X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Luty przychodzi i ciążę nam przynosi - 💕IN VITRO LUTY 2020💕
Odpowiedz

Luty przychodzi i ciążę nam przynosi - 💕IN VITRO LUTY 2020💕

Oceń ten wątek:
  • MartaSer2 Debiutantka
    Postów: 12 40

    Wysłany: 1 marca 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżniczko, dopisz mnie proszę do lutowych mamuś:
    -MARTASER2 - Bocian Białystok- 30 l - 1 IVF- 2 FET 14.02.2020
    7 dpt- beta 41.66 👶
    10 dpt- beta 256.5 👶
    15 dpt- beta 1518.0 😍👶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2020, 19:35

    Makt, Umka, Jlod, BlackDi lubią tę wiadomość

    010iol2amxktgu6z.png
    p8uu0g1.png39f8xqpk0s4rg9c9.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 1 marca 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaSer2 wrote:
    Księżniczko, dopisz mnie proszę do lutowych mamuś:
    -MARTASER2 - Bocian Białystok- 30 l - 1 IVF- 2 FET 14.02.2020
    7 dpt- beta 41.66 👶
    10 dpt- beta 256.5 👶
    15 dpt- beta 1518.0 😍👶
    zrobione ❤️

    Makt, MartaSer2 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiezniczko to jeszcze moje podziękowania, dzięki Wam przetrwałam ten ciężki czas, wszystko co było dla mnie obce, ciężkie do przejścia. Wspieralyscie, wyjaśniałyście wszystkie nie jasności a w gorszych chwilach poprostu byłyście. Dziękuję ;)

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżniczko możesz mnie już przenieś do nieudanych. Powtarzam dziś bete.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 marca 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Księżniczko możesz mnie już przenieś do nieudanych. Powtarzam dziś bete.
    😞😞😞😞😞😭😭😭😭😭

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • izy Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    mam utrogestan termin ważn. maj 2021r. gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na [email protected]. Dziękuję i pozdrawiam :)

  • izy Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 14 listopada 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    utrogestan nadal aktualny proszę o kontakt na [email protected]
    pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Przed rozpoczęciem korzystania z forum, pamiętników lub wykresów na tablicy zapoznaj się i zaakceptuj zasady tam obowiązujące. Zasady te stworzone zostały z myślą o użytkowniczkach, aby czuły się one dobrze, bezpiecznie i bez obaw mogły dzielić się opinią z innymi osobami.

    Głównym celem społeczności OvuFriend jest wzajemne wspieranie się, otwarta rozmowa oraz wymiana informacji i doświadczeń na temat starania się o dziecko.

    Udzielając się na forum, w pamiętnikach lub komentując wykres na tablicy wykresów szanuj innych uczestników i ich poglądy. Zachowaj przyjazną atmosferę, nie używaj słów niecenzuralnych i obraźliwych. Nie pisz rzeczy, których nie odważyłabyś się powiedzieć komuś w twarz. Społeczność OvuFriend to miejsce wsparcia i rozmowy, a nie kłótni.
    Pamiętaj, że zarówno forum, wykresy na tablicy jak i pamiętniki (chyba, że zaznaczysz inaczej) to miejsce publiczne (dostępne do czytania również dla osób niezarejestrowanych). Podając pewne informacje na swój temat możesz zostać łatwo zidentyfikowana.
    Pamiętaj, że odpowiedzialność treści wiadomości leży po stronie jej autora.
    Nie traktuj żadnych porad otrzymanych przez inne osoby jako porady medyczne. Nie jesteś w stanie sprawdzić kompetencji osoby udzielającej tych porad. Nie ryzykuj i w kwestiach dotyczących zdrowia, kieruj się opinią swojego lekarza.
    Nie udzielaj porad medycznych innym osobom, nie diagnozuj - możesz wprowadzić inne użytkowniczki w błąd.
    Prosimy, nie zaśmiecaj serwisu wiadomościami o charakterze reklamowym.
    Zabroniony jest handel i obrót lekami..."

    Witam. Po lekturze przy wejściu na forum zastanawiam się czy mój post jest właściwy:/ Jeżeli nie to trudno i tak go zamieszczam. Przepraszam że wcinam się w rozmowę, ale wydaje mi się że tu znajdę pomoc. Otóż staram się od dziecko od prawie 10 lat. Mam za sobą klika punkcji, nieudanych transferów i multum badań. Został mi ostatni nie najlepszy zarodek i zastanawiam się co mogę zrobić żeby tym razem transfer był udany. Dlatego mam ogromną prośbę do kobiet, które mają za sobą kilka udanych transferów i ciąż po in vitro : zdradźcie mi proszę tajemnice swoich sukcesów.

  • Ewela1992 Ekspertka
    Postów: 288 70

    Wysłany: 15 września 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:

    Napisz do mnie bo nie mogę do ciebie wysłałac wiadomości a mam parę pytań

    01.2016 -rozpoczęcie starań
    03.2017- hsg
    2017/2018- 3 inseminacje
    09.2018- laparoskopia
    01.2019- I procedura in vitro (2morule)
    03.2019- II procedura in vitro (brak transferu
    04.2019- adopcja zarodka FET
    08.2019- adopcja zarodka FET
    12.2019- szczepienia limfocytami dawcy
    01.2020 - adopcje zarodka FET
    12.2020- leczenie immunosupresyjne
    02.2021- zmiana kliniki na Artvimed
    03.2021 - histeroskopia, biopsja endometrium, scretching
    04.2021- transfer zarodka 4.1.1
    05.2021- transfer zarodka 4.1.1
    06.2021- ciąża
    🔸7dpt 10.5
    🔸9dpt 40,8
    🔸11dpt 104,85
    🔸13dpt 237.56
    🔸15dpt 512.3
    🔸17dpt 1166.29
    12.2021- poród, synek Tymon ❤️❤️❤️
    05.2023- transfer 4.1.1
    🔸7dpt 1.2
    07.2023- histeroskopia- cd138+(6 komórek dodatnich) metronidazol +tarivid
    08.2023- brak stanu zapalnego
    09.2023- transfer 3.1.1 ostatnia blastka ✊✊✊
    🔸6dpt 1.2
    01.2024- ciąża naturalna biochemiczna
‹‹ 446 447 448 449 450
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ