 17 lutego, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Ja pierwszy raz na tym wątku i w ogóle nie jestem tutaj za bardzo aktywna bo to moja pierwsza procedura i wszystko jest dla mnie takie obce... Wczoraj miałam punkcję. Dziwne uczucie jak się budzisz po znieczuleniu i nic nie pamiętasz :) Wczoraj lekarz przekazał że pobrano 10 pęcherzyków. Wiem też, że transfer będzie mrożony w następnym cyklu.
    Według lekarza prowadzącego embriolog miał dzwonić we wtorek i w sobotę. Ale dzisiaj jeszcze nikt się nie odezwał:( Czy to możliwe że nie zadzwonią dzisiaj? Już odchodzę od zmysłów, że trzeba tak czekać.

    Mln lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱89'
    06.2025 IUI ❌ Ovitrelle ; Luteina

    10.2025 Kwalifikacja IVF
    02.2026 Start IVF I
    16.02.2026 Punkcja, 9 komórek, 8 prawidłowo zapłodnione. Mamy: ❄️❄️❄️❄️ 2x4AA; 4BC, 3AB
    10.03.2026 Transfer 4AA
    6 dpt: 16,5
    8 dpt: 59,1


    🧬 KIR Bx + HLA-C1/C1 | ⚠️ NK ↑ (CD56 30%) | ⚠️ ANA 1:160 | 🔥 Th1/Th2 prozapalne | 👨 MAR test + (25–30%)
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    Dziekuje. Musze szybko sie podniesc bo przed urlopem ktory planuje na poczatek kwietnia musze byc juz w ciazy. Takie postanowienie a co z tego bedzie zobaczymy

    Trzymam kciuki 🥰 ja ogólnie też nie nastawiam się jakoś pozytywnie. Co ma być to będzie. Zostałam już kilka razy sprowadzona na ziemię.

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Mam wynik bety -51.7.
    Dziś 6dpt :)
    Chyba nie jest źle ?

    Progesteron 13.1. Trochę mnie martwi, ale jestem już na maca obstawiona lekami

    Super, gratuluje 😊 a jakie leki przyjmujesz ? I przypomnij jaki cykl sztuczny czy naturalny ?

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 17 lutego, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BySweet wrote:
    Cześć
    Ja pierwszy raz na tym wątku i w ogóle nie jestem tutaj za bardzo aktywna bo to moja pierwsza procedura i wszystko jest dla mnie takie obce... Wczoraj miałam punkcję. Dziwne uczucie jak się budzisz po znieczuleniu i nic nie pamiętasz :) Wczoraj lekarz przekazał że pobrano 10 pęcherzyków. Wiem też, że transfer będzie mrożony w następnym cyklu.
    Według lekarza prowadzącego embriolog miał dzwonić we wtorek i w sobotę. Ale dzisiaj jeszcze nikt się nie odezwał:( Czy to możliwe że nie zadzwonią dzisiaj? Już odchodzę od zmysłów, że trzeba tak czekać.

    Może jeszcze zadzwoni, a jak nie to zawsze można zadzownic do kliniki i poprosić o rozmowę z embriologiem 😊

    BySweet lubi tę wiadomość

  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 17 lutego, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dumna_Mama wrote:
    Dziewczyny.
    Mam wynik bety -51.7.
    Dziś 6dpt :)
    Chyba nie jest źle ?

    Progesteron 13.1. Trochę mnie martwi, ale jestem już na maca obstawiona lekami
    Bardzo obiecujący wynik🥰

    Proga bym podbiła🙂

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 17 lutego, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Lekarz mi napisał że za dwa tygodnie wizyta. Myślicie że 1 marca może już coś być widać? Będzie to 21 dpt. Teoretycznie 25 lutego muszę wrócić do pracy ale wypisze jeszcze 3 dni urlopu i od wizyty bym chciała iść na zwolnienie żeby nie wracać do pracy po rodzicielskim
    Powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, zarodka może jeszcze nie być widać (tak było u mnie).

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Sloneczko Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 17 lutego, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    Powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, zarodka może jeszcze nie być widać (tak było u mnie).
    A no wlasnie. To przepraszam moze i taki scenariusz byc i tez jest to ok.

  • laurkasiczek Autorytet
    Postów: 480 336

    Wysłany: 17 lutego, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Ojj tam 😁 ja jestem z bliźniaków

    Ja przez tydzień miałam mysli o bliźniakach na podstawie mojej bety ale musiałyby być jednojajowe więc pewnie nic z tego. No i znalalzam stopki kobiet z dużo większymi betami a miały jedną dzidzię 😝

    💁‍♀️90'
    01.2025 kwalifikacja do IVF, 09.2024 AMH 2.2

    03.2025 pierwsza punkcja --> 13 🥚--> 2 ❄️❄️blastki 5AA oraz 5BA

    09.05.2025 pierwszy transfer jednej blastki 🍍🙏
    19.05 10dpt beta<0,5 💔 progesteron 31
    07.2025 Wit B12 : 572, Homocysteina: 8,81, ANA 1:100, Crossmatch 30,4 %
    NK (CD3-CD16+CD56+) 16,1%
    Limfocyty cytotoksyczne (CD3+CD8) 31,8%
    KIR: Bx nie wykryto 2DL3, 2DS4 norm , 3DP1 variant

    09.2025 Adenomioza? 😭
    10.2025 Equoral 30 dni
    30.01.2026 FET drugiej ostatniej blastki 5BA cykl sztuczny prolutex 2x1 cyclogest 3x2 luteina 3x2 encorton 10mg , hydroxyqloroquine
    10dpt beta 267,02Homocysteina 7,29
    12dpt 595,00 15dpt 1872 18dpt 7228 21dpt 16412 prog 39,10 26 dpt mamy bijące ❤️ CRL 5,3mm
    35dpt CRL 1,67 cm 🥰
    9tc CRL 2,34 cm
    Felia test: zdrowy chłopiec 💙

    preg.png
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 17 lutego, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka413 wrote:
    Lekarz mi napisał że za dwa tygodnie wizyta. Myślicie że 1 marca może już coś być widać? Będzie to 21 dpt. Teoretycznie 25 lutego muszę wrócić do pracy ale wypisze jeszcze 3 dni urlopu i od wizyty bym chciała iść na zwolnienie żeby nie wracać do pracy po rodzicielskim


    Może być ale musisz też brać pod uwagę, że serduszka może nie być jeszcze widać i to też normalne :)

  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 17 lutego, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sloneczko wrote:
    A zadzwonili do mnie ze przestal sie rozwijac..... wczoraj wszystko bylo pieknie i nic nie wskazywalo na taki obrot sprawy i dlatego rozmrazali jeden. Gdyby wczoraj vos sie zadzialo to wyciagneliby jeszcze drugi a tak to juz bylo za pozno i cykl stracony😒

    Bardzo mi przykro :(
    Kurczę a nie podpisywaliście deklaracji właśnie co w razie jakby ten pierwszy nie mógł być transferowany? Nam podali właśnie w kolejności który byłby kolejny. Szczerze mówiąc nie wiem ile wgl trwa taki proces rozmrażania

  • Dumna_Mama Autorytet
    Postów: 330 289

    Wysłany: 17 lutego, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Super, gratuluje 😊 a jakie leki przyjmujesz ? I przypomnij jaki cykl sztuczny czy naturalny ?
    Sztuczny.
    Leki chyba wszystkie- accofil, prograf, encorton..
    Duphaston 3x1, luteina 3x2, prolutex 1x1, cyclogest 3x1

    25.08.2021 r - urodzona Córeczka
    15.04.2023 r. Transfer , beta 0
    18.05.2023 r. Transfer , beta 0
    31.07.2023 r. Punkcja
    22.08.2023 r. Kolejny transfer , beta 0
    Przetrwa , biopsja ,Wyszedł stan zapalny , wyleczony
    02.2024 r. Transfer nieudany ( podany accofil )
    03. 2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    04.2024 r. Transfer nieudany ( podawany accofil )
    Przerwa na diagnostykę, zalecony prograf i accofil do transferu
    09.2024 r. Transfer , beta 0
    22.11.2024 r. Kolejny transfer.
    04.2025 r. Rozpoczęcie leczenia equoralem
    05.2025 transfer dwóch zarodków BB
    7dpt beta 7.7 , 9 dpt beta 11
    09.2025 r. Punkcja, mamy 5 zarodków
    17.10.2025 transfer 5AA. Zwiększona dawka prograf 1 mg X2 + accofil
    6dpt beta 36.9
    8 dpt beta 75
    10 dpt beta 135
    17 dpt beta 1540
    19 dpt plamienie
    20 dpt beta 2300
    22 dpt plamienie
    27 dpt ❤️
    8tc +0 zatrzymanie serduszka
    11.02.2026 r. Transfer
    6dpt beta 57
    10dpt beta 428
    5tc+5 serce wolno bije, poronienie 21.03.2026 r.
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ