Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️
Odpowiedz

⛸️ 🍩 💕 LUTY 2026 💕🍩 ⛸️

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 18 lutego, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ❤️‍🩹 18.02 środa
    💗Adirella I podgląd kurnika 👀 🩺
    💗just_a_girl konsultacja immunologiczna dr. Sydor 🩺
    Powodzenia dzisiaj.

    Adirella, just_a_girl lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 18 lutego, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś ✊🏼✊🏼

    Dziś kolejna beta. Ćpun jedzie dać żyłę 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 05:43

    Mała mi, Adirella, Biała_Konwalia, Hania2010 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1685 2415

    Wysłany: 18 lutego, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Powodzenia dziś ✊🏼✊🏼

    Dziś kolejna beta. Ćpun jedzie dać żyłę 🤣
    Trzymam mocno kciuki za Ćpuna. 🤪

    Phiczek lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Kropelka92 Ekspertka
    Postów: 247 168

    Wysłany: 18 lutego, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ❤️

  • Ninaa Ekspertka
    Postów: 244 112

    Wysłany: 18 lutego, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy badanie USG 23 dpt jest obligatoryjne? Czy coś się stanie jeśli umówiłam się w 26dpt? Zastanawiam się czy dobrze robię, ale chyba niczego nie przegapię ani na nic nie mam wpływu na tym etapie? 🤔

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 18 lutego, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella
    just_a_girl
    Phiczek
    powodzenia dziewczyny 🩷🤞

    W poniedziałek po teście obiecałam, że ich nie robię, bo mnie zbyt stresują. We wtorek stresowałam się czy wszystko jest dobrze, bo nie testowałam. Dzisiaj zrobiłam kolejny i znowu się stresowałam od 5 rano.
    Miałam tylko jakiś jeden w domu o czułości 25, inna marka i w ogóle, więc nie powinno się ich porównywać, ale chyba jest dobrze 🥹 Do góry z poniedziałku, na dole z dzisiaj. Beta jutro 🫠
    https://ibb.co/M5JhWjmc

    Adirella, LKBennett, Karolaaas, laurkasiczek, merci, Sloneczko, Kropelka92, MoniaB, just_a_girl, magnife, Ewelcia1605 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 18 lutego, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, życzę dziś wszystkim powodzenia 😊
    Proszę o wpis 📅 27.02 beta dla lekarza. Czy zrobię wcześniej? Nie wiem 😊

    Karolaaas, Adirella lubią tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 18 lutego, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Adirella
    just_a_girl
    Phiczek
    powodzenia dziewczyny 🩷🤞

    W poniedziałek po teście obiecałam, że ich nie robię, bo mnie zbyt stresują. We wtorek stresowałam się czy wszystko jest dobrze, bo nie testowałam. Dzisiaj zrobiłam kolejny i znowu się stresowałam od 5 rano.
    Miałam tylko jakiś jeden w domu o czułości 25, inna marka i w ogóle, więc nie powinno się ich porównywać, ale chyba jest dobrze 🥹 Do góry z poniedziałku, na dole z dzisiaj. Beta jutro 🫠
    https://ibb.co/M5JhWjmc

    Jest bardzo dobrze 😊

    White1 lubi tę wiadomość

  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 18 lutego, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Powodzenia dziś ✊🏼✊🏼

    Dziś kolejna beta. Ćpun jedzie dać żyłę 🤣

    Trzymam kciuki ✊🏼✊🏼

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 18 lutego, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Adirella
    just_a_girl
    Phiczek
    powodzenia dziewczyny 🩷🤞

    W poniedziałek po teście obiecałam, że ich nie robię, bo mnie zbyt stresują. We wtorek stresowałam się czy wszystko jest dobrze, bo nie testowałam. Dzisiaj zrobiłam kolejny i znowu się stresowałam od 5 rano.
    Miałam tylko jakiś jeden w domu o czułości 25, inna marka i w ogóle, więc nie powinno się ich porównywać, ale chyba jest dobrze 🥹 Do góry z poniedziałku, na dole z dzisiaj. Beta jutro 🫠
    https://ibb.co/M5JhWjmc
    Więcej testów nie kupuj. Szkoda nerwów.
    Ładne kreseczki ☺️

    White1 lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • LKBennett Ekspertka
    Postów: 240 497

    Wysłany: 18 lutego, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dziewczyny 🍀🍀🍀

    2025 - start IVF
    4.02.26 - FET 4BB - 7 tc 💔
    6.05.26 - FET 3AB 🍀 4dpt ⏸️; 10.06 jest ❤️ oraz 1,25 cm człowieka 🥹
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 18 lutego, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2ce96bf323de7.jpghttps://zapodaj.net/plik-8xfE1BWQCA


    W dniu 18 lutego obchodzimy:
    Dzień baterii 🪫
    Dzień Plutona 🪐

    Dziś trzymamy mocno kciuki za:
    💗Adirella I podgląd kurnika 👀 🩺
    💗just_a_girl konsultacja immunologiczna dr. Sydor 🩺


    Dziewczyny powodzenia mam nadzieję, że to będzie dla Was dzień pełen samych dobrych informacji 💕
    Koniecznie dajcie znać jak po wizytach 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    sylstaa, merci, Kropelka92, MoniaB, Phiczek, just_a_girl, Cień, Adirella, niecierpliwa ... lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2526 4661

    Wysłany: 18 lutego, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninaa wrote:
    Dziewczyny, czy badanie USG 23 dpt jest obligatoryjne? Czy coś się stanie jeśli umówiłam się w 26dpt? Zastanawiam się czy dobrze robię, ale chyba niczego nie przegapię ani na nic nie mam wpływu na tym etapie? 🤔
    Nie jest, niektórzy kliniki robią dwa usg, pierwsze żeby sprawdzić czy pęcherzyk jest na pewno w macicy, a drugie to jest USG serduszkowe.
    Ja byłam tylko w 26dpt, był pęcherzyk, zarodek i serduszko🙂

    MoniaB, Ninaa, Ishildur lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 18 lutego, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Adirella
    just_a_girl
    Phiczek
    powodzenia dziewczyny 🩷🤞

    W poniedziałek po teście obiecałam, że ich nie robię, bo mnie zbyt stresują. We wtorek stresowałam się czy wszystko jest dobrze, bo nie testowałam. Dzisiaj zrobiłam kolejny i znowu się stresowałam od 5 rano.
    Miałam tylko jakiś jeden w domu o czułości 25, inna marka i w ogóle, więc nie powinno się ich porównywać, ale chyba jest dobrze 🥹 Do góry z poniedziałku, na dole z dzisiaj. Beta jutro 🫠
    https://ibb.co/M5JhWjmc
    Piękna kreseczka 🤞🤞 beta powinna być jutro wysoka.

    White1 lubi tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • merci Autorytet
    Postów: 1277 2272

    Wysłany: 18 lutego, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    Powodzenia dziś ✊🏼✊🏼

    Dziś kolejna beta. Ćpun jedzie dać żyłę 🤣
    Mam nadzieję, że już dzisiaj dostaniesz jasną odpowiedź że idzie w dobrą strone 🤞🏻🍀

    Phiczek, LKBennett lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 18 lutego, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia dziewczyny ✊
    Phiczek 🤞🚀
    Ja dziś też mam wizytę, zobaczymy czy będzie 4 podejście i kiedy ✊🙂

    merci lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 18 lutego, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziś 🍀
    Phiczek kciuki mocne za betę 🤞🤞🤞🤞

    Dzwonili do mnie z kliniki z informacją po punkcji i w drugiej dobie z zapłodnionych 6 jest narazie 6 🥹
    Wiem, że za wcześnie, żeby się cieszyć, ale dało nadzieję 🥹🥹

    Paula24, Mała mi, Phiczek, White1, laurkasiczek, LKBennett, sylstaa, just_a_girl, Mary27, Karolaaas, merci, BySweet, Kulka413, Olga_90, Adirella, Ewelcia1605, wróżbitka, Mln lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Paula24 Autorytet
    Postów: 5702 6702

    Wysłany: 18 lutego, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Powodzenia dziś 🍀
    Phiczek kciuki mocne za betę 🤞🤞🤞🤞

    Dzwonili do mnie z kliniki z informacją po punkcji i w drugiej dobie z zapłodnionych 6 jest narazie 6 🥹
    Wiem, że za wcześnie, żeby się cieszyć, ale dało nadzieję 🥹🥹
    ✊ Za dalszą hodowlę ♥️

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    age.png
    I IVF ❄️❄️❌
    II IVF ❄️❌
    III IVF ❄️✔️❄️❌
    IV IVF ❄️❌❄️ 🙏
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    28.06.2022 FET 4BA
    👶4dpt ⏸️ 11.50mlU
    p. 28.39ng
    👶6dpt 45.19mlU p.30.61ng
    👶7dpt 80.08 mlU
    👶8dpt 128.67mlU
    👶10dpt 424.01mlU p. 24.42 ng
    👶13dpt 2550mlU p.31.41ng
    👶15dpt 7519mlU p.43.67ng
    👶17dpt 15864mlU GS 1.03cm
    👶20dpt GS 1.5cm + pęcherzyk żółtkowy
    👶22dpt GS 1.91cm,YS 0.37cm,CRL 0.22cm
    Mamy ❤️
    👶24dpt CRL 0.33cm FHR 120bpm
    ➖➖➖➖➖➖➖➖
    30.01.2026 FET4BB 😓 biochem
    10.06.2026 FET5AA 😭 biochem
    ➖➖➖➖➖➖➖➖

    Syn 11.09.2012 ❤️
    Syn 10.03.2023 ❤️
  • Mała mi Autorytet
    Postów: 562 548

    Wysłany: 18 lutego, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po transferach, pijecie kawę ? Tak mnie męczy ból głowy wiem że z odstawienia i się zastanawiam czy jednej nie wypic

  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 18 lutego, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi wrote:
    Dziewczyny po transferach, pijecie kawę ? Tak mnie męczy ból głowy wiem że z odstawienia i się zastanawiam czy jednej nie wypic
    Nie, z tym, że nigdy nie piłam. Za to piłam 2 małe energetyki bez cukru na tydzień, od transferu już nie. Piłam też czarną herbatę, teraz zmieniłam na zioła plus jedną słabą czarną dziennie 😊 wiem, że mogłabym więcej, ale tak mi odpowiada.

    Za to gardło mnie zaczyna łapać, bo ludzie przychodzą do biura chorzy i zarażają 🤡

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ